Зовсім недавно компанія Apple отримала черговий патент, а ми отримали цікаву тему для обговорення. На цей раз Apple запатентувала технологію невидимого дисплея. Дуже незвичний і унікальний винахід. Описувати невидимі речі досить складно, але ми спробуємо.

У патенті знаходиться опис пристрою, який скоріш за все буде використано в iPhone, але тут при бажанні може підійти і iPad та Apple Watch. У новому пристосуванні присутні два дисплеї. Перший екранчік стандартний, другий – невидимий, через який купертиновці і отримали патент. Його завдання – пропускати промені, які не можуть бачити користувачі неозброєним оком. Через це патент отримав назву «Невидима передача світла через дисплей».

Через екран передаються дані, які не здатно побачити людське око. Серед них може бути NFC чіп, різні датчики і подібне. Запатентований екран здатний за допомогою інфрачервоних датчиків при великій потребі навіть у повній темряві впізнати людське обличчя.

Якщо взяти, наприклад, Samsung Galaxy S6, то на задній частині смартфона можна побачити скло, є ймовірність, що його при бажанні цілком можливо поміняти на новий запатентований екран від Apple. Перевага цього винаходу в тому, що він не сильно залежить від розмірів, а це означає, що дисплей може бути зовсім маленьким. І тоді виникає ще один варіант використання новинки – замінити кнопку Home на більш просунутий пристрій з великим спектром функцій.
Поки це всього лише початкові розробки та патенти, але враховуючи вміння купертинівців дивувати своїх користувачів – можливо впровадження невидимих ​​технологій не змусять себе довго чекати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

BitTorrent Now офіційно вийшов на iOS і Apple TV

BitTorrent з’явився на смартфонах, планшетах і телевізорах, але не в звичному амплуа. Компанія запускає на iOS і Apple TV додаток BitTorrent Now, який нагадує суміш Netflix і Spotify, пропонуючи користувачам потокові відео і музику, але переважно від незалежних і невідомих широкому колу виконавців. BitTorrent Now – це не новий спосіб отримати доступ до величезних масивів […]

У iOS 10 з’явиться новий додаток TextEdit з macOS

Створюючи мобільну платформу iOS, компанія Apple вирішила позбавити користувачів від необхідності мати справу з файловою системою, звичної для користувачів персональних ПК. У контексті смартфонів, планшетів і хмарного сервісу, за задумом Apple, не слід оперувати таким поняттям як «файл», замість цього людина повинна просто працювати документами, музичними треками, фотографіями, прозоро синхронізуючи їх між усіма своїми пристроями. З виходом […]

4-дюймовий iPhone 5se отримає дизайн, як у iPhone 6 і 6s

Якщо вірити недавно опублікованим в Мережі кресленнями, 4-дюймовий iPhone нового покоління який деякі ЗМІ називають iPhone 5se, зовні буде практичним таким же, як поточні моделі iPhone 6 / 6s. Представлені зображення імовірно є кресленнями майбутнього 4-дюймового iPhone 5se. Судячи з ним, дизайн пристрою практично повторює iPhone 2015 і 2014 років випуску. Схеми надані деяким Стівом Хеммерстоффером, […]