"Чекаєш новий MacBook? Тім Кук попросив стежити за оновленнями"

Коли дизайн улюбленої модельної лінійки пристроїв не оновлювався протягом останніх кількох років, нерви починають потроху здавати. Один з читачів тематичного ресурсу MacRumors вирішив звернутися до СЕО Apple Тіма Кука і написав електронного листа.

Читач поцікавився: чи не припиняє Apple виробництво серії Mac?

У практиці провідних IT-компаній зустрічаються випадки, коли керівництво відповідає на подібні приватні листи. Відбувається це досить рідко. І Тім Кук вирішив відповісти на лист читача з характерною лаконічністю і стислістю.

"відповідь"

“Я люблю Mac і ми дуже прив’язані до нього. Слідкуйте за оновленнями.”
Тім

Таким чином СЕО Apple дав зрозуміти, що робота над новими Mac ведеться. Зрозуміло, які-небудь подробиці дізнатися від Тіма Кука неможливо.

Згідно з останніми чутками, Apple може випустити оновлену лінійку ноутбуків MacBook Pro і MacBook Air вже в жовтні. Серед ключових нововведень – оснащення новинок портами USB-C, новим, більш тонким корпусом, поява сенсорної OLED-панелі і сканера відбитків пальців Touch ID.

На сьогоднішній день з моменту останнього оновлення MacBook Pro пройшло 479 днів. MacBook Air не оновлювався 550 днів. Mac mini чекає своєї черги вже 694 дні, а продуктивний Mac Pro 15 вересня відзначить 1000-денний ювілей. Рівно стільки Apple не оновлювала свої пристрої. І прийшов час щось змінювати!

Дивіться на нашому сайті цікаве відео презентації Apple за 107 секунд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

iPhone знайде Ваших паразитів

Кожен божий день iPhone не втомлюється дивувати своїм нескінченним потоком не тільки власних ресурсів, але й тих можливостей, що відкриваються іншим з використанням пристрою. Такий девайс, як iPhone, оживив чимало проектів. Для початку в приклад можна поставити серію додатків і сервісів, що народилися тільки завдяки iPhone і робота котрих без останнього не є можливою. У […]

Тім Кук і Едді Кью помічені на конференції Sun Valley

Генеральний директор Тім Кук і віце-президент Apple по інтернет-сервісу Едді Кью взяли участь в конференції Sun Valley. Фотографії топ-менеджерів опублікувала Wall Street Journal. Захід в Сан-Валлі проходить щорічно, починаючи з 1983 року. Організатором конференції виступає банк Allen & Co. у Нью Йорку. Останні роки сюди з’їжджаються кілька сотень лідерів IT-індустрії. Протягом чотирьох днів вони розмовляють […]

ЗМІ: iPhone 7 вийде в новому майже чорному кольорі корпусу

Авторитетний японський ресурс Mac Otakara з посиланням на власних інформаторів стверджує, що Apple змінить колір Space Gray в новому смартфоні iPhone 7. Повідомляється, що флагман 2016 року отримає більш темний відтінок корпусу, «ближче до чорного». За інформацією видання, Apple запропонує iPhone 7 в «набагато більш темному кольорі» корпусу, ніж варіант смартфона з нинішньої лінійки iPhone […]