Чого приховувати, кожен любить похвалитися своїм інтелектом, навіть коли і хвалитися нема чого. Для цієї мети окремі розумники спеціально шукають жертву і починається – тут неправильно поставив наголос, це слово неправильне, Юлій Цезар жив в іншому столітті тощо. Взагалі-то такі зауваження ніхто не любить, і в крайньому випадку розумник і отримати може собі по шиї. Як же бути, якщо знань багато і є величезне бажання ними поділитися? Ось на цей випадок є додаток – «Вікторина« Знавці », яка врятує інтелектуала від розумового свербежу, а оточуючих від його настирливості.

Битва умів у вікторині пройде або з першим обраним володарем програми або з друзями з соц. мереж. Відразу, після установки програми, знадобиться створити свій обліковий запис. Якщо у вас багато знайомих в соц.мережах які добре ставлятся до ерудиції, то краще реєструватися через них. Можна скористатися членством з двох соц.сетей – ВКонтакте і Facebook. Можливо, пізніше додадуться і інші.

Після закінчення реєстрації, можна прийняти поздоровлення і не відкладаючи надовго, почати доводити всьому світу, хто тут найрозумніший. Розповім далі по порядку як це зробити.

В основному розділі меню, ви побачите всього лише чотири розділи. Для гравця, найбільший інтерес представляють перші два з них. У першому розділі можна грати з друзями з соц.сетей, у другому розділі миттєва гра. Перш ніж почати грати з випадково підібраним інтелектуалом, раджу почитати правила гри. Як видно, це можна зробити клацнувши по закладці.

Почавши грати в миттєву гру, програма підбере вам суперника в перебігу декількох секунд. Очікування рідко затягується довше, бажаючих грати вистачає.

Одна сутичка відбувається в сім раундів. У кожному з них буде запропоновано питання з чотирма варіантами відповідей. Відповідь треба зуміти дати раніше суперника, тільки в цьому випадку зараховується очко. Швидкість реакції в додатку цінується не менше ерудиції, як у брейн – рингу. Бали в кінці сутички порівнюються, переможець тільки один з гравців.

Підрахунок балів не зовсім простий, останнє питання цінується в два очки. Тому хід битви може зламатися в самому кінці гри, абсолютно несподівано.

Складність питань досить висока і відповіді треба знати, вгадувати не вийде. Є питання про те, де знайдені останки ящера гигантопитека, як при будівництві кріпили елементи Ейфелевої вежі в Парижі і т.п. Можна також розширювати базу знань додатку, додаючи свої питання.

Витративши деякий час на інтелектуальні битви, кожному гравцеві захочеться зрозуміти, наскільки він крутий у світовому масштабі. Для цього є загальний рейтинг, за яким видно ваш рівень в порівнянні з іншими. Побачивши себе ближче до кінця, не турбуйтеся, в гру грають тільки обрані. Треба відзначити, що себе можна побачити і оцінити за різними параметрами, а не тільки загальне місце.

Гра для інтелектуалів саме те, що треба. Питань багато, тематика широка, є різнобічний рейтинг. Якщо відчуваєте в собі силу розуму, треба встановлювати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple буде виробляти комп’ютери в США, але не Mac

Apple буде збирати комп’ютери на території Сполучених Штатів, але це будуть не Mac. Про це повідомляє Hitech Vesti з посиланням на інформовані джерела. За інформацією видання, виробник iPhone використовує існуючі потужності в Арізоні для збірки серверів та іншого обладнання, яке потім буде встановлюватися в дата-центрах Apple по всій країні. На плани Apple вказує офіційний документ […]

Apple відмовилася від послуг Samsung у виробництві процесорів

У майбутньому смартфони iPhone і планшети iPad будуть комплектуватися тільки чіпами виробництва тайванської компанії TSMC, а від послуг складального цеху Samsung Apple має намір відмовитися повністю. Про це в понеділок повідомляє Digitimes. У моделях iPhone 6s і iPhone 6s Plus використовуються процесори виробництва як тайванської, так і південнокорейської фірми. Але останній більше не довірять робити […]

Власники iPhone скаржаться на дивні проблеми з батареєю після установки iOS 10.1.1

Ідеальних пристроїв, як відомо, не буває, навіть якщо їх випускає Apple. У будь-якому гаджеті можна знайти недоліки – інша справа, що в «яблучних» девайсах їх зазвичай трохи менше, ніж у конкурентів. Не будемо згадувати минулі промахи в мобільній операційній системі iOS, вони були, і всі ми це чудово знаємо. Шкода тільки, що Apple продовжує «радувати» […]