Російська пошукова система випустила перше обновлення для свого додатку «Парковки». Цей додаток відображає на мапі більш ніж 6000 муніципальних паркінгів разом із даними про їхню вартість та присутність вільних місць та дозволяє зручним чином заплатити за паркування.

З оновленим додатком «Яндекс Парковки» водії мають можливість шукати вільні місця не десь на вулиці, кружляючи та витрачаючи пальне, а у власному смартфоні: додаток вкаже на найближчі паркінги та, якщо на девайсові встановлений «Яндекс Навігатор», прокладе до них маршрут. А заплатити за користування паркінгом можна прямо з додатку банківською картою, «Яндекс Грошима», з рахунку самого мобільного чи з міського рахунку паркувань.

За допомогою віджету для Центру сповіщень можна дізнатися час, що залишився, а якщо автомобіль вже стоїть на паркінгу – інші найближчі автостоянки. «Яндекс Парковки» заздалегідь попередять, що сплачений час стікає та запропонує або продовжити його, або повернутися та забрати машину. Разом із цим додаток нагадає, де саме знаходиться транспортний засіб. А якщо раптом водій виїхав з паркінгу раніш зазначеного терміну, невитрачені кошти повернуться на рахунок.

Дані щодо вартості паркінгів додаток отримує від департаменту транспорту Московії, відомості щодо завантаженості – від ГКУ «АМПП», а сама інформація оновлюється кожні 15 хвилин.

«Яндекс Парковки» працює на смартфонах під керуванням iOs та Android, встановити додаток можна як з Google Play, так і з App Store.

Також варто відмітити наступні особливості додатку «Яндекс Парковки 1.1»:

 • «Яндекс Парковки» тепер можна додати до центру сповіщень на вкладку «сьогодні». Якщо Ви вже поставили свій автомобіль, то маєте побачити там час, що залишився, а якщо ще ні – просто найближчі автостоянки.
 • Інформація щодо того, де саме ви припаркувалися та скільки саме залишилося часу, з’явиться у додатку на всіх ваших пристроях.
 • В додатку тепер є можливість показу номеру машини на екрані вибору часу парковки.
 • Додаток тепер має можливість сплачувати стоянку автомобілів з закордонними номерами.
 • Якщо Ви вже авторизовані в інших додатках Яндекса на своєму смартфоні, Вам не доведеться вводити логін та пароль та вручну прив’язувати «Яндекс Гроші»
 • Усі значки паркувань тепер синього кольору (це продовжуватиметься лише до кінця весни). Після кліку на них Ви маєте можливість дізнатися, чи є там вільні місця, проте це спрацює лише у тому випадку, якщо додаток має таку інформацію.
 • Тепер у настройці оплати можна змінювати банківські карти (відв’язати одну та прив’язати іншу).
 • Вибраний раніш спосіб оплати тепер не скидається.
 • Повідомлення щодо вичерпування часу користування паркінгу з’являються лише двічі.
 • Додаток адаптувався для iPhone 6 та iPhone 6+, тепер він працює стабільніше.
 • Якщо водій сплачує за паркінг з паркінгового рахунку, комісія відсутня. У всіх інших випадках її розмір залежить від обраного шляху сплати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

GAMES. Eufloria

   Инди-игры в последнее время привлекают все больше и больше внимания публики. Маленькие команды без огромных бюджетов реализуют настолько интересные и завораживающие проекты, что некоторые из них могут составить конкуренцию многомиллионным тайтлам, а может быть, и навсегда остаться в истории видеоигр. Eufloria, имея скромную оболочку из ZD-графики, содержит глубокий, проработанный и умный геймплей с балансом […]

Вже сьогодні стартує передзамовлення на Oculus Rift

Коли саме почнуться продажі шолома віртуальної реальності Oculus Rift, поки невідомо. Проте вже сьогодні, 6 січня, користувачі зможуть здійснити передзамовлення на даний гаджет. При цьому невідомою залишається не тільки дата виходу пристрою, але і його вартість, хоча б приблизна. За словами представника Oculus, ціна і терміни початку поставок Rift будуть оголошені якраз під час старту […]

Apple закрила піратську діяльність vShare

Піратський портал vShare, що надає можливість користувачам встановлювати на смартфони під управлінням iOS платні програми та ігри без необхідності мати джейлбрейк, відсьогодні перестав працювати. Компанія Apple заблокувала використовувані творцями vShare корпоративні сертифікати, в наслідок чого додатки, скачані через сервіс перестали працювати. Протягом багатьох років розробники vShare використовували досить маленьку дірочку в програмі для розробників Apple […]