Уже вп'яте поспіль корпорація з Купертіно очолює рейтинг американського видавництва Forbes як найдорожчий у світі бренд.


За оцінкою журналу тільки за цей рік ціна Apple-бренду зросла на цілих 17%, що дозволило дотягнути вартість до 145,3 мільярда доларів.

Друге місце в списку (власне, як і в 2014 році) займає Microsoft. Але вартість цього бренду, хоч і виросла на 10%, все одно в два рази менше! На почесному третьому місці опинився бренд інтернет корпорації Google. Його ціна на сьогоднішній день становить 65,6 мільярдів доларів. У п'ятірку увійшла тільки одна компанія, займається не технологічним виробництвом. Це, звичайно ж, Coca-Cola – виробник напоїв. Вартість її бренда за рік залишилася практично незмінною.

В цілому, ситуація, що склалася в минулому році не надто змінилася. Зі ста компаній, представлених у списку практично половину складають бренди американських компаній, дев'ять позицій залишилися за Німеччиною, трохи менше у Франції та Японії. Якщо дивитися по галузях, то не дивно, що найбільше число місць займають високотехнологічні марки, ну і автомобілебудування не надто відстає.
Автори самого списку Forbes повідомляють, що враховували прибутковість і дохід компаній за три роки і їх вплив на розвиток корпорацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

iPhone 5/5s/6/6s швидше працюють на iOS 10.3, ніж на iOS 10.2.1

З релізом першої бета-версії iOS 10.3 купертінівці впровадили в ОС нову файлову систему APFS (Apple File System). Як виявилося, вона дійсно прискорює працездатність пристроїв. Автори каналу iAppleBytes порівняли швидкість роботи iOS 10.3 і iOS 10.2.1 на iPhone 5, 5s, 6 і 6s – швидкість завантаження смартфонів і відгуку додатків. Це не синтетичний тест, а звичайна […]

Apple дали лучшую оценку в рейтинге защищённости пользовательских данных

Компания Apple стала обладателем 6 звезд из 6 возможных в рейтинге «Who Has Your Back 2014», который опубликовала общественная правозащитная организация «Фонд электронных рубежей». В данном рейтинге описывается степень защищённости личной информации, которая предоставляется рядовыми пользователями, от доступа различных государственных структур к ней. В рейтинге фигурирует 26 самых крупных IT-компаний, в том числе Интернет-провайдеры, email-сервисы, […]

В Америці розробили левітуючу зарядку для розумних годинників

Американська кoмпанія Levitation Works розробила левітуючий зарядний пристрій для розумних годинників. Для фінансування серійнoгo виробництва гаджета запущена краудфандінгoва компанія на платфoрмі Kickstarter. Представлений на Kickstarter зарядний пристрій LIFT являє сoбoю левітуючий зовнішній акумулятoр з безпрoвідним зарядним пристроєм. Для зарядки використовують електрoмагнітну індукцію між двома плoскимиі котушками – oдна з них розташована в заряднoму пристрої і підключена до […]