Зовсім недавно компанія Apple отримала черговий патент, а ми отримали цікаву тему для обговорення. На цей раз Apple запатентувала технологію невидимого дисплея. Дуже незвичний і унікальний винахід. Описувати невидимі речі досить складно, але ми спробуємо.

У патенті знаходиться опис пристрою, який скоріш за все буде використано в iPhone, але тут при бажанні може підійти і iPad та Apple Watch. У новому пристосуванні присутні два дисплеї. Перший екранчік стандартний, другий – невидимий, через який купертиновці і отримали патент. Його завдання – пропускати промені, які не можуть бачити користувачі неозброєним оком. Через це патент отримав назву «Невидима передача світла через дисплей».

Через екран передаються дані, які не здатно побачити людське око. Серед них може бути NFC чіп, різні датчики і подібне. Запатентований екран здатний за допомогою інфрачервоних датчиків при великій потребі навіть у повній темряві впізнати людське обличчя.

Якщо взяти, наприклад, Samsung Galaxy S6, то на задній частині смартфона можна побачити скло, є ймовірність, що його при бажанні цілком можливо поміняти на новий запатентований екран від Apple. Перевага цього винаходу в тому, що він не сильно залежить від розмірів, а це означає, що дисплей може бути зовсім маленьким. І тоді виникає ще один варіант використання новинки – замінити кнопку Home на більш просунутий пристрій з великим спектром функцій.
Поки це всього лише початкові розробки та патенти, але враховуючи вміння купертинівців дивувати своїх користувачів – можливо впровадження невидимих ​​технологій не змусять себе довго чекати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Тім Кук знову в сотні «найвпливовіших людей»

Щорічно журнал TIME публікує список «100 найвпливовіших людей», які зуміли в тій чи іншій мірі змінити наш світ. В черговий раз один з рядків списку посів генеральний СЕО компанії Apple Тім Кук. Весь список розбитий на п'ять основних категорій: титани; новачки; артисти; лідери; Ікони. Тіма Кука віднесли до «Титанів», а разом з ним в цій категорії Прісцилла […]

Обзор удобной iPad-подставки FLOTE M2

Стиву Джобсу всегда хотелось, чтобы iPad было удобно держать. И это у него вышло. Однако и этого оказалось недостаточно. Весь согласитесь, что бывают моменты, когда вам также хотеться, чтобы планшет с фильмом кто-то держал перед вами. В этом случае часто подставки не помогают, к примеру, если вы лежите на кровати или сидите на диване. И […]

LG покаже розумну банківську карту

Поки Apple розширює аудиторію платіжного сервісу Apple Pay і планує вихід на китайський ринок, конкуренти не дрімають. Ми вже розповідали і швидкий запуск сервісу LG Pay, який почне роботу в країнах Азії. Стали відомі нові подробиці платіжної системи LG, яка буде продемонстрована на виставці сучасних технологій MWC 2016. Для роботи з сервісом не буде потрібно […]