За традицією, після презентації Apple випустила передрелізні версії iOS і – тепер уже – macOS. Так, більше не буде OS X, Apple повернулася до витоків.

"Apple випустила macOS Sierra Golden Master"

Вперше нова версія настільної ОС була представлена 13 червня в рамках заходу WWDC 2016. З тих пір ми побачили 8 бета-версій для розробників та 7 публічних. Інтерфейс системи не зазнав особливих змін, але нових функцій в ній вистачає.

Ось найцікавіші нововведення macOS Sierra:

  • Єдиний буфер обміну. Тепер на всіх ваших пристроях під управлінням iOS 10 і macOS Sierra буде загальний буфер обміну: можна скопіювати текст на iPhone, а вставити в Mac або iPad. Навпаки теж працює.
  • Siri для Mac. Це нарешті сталося: Siri тепер мешкає і на вашому Mac. Вміє вона те ж саме, що і на iOS, і навіть трохи більше. З її допомогою ви можете управляти музикою, додавати події в календар, створювати нагадування, а також шукати файли в Finder, перевіряти вільне місце на диску і багато іншого.
  • Новий додаток «Фото». Додаток «Фото» здорово оновився, як для iOS, так і для Mac. У вашому розпорядженні новий пошук, а також вкладка «Спогади». У ній збираються всі знімки, після чого з них автоматично збираються ролики з приємним оформленням і музикою.
  • Apple Pay для Safari. Якщо ви часто щось купуєте в інтернеті, для вас ця функція просто must have. Щоб підтвердити покупку, просто доторкніться до Touch ID на iPhone або двічі клікніть по бічній кнопці Apple Watch.
  • Кому не терпиться, може вже зараз встановити предрелізну версію та ознайомитися з усіма нововведеннями особисто. Завантажити її можна тут.

Коротко про основне на презентації Apple читай тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Опубліковано сценарій нового фільму про Стіва Джобса

В кінці жовтня в США вийшов у прокат фільм «Стів Джобс», а його російський реліз призначено на 1 січня 2016 року. Студія Universal виклала в загальний доступ сценарій цього фільму з непростою долею. Документ складається зі 190 сторінок PDF. Фільм про геніального бізнесмена складається з трьох сцен з різних періодів його життя. Кожен півгодинний епізод розповідає про події, […]

Іран став першою країною, що заборонила Pokemon Go

Популярна гра Pokemon Go виявилася під забороною в Ірані. Комітет країни, що контролює віртуальний простір, виніс офіційну заборону на неї. Причиною названо те, що програма небезпечна і несе загрозу для людей. Вища рада віртуального простору Ірану прийняла рішення заборонити додаток повністю. Там відмовилися пояснювати, яка саме загроза для населення виходить від гри. Варто відзначити, що популярний […]

Компания «Спутник» скоро запустит собственный браузер в App Store

На ежегодной конференции Cyber Secutity была представлена поисковая система от российского производителя «Спутник». Разработчики говорят о том, что данный браузер поможет пользователям хранить свои персональные данные, не переживая о том, что к ним получат доступ европейские или американские спецслужбы. Браузер «Спутник» предлагается для семейного использования. Так, в нем присутствуют функции защиты от вредоносных приложений, режим […]