Цікаве дослідження було проведено Грехемом Спенсером з MacStories. В ході нього було вирахувано, скільки саме Google і Microsoft (а ще й Facebook з Adobe) – прямі конкуренти Apple – випускають додатків для софтових продуктів останніх. Всякі там Word, Minecraft або Outlook від Microsoft, або ж Maps і Gmail від, як можна здогадатися, Google відомі напевно більш ніж усім. Але от напевно мало хто знає, що ці двоє гігантів випускають «нишком» більш ніж півтори сотні додатків в App Store. В якості порівняння Грехем вирішив взяти додатки від Facebook і Adobe.

На сьогоднішній день компанія Microsoft має 92 додатки в магазині Apple. У Google і Adobe таких – 63. У Facebook – 31. Деякі з них вже не мають оновлень і вже малоймовірний той факт, що коли-небудь матимуть. Одним з таких є якесь Accompli, яке було куплено Microsoft'ом і перевидано як оновлене в Outlook для iPhone. Суть тенденції зводиться до того, що і Microsoft, і Google з Facebook після того, як додаток куплено і інтегровано, ним більше займатися не займаються. Як це можна споглядати на графіку нижче, де є помітне розходження між кількістю живих і тих додатків, що вже не подають такі ознаки.

Доречі, цікаво відзначити, що така чимала кількість додатків оновлюється наступним чином: Google приділяє обновочну увагу 44% додатків на місяць. Facebook оновлює 42%, Adobe – 41%. Всього трохи відстав Microsoft. Якщо розширювати рамки часу, то в лідери вирветься Facebook з 81% оновлень в App Store за три місяці.

Існує також велика різниця в IOS-пристроях, які використовуються компаніями. Особливо вона відчутна між Adobe і Facebook. Абсолютна більшість додатків останніх зроблена виключно під iPhone, тільки 8 штук універсальні. А ось у Adobe для iPhone є всього лише чотири додатки, ще 22 виключно для Ipad і вельми немало – 37 – універсальних. А в Google універсальні взагалі практично усі.

Забавно, що компанія Microsoft підтримує вже й ті самі Apple Watch (з такими програмами як Skype, PowerPoint і OneDrive), до яких є пара-трійка – Adobe Color CC, Adobe Creative Cloud і Behace – і від Adobe. По одному є й від Facebook (що б це могло бути, Instagram, зрозуміло) і від Google, що видало News&Weather буквально на днях.

Суцільна більшість з усіх додатків безкоштовні. З майже двох сотень штук свої кровні віддати доведеться тільки лише за 6, причому 4 з них належать кому б Ви подумали? Microsoft (ну і два, що залишилися від Adobe)

А що там щодо завантажень? Якщо вірити App Annie і їх звіту за березень 2015 року, Facebook, Microsoft і Google впевнено сидять у топ-10 загальної кількості завантажень в світі. Але, неважко здогадатися, що за вирученим прибутком в топ ніхто з цієї трійці, враховуючи всі їх обсяги безкоштовних додатків, не входить.

Що ж з усього вищесказаного можна зміркувати? І Google, і Microsoft, будучи головними конкурентами Apple ,, не гребують влазити в їх екосистему і сидіти собі там паразитами, просуваючи свій бізнес (безкоштовними додатками 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

BlackBerry хочет доступа к iMessage для всех платформ.

Совершенно неожиданно, под лозунгом равенства и во имя соблюдения сетевого нейтралитета, компания BlackBerry призвала на свою поддержку правительство. Для борьбы с ущемлением прав, компания BlackBerry хочет законодательно заставить Apple предоставить доступ к программному продукту iMessage всем платформам. Сенсационное обращение доступно по ссылке на персональный блог главы фирмы Джон Чена, с официального сайта компании BlackBerry. В […]

Обережно: при оновленні до iOS 10.3 можлива втрата даних

В кінці місяця Apple, як і очікується, випустить iOS 10.3 з новою файловою системою Apple File System (APFS). За численними відгуками вона дійсно прискорює працездатність iPhone. Це одна з головних причин оновитися. Але і тут є свої підводні камені для тих, хто не дивлячись вирішить це зробити. Настійно рекомендуємо створити резервну копію iPhone перед операцією […]

GAMES. Предварительный «обзор» Civilization Revolution

Civilization является одной из наиболее успешных стратегических игр во всей истории. Ведь недаром ее разработчик, Сид Мейер характеризуется, как человек, создающий только качественные проекты. Продолжения игры Civilization для Mac и ПК поклонники ждут уже осенью этого года. Она будет называться Beyond Earth. А вот на мобильные устройства можно будет получить продолжение Civilization Revolution. Стоит отметить, […]