Однією з головних осінніх новинок Apple є нова ТВ-приставка Apple TV. Четверте покоління Apple TV отримало нову платформу tvOS, а також підтримку персонального голосового асистента Siri та фірмового App Store. Декілька днів тому розробники популярного мультимедійного додатку Plex випустили офіційний клієнт для нової телеприставки Apple.

Plex – популярний додаток, який дозволяє перетворити комп’ютер в мультимедійний сервер. Після встановлення додатку користувач отримує доступ до фільмів, телепередач, музики та фотографій з Apple TV. Раніше всі можливості додатку були доступні лише для тих користувачів, які здійснили джейлбрейк Apple TV. Після запуску операційної системи tvOS додаток став офіційно доступним.

Додаток Plex допомагає організувати колекцію музики, фотографій, телепередач та відеороликів, а також дозволяє транслювати їх на ваші екрани. Ви зможете переглядати мультимедійні дані на телевізорі та з легкістю ділитися ними з друзями та близькими. Про це прямо зазначається в описі додатку.

Одне із основних апаратних нововведень Apple TV – це пульт ДУ, який працює за допомогою технології Bluetooth 4.0. За допомогою цього пульту можна зручно керувати мультимедійним контентом.

Додаток Plex є безкоштовним, однак за деякі преміальні функції доведеться заплатити.

Новим додатком Plex зможуть насолодитися всі поціновувачі якісного контенту, які мають Apple TV четвертого покоління з операційною системою tvOS.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Передача візитної картки контакту може «зламати» Повідомлення

Днями в Мережі почала з’являтися інформація про те, що всього одним повідомленням можна «зламати» додаток Повідомлення. Згідно з наявними даними, для цього достатньо просто передати на смартфон або планшет Apple візитну картку. На даний момент відомо, що при передачі візитною карти великого обсягу додаток Повідомлення перестає реагувати на дії користувача. Причому, ні закриття і повторний […]

Підтвердилась інформація про розробку офіційного клієнта WhatsApp для платформи Apple Watch

Популярний на території України месенджер WhatsApp збирається розширити можливості фірмового чату. Як стало відомо, найближчим часом додаток стане доступним на смарт-годинниках Apple Watch. Так стверджують джерела, які безпосередньо спілкуються з розробниками популярного додатку. Наступна версія додатку буде доступна користувачам Apple Watch. Таким чином, після виходу наступного оновлення месенджер можна буде використовувати на «розумному» годиннику: клієнт дозволить відправляти повідомлення та […]

Крок вперед. НКРЗІ схвалила законопроект, що спрощує впровадження 4G

Національна комісія регулювання зв’язку та інформатизації вже давно стала об’єктом пильної уваги з боку операторів і простих громадян, оскільки саме на плечах цього комітету лежить відповідальність за впровадження в Україні нових стандартів зв’язку. І якщо запуск і розвиток 3G вже залишився в недалекій історії, то мережі четвертого покоління – поки що існують в планах і […]