Однією з головних осінніх новинок Apple є нова ТВ-приставка Apple TV. Четверте покоління Apple TV отримало нову платформу tvOS, а також підтримку персонального голосового асистента Siri та фірмового App Store. Декілька днів тому розробники популярного мультимедійного додатку Plex випустили офіційний клієнт для нової телеприставки Apple.

Plex – популярний додаток, який дозволяє перетворити комп’ютер в мультимедійний сервер. Після встановлення додатку користувач отримує доступ до фільмів, телепередач, музики та фотографій з Apple TV. Раніше всі можливості додатку були доступні лише для тих користувачів, які здійснили джейлбрейк Apple TV. Після запуску операційної системи tvOS додаток став офіційно доступним.

Додаток Plex допомагає організувати колекцію музики, фотографій, телепередач та відеороликів, а також дозволяє транслювати їх на ваші екрани. Ви зможете переглядати мультимедійні дані на телевізорі та з легкістю ділитися ними з друзями та близькими. Про це прямо зазначається в описі додатку.

Одне із основних апаратних нововведень Apple TV – це пульт ДУ, який працює за допомогою технології Bluetooth 4.0. За допомогою цього пульту можна зручно керувати мультимедійним контентом.

Додаток Plex є безкоштовним, однак за деякі преміальні функції доведеться заплатити.

Новим додатком Plex зможуть насолодитися всі поціновувачі якісного контенту, які мають Apple TV четвертого покоління з операційною системою tvOS.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Компьютеры с сенсорным дисплеем — неудобны

Согласно заявлению одного из топ-менеджеров купертинской компании Apple, Крейга Федериги, Apple не планирует выпускать Mac с сенсорным дисплеем.  После презентации 16 октября, на которой помимо iPad Air 2 и iPad mini 3 был представлены также iMac с разрешением 5К, журналисты издания CNet спросили у Крейга Федериги, планирует ли в ближайшем будущем «яблочная» компания выпускать компьютер […]

Покупці хочуть AirPods сильніше, ніж Apple Watch Series 2

Незважаючи на те, що бездротові навушники AirPods змогла потримати в руках лише обмежена когорта заокеанських блогерів і журналістів, покупці явно заінтриговані свіжою новинкою від Apple і хочуть їй отримати. Про це свідчить опитування, проведене недавно банком Bank of America Merrill Lynch серед тисячі американців. В результаті опитування з’ясувалося, що 12 відсотків респондентів бажають придбати цей […]

Браузер Opera отримав режим енергозбереження

Opera продовжує вбудовувати в свій браузер нові функції для залучення користувачів. У попередніх версіях програма отримала вбудований блокувальник реклами, VPN, а тепер з'явилася опція для збереження заряду. За заявою розробників, вона вдвічі збільшить час роботи ноутбука в порівнянні з попередніми версіями і браузером Google Chrome. Тестувався новий енергозберігаючий режим на лептопі Lenovo X250 з Windows […]