Згідно з інформацією, наданою Yahoo Finance, яка в свою чергу посилається на публікації компанії Zacks Equity Research, американська корпорація із виробництва комп'ютерів, мобільних телефонів і планшетів, Apple має намір купити канадського телекомунікаційного виробника BlackBerry, випускаючого бізнес-смартфони.

Вже давно по Інтернету повзають чутки про те, що компанія BlackBerry можливо буде продана. BlackBerry все продовжує здавати свої позиції на ринку смартфонів. Наприклад, в 2011 році її частка становила 8,1%, а вже в 2014 році впала до 0,6%. У той час як Android-платформа набирає обертів, збільшивши свою долю з 52,8 до 76,6%.

У січні 2015 року, як Ви могли прочитати раніше, інтерес до покупки BlackBerry проявляла південнокорейська група компаній Samsung Group. Їх зацікавив патентний портфель канадської компанії. Тоді вартість операції оцінювали в суму близько 7,5 мільярдів доларів. Однак пізніше Samsung і BlackBerry дали спростування для агентства Bloomberg. Видання розповіло, що виробники канадських смартфонів постійно отримують пропозиції про покупку їх компанії, а отже, сподіваються отримати від продажу суму, що значно перевищує пропозицію Samsung. Серед виявлявших бажання купити BlackBerry також були і Google, і LG, і Sisco, і Intel, а ще подейкували, що Lenovo хотіло зміцнити свої позиції на заході, поглинувши канадську компанію.

Apple ще в 2013 році передбачала можливість покупки частини інтелектуальної власності BlackBerry, але остання відмовилася від такого роду продажів. Про те, що саме хотіла купити купертинська компанія, достовірно невідомо. Зараз же Apple має намір купити всю компанію цілком, зацікавившись портфелем в 44 тис. патентів в області захисту даних, корпоративної безпеки і бездротових технологій.

Як повідомляє Zacks Equity Research, ні представники Apple, ні представники BlackBerry не спростовують інформацію про їх спільну угоду, це може означати, що ми маємо деякі підстави вважати покупку BlackBerry реальною вже в недалекому майбутньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple зможе залишити ціну на iPhone незмінною

Для кожного комплектуючого iPhone у Apple є постачальник, який займається виробництвом тієї чи іншої частини. Оскільки «яблучний» гігант є одним з головних джерел прибутку багатьох постачальників, вони зацікавлені у співпраці з Apple, яка щороку розміщує мільярдні замовлення. Не так давно з’явилася інформація про те, що виробники цього разу вирішили не надавати Apple знижки на комплектуючі, як […]

Всім угодний Google

Деякий час тому ми розповідали про роботу Google над сполученням Andriod Wear і iPhone. Хтось вважає, що Google керується бажанням насолити Apple на старті продажів, хтось висловлюється за посилення конкуренції на ринку смарт-годин. Тим не менше, всі єдині в думці – перелом на ринку носяться пристроїв все ближче. Погляньмо на ситуацію ще з одного боку. […]

Як налаштувати автоматичний вхід в OS X

Найчастіше користувачі Mac авторизуються в системі за допомогою пароля – це зручно, безпечно і не дуже довго, якщо комп'ютеру не пішов другий десяток. Але бувають випадки, коли пароль на вхід не потрібен: наприклад, якщо у вас сімейна робоча машина або якщо це один з пристроїв комп'ютерного класу, де Mac постійно користуються різні люди. Активувати автоматичний […]