Після виходу iPad Pro корпорація Apple вирішила впровадити в усі свої планшети технологію срібних дротів (AgNW) на заміну ITO-плівки, яку використовують сьогодні, повідомляє нам видавництво ETNews з Південної Кореї. Так само вони згадують, що в 2016 році ми зможемо побачити презентацію нового 12,9-дюймового планшета.

Багато джерел вказують на те, що затримка виходу iPad Pro безпосередньо залежить від переходу Apple до нових технологій комплектації дисплеїв. Оновлений сенсорний екран яблучного планшета буде складатися з інноваційних срібних нанодротиків. На відміну від попередніх складових, нові технології більш прозорі і гнучкі. Сьогодні в тачскрінах і дисплеях використовують індіево-олов’яну суміш металів, а нова електропровідна сіточка складається зі срібних нановолокон здатна замінити старі технології, більш того, вона має кращі характеристики, а матеріали для її виробництва легко знайти.

Неймовірна гнучкість даного винаходу може дозволити компанії робити пристрої з різноманітною формою дисплеїв, а так само зробити екрани, що згортаються. Шкода, що в наші дні не так вже й багато розробників можуть скористатися даною технологією. Купертинівці мають намір створити виробництво таких деталей для планшетів на ресурсах LG Display, Japan Display і Samsung Display.

Ми вже знаємо, що новий незвично великий за розмірами планшет купертинівців вже не перший, в якому будуть використовувати технологію сапфірового скла. Піонерами таких технологій стали Apple Watch і Apple Watch Edition.

Ходять чутки, що екран iPad Pro, який так само залишиться сенсорним буде відправлений у відрядження удосконалень. З того що нам відомо, розробники зменшать час реагування на дотики, що дуже корисно для стилусів, які збираються додати до планшетів за допомогою Bluetooth. Так само буде збільшена чутливість дисплея до на сили дотику користувача.

Ідея Apple в тому, щоб зробити більш зручною роботу в комерційних підприємствах і допомогти людству в навчанні. Студенти, учні, бізнесмени, будуть простіше сприймати інформацію, якщо вона не буде ущемлена рамками невеликих екранів смартвонов, а повністю зможуть побачити потрібні їм деталі на великих планшетах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Перегони iPhone 6s Plus, Nexus 6P і Lumia 950 XL

Блогер під ніком PhoneBuff порівняв на швидкість три флагманських смартфона на різних платформах – iPhone 6s Plus, Nexus 6P і Lumia 950 XL. При цьому експериментатор не використовував наукові тести і не задавався метою порівнювати технічні характеристики пристрої. Головне – як поводяться смартфони в повсякденних програмах. Під час тестування трьох піддослідних на них по черзі […]

Рідкісний прототип iPod Classic продають на eBay за 100 тисяч доларів

Рідкісний прототип музичного плеєра iPod Classic з’явився в продажу на eBay в ці вихідні. Пристрій пропонується користувачем під ніком TheAppleGuru з відмінною репутацією і 960 відгуками від різних користувачів. Лот виставлений на продаж за ціною $99 995. Плеєр в незвичайному корпусі позначений гравіюванням “P95 DVT”, що є внутрішньою назвою пристрою на момент розробки. Іншою цікавою […]

Активація iPhone без SIM-карти

Уявіть – ви придбали iPhone, розпакували його і бажаєте перевірити працездатність новенького смартфона. Однак для цього його спершу потрібно активувати, що дуже складно зробити без SIM-карти. Якщо останньої немає у вас під рукою (або вона не підходить за типом), вам допоможуть дві хитрих поради з активації iPhone. Як тільки ви включите iPhone і побачите екран […]