Російська пошукова система випустила перше обновлення для свого додатку «Парковки». Цей додаток відображає на мапі більш ніж 6000 муніципальних паркінгів разом із даними про їхню вартість та присутність вільних місць та дозволяє зручним чином заплатити за паркування.

З оновленим додатком «Яндекс Парковки» водії мають можливість шукати вільні місця не десь на вулиці, кружляючи та витрачаючи пальне, а у власному смартфоні: додаток вкаже на найближчі паркінги та, якщо на девайсові встановлений «Яндекс Навігатор», прокладе до них маршрут. А заплатити за користування паркінгом можна прямо з додатку банківською картою, «Яндекс Грошима», з рахунку самого мобільного чи з міського рахунку паркувань.

За допомогою віджету для Центру сповіщень можна дізнатися час, що залишився, а якщо автомобіль вже стоїть на паркінгу – інші найближчі автостоянки. «Яндекс Парковки» заздалегідь попередять, що сплачений час стікає та запропонує або продовжити його, або повернутися та забрати машину. Разом із цим додаток нагадає, де саме знаходиться транспортний засіб. А якщо раптом водій виїхав з паркінгу раніш зазначеного терміну, невитрачені кошти повернуться на рахунок.

Дані щодо вартості паркінгів додаток отримує від департаменту транспорту Московії, відомості щодо завантаженості – від ГКУ «АМПП», а сама інформація оновлюється кожні 15 хвилин.

«Яндекс Парковки» працює на смартфонах під керуванням iOs та Android, встановити додаток можна як з Google Play, так і з App Store.

Також варто відмітити наступні особливості додатку «Яндекс Парковки 1.1»:

 • «Яндекс Парковки» тепер можна додати до центру сповіщень на вкладку «сьогодні». Якщо Ви вже поставили свій автомобіль, то маєте побачити там час, що залишився, а якщо ще ні – просто найближчі автостоянки.
 • Інформація щодо того, де саме ви припаркувалися та скільки саме залишилося часу, з’явиться у додатку на всіх ваших пристроях.
 • В додатку тепер є можливість показу номеру машини на екрані вибору часу парковки.
 • Додаток тепер має можливість сплачувати стоянку автомобілів з закордонними номерами.
 • Якщо Ви вже авторизовані в інших додатках Яндекса на своєму смартфоні, Вам не доведеться вводити логін та пароль та вручну прив’язувати «Яндекс Гроші»
 • Усі значки паркувань тепер синього кольору (це продовжуватиметься лише до кінця весни). Після кліку на них Ви маєте можливість дізнатися, чи є там вільні місця, проте це спрацює лише у тому випадку, якщо додаток має таку інформацію.
 • Тепер у настройці оплати можна змінювати банківські карти (відв’язати одну та прив’язати іншу).
 • Вибраний раніш спосіб оплати тепер не скидається.
 • Повідомлення щодо вичерпування часу користування паркінгу з’являються лише двічі.
 • Додаток адаптувався для iPhone 6 та iPhone 6+, тепер він працює стабільніше.
 • Якщо водій сплачує за паркінг з паркінгового рахунку, комісія відсутня. У всіх інших випадках її розмір залежить від обраного шляху сплати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Microsoft присоромила Apple за «застарілу продукцію»

Вся історія компанії Apple насичена презентаціями яскравих продуктів, які на кілька років випереджали свій час. Американський виробник завжди розцінювався як один з найвпливовіших інноваторів всієї IT-індустрії. Так було протягом трьох десятків років, але останні роки Apple неодноразово звинувачують в лінощах і випуску продуктів, характеристики яких відстають від загальноприйнятих ринкових. Цього разу Apple дорікнув менеджер з […]

Google почала рекламувати свої додатки для iOS-пристроїв

Компанією Google нещодавно була розгорнута рекламна кампанія своїх програм для iOS-пристроїв. При відвідуванні головної сторінки сайту користувачам демонструється рекламний банер, на якому можна побачити напис «Найкраще від Google для iPhone». У разі відкриття основного сайту пошукового гіганта в мобільному режимі, сервісом буде запропоновано ознайомлення зі списком кращих програм Google для iOS. Якщо натиснути на кнопку […]

Власники Samsung Galaxy S7 скаржаться на тріскання скла основної камери

У конструкції смартфонів Samsung Galaxy S7 присутній конструктивний недолік. За словами власників пристрою, на деяких екземплярах захисне скло, що прикриває основну камеру флагману, має властивість тріскатися навіть при звичайному використанні. На підтвердження своїх слів користувачі, які зіткнулися з проблемою, публікують знімки пошкоджених апаратів. На фотографіях зображені смартфони Galaxy S7, у яких скло камери лопнуло. Скарги […]