Згідно з інформацією, наданою Yahoo Finance, яка в свою чергу посилається на публікації компанії Zacks Equity Research, американська корпорація із виробництва комп'ютерів, мобільних телефонів і планшетів, Apple має намір купити канадського телекомунікаційного виробника BlackBerry, випускаючого бізнес-смартфони.

Вже давно по Інтернету повзають чутки про те, що компанія BlackBerry можливо буде продана. BlackBerry все продовжує здавати свої позиції на ринку смартфонів. Наприклад, в 2011 році її частка становила 8,1%, а вже в 2014 році впала до 0,6%. У той час як Android-платформа набирає обертів, збільшивши свою долю з 52,8 до 76,6%.

У січні 2015 року, як Ви могли прочитати раніше, інтерес до покупки BlackBerry проявляла південнокорейська група компаній Samsung Group. Їх зацікавив патентний портфель канадської компанії. Тоді вартість операції оцінювали в суму близько 7,5 мільярдів доларів. Однак пізніше Samsung і BlackBerry дали спростування для агентства Bloomberg. Видання розповіло, що виробники канадських смартфонів постійно отримують пропозиції про покупку їх компанії, а отже, сподіваються отримати від продажу суму, що значно перевищує пропозицію Samsung. Серед виявлявших бажання купити BlackBerry також були і Google, і LG, і Sisco, і Intel, а ще подейкували, що Lenovo хотіло зміцнити свої позиції на заході, поглинувши канадську компанію.

Apple ще в 2013 році передбачала можливість покупки частини інтелектуальної власності BlackBerry, але остання відмовилася від такого роду продажів. Про те, що саме хотіла купити купертинська компанія, достовірно невідомо. Зараз же Apple має намір купити всю компанію цілком, зацікавившись портфелем в 44 тис. патентів в області захисту даних, корпоративної безпеки і бездротових технологій.

Як повідомляє Zacks Equity Research, ні представники Apple, ні представники BlackBerry не спростовують інформацію про їх спільну угоду, це може означати, що ми маємо деякі підстави вважати покупку BlackBerry реальною вже в недалекому майбутньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Fitbit випустила відстежуючі весь спектр вправ браслети Flex 2 і Charge 2

«Розумні» носимі девайси поступово охоплюють ринок. Вчора Fitbit, його лідер, представила новий фітнес-трекер Flex 2, що кардинально відрізняється від свого попередника. Flex 2 – це тонкий фітнес-трекер, що відстежує кількість проплитих кіл, тривалість і витрачені калорії. Сам трекер може від’єднуватися від ремінця, підключатися до іншого ремінця, або носитися на шиї як кулон. У ньому не використовується […]

Apple почала продажі Lightning-навушників Audeze EL-8

На полицях магазинів Apple з'явилися оригінальні навушники Audeze EL-8 Titaniums. Унікальність даної моделі, крім чудового звучання, полягає в способі підключення: навушники підтримують Lightning-інтерфейс смартфонів iPhone, плеєрів iPod і планшетів iPad. За допомогою роз'єму Lightning пристрій для прослуховування музики не дає жодних шансів перешкодам і перехресним шумам. Навушники, над зовнішнім виглядом яких працювала знаменита дизайн-студія BMW […]

Як Apple змусить вас придбати бездротову зарядку для Apple Watch

Офіційна док-станція для Apple Watch – достатньо дорогий аксесуар, однак якщо ви хочете заряджати свій смарт-годинник бездротовим способом, то у вас немає іншого вибору. Незважаючи на те, що смарт-годинник опирається на відкритий стандарт Qi, що описує технологію бездротової передачі енергії, тим не менше Apple зробила так, щоб використовувати пристрій можна було лише за допомогою фірмової […]