Згідно з інформацією, наданою Yahoo Finance, яка в свою чергу посилається на публікації компанії Zacks Equity Research, американська корпорація із виробництва комп'ютерів, мобільних телефонів і планшетів, Apple має намір купити канадського телекомунікаційного виробника BlackBerry, випускаючого бізнес-смартфони.

Вже давно по Інтернету повзають чутки про те, що компанія BlackBerry можливо буде продана. BlackBerry все продовжує здавати свої позиції на ринку смартфонів. Наприклад, в 2011 році її частка становила 8,1%, а вже в 2014 році впала до 0,6%. У той час як Android-платформа набирає обертів, збільшивши свою долю з 52,8 до 76,6%.

У січні 2015 року, як Ви могли прочитати раніше, інтерес до покупки BlackBerry проявляла південнокорейська група компаній Samsung Group. Їх зацікавив патентний портфель канадської компанії. Тоді вартість операції оцінювали в суму близько 7,5 мільярдів доларів. Однак пізніше Samsung і BlackBerry дали спростування для агентства Bloomberg. Видання розповіло, що виробники канадських смартфонів постійно отримують пропозиції про покупку їх компанії, а отже, сподіваються отримати від продажу суму, що значно перевищує пропозицію Samsung. Серед виявлявших бажання купити BlackBerry також були і Google, і LG, і Sisco, і Intel, а ще подейкували, що Lenovo хотіло зміцнити свої позиції на заході, поглинувши канадську компанію.

Apple ще в 2013 році передбачала можливість покупки частини інтелектуальної власності BlackBerry, але остання відмовилася від такого роду продажів. Про те, що саме хотіла купити купертинська компанія, достовірно невідомо. Зараз же Apple має намір купити всю компанію цілком, зацікавившись портфелем в 44 тис. патентів в області захисту даних, корпоративної безпеки і бездротових технологій.

Як повідомляє Zacks Equity Research, ні представники Apple, ні представники BlackBerry не спростовують інформацію про їх спільну угоду, це може означати, що ми маємо деякі підстави вважати покупку BlackBerry реальною вже в недалекому майбутньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Інструкція з вибору iPhone 7. Який з них ідеальний?

Цього року визначитися з вибором ідеального iPhone стало складніше, ніж в минулому. Великий або маленький? Матовий або глянцевий? Чи вистачить 32 Гб? На всі питання відповімо в цій статті. Обсяг пам’яті Apple нарешті усвідомила, що 16 Гб в iPhone недостатньо і збільшила мінімальний обсяг до 32 Гб. З одного боку, це здорово. З іншого – […]

Apple приїде в Україну для пошуку стартапів в цьому місяці

Як повідомив на своїй Facebook-сторінці глава одеської IT-компанії Readdle Денис Жданов, в жовтні представники Apple збираються відвідати Україну для спілкування з перспективними командами розробників. При цьому офіційного анонсу або окремого заходу, присвяченого такому візиту, не передбачається. За інформацією Жданова, рекрутери Apple побувають в Києві та Одесі і зацікавлені тільки в реальних компаніях, продукти яких знаходяться […]

6 ознак того, що ви не Джобс

Багато людей хоче почати свій бізнес. Але не у всіх є потрібні здібності. Тих, хто хоче розпочати свою справу, завжди буде набагато більше, ніж тих, хто дійсно щось зробить, хоча б просто тому, що не всі створені для суворих умов вільного підприємництва. Можливо, і ви замислювалися про створення свого бізнесу. Але наскільки ви до цього […]