Американська корпорація Apple запустила спеціальну акцію для покупців своїх смартфонів iPhone. В межах цієї програми, купуючи новий смартфон 6S або 6S Plus користувач автоматично отримує знижку на купівлю Apple Watch. Акція буде діяти протягом обмеженого періоду часу.

Знижка в розмірі 50 доларів розповсюджується на спортивну модель смарт-годинника в алюмінієвому корпусі, а також на Apple Watch в стальному. На жаль, модифікації Apple Watch Edition та Apple Watch Hermès не підпадають під дію цієї акції.

Варто зазначити, що акція проводиться лише в роздрібних магазинах та не поширюється на покупців інтернет-магазину. Спеціальна пропозиція є дійсною тільки у разі одночасної покупки iPhone та Apple Watch вищезазначених моделей. Для участі в акції не потрібно купувати додаткові аксесуари або інші речі в магазині. Акція триватиме до 15 листопада поточного року.

У квітні в рамках програми лояльності для співробітників Apple пропонувалась солідна знижка на покупку будь-якої моделі Apple Watch, включаючи найдорожчу. Знижка складала 50% для всіх смарт-годинників, за виключенням преміум-моделі, на яку надавалася знижка в розмірі 550 доларів. Скористатися дисконтом співробітники Apple могли протягом 90 днів.  

В штаб-квартирі Apple було прийнято рішення не розкривати інформацію про кількість проданих смарт-годинників, однак це не заважає аналітикам давати досить точні оцінки продажів. Відповідно до інформації, що надана двома авторитетними агентствами, кількість проданих пристроїв становить 4,3-4,5 мільйони. Найбільшою популярністю користуються дешеві моделі годинників.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

iOS 10.3 з файловою системою APFS продемонструвала помітний приріст швидкості

Після виходу кожної нової версії iOS YouTube-канал iAppleBytes проводить її порівняльне тестування з попередніми прошивками. У випадку з першою бета-версією iOS 10.3 таке порівняння викликає особливий інтерес, тому що Apple перевела свою мобільну операційну систему з файлової системи HFS+ на нову APFS. APFS – власна розробка Apple, і не дивно, що ця файлова система оптимізована […]

Південнокорейська прокуратура видала ордер на арешт глави Samsung за підозрою в підкупі президента

Йому пред’явлені звинувачення в корупції, привласненні коштів і наданні неправдивих свідчень; розслідування щодо віце-голови Samsung пов’язано зі справою проти президента Південної Кореї Пак Кин Хе, якому загрожує імпічмент. Арешт повинен бути затверджений судом, судове слухання у цій справі відбудеться в середу 18 січня. Чи Чже-Ен є сином голови концерну Samsung Лі Гонхі і вважається його […]

Apple додала новий розділ на офіційному сайті. Виглядає чудово

Ні для кого не секрет, що більшість людей вибирають саме Apple для реалізації своїх творчих ідей. “Зручно”, “просто” – так характеризують продукти компанії власники iPhone, iPad або Mac, що працюють з музикою, фотографією або відео. Сьогодні компанія вирішила показати, що саме створюють люди за допомогою своїх пристроїв, додавши новий розділ на офіційному сайті. “Почніть нове” […]