Згідно з інформацією, наданою Yahoo Finance, яка в свою чергу посилається на публікації компанії Zacks Equity Research, американська корпорація із виробництва комп'ютерів, мобільних телефонів і планшетів, Apple має намір купити канадського телекомунікаційного виробника BlackBerry, випускаючого бізнес-смартфони.

Вже давно по Інтернету повзають чутки про те, що компанія BlackBerry можливо буде продана. BlackBerry все продовжує здавати свої позиції на ринку смартфонів. Наприклад, в 2011 році її частка становила 8,1%, а вже в 2014 році впала до 0,6%. У той час як Android-платформа набирає обертів, збільшивши свою долю з 52,8 до 76,6%.

У січні 2015 року, як Ви могли прочитати раніше, інтерес до покупки BlackBerry проявляла південнокорейська група компаній Samsung Group. Їх зацікавив патентний портфель канадської компанії. Тоді вартість операції оцінювали в суму близько 7,5 мільярдів доларів. Однак пізніше Samsung і BlackBerry дали спростування для агентства Bloomberg. Видання розповіло, що виробники канадських смартфонів постійно отримують пропозиції про покупку їх компанії, а отже, сподіваються отримати від продажу суму, що значно перевищує пропозицію Samsung. Серед виявлявших бажання купити BlackBerry також були і Google, і LG, і Sisco, і Intel, а ще подейкували, що Lenovo хотіло зміцнити свої позиції на заході, поглинувши канадську компанію.

Apple ще в 2013 році передбачала можливість покупки частини інтелектуальної власності BlackBerry, але остання відмовилася від такого роду продажів. Про те, що саме хотіла купити купертинська компанія, достовірно невідомо. Зараз же Apple має намір купити всю компанію цілком, зацікавившись портфелем в 44 тис. патентів в області захисту даних, корпоративної безпеки і бездротових технологій.

Як повідомляє Zacks Equity Research, ні представники Apple, ні представники BlackBerry не спростовують інформацію про їх спільну угоду, це може означати, що ми маємо деякі підстави вважати покупку BlackBerry реальною вже в недалекому майбутньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Що робить Стів Джобс на пачці вишневого чаю?

На які тільки хитрощі не йдуть виробники, щоб домогтися підвищення продажу своїх продуктів! У супермаркеті «Ашан» польського міста Катовіце був помічений унікальний продукт – унікальний, зрозуміло, на вигляд. Це вишневий чай компанії Tea Rebels, на пачці якого красується знаменитий портрет Стіва Джобса, зроблений у 2006 році Альбертом Уотсоном. Портрет був опублікований в журналі Fortune, а пізніше […]

Нова Зеландія буде використовувати ШІ для держпослуг

У Новій Зеландії штучний інтелект буде використовуватися для поліпшення державних сервісів, а також для цифрової ідентифікації користувачів. Мета держави – зробити держпослуги зручними і доступними для громадян. Марія Робертсон, заступник керівника Служби з надання послуг в Департаменті внутрішніх справ Нової Зеландії, в інтерв’ю GovInsider розповіла, як країна збирається зробити державні послуги доступними для всіх громадян. […]

Забавна пародія на рекламу MacBook Pro

Власне кажучи, щодо слова «забавна» в заголовку можна і посперечатися, так як насправді все, показане в ролику, правда. І ця правда багатьом користувачам забавною явно не здасться. Нові MacBook Pro, представлені Apple в кінці жовтня, викликали в мережі бурю обговорень і суперечок. Хтось вважає, що купертінівці зробили черговий прорив і випустили революційний продукт. Хтось згоден, що […]