Напевне кожен з читачів кожен день зіштовхується із друзями чи колегами, рідше однокласниками, частіше одногрупниками. І вже зовсім напевне не завжди в оточуючих все їм подобається. Час від часу, таке, погодьтеся, буває, не вистачає анонімно висловити своє ставлення від чи своє відношення до тої чи іншої людини. А разом із цим ще й дізнатися (що частіше), як позаочі висловлюються щодо нас самих. Ось саме це все під силу новому соціальному додатку під назвою Incognito.

Починаючи із самого дитячого садочку, продовжуючи у школі, за котрою інститут та робота в офісі чи в цеху на виробництві – усюди ми знаходимося у постійному контакті з іншими такими ж самими як і ми людьми. Проте у відкриту заявити про своє відношення до когось не завжди зручно там доречно. Додаток Incognito змінює цю ситуацію. Тепер ви в змозі висказати людині все, що накипіло, поставивши тій ту чи іншу оцінку у відповідній категорії.

Вас образив шеф? Заліпіть йому двійку з такту. Набридло виправляти помилки у продукті роботи колеги – низький бал за компетентність. Сподобалася дівчина з паралельного курсу – оцініть її привабливість на десять балів (хоча краще б підійшли та оцінили усно, прим. авт.).

 

Люди бачитимуть, як їх оцінюватимуть оточуючі, проте дізнатися, хто яку саме оцінку їм поставив, буде неможливо. Таким чином можна не боятися казати людині усю правду «у вічі», що ти про неї думаєш чи ще щось таке. Вас, власника пристрою із Incognito, теж оцінюватимуть, і так ви дізнаєтеся справжній свій соціальний рейтинг. Після входження у цю кішко-мишкову гру і друзі, і колеги почнуть змінюватися на краще, адже ніхто ж не бажає мати погані оцінки (за винятком деяких індивідуумів).

Може здатися, що все це занадто складно для розуміння, розбиратися у механізмі оцінювання, проте це зовсім не так. Вам усього лишень потрібно встановити безкоштовний додаток та запросити до нього своїх друзів, котрі Вас цікавлять чи котрих Ви бажаєте оцінити самі.

Одразу після запуску додаток пропонуватиме увійти через одну з найбільш розповсюджених соціальних мереж (Facebook, Twitter чи той самий ВКонтакте). Щоби у повній мірі користуватися додатком, обираємо ту, де в нас найбільше друзів, та відсилаємо запрошення. Воно буде опубліковано на стіні чи в стрічці новин.

Друзі, котрі вже мають в себе цей додаток, одразу ж автоматично з’являться у вашому списку. Взагалі, достатньо лишень однієї соцмережі, через котру було проведено залогінення, проте максимальний ефект можна отримати, активувавши у настройках програми дві інші.

Тепер, після того, як усі важливі Вам люди є у Incognito, а Ви чекаєте поставлених Вам відміток, можна у свою чергу й самим про них (важливих Вам людей) висказатися. Для цього додаток містить аж цілих десять категорій, кожна з котрих має по п’ять критеріїв. Разом отримуємо п’ятдесят різноманітних позицій, за якими Ви (ваші друзі чи просто знайомі) мають можливість оцінити ваших друзів (Вас самих).

Важко звинувачувати розробників у нестачі критеріїв. Тут є взагалі майже все, що можна придумати – від професійних та особистих якостей до дружби та чогось більшого.

Навігація у додатку доволі нескладна. Інтерфейс має наступні розділи: «Профіль», «Друзі» та «Стрічка». Остання ділиться на дві підвкладки – історію та ваші відмітки.

У розділі «Друзі» Ви можете бачити своїх знайомих з Incognito, котрих можна оцінювати, а також маєте можливість запросити нових.

Розділ «Профіль» несе повну інформацію щодо користувача – вік, кількість друзів, місто та всі відмітки за категоріями. Також там знаходиться кнопка, котра виводить до меню настройок. За їх допомогою можна змінювати аватарку та інформацію з Профілю, вибирати теми оформлення та підключати додаткові соціальні мережі.

Що варто відмітити із приємностей, так це анімація самого процесу оцінювання. У залежності від поставленого балу вираз обличчя смайлику динамічно змінюється. Доволі мило виглядає.

Також ще є така незвичайна категорія, як «Доктор Зло» (вона може бути увімкнута у настройках), що містить так звані «шкідливі» якості людини, котрі також можуть бути оцінені, а також сама автоматично змінює смайлики та аватарку у анімації оцінювання.

Якщо одразу декілька друзів потребують Вашої оцінки, це можна зробити без перемикання між їхніми сторінками. Треба просто зробити так званий «свап» на бажаній категорії та тапнути напис «…друзів використовують цей пакет». Після цієї дії можна за обраною категорією оцінювати усіх ваших друзів, хто її має.

Додаток Incognito поки що працює лишень на iOS і є адаптованим для усіх девайсів, з iPhone та iPhone Plus включно. Поширюється Incognito безкоштовно, проте у цій версії, що не потребує вкладення коштів, ви матимете можливість отримувати оцінки лише за категорією «Базові», у той час як оцінювати інших можете без всіляких обмежень. Додаткові категорії можна докупити поштучно окремо, або одразу всі одним пакетом. Також є так званий «преміум-аккаунт», котрий дає окрім доступності повного списку категорій ще й можливість приховувати від друзів свій середній бал а також фіксувати останній за кожною з категорій, закриваючи на деякий час доступ до оцінювання.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Презентация Apple 7 сентября 2016

Читаем и наслаждаемся! Куча софта, нововведений и цифр… И да, для самых непоседливых – вышел iPhone 7!! Ставим лайк и шарим новость! Немного маркетинговых цифр 170 млрд загрузок из App Store, 17 млн платных подписчиков на Apple Music и продажа более 1 000 000 000 iPhone!!! За всю историю существования этого великолепного телефона! Приложения Появления […]

Найпопулярніші смартфони 2016 року за версією OLX

Аналітики онлайн-сервісу OLX проаналізували дані про покупки смартфонів в 2016 році і склали список найпопулярніших нових і потриманих моделей, якими цікавилися українські користувачі. Що беруть з нового Лідер запитів – смартфони компанії Apple. Далі людям цікаві китайські бюджетні смартфони. Трійку лідерів запитів закриває Samsung. Цим брендом цікавилися в два рази менше, ніж смартфонами iPhone. На […]

Клавіатура з нестандартною розкладкою Wrio для iOS дозволяє підвищити швидкість набору до 70%

Швейцарський стартап Wrio представив віртуальну клавіатуру для смартфонів iPhone. Її ключовою особливістю є нестандартне розташування символів. Використання Wrio дозволяє підвищити швидкість набору (на 20-70%) у порівнянні з іншими QWERTY-клавіатурами, стверджують розробники. Вони відмовилися від кнопок традиційної прямокутної форми, натомість зробивши їх шестикутними. Це також дозволило зробити клавіші трохи більше, що призводить до зниження кількості помилок […]