Однією з головних осінніх новинок Apple є нова ТВ-приставка Apple TV. Четверте покоління Apple TV отримало нову платформу tvOS, а також підтримку персонального голосового асистента Siri та фірмового App Store. Декілька днів тому розробники популярного мультимедійного додатку Plex випустили офіційний клієнт для нової телеприставки Apple.

Plex – популярний додаток, який дозволяє перетворити комп’ютер в мультимедійний сервер. Після встановлення додатку користувач отримує доступ до фільмів, телепередач, музики та фотографій з Apple TV. Раніше всі можливості додатку були доступні лише для тих користувачів, які здійснили джейлбрейк Apple TV. Після запуску операційної системи tvOS додаток став офіційно доступним.

Додаток Plex допомагає організувати колекцію музики, фотографій, телепередач та відеороликів, а також дозволяє транслювати їх на ваші екрани. Ви зможете переглядати мультимедійні дані на телевізорі та з легкістю ділитися ними з друзями та близькими. Про це прямо зазначається в описі додатку.

Одне із основних апаратних нововведень Apple TV – це пульт ДУ, який працює за допомогою технології Bluetooth 4.0. За допомогою цього пульту можна зручно керувати мультимедійним контентом.

Додаток Plex є безкоштовним, однак за деякі преміальні функції доведеться заплатити.

Новим додатком Plex зможуть насолодитися всі поціновувачі якісного контенту, які мають Apple TV четвертого покоління з операційною системою tvOS.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Nvidia представила надпродуктивну відеокарту Titan X Pascal вартістю $ 1200.

Nvidia представила нову відеокарту Titan X Pascal, яка є найпотужнішим на сьогоднішній день графічним прискорювачем цієї компанії. Новинка надійде в продаж 2 серпня за ціною близько $ 1200. Американський виробник графічних прискорювачів і процесорів представив нову відеокарту Titan X, яка на 60% швидше попередньої модельної серії. У ній використовується архітектура Pascal. Базова частота ядра чіпа […]

Lenovo продала 33 млн мобильных устройств

Китайская компания Lenovo не прекращает приятно удивлять рынок. В то время как общий темп производства падает, Lenovo растет вместе с Apple и Samsung – лидерами отрасли. Последний квартал это доказал – за одну секунду покупалось 5 мобильных устройств компании.  Такой масштабный рост стал причиной огромного дохода в $265 млн: это на несколько десятков миллионов больше, […]

Google може купити Telegram за 1 мільярд доларів

Засновник месенджера Telegram Павло Дуров зустрічався з гендиректором Google Сундар Пічаї (Sundar Pichai), щоб обговорити перспективи розвитку ринку месенджерів. При цьому ініціаторами зустрічі, що відбулася в травні минулого року, стали саме представники Google. Невідомо, чи готовий Павло Дуров продати свій проект. Але в пресі фігурує цифра в 1 мільярд доларів. Нібито саме в таку суму […]