Уже вп'яте поспіль корпорація з Купертіно очолює рейтинг американського видавництва Forbes як найдорожчий у світі бренд.


За оцінкою журналу тільки за цей рік ціна Apple-бренду зросла на цілих 17%, що дозволило дотягнути вартість до 145,3 мільярда доларів.

Друге місце в списку (власне, як і в 2014 році) займає Microsoft. Але вартість цього бренду, хоч і виросла на 10%, все одно в два рази менше! На почесному третьому місці опинився бренд інтернет корпорації Google. Його ціна на сьогоднішній день становить 65,6 мільярдів доларів. У п'ятірку увійшла тільки одна компанія, займається не технологічним виробництвом. Це, звичайно ж, Coca-Cola – виробник напоїв. Вартість її бренда за рік залишилася практично незмінною.

В цілому, ситуація, що склалася в минулому році не надто змінилася. Зі ста компаній, представлених у списку практично половину складають бренди американських компаній, дев'ять позицій залишилися за Німеччиною, трохи менше у Франції та Японії. Якщо дивитися по галузях, то не дивно, що найбільше число місць займають високотехнологічні марки, ну і автомобілебудування не надто відстає.
Автори самого списку Forbes повідомляють, що враховували прибутковість і дохід компаній за три роки і їх вплив на розвиток корпорацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple работает над обновлением IOS версии 8.4, которое добавит новый музыкальный сервис

Компания Apple сейчас загружена по полной: она одновременно работает над прошивками iOS 8.2, 8.3 и 9.0. Теперь к этому длинному списку добавилась прошивка 8.4. По слухам, iOS 8.4 уже находится в разработке и носит кодовое название популярного горнолыжного курорта в Колорадо – Copper (медь). Также известно, что выход обновления запланирован после Apple Watch, поэтому ждать […]

Скидки в App Store на 30 марта 2014 года

SuperShare SuperShare — приложения для удобного и быстрого обмена файлами разных форматов. В первую очередь, преимущества приложения приглянутся преподавателям, бизнесменам или студентам, так как при помощи этого файлового сервера обмениваться документами чрезвычайно просто. У этого приложения довольно много сфер применения. К примеру, вы преподаватель и хотите своим студентам показать слайды — достаточно им всем отправить […]

Розробники додали в WhatsApp корисну функцію

Користувачі WhatsApp зможуть відправляти анімовані зображення. Фахівці додали в популярний додаток для iOS можливість відправляти і отримувати рухомі фотографії в форматі GIF. Причому користувачі можуть створити таке зображення зі своїх відеозаписів самостійно (тривалість ролика не повинна перевищувати 6 секунд). Крім того, власники iPhone отримали можливість відправляти Live Photos в якості GIF-зображень. Для цього потрібно натиснути […]