За традицією, після презентації Apple випустила передрелізні версії iOS і – тепер уже – macOS. Так, більше не буде OS X, Apple повернулася до витоків.

"Apple випустила macOS Sierra Golden Master"

Вперше нова версія настільної ОС була представлена 13 червня в рамках заходу WWDC 2016. З тих пір ми побачили 8 бета-версій для розробників та 7 публічних. Інтерфейс системи не зазнав особливих змін, але нових функцій в ній вистачає.

Ось найцікавіші нововведення macOS Sierra:

  • Єдиний буфер обміну. Тепер на всіх ваших пристроях під управлінням iOS 10 і macOS Sierra буде загальний буфер обміну: можна скопіювати текст на iPhone, а вставити в Mac або iPad. Навпаки теж працює.
  • Siri для Mac. Це нарешті сталося: Siri тепер мешкає і на вашому Mac. Вміє вона те ж саме, що і на iOS, і навіть трохи більше. З її допомогою ви можете управляти музикою, додавати події в календар, створювати нагадування, а також шукати файли в Finder, перевіряти вільне місце на диску і багато іншого.
  • Новий додаток «Фото». Додаток «Фото» здорово оновився, як для iOS, так і для Mac. У вашому розпорядженні новий пошук, а також вкладка «Спогади». У ній збираються всі знімки, після чого з них автоматично збираються ролики з приємним оформленням і музикою.
  • Apple Pay для Safari. Якщо ви часто щось купуєте в інтернеті, для вас ця функція просто must have. Щоб підтвердити покупку, просто доторкніться до Touch ID на iPhone або двічі клікніть по бічній кнопці Apple Watch.
  • Кому не терпиться, може вже зараз встановити предрелізну версію та ознайомитися з усіма нововведеннями особисто. Завантажити її можна тут.

Коротко про основне на презентації Apple читай тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Як Apple змусить вас придбати бездротову зарядку для Apple Watch

Офіційна док-станція для Apple Watch – достатньо дорогий аксесуар, однак якщо ви хочете заряджати свій смарт-годинник бездротовим способом, то у вас немає іншого вибору. Незважаючи на те, що смарт-годинник опирається на відкритий стандарт Qi, що описує технологію бездротової передачі енергії, тим не менше Apple зробила так, щоб використовувати пристрій можна було лише за допомогою фірмової […]

Приложение Cydia для iOS получило обновленный дизайн

Как и было обещано, главный разработчик приложения Cydia для iOS выпустил обновленный дизайн в стиле iOS 8. Пользователи операционных систем, начиная с iOS 7 уже могут оценить новый дизайн при помощи процедуры обновления приложения. Первое, что бросается в глаза – измененный на главной странице Cydia шрифт. Он стал более тонким и четким для того, чтобы […]

Як відключити повідомлення після дзвінків в lifecell

Багатьох страшенно дратує постійне «акційне» повідомлення від турецько-українського оператора про «запрошення друзів». Хто ще не стикався (або у кого інший оператор), це вкрай специфічна спроба lifecell заманити до себе нових користувачів. Якщо ти розмовляєш з абонентом іншого оператора (не важливо, ти йому дзвонив або він тобі), у тебе з‘являється  SIM-повідомлення про те, що якщо ти приведеш одного […]