"Чекаєш новий MacBook? Тім Кук попросив стежити за оновленнями"

Коли дизайн улюбленої модельної лінійки пристроїв не оновлювався протягом останніх кількох років, нерви починають потроху здавати. Один з читачів тематичного ресурсу MacRumors вирішив звернутися до СЕО Apple Тіма Кука і написав електронного листа.

Читач поцікавився: чи не припиняє Apple виробництво серії Mac?

У практиці провідних IT-компаній зустрічаються випадки, коли керівництво відповідає на подібні приватні листи. Відбувається це досить рідко. І Тім Кук вирішив відповісти на лист читача з характерною лаконічністю і стислістю.

"відповідь"

“Я люблю Mac і ми дуже прив’язані до нього. Слідкуйте за оновленнями.”
Тім

Таким чином СЕО Apple дав зрозуміти, що робота над новими Mac ведеться. Зрозуміло, які-небудь подробиці дізнатися від Тіма Кука неможливо.

Згідно з останніми чутками, Apple може випустити оновлену лінійку ноутбуків MacBook Pro і MacBook Air вже в жовтні. Серед ключових нововведень – оснащення новинок портами USB-C, новим, більш тонким корпусом, поява сенсорної OLED-панелі і сканера відбитків пальців Touch ID.

На сьогоднішній день з моменту останнього оновлення MacBook Pro пройшло 479 днів. MacBook Air не оновлювався 550 днів. Mac mini чекає своєї черги вже 694 дні, а продуктивний Mac Pro 15 вересня відзначить 1000-денний ювілей. Рівно стільки Apple не оновлювала свої пристрої. І прийшов час щось змінювати!

Дивіться на нашому сайті цікаве відео презентації Apple за 107 секунд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Утилиты. WDGTS виджеты поражают своим многообразием

Создание новой iOS 8 предоставила очень много возможностей не только для пользователей айфонов, айпадов и айподов, но и для самих разработчиков. Ведь до появления «восьмерки» получить доступ к Центру уведомлений представлялось возможным лишь после джейлбрека. Однако, с недавних пор пользователям облегчили жизнь. А App Store обзавелся отдельной категорией программного обеспечения – виджетами. Ярким представителем таких […]

За $149 Apple полагодить проблемні екрани iPhone 6 Plus

Майже три місяці тому навколо iPhone 6 і iPhone 6 Plus розігрався справжній скандал. Користувачі стали масово скаржитися на проблему з екраном: частина сенсора раптово переставала працювати, а через деякий час верхня частина дисплею заповнювалася сірою «мертвою» смужкою шириною в кілька міліметрів. Подальше вивчення проблеми в сервісних центрах дозволило знайти ключову причину такої дивної поведінки […]

Samsung Galaxy C5 Pro засвітився в GFXBench

Не так давно смартфон Samsung Galaxy C5 Pro був сертифікований TENAA і Wi-Fi Alliance, в результаті чого були підтверджені деякі специфікації новинки. Днями ж пристрій було помічено в бенчмарці GFXBench. Згідно з опублікованою інформацією, Samsung Galaxy C5 Pro отримає 5,5-дюймовий екран, замість раніше заявленої діагоналі в 5,2 дюйма. Щодо інших характеристик, то вони збігаються з […]