Американська корпорація Apple запустила спеціальну акцію для покупців своїх смартфонів iPhone. В межах цієї програми, купуючи новий смартфон 6S або 6S Plus користувач автоматично отримує знижку на купівлю Apple Watch. Акція буде діяти протягом обмеженого періоду часу.

Знижка в розмірі 50 доларів розповсюджується на спортивну модель смарт-годинника в алюмінієвому корпусі, а також на Apple Watch в стальному. На жаль, модифікації Apple Watch Edition та Apple Watch Hermès не підпадають під дію цієї акції.

Варто зазначити, що акція проводиться лише в роздрібних магазинах та не поширюється на покупців інтернет-магазину. Спеціальна пропозиція є дійсною тільки у разі одночасної покупки iPhone та Apple Watch вищезазначених моделей. Для участі в акції не потрібно купувати додаткові аксесуари або інші речі в магазині. Акція триватиме до 15 листопада поточного року.

У квітні в рамках програми лояльності для співробітників Apple пропонувалась солідна знижка на покупку будь-якої моделі Apple Watch, включаючи найдорожчу. Знижка складала 50% для всіх смарт-годинників, за виключенням преміум-моделі, на яку надавалася знижка в розмірі 550 доларів. Скористатися дисконтом співробітники Apple могли протягом 90 днів.  

В штаб-квартирі Apple було прийнято рішення не розкривати інформацію про кількість проданих смарт-годинників, однак це не заважає аналітикам давати досить точні оцінки продажів. Відповідно до інформації, що надана двома авторитетними агентствами, кількість проданих пристроїв становить 4,3-4,5 мільйони. Найбільшою популярністю користуються дешеві моделі годинників.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Samsung забезпечить Apple 100 мільйонами OLED-екранів до 2017 року

Перед запуском виробництва оновленої лінійки продукції Apple укладає ряд договорів з провідними виробниками комплектуючих. Вчора компанія затвердила поставки комплектуючих для другого покоління смарт-годиннків Apple Watch, а сьогодні стало відомо про плани бренду по переходу на OLED-екрани. Ресурс The Korea Herald опублікував повідомлення про початок партнерства між Apple і Samsung, пов'язаному з випуском OLED-дисплеїв для чергового […]

GAMES. Rocket Cars. Аркада на реактивных автомобилях

Много в магазине App Store вариантов гоночных игр, и качать все новые варианты в поисках оригинальных вариантов и уровней, довольно бесполезное занятие. Однако, надо сказать, что создатели приложения Rocket Cars, смогли найти оригинальную идею, не скопировав очередную гоночную игру в аркадном жанре. Название Rocket Cars неспроста – оно информирует о том, что речь идет про […]

Xiaomi представила «розумну» світлодіодну стрічку Mi Yeelight

Компанія Xiaomi випустила досить цікаву новинку – світлодіодну стрічку Mi Yeelight, за допомогою якої можна швидко організувати підсвічування або певну світлову атмосферу в потрібній частині житла. Представлений виріб містить 60 високоякісних світлодіодів із заявленим терміном служби 25 000 годин. Стрічка може бути закріплена на тій чи іншій поверхні за рахунок клейкої речовини на зворотному боці. Для […]