Чого приховувати, кожен любить похвалитися своїм інтелектом, навіть коли і хвалитися нема чого. Для цієї мети окремі розумники спеціально шукають жертву і починається – тут неправильно поставив наголос, це слово неправильне, Юлій Цезар жив в іншому столітті тощо. Взагалі-то такі зауваження ніхто не любить, і в крайньому випадку розумник і отримати може собі по шиї. Як же бути, якщо знань багато і є величезне бажання ними поділитися? Ось на цей випадок є додаток – «Вікторина« Знавці », яка врятує інтелектуала від розумового свербежу, а оточуючих від його настирливості.

Битва умів у вікторині пройде або з першим обраним володарем програми або з друзями з соц. мереж. Відразу, після установки програми, знадобиться створити свій обліковий запис. Якщо у вас багато знайомих в соц.мережах які добре ставлятся до ерудиції, то краще реєструватися через них. Можна скористатися членством з двох соц.сетей – ВКонтакте і Facebook. Можливо, пізніше додадуться і інші.

Після закінчення реєстрації, можна прийняти поздоровлення і не відкладаючи надовго, почати доводити всьому світу, хто тут найрозумніший. Розповім далі по порядку як це зробити.

В основному розділі меню, ви побачите всього лише чотири розділи. Для гравця, найбільший інтерес представляють перші два з них. У першому розділі можна грати з друзями з соц.сетей, у другому розділі миттєва гра. Перш ніж почати грати з випадково підібраним інтелектуалом, раджу почитати правила гри. Як видно, це можна зробити клацнувши по закладці.

Почавши грати в миттєву гру, програма підбере вам суперника в перебігу декількох секунд. Очікування рідко затягується довше, бажаючих грати вистачає.

Одна сутичка відбувається в сім раундів. У кожному з них буде запропоновано питання з чотирма варіантами відповідей. Відповідь треба зуміти дати раніше суперника, тільки в цьому випадку зараховується очко. Швидкість реакції в додатку цінується не менше ерудиції, як у брейн – рингу. Бали в кінці сутички порівнюються, переможець тільки один з гравців.

Підрахунок балів не зовсім простий, останнє питання цінується в два очки. Тому хід битви може зламатися в самому кінці гри, абсолютно несподівано.

Складність питань досить висока і відповіді треба знати, вгадувати не вийде. Є питання про те, де знайдені останки ящера гигантопитека, як при будівництві кріпили елементи Ейфелевої вежі в Парижі і т.п. Можна також розширювати базу знань додатку, додаючи свої питання.

Витративши деякий час на інтелектуальні битви, кожному гравцеві захочеться зрозуміти, наскільки він крутий у світовому масштабі. Для цього є загальний рейтинг, за яким видно ваш рівень в порівнянні з іншими. Побачивши себе ближче до кінця, не турбуйтеся, в гру грають тільки обрані. Треба відзначити, що себе можна побачити і оцінити за різними параметрами, а не тільки загальне місце.

Гра для інтелектуалів саме те, що треба. Питань багато, тематика широка, є різнобічний рейтинг. Якщо відчуваєте в собі силу розуму, треба встановлювати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Смартфони допоможуть людям діагностувати рак і туберкульоз

Вчені зі Стокгольму повідомили про створення спеціальної насадки для смартфона, яка значно розширює функціонал камери і дозволяє робити точний аналіз тканин. Це, на думку розробників, допоможе діагностувати різні захворювання, включаючи туберкульоз і рак. Технологічний прогрес не стоїть на місці і вчені постійно створюють все більш зручні та досконалі способи спілкування або отримання інформації. Цього разу […]

App Store впав під напливом бажаючих завантажити новий додаток з Кім Кардаш’ян

Цього року емодзі були всюди. Так, компанія EmojiWorks випустила власну клавіатуру з емодзі, яких настільки багато, що навіть всіх і не згадати. Так, окрім оновлення «стандартного» пакету, з’явились, наприклад, «зіркові» смайлики та спеціальна лінійка від Twitter до нью-йоркського тижня моди. Телезірка Кім Кардаш’ян не змогла також пройти мимо. У неї вже є своя гра для […]

Samsung запатентував черговий варіант дизайну пристроїв з гнучким дисплеєм

Компанія Samsung однією з перших почала працювати над гнучкими дисплеями, причому мова йде не тільки про прототипи: південнокорейський гігант одним з перших застосував вигнуті дисплеї в комерційних смартфонах. Однак фахівці Samsung не планують зупинятися на досягнутому. Згідно з останнім патентом компанії, вона хоче створити декілька пристроїв з вигнутими екранами. Серед них будуть “розумний” годинник, смартфон, що […]