Відразу після старту продажів нового покоління Apple TV в п’ятницу, 30 жовтня, новинка отримала багато позитивних відгуків. Незважаючи на ряд зауважень до компанії Apple, оновлений пристрій може претендувати на звання однієї з найкращих телеприставок на ринку.

Без сумніву, одне з головних достоїнств нової Apple TV – це магазин додатків. На даний час App Store нараховує більше 1000 додатків для tvOS. Користувачам можуть знадобитися ігри та програми для нової операційної системи, що може забезпечити хороші заробітки для розробників.

Програміст Стівен Тротон-Сміт вже опублікував списки платних та безкоштовних додатків для операційної системи tvOS. Варто зазначити, що у списку найпопулярніших знаходяться дорогі програми.

Так, в рейтингу найпопулярніших лідерську позицію займай Beat Sports вартістю 9,99 доларів. Із топ-50 лише п’ять додатків можна придбати за ціною 0,99 центів.

На даний час складається враження, що власники Apple TV готові платити більше коштів за додатки, ніж користувачі смартфонів iPhone та планшетів iPad.

Перспективи нової платформи tvOS викликають великий інтерес в розробників програмного забезпечення. Усі пам’ятають, що iOS не змогла витіснити з ринку ігрові консолі саме через відсутність ігор класу ААА, однак здобула успіх завдяки великій кількості користувачів, які не потребують ігрової приставки та не задумуючись платять за дешеві ігри та внутрішні покупки для тимчасових розваг.

Сподіваємося, що для збільшення кількості проданих додатків Apple зробить їх більш доступними для жителів незаможних країн.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

«Розумні» м’які іграшки злили дані 800 тисяч користувачів

Персональні дані понад півмільйона користувачів Інтернету виявилися скомпрометовані нешкідливими плюшевими звірятами, випуском яких займається американська компанія Spiral Toys. На відміну від звичайних дитячих іграшок, продукція Spiral Toys могла похвалитися вбудованими електронними компонентами для дистанційної взаємодії між батьками і дитиною. Смарт-начинка і зіграла злий жарт з покупцями іграшок, повідавши також про безпечність компанії-розробника. Іграшки серії CloudPets, […]

Анонсована утиліта Prometheus, що дозволяє зробити відкат на старі версії iOS

Хакер Tihmstar анонсував рішення, що дозволяє знижувати операційну систему iPhone або iPad на версію, яку більше не підписує Apple. Спеціально для цієї мети розробник готує утиліту під назвою Prometheus. Програма дозволить переходити на версії iOS (даунгрейд або апгрейд), які перестала підписувати Apple. Головна умова для успішного переходу – наявність попередньо збережених SHSH blob. SHSH blob […]

У віртуального оператора Google з’явилася підтримка Android-планшетів і iPad

Раніше ми вже писали. про мобільного оператора від Google. І ось з’явилися нові подробиці. Компанія Google почала видавати SIM-карти Project Fi власникам планшетів Nexus 7, Nexus 9 і Samsung Galaxy Tab S, а також iPad mini 4 і iPad Air 2 з підтримкою стільникового зв’язку. Тарифний план передбачає тільки інтернет-з’єднання, голосового зв’язку не передбачено. Плата за […]