Як Ви знаєте, якщо у Вашому будинку є iPad, iPod, iPhone, Mac або Apple TV, немає нічого кращого медіаплеєра iTunes для відтворення, упорядкування та організації музики і фільмів. Але навіть якщо продуктів компанії Apple у Вас немає, не зневіряйтеся! iTunes безкоштовно розповсюджується і для Windows.

У цій статті мені хотілося б поговорити про iTunes Match.


iTunes Match дозволяє своїм користувачам зберігати власну колекцію музики на хмарному сервісі iCloud. Причому, можна зберігати музику не тільки придбану в iTunes Store, а й навіть завантажену з компакт дисків. До того ж вся Ваша медіатека буде доступна Вам на будь-яких пристроях, в якій точці Землі Ви б не знаходилися. Потрібно тільки підписатися на iTunes Match зі свого девайса.


Звичайно, Ви можете не використовувати iCloud спільно з iTunes Match, але все ж таки, при їх спільному використанні можна отримати куди більше плюсів. Наприклад, iCloud дає Вам можливість автоматично доставляти музику, придбану в iTunes Store на всі Ваші пристрої! А для музики не з iTunes Store просто використовуйте iTunes Match.

Як же працює iTunes Match?

 iTunes аналізує чи збігаються Ваші пісні з доступними в iTunes Store. Всі що збігаються, автоматично можуть бути додані в iCloud, а ті пісні, яких не виявиться, iTunes швиденько завантажить в хмару. Цей процес виявився значно швидшим, ніж завантаженість всієї музичної колекції. Перевірено!
І ось як тільки ваші треки з'являються в iCloud, їх можна буде відтворити на будь-якому девайсі, просто гортаючи список Вашої музики і вибираючи бажану композицію. Якщо вашої музики немає в iTunes Store, зберігати на хмарі Ви зможете аж 25 тис. пісень. А якщо музика завантажена з iTunes – і того більше!

Можливо у Вас виникнуть питання, перед підпискою на iTunes Match за типом таких:
Яке число пристроїв, підтримуваних iTunes Match?
iTunes Match може підтримувати до 10 пристроїв.
Чи будуть Ваші плейлисти синхронізовані на всіх цих пристроях?
Так. Будь-які зміни (видалення, редагування, створення) тут же синхронізуються на всіх Ваших девайсах, де підключена iTunes Match.
Чи повинен Apple ID, який Ви використовуєте в службі iTunes Match, збігатися з Вашої обліковим записом на iCloud?
Ні, не повинен.

Зробіть прослуховування музики, перегляд фільмів і читання книг простіше і зручніше з iTunes Match!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Фактично главу Samsung можуть відправити за ґрати на 12 років

У лютому керівник компанії Samsung Electronics Лі Джейон був заарештований і провів місяць у в’язниці в зв’язку з підозрами в причетності до корупційного скандалу, який призвів до відставки президента держави. Тепер стало відомо, що йому загрожує до 12 років ув’язнення. Прокурори хочуть домогтися серйозного покарання, тому що залученість Samsung вказує на зв’язок і корупцію між […]

Карти Яндекс стали показувати дорожні роботи

Яндекс Україна і Укравтодор домовилися про інформаційну підтримку і запустили спільний проект. Тепер користувачі картографічних сервісів будуть бачити, на яких ділянках доріг ведуться ремонтні роботи, а які міжміські траси перекриті. Дані з’являться в додатках Яндекс.Карти і Яндекс.Навігатор, а також на сайті yandex.ua/maps. Автомобілісти дізнаються не тільки про планові роботи, а й про стихійні перекриття доріг […]

Стів Возняк зізнався, що не є фанатом екосистеми Apple

Співзасновник американської компанії Apple, Стів Возняк, покинув компанію у 1981 році, однак до сьогоднішнього дня залишається її акціонером. Незважаючи на те, що формально він вважається працівником компанії, Стів не представляє компанію в засобах масової інформації та не відображає офіційну позицію Apple. Виступаючи на недавній конференції, Возняк заявив, що йому не подобається «бути прив’язаним до «яблучної» […]