Російська пошукова система випустила перше обновлення для свого додатку «Парковки». Цей додаток відображає на мапі більш ніж 6000 муніципальних паркінгів разом із даними про їхню вартість та присутність вільних місць та дозволяє зручним чином заплатити за паркування.

З оновленим додатком «Яндекс Парковки» водії мають можливість шукати вільні місця не десь на вулиці, кружляючи та витрачаючи пальне, а у власному смартфоні: додаток вкаже на найближчі паркінги та, якщо на девайсові встановлений «Яндекс Навігатор», прокладе до них маршрут. А заплатити за користування паркінгом можна прямо з додатку банківською картою, «Яндекс Грошима», з рахунку самого мобільного чи з міського рахунку паркувань.

За допомогою віджету для Центру сповіщень можна дізнатися час, що залишився, а якщо автомобіль вже стоїть на паркінгу – інші найближчі автостоянки. «Яндекс Парковки» заздалегідь попередять, що сплачений час стікає та запропонує або продовжити його, або повернутися та забрати машину. Разом із цим додаток нагадає, де саме знаходиться транспортний засіб. А якщо раптом водій виїхав з паркінгу раніш зазначеного терміну, невитрачені кошти повернуться на рахунок.

Дані щодо вартості паркінгів додаток отримує від департаменту транспорту Московії, відомості щодо завантаженості – від ГКУ «АМПП», а сама інформація оновлюється кожні 15 хвилин.

«Яндекс Парковки» працює на смартфонах під керуванням iOs та Android, встановити додаток можна як з Google Play, так і з App Store.

Також варто відмітити наступні особливості додатку «Яндекс Парковки 1.1»:

 • «Яндекс Парковки» тепер можна додати до центру сповіщень на вкладку «сьогодні». Якщо Ви вже поставили свій автомобіль, то маєте побачити там час, що залишився, а якщо ще ні – просто найближчі автостоянки.
 • Інформація щодо того, де саме ви припаркувалися та скільки саме залишилося часу, з’явиться у додатку на всіх ваших пристроях.
 • В додатку тепер є можливість показу номеру машини на екрані вибору часу парковки.
 • Додаток тепер має можливість сплачувати стоянку автомобілів з закордонними номерами.
 • Якщо Ви вже авторизовані в інших додатках Яндекса на своєму смартфоні, Вам не доведеться вводити логін та пароль та вручну прив’язувати «Яндекс Гроші»
 • Усі значки паркувань тепер синього кольору (це продовжуватиметься лише до кінця весни). Після кліку на них Ви маєте можливість дізнатися, чи є там вільні місця, проте це спрацює лише у тому випадку, якщо додаток має таку інформацію.
 • Тепер у настройці оплати можна змінювати банківські карти (відв’язати одну та прив’язати іншу).
 • Вибраний раніш спосіб оплати тепер не скидається.
 • Повідомлення щодо вичерпування часу користування паркінгу з’являються лише двічі.
 • Додаток адаптувався для iPhone 6 та iPhone 6+, тепер він працює стабільніше.
 • Якщо водій сплачує за паркінг з паркінгового рахунку, комісія відсутня. У всіх інших випадках її розмір залежить від обраного шляху сплати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

GAMES. Soccer Rally 2 – представление игры для двоих

Сегодня нам бы хотелось рассказать о новом релизе – долгожданном продолжении отличной игры для двоих Soccer Rally 2. Создается такое впечатление, что когда IceFlame выпустила начальную часть игры, то сама не ожидала, что данный проект настолько придется пользователям по вкусу. По всей вероятности, разработчики чувствовали всю ответственность перед поклонниками, и начали трудиться над Soccer Rally […]

Twitter i Yahoo можуть об’єднатися?

Представники Yahoo і Twitter обговорюють злиття своїх компаній. Таке повідомлення розповсюдило видання New York Post, пославшись на неназвані джерела. Повідомляється, що керівництво Twitter зустрілося з генеральним директором Yahoo Маріссою Майєр. Глава Twitter Джек Дорсі на зустрічі не був присутній. Джерела видання стверджують, що в ході зустрічі обговорювався поточний фінансовий стан Yahoo, а також можливості для […]

Забув пароль на iPhone або iPad – як скинути / змінити код екрану блокування

Регулярно користуючись смартфоном або планшетом, досить важко забути пароль екрану блокування, так як вводити його доводиться досить часто. Однак такі ситуації все ж трапляються, і в цьому матеріалі ми розповімо про те, як скинути або змінити пароль на iPhone або iPad. Отже, єдиним способом скидання пароля екрану блокування будь-якого iДевайсов є повна перевстановлення операційної системи […]