Після виходу iPad Pro корпорація Apple вирішила впровадити в усі свої планшети технологію срібних дротів (AgNW) на заміну ITO-плівки, яку використовують сьогодні, повідомляє нам видавництво ETNews з Південної Кореї. Так само вони згадують, що в 2016 році ми зможемо побачити презентацію нового 12,9-дюймового планшета.

Багато джерел вказують на те, що затримка виходу iPad Pro безпосередньо залежить від переходу Apple до нових технологій комплектації дисплеїв. Оновлений сенсорний екран яблучного планшета буде складатися з інноваційних срібних нанодротиків. На відміну від попередніх складових, нові технології більш прозорі і гнучкі. Сьогодні в тачскрінах і дисплеях використовують індіево-олов’яну суміш металів, а нова електропровідна сіточка складається зі срібних нановолокон здатна замінити старі технології, більш того, вона має кращі характеристики, а матеріали для її виробництва легко знайти.

Неймовірна гнучкість даного винаходу може дозволити компанії робити пристрої з різноманітною формою дисплеїв, а так само зробити екрани, що згортаються. Шкода, що в наші дні не так вже й багато розробників можуть скористатися даною технологією. Купертинівці мають намір створити виробництво таких деталей для планшетів на ресурсах LG Display, Japan Display і Samsung Display.

Ми вже знаємо, що новий незвично великий за розмірами планшет купертинівців вже не перший, в якому будуть використовувати технологію сапфірового скла. Піонерами таких технологій стали Apple Watch і Apple Watch Edition.

Ходять чутки, що екран iPad Pro, який так само залишиться сенсорним буде відправлений у відрядження удосконалень. З того що нам відомо, розробники зменшать час реагування на дотики, що дуже корисно для стилусів, які збираються додати до планшетів за допомогою Bluetooth. Так само буде збільшена чутливість дисплея до на сили дотику користувача.

Ідея Apple в тому, щоб зробити більш зручною роботу в комерційних підприємствах і допомогти людству в навчанні. Студенти, учні, бізнесмени, будуть простіше сприймати інформацію, якщо вона не буде ущемлена рамками невеликих екранів смартвонов, а повністю зможуть побачити потрібні їм деталі на великих планшетах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple: «антигейский» закон в Міссісіпі відкриє шлях до дискримінації

Apple публічно засудила закон про «релігійну свободу», прийнятий на цьому тижні губернатором Міссісіпі Філом Брайантом. У компанії заявили, що розчаровані цим рішенням, зазначивши, що нові норми «відкриють шлях до дискримінації». Закон дозволяє державним і приватним компаніям відмовляти одностатевим парам в обслуговуванні, якщо це суперечить релігійним переконанням працівників. Вступ закону в силу відбувся незважаючи на протидію […]

Samsung Galaxy S7 виявився дорожчим у виробництві, ніж iPhone 6s і iPhone 6s Plus

Аналітики IHS підрахували вартість комплектуючих нового флагманського смартфона Samsung Galaxy S7. За оцінками аналітиків, сукупна вартість комплектуючих Galaxy S7 з 32 ГБ пам’яті для зберігання даних складає $ 255. Це майже на 15% дорожче, ніж у iPhone 6s. Якщо вірити даним, представленим IHS, вартість всіх компонентів аналогічної моделі топового комунікатора Apple становить $ 211,50, а […]

Вийшла iOS 11 beta 6 для розробників

Apple продовжує тестування своїх операційних систем. Тепер авторизовані розробники можуть завантажити iOS 11 beta 6. У списку нововведень значаться підвищення стабільності і усунення багів. А також нові іконки для додатків Карти і App Store. Розмір апдейту склав 200-450 МБ. Завантажити оновлення можна «по повітрю». Легкого апдейту!