Майже ось-ось тільки що закінчився благодійний захід – аукціон – де у якості лоту виступила можливість розділити чашку кави з генеральним директором компанії Apple, Тімом Куком. За ті три тижні, поки йшли торги, ставка переможця сягнула $200 000, хоча спочатку сам Кук був готовий поспілкуватися «усього» за $100 000.

Акція стартувала на другий тиждень квітня. Як заявили організатори торгів, усі гроші, що принесе аукціон, будуть перераховані до правозахисного центру імені Роберта Фітцжеральда Кеннеді. Цей центр працює з лідерами руху за права людини та проводить відкриті лекції щодо питань соціальної справедливості та корпоративної відповідальності.

Щасливий власник квитка отримає можливість поспілкуватися з головою компанії Apple у штаб-квартирі корпорації, при чому кількість товаришів, котрих той (власник) може покликати із собою, не відзначалася. У відвідування кампусу купертіновської організації включається не лише смакування кофе, але й обід, вартість котрого вже додана до суми. Тім Кук обіцяє витратити на переможця від 30 хвилин до однієї години свого власного часу, котре саме по собі коштує зовсім недешево, а ще й запропонувати два VIP-квитки на наступні презентації компанії.

У минулому році Тім Кук вже проводив схожу акцію. Тоді переможець такого аукціону, ім’я котрого не розголошується, погодився заплатити за зустріч із головою Apple $330 000. За рік до цього – тобто, два роки тому – лот продали за $610 000.

Що ж, поки час із Куком із року в рік дешевшає, продаж ланчів та вечерь з молотка давно залишається модною та престижною формою благочинності у США (та й не тільки). Рекордсменом у цій справі є найуспішніший американський інвестор, Уорен Баффет. Відснідати у ресторані з відомим мільярдером коштувало одному щасливцю $2 600 000.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

ШІ створює фільми за кількома рядками сценарію

У сценаристів, яким відмовили в Голлівуді, з’явилася унікальна можливість: новий ШІ-алгоритм створює фільм за кількома рядками сценарію. «Оскара» за таке кіно навряд чи дадуть, але застосовувати технологію можна не лише в індустрії розваг. Наприклад, ШІ зможе допомагати свідкам реконструювати події. Так званий генеративний алгоритм створює зображення з міток. ШІ навіть може передбачити за декількома кадрами […]

Porsche не планує випускати безпілотні авто

Автопілотовані машини – продукт майбутнього для багатьох виробників авто і техно гігантів. Але тільки не для Porsche. У компанії зовсім не мають наміру створювати автомобілі з можливістю безпілотного водіння. Про це заявив її гендиректор Олівер Блум. За його словами, це ніяк не пов’язано з безглуздістю технологій автопілота або відсутністю попиту на них. Блум вважає, що машини […]

На заводах Foxconn вже 10 повністю автоматизованих складальних ліній. В планах замінити роботами всіх співробітників

Найбільший контрактний партнер Apple, компанія Foxconn, активно скорочує чисельність робітників. В рамках поетапної автоматизації виробництва співробітників замінюють роботами. За словами глави підрозділу компанії з автоматизації виробничих процесів Дай Цзя Пенга, Foxconn розробила план, що включає три етапи. На першому етапі компанія планує замінити співробітників на небезпечних ділянках виробництва або там, де працівники змушені виконувати повторювані […]