Американська корпорація Apple запустила спеціальну акцію для покупців своїх смартфонів iPhone. В межах цієї програми, купуючи новий смартфон 6S або 6S Plus користувач автоматично отримує знижку на купівлю Apple Watch. Акція буде діяти протягом обмеженого періоду часу.

Знижка в розмірі 50 доларів розповсюджується на спортивну модель смарт-годинника в алюмінієвому корпусі, а також на Apple Watch в стальному. На жаль, модифікації Apple Watch Edition та Apple Watch Hermès не підпадають під дію цієї акції.

Варто зазначити, що акція проводиться лише в роздрібних магазинах та не поширюється на покупців інтернет-магазину. Спеціальна пропозиція є дійсною тільки у разі одночасної покупки iPhone та Apple Watch вищезазначених моделей. Для участі в акції не потрібно купувати додаткові аксесуари або інші речі в магазині. Акція триватиме до 15 листопада поточного року.

У квітні в рамках програми лояльності для співробітників Apple пропонувалась солідна знижка на покупку будь-якої моделі Apple Watch, включаючи найдорожчу. Знижка складала 50% для всіх смарт-годинників, за виключенням преміум-моделі, на яку надавалася знижка в розмірі 550 доларів. Скористатися дисконтом співробітники Apple могли протягом 90 днів.  

В штаб-квартирі Apple було прийнято рішення не розкривати інформацію про кількість проданих смарт-годинників, однак це не заважає аналітикам давати досить точні оцінки продажів. Відповідно до інформації, що надана двома авторитетними агентствами, кількість проданих пристроїв становить 4,3-4,5 мільйони. Найбільшою популярністю користуються дешеві моделі годинників.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

MacBook Pro с диагональю в 13 дюймов уйдет в прошлое?

   Сразу несколько тайваньских производителей электронных компонентов распространили информацию о прекращении со второго полугодия выполнения заказов от американской компании Apple на различные элементы для фирменного ноутбука с диагональю монитора в 13 дюймов (производство ноутбуков с дисплеем в 15 дюймов было прекращено в середине 2013 года). Вместо них компания планирует увеличить объем производства моделей с Retina-дисплеем […]

Goldgenie відправлятиме в Китай 50 золотих iMac

Лондонська Goldgenie в наступному місяці поставить 50 покритих 24-каратним золотом iMac китайськії інтернет-компанії, назву котрої тримається в таємниці. Загальна ціна замовлення – 5000000 юанів ($ 760 000). В якості базових комп’ютерів для позолоти будуть використані 27-дюймові моделі моноблоків з дисплеєм Retina дозволом 5K. Половину вартості замовлення покупець виплачує авансом, другу половину – після доставки всієї партії. Goldgenie […]

Microsoft дарує рік підписки на 1 Тб OneDrive і ліцензію на Office 365

Черговий подарунок від Microsoft – безкоштовна річна підписка на OneDrive і ліцензія на Office 365. Microsoft любить своїх користувачів. Ймовірно, тому що вони приносять компанії гроші. Саме тому оточують користувачів турботою, уважно стежать за тим, що вони роблять на своїх пристроях і іноді радують сюрпризами. Як цього разу. У лютому Microsoft вже влаштовувала цей атракціон небаченої щедрості […]