Однією з головних осінніх новинок Apple є нова ТВ-приставка Apple TV. Четверте покоління Apple TV отримало нову платформу tvOS, а також підтримку персонального голосового асистента Siri та фірмового App Store. Декілька днів тому розробники популярного мультимедійного додатку Plex випустили офіційний клієнт для нової телеприставки Apple.

Plex – популярний додаток, який дозволяє перетворити комп’ютер в мультимедійний сервер. Після встановлення додатку користувач отримує доступ до фільмів, телепередач, музики та фотографій з Apple TV. Раніше всі можливості додатку були доступні лише для тих користувачів, які здійснили джейлбрейк Apple TV. Після запуску операційної системи tvOS додаток став офіційно доступним.

Додаток Plex допомагає організувати колекцію музики, фотографій, телепередач та відеороликів, а також дозволяє транслювати їх на ваші екрани. Ви зможете переглядати мультимедійні дані на телевізорі та з легкістю ділитися ними з друзями та близькими. Про це прямо зазначається в описі додатку.

Одне із основних апаратних нововведень Apple TV – це пульт ДУ, який працює за допомогою технології Bluetooth 4.0. За допомогою цього пульту можна зручно керувати мультимедійним контентом.

Додаток Plex є безкоштовним, однак за деякі преміальні функції доведеться заплатити.

Новим додатком Plex зможуть насолодитися всі поціновувачі якісного контенту, які мають Apple TV четвертого покоління з операційною системою tvOS.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Новый Instagram – лучшее обновление со времен первого релиза

Не будем лукавить: Instagram был и остается одной из самых популярных социальных сетей во всем мире. А когда эта масштабная софтина получает долгожданное – не уделить внимания этому факту было бы несправедливо. Итак, предлагаем вашему вниманию один из первых в Рунете обзоров Instagram 6.2. Сразу надо сказать, что апгрейд коснулся не только функционала, но и […]

Як економити дисковий простір при роботі з Mail?

Все ще воюєте за місце на диску? Отримати «трофейний» гігабайт вам допоможе додаток Mail, адже саме в ньому накопичується купа непотребу. Як не крути, а вбудований в OS X поштовий клієнт – це чудовий безкоштовний додаток, яким із задоволенням користуються мільйони користувачів по всьому світу. Однак, з розвитком технологій об'єми даних, що пересилаються, виросли на […]

Експерти встановили рівень випромінювання смартфонів iPhone 7 і Galaxy S7

На тему шкоди, якої завдає електромагнітне випромінювання смартфонів, написані десятки наукових досліджень. Їх негативний вплив на організм людина доведено неодноразово і хорошого в тому, що під час телефонної розмови наш мозок пронизує електромагнітне випромінювання, корисного вже точного нічого немає. Виробники смартфонів в обов’язковому порядку повинні вказувати рівень випромінювання, що визначається показником SAR. Коефіцієнт поглинання електромагнітної […]