Американська корпорація Apple запустила спеціальну акцію для покупців своїх смартфонів iPhone. В межах цієї програми, купуючи новий смартфон 6S або 6S Plus користувач автоматично отримує знижку на купівлю Apple Watch. Акція буде діяти протягом обмеженого періоду часу.

Знижка в розмірі 50 доларів розповсюджується на спортивну модель смарт-годинника в алюмінієвому корпусі, а також на Apple Watch в стальному. На жаль, модифікації Apple Watch Edition та Apple Watch Hermès не підпадають під дію цієї акції.

Варто зазначити, що акція проводиться лише в роздрібних магазинах та не поширюється на покупців інтернет-магазину. Спеціальна пропозиція є дійсною тільки у разі одночасної покупки iPhone та Apple Watch вищезазначених моделей. Для участі в акції не потрібно купувати додаткові аксесуари або інші речі в магазині. Акція триватиме до 15 листопада поточного року.

У квітні в рамках програми лояльності для співробітників Apple пропонувалась солідна знижка на покупку будь-якої моделі Apple Watch, включаючи найдорожчу. Знижка складала 50% для всіх смарт-годинників, за виключенням преміум-моделі, на яку надавалася знижка в розмірі 550 доларів. Скористатися дисконтом співробітники Apple могли протягом 90 днів.  

В штаб-квартирі Apple було прийнято рішення не розкривати інформацію про кількість проданих смарт-годинників, однак це не заважає аналітикам давати досить точні оцінки продажів. Відповідно до інформації, що надана двома авторитетними агентствами, кількість проданих пристроїв становить 4,3-4,5 мільйони. Найбільшою популярністю користуються дешеві моделі годинників.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

5 видів iPhone 7

Видавництво GforGames опублікувало дані, згідно з якими вже зараз корпорація Apple тестує в роботі одночасно п`ять прототипів майбутнього iPhone. Кожен з пристроїв наділено унікальними можливостями на відміну від інших розумних телефонів. Поки що відомо, що один з піддослідних смартфонів буде оснащений портом USB Type-C. У ще одному примірнику буде використана технологія бездротової зарядки. Третій вид […]

Як зробити джейлбрейк iOS 10.2 за допомогою утиліти Yalu102

Нещодавно хакер Люка Тодескі випустив нову версію утиліти Yalu, за допомогою якої можна зробити джейлбрейк пристроїв з iOS 10.2. Нижче ми наводимо інструкцію зі злому з використанням Yalu102. Для початку – не найприємніша новина. Поточна версія Yalu102 підтримує лише деякі iPhone і iPad. Список підтримуваних пристроїв виглядає так: iPhone 6s iPhone 6s Plus iPhone 5S iPhone SE […]

У iPhone 5se буде процесор від iPhone 6s

Минулого тижня стало відомо, що новий iPhone з діагоналлю дисплея 4 дюйма буде називатися iPhone 5se. Він продовжить в лінійці пристроїв Apple традицію “кишенькового пристрою”, коли великий палець дістає до будь-якої частини екрану смартфона.  Однак, незважаючи на ряд функцій і можливостей з двох останніх флагманів, смартфон був сприйнятий багатьма як пристрій з застарілими апаратними характеристиками. Між тим, це не так.  Оснащувати застарілим процесором новий пристрій щонайменше нелогічно. Сьогодні […]