Після виходу iPad Pro корпорація Apple вирішила впровадити в усі свої планшети технологію срібних дротів (AgNW) на заміну ITO-плівки, яку використовують сьогодні, повідомляє нам видавництво ETNews з Південної Кореї. Так само вони згадують, що в 2016 році ми зможемо побачити презентацію нового 12,9-дюймового планшета.

Багато джерел вказують на те, що затримка виходу iPad Pro безпосередньо залежить від переходу Apple до нових технологій комплектації дисплеїв. Оновлений сенсорний екран яблучного планшета буде складатися з інноваційних срібних нанодротиків. На відміну від попередніх складових, нові технології більш прозорі і гнучкі. Сьогодні в тачскрінах і дисплеях використовують індіево-олов’яну суміш металів, а нова електропровідна сіточка складається зі срібних нановолокон здатна замінити старі технології, більш того, вона має кращі характеристики, а матеріали для її виробництва легко знайти.

Неймовірна гнучкість даного винаходу може дозволити компанії робити пристрої з різноманітною формою дисплеїв, а так само зробити екрани, що згортаються. Шкода, що в наші дні не так вже й багато розробників можуть скористатися даною технологією. Купертинівці мають намір створити виробництво таких деталей для планшетів на ресурсах LG Display, Japan Display і Samsung Display.

Ми вже знаємо, що новий незвично великий за розмірами планшет купертинівців вже не перший, в якому будуть використовувати технологію сапфірового скла. Піонерами таких технологій стали Apple Watch і Apple Watch Edition.

Ходять чутки, що екран iPad Pro, який так само залишиться сенсорним буде відправлений у відрядження удосконалень. З того що нам відомо, розробники зменшать час реагування на дотики, що дуже корисно для стилусів, які збираються додати до планшетів за допомогою Bluetooth. Так само буде збільшена чутливість дисплея до на сили дотику користувача.

Ідея Apple в тому, щоб зробити більш зручною роботу в комерційних підприємствах і допомогти людству в навчанні. Студенти, учні, бізнесмени, будуть простіше сприймати інформацію, якщо вона не буде ущемлена рамками невеликих екранів смартвонов, а повністю зможуть побачити потрібні їм деталі на великих планшетах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Android-версія Super Mario Run стала доступною для попереднього замовлення

Гучний мобільний раннер про вусатого водопровідника, раніше доступний тільки в Apple Store, з’явився в магазині Google Play. Правда, скачати і пограти в Android-версію Super Mario Run поки не представляється можливим. На сторінці гри в магазині доступне лише попереднє замовлення. Так як гра безкоштовна (базова версія), то і платити за передзамовлення не буде потрібно. Відразу після […]

Роботів Google не візьмуть в морську піхоту США

Корпус морської піхоти США не буде використовувати найближчим часом роботів-мулів AlphaDog від Boston Dynamics, дочірньої компанії Google. Роботи дуже шумно пересуваються, що обмежує їх використання в бойовій обстановці, з’ясувалося на польових випробуваннях LS3 під час навчань RIMPAC. Через деякий час проект вирішили закрити. AlphaDog – неофіційна назва «Системи підтримки загону» LS3 (Legged Squad Support System), яка […]

У мережі з’явилися фотографії телевізора Apple

Днями в китайській соціальній мережі Weibo з’явилося кілька фотографій, на яких, як стверджує автор, зображений прототип телевізора від компанії Apple. Судячи зі знімків, купертінівці поки тестують прототип свого нового пристрою. Однак джерела стверджують, що яблучний телевізор може отримати OLED-дисплей з діагоналлю 60 дюймів і тонкий корпус. Інших даних зараз, на жаль, немає. Є думка, що на […]