Як Ви знаєте, якщо у Вашому будинку є iPad, iPod, iPhone, Mac або Apple TV, немає нічого кращого медіаплеєра iTunes для відтворення, упорядкування та організації музики і фільмів. Але навіть якщо продуктів компанії Apple у Вас немає, не зневіряйтеся! iTunes безкоштовно розповсюджується і для Windows.

У цій статті мені хотілося б поговорити про iTunes Match.


iTunes Match дозволяє своїм користувачам зберігати власну колекцію музики на хмарному сервісі iCloud. Причому, можна зберігати музику не тільки придбану в iTunes Store, а й навіть завантажену з компакт дисків. До того ж вся Ваша медіатека буде доступна Вам на будь-яких пристроях, в якій точці Землі Ви б не знаходилися. Потрібно тільки підписатися на iTunes Match зі свого девайса.


Звичайно, Ви можете не використовувати iCloud спільно з iTunes Match, але все ж таки, при їх спільному використанні можна отримати куди більше плюсів. Наприклад, iCloud дає Вам можливість автоматично доставляти музику, придбану в iTunes Store на всі Ваші пристрої! А для музики не з iTunes Store просто використовуйте iTunes Match.

Як же працює iTunes Match?

 iTunes аналізує чи збігаються Ваші пісні з доступними в iTunes Store. Всі що збігаються, автоматично можуть бути додані в iCloud, а ті пісні, яких не виявиться, iTunes швиденько завантажить в хмару. Цей процес виявився значно швидшим, ніж завантаженість всієї музичної колекції. Перевірено!
І ось як тільки ваші треки з'являються в iCloud, їх можна буде відтворити на будь-якому девайсі, просто гортаючи список Вашої музики і вибираючи бажану композицію. Якщо вашої музики немає в iTunes Store, зберігати на хмарі Ви зможете аж 25 тис. пісень. А якщо музика завантажена з iTunes – і того більше!

Можливо у Вас виникнуть питання, перед підпискою на iTunes Match за типом таких:
Яке число пристроїв, підтримуваних iTunes Match?
iTunes Match може підтримувати до 10 пристроїв.
Чи будуть Ваші плейлисти синхронізовані на всіх цих пристроях?
Так. Будь-які зміни (видалення, редагування, створення) тут же синхронізуються на всіх Ваших девайсах, де підключена iTunes Match.
Чи повинен Apple ID, який Ви використовуєте в службі iTunes Match, збігатися з Вашої обліковим записом на iCloud?
Ні, не повинен.

Зробіть прослуховування музики, перегляд фільмів і читання книг простіше і зручніше з iTunes Match!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Як швидко звільнити місце в iCloud

Заповнений вщерть iCloud часте явище серед власників iPhone і iPad, які не бажають купувати додатковий простір. Сьогодні розповімо, як впорядкувати сховище і позбутися від попередження про брак місця в хмарі. Частка резервних копій У налаштуваннях iTunes на Mac або Windows можна знайти пункт, що дозволяє вибрати місце для зберігання резервної копії Вашого iPhone або iPad на комп’ютері […]

Як відключити автозапуск Photos при підключенні iPhone до Mac

Підключити iPhone або будь-яке інше пристрій зі сховищем фотографій до комп’ютера і не побачити як вискакує меню імпорту додатку Photos – ось про що мріє більшість користувачів Mac. Вирішили розповісти, як швидко позбутися автоматичного запуску настирливої програми і більше не переживати з цього приводу.  Відключення пристроїв через Photos  Звичайно, в Apple теж постаралися врахувати побажання користувачів, […]

Через помилку в коді Firefox розсекречуються користувачі Tor

У браузері Firefox виявлена уразливість, що загрожує деанонімізацією користувачам мережі Tor. За словами експертів, такий же код в 2013 р використовувало ФБР для боротьби з розповсюдженням дитячої порнографії. Загроза на JavaScript Представники мережі Tor підтвердили, що виявлена в браузері Firefox вразливість zero-day використовується для атак на анонімних користувачів. Як повідомляє Arstechnica, інформація про уразливість браузера з’явилася […]