Згідно з інформацією, наданою Yahoo Finance, яка в свою чергу посилається на публікації компанії Zacks Equity Research, американська корпорація із виробництва комп'ютерів, мобільних телефонів і планшетів, Apple має намір купити канадського телекомунікаційного виробника BlackBerry, випускаючого бізнес-смартфони.

Вже давно по Інтернету повзають чутки про те, що компанія BlackBerry можливо буде продана. BlackBerry все продовжує здавати свої позиції на ринку смартфонів. Наприклад, в 2011 році її частка становила 8,1%, а вже в 2014 році впала до 0,6%. У той час як Android-платформа набирає обертів, збільшивши свою долю з 52,8 до 76,6%.

У січні 2015 року, як Ви могли прочитати раніше, інтерес до покупки BlackBerry проявляла південнокорейська група компаній Samsung Group. Їх зацікавив патентний портфель канадської компанії. Тоді вартість операції оцінювали в суму близько 7,5 мільярдів доларів. Однак пізніше Samsung і BlackBerry дали спростування для агентства Bloomberg. Видання розповіло, що виробники канадських смартфонів постійно отримують пропозиції про покупку їх компанії, а отже, сподіваються отримати від продажу суму, що значно перевищує пропозицію Samsung. Серед виявлявших бажання купити BlackBerry також були і Google, і LG, і Sisco, і Intel, а ще подейкували, що Lenovo хотіло зміцнити свої позиції на заході, поглинувши канадську компанію.

Apple ще в 2013 році передбачала можливість покупки частини інтелектуальної власності BlackBerry, але остання відмовилася від такого роду продажів. Про те, що саме хотіла купити купертинська компанія, достовірно невідомо. Зараз же Apple має намір купити всю компанію цілком, зацікавившись портфелем в 44 тис. патентів в області захисту даних, корпоративної безпеки і бездротових технологій.

Як повідомляє Zacks Equity Research, ні представники Apple, ні представники BlackBerry не спростовують інформацію про їх спільну угоду, це може означати, що ми маємо деякі підстави вважати покупку BlackBerry реальною вже в недалекому майбутньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Шахраї автоматизували телефонну соціальну інженерію

Телефонне шахрайство і найпростіша соціальна інженерія не втрачають актуальності навіть в наш час, коли зловмисники активно застосовують інструменти спецслужб, а зламати можна навіть кавоварку та холодильник. Більш того, кардинг як і раніше залишається прибутковим «бізнесом», а в даркнеті продають інформацію про тисячі викрадених банківських карт. Але найчастіше знати номер чужої банківської карти недостатньо, ще потрібен […]

Apple втратила за один день $ 40 млрд через різке падіння акцій

Apple у другому кварталі 2016 фінансового року зафіксувала зниження продажів iPhone вперше з моменту запуску смартфонів в 2007 році і перше скорочення виручки з 2003 року. Ціна паперів найдорожчою в світі компанії впала майже на 8% на торгах у Нью-Йорку після відкриття основної сесії. За три місяці, що завершилися 26 березня 2016 року, Apple скоротила […]

Apple припинила підписувати iOS 10.3.2

В середині липня Apple випустила фінальну версію iOS 10.3.3 для всіх. З тих пір пройшов практично місяць. Як завжди, всьому хорошому рано чи пізно приходить кінець. Тепер купертінівці припинили підписувати iOS 10.3.2 – найбільш стабільну збірку операційної системи. Відкотитися більше не можна. Тепер єдина актуальна версія – iOS 10.3.3.