"Чекаєш новий MacBook? Тім Кук попросив стежити за оновленнями"

Коли дизайн улюбленої модельної лінійки пристроїв не оновлювався протягом останніх кількох років, нерви починають потроху здавати. Один з читачів тематичного ресурсу MacRumors вирішив звернутися до СЕО Apple Тіма Кука і написав електронного листа.

Читач поцікавився: чи не припиняє Apple виробництво серії Mac?

У практиці провідних IT-компаній зустрічаються випадки, коли керівництво відповідає на подібні приватні листи. Відбувається це досить рідко. І Тім Кук вирішив відповісти на лист читача з характерною лаконічністю і стислістю.

"відповідь"

“Я люблю Mac і ми дуже прив’язані до нього. Слідкуйте за оновленнями.”
Тім

Таким чином СЕО Apple дав зрозуміти, що робота над новими Mac ведеться. Зрозуміло, які-небудь подробиці дізнатися від Тіма Кука неможливо.

Згідно з останніми чутками, Apple може випустити оновлену лінійку ноутбуків MacBook Pro і MacBook Air вже в жовтні. Серед ключових нововведень – оснащення новинок портами USB-C, новим, більш тонким корпусом, поява сенсорної OLED-панелі і сканера відбитків пальців Touch ID.

На сьогоднішній день з моменту останнього оновлення MacBook Pro пройшло 479 днів. MacBook Air не оновлювався 550 днів. Mac mini чекає своєї черги вже 694 дні, а продуктивний Mac Pro 15 вересня відзначить 1000-денний ювілей. Рівно стільки Apple не оновлювала свої пристрої. І прийшов час щось змінювати!

Дивіться на нашому сайті цікаве відео презентації Apple за 107 секунд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple с FDA разрабатывает новые устройства

После выхода анонса пакета HealthKit для разработчиков в iOS 8, от ведущих докторов поступило много положительных отзывов. Успешность запуска данной платформы еще раз доказала встреча представителей компании Apple с сотрудниками FDA (Управление по санитарному надзору за качеством пищевых продуктов и медикаментов). Представители FDA официально прокомментировали данную встречу следующим образом. Как выяснилось, в своих будущих устройствах […]

Як скинути контрольні питання для Apple ID

При реєстрації свого унікального ідентифікатора багато безтурботно ставляться до контрольних питань. В результаті, не можуть згадати жадану відповідь і безуспішно над цим б’ються в найневідповідніший момент. Щоб убезпечити себе від зайвих переживань, скинути контрольні питання можна в будь-який момент. Розповідаємо, як це зробити. Йди за цією адресою: https://iforgot.apple.com/password/verify/appleid Введи Apple ID, для якого збираєшся зробити процедуру […]

Сирійські біженці у Франції стали брати гроші з туристів за перегляд графіті зі Стівом Джобсом

Мігранти, що живуть на території табору біженців у французькому місті Кале, виявилися непоганими бізнесменами. Справа в тому, що вони почали стягувати з туристів гроші за перегляд графіті із зображенням засновника Apple, намальованого вуличним художником Бенксі. З охочих подивитися графіті беруть до 20 євро. Зображення глави корпорації в образі мігранта з Сирії з'явилося на стіні табору біженців […]