Ось і пройшла осіння презентація Apple, на якій нам показали довгоочікувані iPhone 7 і 7 Plus, навушники AirPods, а також друге покоління Apple Watch.

"Apple випустила iOS 10 Golden Master"

За традицією, відразу після заходу стала доступна iOS 10 Gold Master, яка зазвичай є абсолютною копією фінальної версії прошивки. Фінальна версія операційки вийде 13 вересня, але кому не терпиться, може встановити передрелізну версію вже зараз.

Відмінний спосіб дізнатися, що нас чекає в релізній iOS 10, як там з багами і автономною роботою.

Нагадаємо, що iOS 10 була представлена 13 червня в рамках заходу WWDC 2016. З того моменту Apple випустила 8 бета-версій для розробників та 7 публічних. Нова операційка буде доступною практично на всіх гаджетах, в прольоті залишилися тільки iPhone 4s, iPad 2 і iPad mini першого покоління. Але цим стареньким давно вже пора на спочинок.

Нововведень в новій версії iOS достатньо:

  • Змінився інтерфейс (новий екран блокування, меню віджетів, центр повідомлень, центр швидкого доступу і т.д.).
  • З’явилася можливість видаляти стандартні програми.
  • Оновилося багато стандартних програм, на кшталт «Фото», «Годинник», «Карти».
  • Істотно переробили iMessage, зробивши процес спілкування більш захоплюючим. Тепер можна малювати прямо в повідомленні, відправляти великі смайли і «невидимі» листи. Також був представлений App Store для iMessage з безліччю смайлів і стікерів.
  • Siri порозумнішала і обзавелася більш людським голосом. Також голосовий асистент тепер може взаємодіяти зі сторонніми додатками, наприклад, викликати таксі за допомогою Uber.
  • Представлено додаток «Дім», який систематизує всі розумні гаджети в будинку.
  • Було переосмислено додаток «Музика» – більш свіжий інтерфейс, зручна робота з плейлистами.

Це далеко не всі нововведення, які з’явилися в iOS 10. А кому не терпиться і хочеться спробувати нову операційну систему вже зараз, ласкаво просимо в Developer Center.

Гарячі новини про презентацію Apple можна дізнатися за цим посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Соціальну мережу Facebook викрили в стеженні за користувачами

Соціальна мережа Facebook для iOS відстежує місце розташування пристрою, на яке воно встановлено, запам’ятовуючи всі пересування його власника. Про це у вівторок, 28 червня, повідомив журнал Business Insider з посиланням на видання Fusion. Спочатку прийнята журналістами за вразливість, функція призначалася для пошуку ваших друзів і знайомих, які перебувають поблизу. За словами представників Facebook, додаток соціальної […]

Find My iPhone помогло полицейским в поиске пропавших

Все уверенны в том, что приложение Find My iPhone создано и может работать исключительно для сохранности гаджета. К примеру, когда украден iPhone или iPad, то его местонахождение можно легко отследить по геолокации. Но недавно Find My iPhone сыграл одну из основных ролей в спасении женщины, которая потерялась. Как оказалось, Мелисса Васкес в результате аварии возле […]

Дослідникам вдалося втричі збільшити щільність дисплеїв Retina

Кожного разу, коли мова заходить про дозвіл кольорової екранної матриці, кажуть про поєднання трьох субпікселів, відповідальних за червоний, синій і зелений кольори, фізично ж дозвіл будь-якого дисплея в три рази вищий за технічний. І до недавнього часу подолати цей бар’єр було не вдавалося. Група дослідників, в яку входять фахівці AU Optronics і JNC Petrochemical, розробила технологію, […]