Після виходу iPad Pro корпорація Apple вирішила впровадити в усі свої планшети технологію срібних дротів (AgNW) на заміну ITO-плівки, яку використовують сьогодні, повідомляє нам видавництво ETNews з Південної Кореї. Так само вони згадують, що в 2016 році ми зможемо побачити презентацію нового 12,9-дюймового планшета.

Багато джерел вказують на те, що затримка виходу iPad Pro безпосередньо залежить від переходу Apple до нових технологій комплектації дисплеїв. Оновлений сенсорний екран яблучного планшета буде складатися з інноваційних срібних нанодротиків. На відміну від попередніх складових, нові технології більш прозорі і гнучкі. Сьогодні в тачскрінах і дисплеях використовують індіево-олов’яну суміш металів, а нова електропровідна сіточка складається зі срібних нановолокон здатна замінити старі технології, більш того, вона має кращі характеристики, а матеріали для її виробництва легко знайти.

Неймовірна гнучкість даного винаходу може дозволити компанії робити пристрої з різноманітною формою дисплеїв, а так само зробити екрани, що згортаються. Шкода, що в наші дні не так вже й багато розробників можуть скористатися даною технологією. Купертинівці мають намір створити виробництво таких деталей для планшетів на ресурсах LG Display, Japan Display і Samsung Display.

Ми вже знаємо, що новий незвично великий за розмірами планшет купертинівців вже не перший, в якому будуть використовувати технологію сапфірового скла. Піонерами таких технологій стали Apple Watch і Apple Watch Edition.

Ходять чутки, що екран iPad Pro, який так само залишиться сенсорним буде відправлений у відрядження удосконалень. З того що нам відомо, розробники зменшать час реагування на дотики, що дуже корисно для стилусів, які збираються додати до планшетів за допомогою Bluetooth. Так само буде збільшена чутливість дисплея до на сили дотику користувача.

Ідея Apple в тому, щоб зробити більш зручною роботу в комерційних підприємствах і допомогти людству в навчанні. Студенти, учні, бізнесмени, будуть простіше сприймати інформацію, якщо вона не буде ущемлена рамками невеликих екранів смартвонов, а повністю зможуть побачити потрібні їм деталі на великих планшетах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Для гопників створили мову програмування

Розробники мови програмування Yopta вирішили дати гопникам можливість піднятися в очах суспільства і навчитися програмувати. Ідея створення «чіткої» мови програмування прийшла в голову Семену Гозману під час навчання в Коледжі інформаційних технологій – «чітких пацанів» було надто багато. YoptaScript спрямований на допомогу людям, які так і не змогли подолати ні однієї мови програмування. Сайт проекту […]

На заводах Foxconn вже 10 повністю автоматизованих складальних ліній. В планах замінити роботами всіх співробітників

Найбільший контрактний партнер Apple, компанія Foxconn, активно скорочує чисельність робітників. В рамках поетапної автоматизації виробництва співробітників замінюють роботами. За словами глави підрозділу компанії з автоматизації виробничих процесів Дай Цзя Пенга, Foxconn розробила план, що включає три етапи. На першому етапі компанія планує замінити співробітників на небезпечних ділянках виробництва або там, де працівники змушені виконувати повторювані […]

Перше розпакування iPhone 7 і 7 Plus в чорному кольорі

Поки нетерплячі покупці нових iPhone займають черги біля магазинів Apple, перші смартфони вже потрапили в руки журналістів і оглядачів. І, звичайно, в мережі найближчим часом з’явиться багато фотографій і відеороликів, на яких зображений такий довгоочікуваний для будь-якого серйозного гаджетомана процес розпакування нового пристрою. Перший матеріал такого роду вже опублікований, на фото показані iPhone 7 і 7 […]