"iPhone 7 зможе знімати 4К відео в 60 fps"

За кілька днів до офіційної презентації в розпорядження в’єтнамського ресурсу, присвяченого Apple, потрапив прототип повністю робочого iPhone 7. Журналісти сайту Tinhte запевняють, що нове покоління смартфонів від Apple отримає камеру з істотно поліпшеними характеристиками відеозйомки.

Актуальний флагман iPhone 6s вміє знімати відео з роздільною здатністю 4К з частотою в 30 кадрів за секунду. iPhone 7 пророкують ще більш завидний показник – 4К, але вже з 60 fps.
Гарна новина полягає і в тому, що підвищена частота кадрів – не заслуга подвійний камери, наявність якої очікується в iPhone 7 Plus. Збільшений сенсор дозволяє знімати подібне відео і на моделі iPhone 7.

Приклад зйомки iPhone 6s в 4K:

При цьому варто не забувати, що саме по собі 4К-відео займає значний обсяг дискового простору. З частотою в 60 fps кінцевий обсяг ролика подвоїться. Саме тому Apple переглянула розподіл вбудованої в свої флагмани пам’яті і крім версій на 32 і 128 ГБ планує представити варіант iPhone 7 з 256 ГБ чіпом.

Серед нововведень, які, ймовірно, отримає «сімка»: два нові кольори Dark Black і Piano Black, покращений клас водозахисту IPX7, чутлива до сили натискання клавіша Home з підтримкою Force Touch.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Твік Stealth Folder — невидимі папки на екрані iPhone та iPad

Напевно, у кожного власника iPhone чи iPad хоча б раз у житті виникало бажання приховати папку або програму з домашнього екрану. Тепер це можливо завдяки джейлбрейк-твіку StealthFolder. Після встановлення програми всі папки на домашньому екрані в буквальному сенсі слова розчиняються, стаючи абсолютно прозорими. Для того щоб знову зробити програми видимими, досить просто доторкнутися до того […]

Розбір 100-кіловаттгодинної батареї Tesla виявив нову систему охолодження і ємність 102 кВт·год

У світі досить багато людей, які люблять перевіряти відповідність заяв виробників різних пристроїв і систем реального стану речей. Один з таких правдолюбців – власник електромобіля Tesla Джейсон Хьюз. Він першим виявив той факт, що ємність батарей транспортного засобу не завжди відповідає заявленим характеристикам. Зокрема, під час розбирання батареї на 85 кВт*год виявилося, що реальна ємність […]

Наступна версія Android отримає многооконность

Приблизно місяць тому Google представила новий таблет з клавіатурою, яку можна від'єднувати і тим самим продемонстрували, що Android як ОС повністю здатна підтримувати стабільну роботу на рівні лептопа. Кажуть, що перші клієнти почали помічати, що основним мінусом Зеленого Робота є відсутність підтримки многооконного режиму. Проте абсолютно недавно в інтерв'ю відвідувачам ресурсу Reddit, працівники Google відповіли, […]