Як Ви знаєте, якщо у Вашому будинку є iPad, iPod, iPhone, Mac або Apple TV, немає нічого кращого медіаплеєра iTunes для відтворення, упорядкування та організації музики і фільмів. Але навіть якщо продуктів компанії Apple у Вас немає, не зневіряйтеся! iTunes безкоштовно розповсюджується і для Windows.

У цій статті мені хотілося б поговорити про iTunes Match.


iTunes Match дозволяє своїм користувачам зберігати власну колекцію музики на хмарному сервісі iCloud. Причому, можна зберігати музику не тільки придбану в iTunes Store, а й навіть завантажену з компакт дисків. До того ж вся Ваша медіатека буде доступна Вам на будь-яких пристроях, в якій точці Землі Ви б не знаходилися. Потрібно тільки підписатися на iTunes Match зі свого девайса.


Звичайно, Ви можете не використовувати iCloud спільно з iTunes Match, але все ж таки, при їх спільному використанні можна отримати куди більше плюсів. Наприклад, iCloud дає Вам можливість автоматично доставляти музику, придбану в iTunes Store на всі Ваші пристрої! А для музики не з iTunes Store просто використовуйте iTunes Match.

Як же працює iTunes Match?

 iTunes аналізує чи збігаються Ваші пісні з доступними в iTunes Store. Всі що збігаються, автоматично можуть бути додані в iCloud, а ті пісні, яких не виявиться, iTunes швиденько завантажить в хмару. Цей процес виявився значно швидшим, ніж завантаженість всієї музичної колекції. Перевірено!
І ось як тільки ваші треки з'являються в iCloud, їх можна буде відтворити на будь-якому девайсі, просто гортаючи список Вашої музики і вибираючи бажану композицію. Якщо вашої музики немає в iTunes Store, зберігати на хмарі Ви зможете аж 25 тис. пісень. А якщо музика завантажена з iTunes – і того більше!

Можливо у Вас виникнуть питання, перед підпискою на iTunes Match за типом таких:
Яке число пристроїв, підтримуваних iTunes Match?
iTunes Match може підтримувати до 10 пристроїв.
Чи будуть Ваші плейлисти синхронізовані на всіх цих пристроях?
Так. Будь-які зміни (видалення, редагування, створення) тут же синхронізуються на всіх Ваших девайсах, де підключена iTunes Match.
Чи повинен Apple ID, який Ви використовуєте в службі iTunes Match, збігатися з Вашої обліковим записом на iCloud?
Ні, не повинен.

Зробіть прослуховування музики, перегляд фільмів і читання книг простіше і зручніше з iTunes Match!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Очередной патриотический ход российских чиновников

Российские чиновники всё в большем своём количестве отдают предпочтение отечественному YotaPhone: уже достаточное количество госслужащих Управления внутренней политики и Управления по общественным порядкам, подавая ненавязчивый пример остальным согражданам, отказались от iPhone и взяли на вооружение своё, родное. По их словам, никаких особых рекомендаций свыше по этому вопросу не поступало, и выбор чиновников, как заявили последние […]

Samsung оголосила про анонс нових процесорів Exynos

В кінці минулого року компанії Samsung і Qualcomm представили новий флагманський восьмиядерний процесор Snapdragon 835, виконаний за 10-нм техпроцесом FinFET. Очікується, що даний чіпсет першими отримають нові Galaxy S8 і Galaxy S8 Plus. Але схоже, що Samsung не забуває і про власні процесори: компанія анонсувала швидкий реліз дев’ятого покоління чіпсетів Exynos. Тизер майбутнього анонсу супроводжується фразою […]

Огляд Kick Hero – бий людей м’ячем

Чесно кажучи, використання піксельної графіки в іграх для iOS вже починає набридати. Тут вже ніякої ностальгії. Що говорити, якщо останні 3 роки кожна третя гра намагалася нагадати про дитинство з 90-х. Єдиний раз коли піксельність можна пробачити – це якщо в грі є цікава механіка. Наприклад, як у Kick Hero. Про дизайн говорити все ж […]