Чого приховувати, кожен любить похвалитися своїм інтелектом, навіть коли і хвалитися нема чого. Для цієї мети окремі розумники спеціально шукають жертву і починається – тут неправильно поставив наголос, це слово неправильне, Юлій Цезар жив в іншому столітті тощо. Взагалі-то такі зауваження ніхто не любить, і в крайньому випадку розумник і отримати може собі по шиї. Як же бути, якщо знань багато і є величезне бажання ними поділитися? Ось на цей випадок є додаток – «Вікторина« Знавці », яка врятує інтелектуала від розумового свербежу, а оточуючих від його настирливості.

Битва умів у вікторині пройде або з першим обраним володарем програми або з друзями з соц. мереж. Відразу, після установки програми, знадобиться створити свій обліковий запис. Якщо у вас багато знайомих в соц.мережах які добре ставлятся до ерудиції, то краще реєструватися через них. Можна скористатися членством з двох соц.сетей – ВКонтакте і Facebook. Можливо, пізніше додадуться і інші.

Після закінчення реєстрації, можна прийняти поздоровлення і не відкладаючи надовго, почати доводити всьому світу, хто тут найрозумніший. Розповім далі по порядку як це зробити.

В основному розділі меню, ви побачите всього лише чотири розділи. Для гравця, найбільший інтерес представляють перші два з них. У першому розділі можна грати з друзями з соц.сетей, у другому розділі миттєва гра. Перш ніж почати грати з випадково підібраним інтелектуалом, раджу почитати правила гри. Як видно, це можна зробити клацнувши по закладці.

Почавши грати в миттєву гру, програма підбере вам суперника в перебігу декількох секунд. Очікування рідко затягується довше, бажаючих грати вистачає.

Одна сутичка відбувається в сім раундів. У кожному з них буде запропоновано питання з чотирма варіантами відповідей. Відповідь треба зуміти дати раніше суперника, тільки в цьому випадку зараховується очко. Швидкість реакції в додатку цінується не менше ерудиції, як у брейн – рингу. Бали в кінці сутички порівнюються, переможець тільки один з гравців.

Підрахунок балів не зовсім простий, останнє питання цінується в два очки. Тому хід битви може зламатися в самому кінці гри, абсолютно несподівано.

Складність питань досить висока і відповіді треба знати, вгадувати не вийде. Є питання про те, де знайдені останки ящера гигантопитека, як при будівництві кріпили елементи Ейфелевої вежі в Парижі і т.п. Можна також розширювати базу знань додатку, додаючи свої питання.

Витративши деякий час на інтелектуальні битви, кожному гравцеві захочеться зрозуміти, наскільки він крутий у світовому масштабі. Для цього є загальний рейтинг, за яким видно ваш рівень в порівнянні з іншими. Побачивши себе ближче до кінця, не турбуйтеся, в гру грають тільки обрані. Треба відзначити, що себе можна побачити і оцінити за різними параметрами, а не тільки загальне місце.

Гра для інтелектуалів саме те, що треба. Питань багато, тематика широка, є різнобічний рейтинг. Якщо відчуваєте в собі силу розуму, треба встановлювати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Прототипи Razer були вкрадені з виставки CES 2017

Виставка CES 2017 ознаменувалася представленням величезної кількості новинок, але найбільше уваги привернув стенд компанії Razer, де вона представила досить цікаві прототипи: геймерський ноутбук з трьома 4K-дисплеями Project Valerie і проектор для занурення в ігровий процес Project Ariana. Обидва девайси є експериментальними проектами дослідницького підрозділу Razer, і для продажу вони не призначені. Схоже, що комусь вони занадто сподобалися, і він […]

Hyundai додала підтримку Apple CarPlay для 8 нових автомобілів

Hyundai оголосила про розширення підтримки функції CarPlay у власній лінійці автомобілів. Автомобільна технологія Apple дозволить водіям використовувати iPhone максимально повно, при цьому не відволікаючись від дороги. Hyundai випустила оновлення прошивки, яке додає підтримку Apple CarPlay e вісім нових автомобілів, включаючи Elantra GT 2016, Sonata 2015 і 2016 років, Santa Fe і Santa Fe Sport 2017, Genesis […]

Новий iPhone 7 може вийти раніше, ніж очікувалося

Відповідно до інформації, яка з’явилася на сайтах багатьох авторитетних видань, американська корпорація Apple планує змінити традиційний період старту продажів нового iPhone в 2016 році. Починаючи з моделі iPhone 5 компанія Apple випускала нові iPhone в кінці вересня. Так, продажі iPhone 6S почалися 25 вересня, а iPhone 6 почав продаватися 19 вересня. Спеціалісти зазначають, що старт […]