Уже вп'яте поспіль корпорація з Купертіно очолює рейтинг американського видавництва Forbes як найдорожчий у світі бренд.


За оцінкою журналу тільки за цей рік ціна Apple-бренду зросла на цілих 17%, що дозволило дотягнути вартість до 145,3 мільярда доларів.

Друге місце в списку (власне, як і в 2014 році) займає Microsoft. Але вартість цього бренду, хоч і виросла на 10%, все одно в два рази менше! На почесному третьому місці опинився бренд інтернет корпорації Google. Його ціна на сьогоднішній день становить 65,6 мільярдів доларів. У п'ятірку увійшла тільки одна компанія, займається не технологічним виробництвом. Це, звичайно ж, Coca-Cola – виробник напоїв. Вартість її бренда за рік залишилася практично незмінною.

В цілому, ситуація, що склалася в минулому році не надто змінилася. Зі ста компаній, представлених у списку практично половину складають бренди американських компаній, дев'ять позицій залишилися за Німеччиною, трохи менше у Франції та Японії. Якщо дивитися по галузях, то не дивно, що найбільше число місць займають високотехнологічні марки, ну і автомобілебудування не надто відстає.
Автори самого списку Forbes повідомляють, що враховували прибутковість і дохід компаній за три роки і їх вплив на розвиток корпорацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Російський бекдор X-agent для Mac краде паролі, скріншоти і бекапи iPhone

Експерти компанії BitDefender виявили Mac-версію шкідливого ПЗ, що використовується хакерським угрупованням APT 28, відомим як Pawn Storm, Sednit, Sofacy, Fancy Bear і Tsar Team. Саме вони замішані у зломі Національного комітету Демократичної партії США влітку минулого року. Передбачається, що хакери розробили нове шкідливе ПЗ Sofacy (X-Agent). Воно використовується в кампаніях з кібершпигунства. Раніше експерти стикалися з […]

Hyundai розширив лінійку авто, що підтримують Car Play

В кінці травня Hyundai анонсувала випуск програмного забезпечення для головних пристроїв відразу у восьми моделях автомобілів. Самостійно завантаживши прошивку з офіційного сайту компанії, розпакувавши її на SD-карту і встановивши на ГУ, можна було отримати повноцінну підтримку CarPlay. Позавчора корейський виробник автомобілів заявив про підтримку ще декількох моделей авто, які тепер підтримують CarPlay: Azera (2015 року) […]

Microsoft припиняє випуск планшетів Surface 3

Останнім часом Microsoft не соромиться говорити про статистику продажів планшетів з серії Surface, хоча і не розкриває обсягів реалізації, а також не виділяє звітність по кожній модифікації. І якщо деякі пристрої сімейства більш популярні, то інші відверто провалилися. Відповідно, від випуску останніх має сенс відмовитися. За повідомленням проінформованих джерел, Microsoft має намір припинити випуск пристроїв […]