Російська пошукова система випустила перше обновлення для свого додатку «Парковки». Цей додаток відображає на мапі більш ніж 6000 муніципальних паркінгів разом із даними про їхню вартість та присутність вільних місць та дозволяє зручним чином заплатити за паркування.

З оновленим додатком «Яндекс Парковки» водії мають можливість шукати вільні місця не десь на вулиці, кружляючи та витрачаючи пальне, а у власному смартфоні: додаток вкаже на найближчі паркінги та, якщо на девайсові встановлений «Яндекс Навігатор», прокладе до них маршрут. А заплатити за користування паркінгом можна прямо з додатку банківською картою, «Яндекс Грошима», з рахунку самого мобільного чи з міського рахунку паркувань.

За допомогою віджету для Центру сповіщень можна дізнатися час, що залишився, а якщо автомобіль вже стоїть на паркінгу – інші найближчі автостоянки. «Яндекс Парковки» заздалегідь попередять, що сплачений час стікає та запропонує або продовжити його, або повернутися та забрати машину. Разом із цим додаток нагадає, де саме знаходиться транспортний засіб. А якщо раптом водій виїхав з паркінгу раніш зазначеного терміну, невитрачені кошти повернуться на рахунок.

Дані щодо вартості паркінгів додаток отримує від департаменту транспорту Московії, відомості щодо завантаженості – від ГКУ «АМПП», а сама інформація оновлюється кожні 15 хвилин.

«Яндекс Парковки» працює на смартфонах під керуванням iOs та Android, встановити додаток можна як з Google Play, так і з App Store.

Також варто відмітити наступні особливості додатку «Яндекс Парковки 1.1»:

 • «Яндекс Парковки» тепер можна додати до центру сповіщень на вкладку «сьогодні». Якщо Ви вже поставили свій автомобіль, то маєте побачити там час, що залишився, а якщо ще ні – просто найближчі автостоянки.
 • Інформація щодо того, де саме ви припаркувалися та скільки саме залишилося часу, з’явиться у додатку на всіх ваших пристроях.
 • В додатку тепер є можливість показу номеру машини на екрані вибору часу парковки.
 • Додаток тепер має можливість сплачувати стоянку автомобілів з закордонними номерами.
 • Якщо Ви вже авторизовані в інших додатках Яндекса на своєму смартфоні, Вам не доведеться вводити логін та пароль та вручну прив’язувати «Яндекс Гроші»
 • Усі значки паркувань тепер синього кольору (це продовжуватиметься лише до кінця весни). Після кліку на них Ви маєте можливість дізнатися, чи є там вільні місця, проте це спрацює лише у тому випадку, якщо додаток має таку інформацію.
 • Тепер у настройці оплати можна змінювати банківські карти (відв’язати одну та прив’язати іншу).
 • Вибраний раніш спосіб оплати тепер не скидається.
 • Повідомлення щодо вичерпування часу користування паркінгу з’являються лише двічі.
 • Додаток адаптувався для iPhone 6 та iPhone 6+, тепер він працює стабільніше.
 • Якщо водій сплачує за паркінг з паркінгового рахунку, комісія відсутня. У всіх інших випадках її розмір залежить від обраного шляху сплати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

World of Tanks Blitz прийшли на OS X

Велика новина для віртуальних танкістів. Всіх тих, хто ставить на свої прекрасні Mac вінду тільки для того, щоб скоротати вечір за парою-трійкою епічних баталій в World of Tanks. Проста, динамічна і навіть більше фанова WOT Blitz з’явилася в Mac App Store. Знаю, що не рівносильна заміна великим танкам, але все одно це ТАНКИ! Великий огляд […]

Xiaomi представила «розумну» пральну машину MiniJ

Чого тільки китайці не придумають для полегшення нашого з вами життя. Xiaomi, головний інноватор Китаю, продемонструвала смарт-парасольку Mijia і електровикрутку Wowstick. На цей раз компанія порадувала споживачів «розумною» пральною машиною MiniJ. Дві головні фішки: портативність і можливість управління зі смартфону. Пральна машина підтримує кілька режимів прання і сушіння при температурі 95 градусів. Управління режимами здійснюється за допомогою […]

12 аеропортових хитрощів, яких Ви не знали

Я обожнюю подорожувати. Це одне з моїх найулюбленіших занять, але іноді аеропорт може стати найгіршим досвідом і затьмарити всю поїздку. Але я можу Вам допомогти! Сьогодні Ви дізнаєтеся хитрощі, про які не мали поняття навіть найзатятіші мандрівники.  1. Якщо Ви скористаєтеся одним з таких автоматизованих кіосків, як Global Entry, то Вам не доведеться проходити паспортний […]