Зовсім недавно компанія Apple отримала черговий патент, а ми отримали цікаву тему для обговорення. На цей раз Apple запатентувала технологію невидимого дисплея. Дуже незвичний і унікальний винахід. Описувати невидимі речі досить складно, але ми спробуємо.

У патенті знаходиться опис пристрою, який скоріш за все буде використано в iPhone, але тут при бажанні може підійти і iPad та Apple Watch. У новому пристосуванні присутні два дисплеї. Перший екранчік стандартний, другий – невидимий, через який купертиновці і отримали патент. Його завдання – пропускати промені, які не можуть бачити користувачі неозброєним оком. Через це патент отримав назву «Невидима передача світла через дисплей».

Через екран передаються дані, які не здатно побачити людське око. Серед них може бути NFC чіп, різні датчики і подібне. Запатентований екран здатний за допомогою інфрачервоних датчиків при великій потребі навіть у повній темряві впізнати людське обличчя.

Якщо взяти, наприклад, Samsung Galaxy S6, то на задній частині смартфона можна побачити скло, є ймовірність, що його при бажанні цілком можливо поміняти на новий запатентований екран від Apple. Перевага цього винаходу в тому, що він не сильно залежить від розмірів, а це означає, що дисплей може бути зовсім маленьким. І тоді виникає ще один варіант використання новинки – замінити кнопку Home на більш просунутий пристрій з великим спектром функцій.
Поки це всього лише початкові розробки та патенти, але враховуючи вміння купертинівців дивувати своїх користувачів – можливо впровадження невидимих ​​технологій не змусять себе довго чекати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Google випустить свою нову операційну систему

Як повідомляє ресурс thenextweb.com, корпорація Google займається розробкою ОС Fuschia з власним ядром Magenta. На сайті вказано, що нова операційна система позиціонується як конкурент IoT-орієнтованих FreeRTOS і ThreadX. Швидше за все, Fuschia буде масштабованою, тобто підходити для роботи як на ПК, так і на мобільних пристроях. Саме видання вважає, що масштабування може стати дуже цікавим […]

На нових знімках iPhone 7 виявили лазерний автофокус камери

На просторах сайту Weibo виявили фотографії, що представляють задню панель 4,7-дюймового iPhone 7. На фото, як стверджується, зображений золотистий варіант смартфона з помітними відмінностями від iPhone 6 і iPhone 6s. Як можна бачити, форма корпусу більш заокруглена, а антенні пластикові вставки зміщені до торців. Крім того, користувачів зацікавив другий отвір між камерою і світлодіодним спалахом, поруч […]

Київстар вирішив проблему з податками

Як повідомляється, телеком-оператор Київстар увійшов до списку найбільших платників податків за станом на 01. 04. 2016 року. Державна Фіскальна помістила Київстар на 18 позицію і назвала першим за сумою відрахувань у бюджет серед компаній з галузі зв’язку. Відомі й більш точні цифри щодо фінансової взаємодії Київстару і державного бюджету. За перший квартал поточного року оператор […]