Російська пошукова система випустила перше обновлення для свого додатку «Парковки». Цей додаток відображає на мапі більш ніж 6000 муніципальних паркінгів разом із даними про їхню вартість та присутність вільних місць та дозволяє зручним чином заплатити за паркування.

З оновленим додатком «Яндекс Парковки» водії мають можливість шукати вільні місця не десь на вулиці, кружляючи та витрачаючи пальне, а у власному смартфоні: додаток вкаже на найближчі паркінги та, якщо на девайсові встановлений «Яндекс Навігатор», прокладе до них маршрут. А заплатити за користування паркінгом можна прямо з додатку банківською картою, «Яндекс Грошима», з рахунку самого мобільного чи з міського рахунку паркувань.

За допомогою віджету для Центру сповіщень можна дізнатися час, що залишився, а якщо автомобіль вже стоїть на паркінгу – інші найближчі автостоянки. «Яндекс Парковки» заздалегідь попередять, що сплачений час стікає та запропонує або продовжити його, або повернутися та забрати машину. Разом із цим додаток нагадає, де саме знаходиться транспортний засіб. А якщо раптом водій виїхав з паркінгу раніш зазначеного терміну, невитрачені кошти повернуться на рахунок.

Дані щодо вартості паркінгів додаток отримує від департаменту транспорту Московії, відомості щодо завантаженості – від ГКУ «АМПП», а сама інформація оновлюється кожні 15 хвилин.

«Яндекс Парковки» працює на смартфонах під керуванням iOs та Android, встановити додаток можна як з Google Play, так і з App Store.

Також варто відмітити наступні особливості додатку «Яндекс Парковки 1.1»:

 • «Яндекс Парковки» тепер можна додати до центру сповіщень на вкладку «сьогодні». Якщо Ви вже поставили свій автомобіль, то маєте побачити там час, що залишився, а якщо ще ні – просто найближчі автостоянки.
 • Інформація щодо того, де саме ви припаркувалися та скільки саме залишилося часу, з’явиться у додатку на всіх ваших пристроях.
 • В додатку тепер є можливість показу номеру машини на екрані вибору часу парковки.
 • Додаток тепер має можливість сплачувати стоянку автомобілів з закордонними номерами.
 • Якщо Ви вже авторизовані в інших додатках Яндекса на своєму смартфоні, Вам не доведеться вводити логін та пароль та вручну прив’язувати «Яндекс Гроші»
 • Усі значки паркувань тепер синього кольору (це продовжуватиметься лише до кінця весни). Після кліку на них Ви маєте можливість дізнатися, чи є там вільні місця, проте це спрацює лише у тому випадку, якщо додаток має таку інформацію.
 • Тепер у настройці оплати можна змінювати банківські карти (відв’язати одну та прив’язати іншу).
 • Вибраний раніш спосіб оплати тепер не скидається.
 • Повідомлення щодо вичерпування часу користування паркінгу з’являються лише двічі.
 • Додаток адаптувався для iPhone 6 та iPhone 6+, тепер він працює стабільніше.
 • Якщо водій сплачує за паркінг з паркінгового рахунку, комісія відсутня. У всіх інших випадках її розмір залежить від обраного шляху сплати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple відмовляється відшкодовувати гроші за ремонт iPhone з «помилкою 53»

Раніше в цьому місяці Apple подала клопотання в Північний окружний суд Каліфорнії про відхилення позову через «Помилку 53», що перетворює iPhone з сенсором Touch ID в «цеглину». Після релізу програмного виправлення і запуску програми ремонту та заміни пристроїв в Купертіно вважають позовне звернення надлишковим. Нагадаємо, про «помилку 53» стали широко говорити після релізу поновлення iOS 9.2.1. Вона почала […]

Apple активно працює над бездротовою зарядкою для iPhone

Можливо, вже в наступному році для зарядки iPhone його не доведеться підключати кабелем до зарядного пристрою. Про те, що Apple активно працює над створенням власного бездротового зарядного пристрою, кажуть відомості про прийом на роботу в компанію нових фахівців. За останні чотири місяці в Apple перейшли два співробітники компанії uBeam, відомої своїми розробками в сфері технологій бездротової […]

Apple: Попит на iPhone SE опинився вище очікуваного

При підведенні підсумків фінансового кварталу Apple відзначила успіх 4-дюймового iPhone SE, що вийшов в березні цього року. Незважаючи на загальне падіння продажу «яблучних» смартфонів, iPhone SE, на думку Apple, продається дуже добре. Тім Кук навіть заявив, що він в захваті від попиту на новинку, і цей попит, за словами глави Apple, виявився вищим, ніж припускали […]