Відразу після старту продажів нового покоління Apple TV в п’ятницу, 30 жовтня, новинка отримала багато позитивних відгуків. Незважаючи на ряд зауважень до компанії Apple, оновлений пристрій може претендувати на звання однієї з найкращих телеприставок на ринку.

Без сумніву, одне з головних достоїнств нової Apple TV – це магазин додатків. На даний час App Store нараховує більше 1000 додатків для tvOS. Користувачам можуть знадобитися ігри та програми для нової операційної системи, що може забезпечити хороші заробітки для розробників.

Програміст Стівен Тротон-Сміт вже опублікував списки платних та безкоштовних додатків для операційної системи tvOS. Варто зазначити, що у списку найпопулярніших знаходяться дорогі програми.

Так, в рейтингу найпопулярніших лідерську позицію займай Beat Sports вартістю 9,99 доларів. Із топ-50 лише п’ять додатків можна придбати за ціною 0,99 центів.

На даний час складається враження, що власники Apple TV готові платити більше коштів за додатки, ніж користувачі смартфонів iPhone та планшетів iPad.

Перспективи нової платформи tvOS викликають великий інтерес в розробників програмного забезпечення. Усі пам’ятають, що iOS не змогла витіснити з ринку ігрові консолі саме через відсутність ігор класу ААА, однак здобула успіх завдяки великій кількості користувачів, які не потребують ігрової приставки та не задумуючись платять за дешеві ігри та внутрішні покупки для тимчасових розваг.

Сподіваємося, що для збільшення кількості проданих додатків Apple зробить їх більш доступними для жителів незаможних країн.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple купить Tesla і Adobe

На рахунках компанії Apple навіть за дуже приблизними підрахунками накопичилося понад 200 мільярдів доларів вільних коштів, знайти призначення для яких дуже складно. Минулорічний досвід показує, що в сучасних реаліях набагато простіше купити компанію з певними напрацюваннями, ніж розбиратися в новій для себе темі самостійно. Саме тому аналітик Деніел Айвс з FBR Capital Markets припускає, що […]

Twitter виключає можливість злому своїх серверів

Останнім часом в Мережі неодноразово з'являлася інформація про зломи численних акаунтів Twitter. Спочатку жертвами зловмисників стали такі знаменитості як Кеті Перрі, Кайлі Дженнер і навіть глава Facebook Марк Цукерберг, а потім російський хакер виставив на продаж базу майже 33 млн облікових записів. Само собою, Twitter не могла залишити це без уваги, і Майкл Коутс, глава відділу з забезпечення […]

В літаки почали пускати за відбитками пальців

Американська компанія Delta Air Lines почала запускати пасажирів на рейси за відбитками пальців. Паспорт і посадковий талон більше не потрібні. Компанія впровадила біометричну систему ідентифікації пасажирів в літаках і своїх клубах Delta Sky Club. Ось так виглядає процес авторизації: Першими систему можуть випробувати члени програми лояльності Delta SkyMiles і CLEAR. Поки такі термінали встановлені лише в […]