Однією з головних осінніх новинок Apple є нова ТВ-приставка Apple TV. Четверте покоління Apple TV отримало нову платформу tvOS, а також підтримку персонального голосового асистента Siri та фірмового App Store. Декілька днів тому розробники популярного мультимедійного додатку Plex випустили офіційний клієнт для нової телеприставки Apple.

Plex – популярний додаток, який дозволяє перетворити комп’ютер в мультимедійний сервер. Після встановлення додатку користувач отримує доступ до фільмів, телепередач, музики та фотографій з Apple TV. Раніше всі можливості додатку були доступні лише для тих користувачів, які здійснили джейлбрейк Apple TV. Після запуску операційної системи tvOS додаток став офіційно доступним.

Додаток Plex допомагає організувати колекцію музики, фотографій, телепередач та відеороликів, а також дозволяє транслювати їх на ваші екрани. Ви зможете переглядати мультимедійні дані на телевізорі та з легкістю ділитися ними з друзями та близькими. Про це прямо зазначається в описі додатку.

Одне із основних апаратних нововведень Apple TV – це пульт ДУ, який працює за допомогою технології Bluetooth 4.0. За допомогою цього пульту можна зручно керувати мультимедійним контентом.

Додаток Plex є безкоштовним, однак за деякі преміальні функції доведеться заплатити.

Новим додатком Plex зможуть насолодитися всі поціновувачі якісного контенту, які мають Apple TV четвертого покоління з операційною системою tvOS.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Вийшли нові чохли для iPhone 6s

Поки весь світ обговорює вчорашню презентацію Apple, на якій були анонсовані новий iPhone SE і 9,7-дюймовий iPad Pro, компанія оновила лінійку фірмових чохлів для своїх смартфонів. У продажу з’явилися фірмові силіконові чохли для iPhone 6s and 6s Plus в нових кольорах: Також оновилася лінійка шкіряних чохлів для iPhone 6s and 6s Plus: Кольори цікаві, дивує […]

Apple запатентувала «пірамідальний» Smart Connector

. Виробник iOS-пристроїв отримав патент на так званий «пірамідальний» Smart Connector. Це новий тип магнітного коннектора, за допомогою якого до одного виходу пристрою можна буде підключити відразу кілька аксесуарів. Наприклад, клавіатуру, навушники і зарядний пристрій. Принцип підключення простий, як все геніальне. Коннектори повинні приєднуватися один до одного за принципом послідовного підключення і за допомогою магнітів. […]

Dashbot додасть штучний інтелект в «Жигулі»

На стартап-платформі Kickstarter з’явився цікавий проект, який додає штучний інтелект в будь-який автомобіль. Розробники стверджують, що вбудований в Dashbot мікрофон здатний почути власника в будь-якій дорожній ситуації. Гаджет може розрізняти перешкоди будь-якого роду. Навіть при гучній музиці. Девайс може читати вхідні повідомлення, так що немає необхідності їх переглядати самому. У «бота» вбудована функція GPS-навігатора. А […]