Після виходу iPad Pro корпорація Apple вирішила впровадити в усі свої планшети технологію срібних дротів (AgNW) на заміну ITO-плівки, яку використовують сьогодні, повідомляє нам видавництво ETNews з Південної Кореї. Так само вони згадують, що в 2016 році ми зможемо побачити презентацію нового 12,9-дюймового планшета.

Багато джерел вказують на те, що затримка виходу iPad Pro безпосередньо залежить від переходу Apple до нових технологій комплектації дисплеїв. Оновлений сенсорний екран яблучного планшета буде складатися з інноваційних срібних нанодротиків. На відміну від попередніх складових, нові технології більш прозорі і гнучкі. Сьогодні в тачскрінах і дисплеях використовують індіево-олов’яну суміш металів, а нова електропровідна сіточка складається зі срібних нановолокон здатна замінити старі технології, більш того, вона має кращі характеристики, а матеріали для її виробництва легко знайти.

Неймовірна гнучкість даного винаходу може дозволити компанії робити пристрої з різноманітною формою дисплеїв, а так само зробити екрани, що згортаються. Шкода, що в наші дні не так вже й багато розробників можуть скористатися даною технологією. Купертинівці мають намір створити виробництво таких деталей для планшетів на ресурсах LG Display, Japan Display і Samsung Display.

Ми вже знаємо, що новий незвично великий за розмірами планшет купертинівців вже не перший, в якому будуть використовувати технологію сапфірового скла. Піонерами таких технологій стали Apple Watch і Apple Watch Edition.

Ходять чутки, що екран iPad Pro, який так само залишиться сенсорним буде відправлений у відрядження удосконалень. З того що нам відомо, розробники зменшать час реагування на дотики, що дуже корисно для стилусів, які збираються додати до планшетів за допомогою Bluetooth. Так само буде збільшена чутливість дисплея до на сили дотику користувача.

Ідея Apple в тому, щоб зробити більш зручною роботу в комерційних підприємствах і допомогти людству в навчанні. Студенти, учні, бізнесмени, будуть простіше сприймати інформацію, якщо вона не буде ущемлена рамками невеликих екранів смартвонов, а повністю зможуть побачити потрібні їм деталі на великих планшетах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Попередні замовлення на Apple Watch відкриються для країн «другої черги» в травні

  Кількість попередніх замовлень Apple Watch в перших восьми країнах навіч продемонструвало – працівники компанії створили бестселер. Тепер Apple готується підкорювати нові ринки. Згідно неофіційної інформації, попередні замовлення на розумні годинники почнуть прийматися в країнах так званої «другої хвилі» з 8 травня. Точний список цих країн поки невідомий. Передбачається, що в нього увійдуть Італія, Туреччина, […]

Присоединяйся к массовому киберспортивному турниру Na`Vi Cup by CyberZone

Случилось то, чего ты так долго ждал! Спешим сообщить, что в рамках фестиваля состоится киберспортивный турнир Na`Vi Cup by Cyber Zone с общим призовым фондом 40000 гривен! Соревнование будет проходить по двум дисциплинам: CS:GO – легендарный шутер от первого лица, который запустил процесс такой мировой популярности киберсспорта; DOTA 2 – компьютерная MOBA-игра со сложным геймплеем […]

Представлений перший в світі холодильник на Windows 10

На виставці споживчої електроніки в Берліні компанія LG продемонструвала холодильник, який працює під управлінням операційної системи Windows 10. Пристрій одержав назву LG Smart Instaview Signature Door-in-Door Refrigerator. Холодильник отримав 29-дюймовий сенсорний екран, на якому відображається спеціальний віджет для управління девайсом. На стартовому екрані можна встановити таймер, секундомір, отримати доступ до списку продуктів, запустити браузер, включити […]