Чого приховувати, кожен любить похвалитися своїм інтелектом, навіть коли і хвалитися нема чого. Для цієї мети окремі розумники спеціально шукають жертву і починається – тут неправильно поставив наголос, це слово неправильне, Юлій Цезар жив в іншому столітті тощо. Взагалі-то такі зауваження ніхто не любить, і в крайньому випадку розумник і отримати може собі по шиї. Як же бути, якщо знань багато і є величезне бажання ними поділитися? Ось на цей випадок є додаток – «Вікторина« Знавці », яка врятує інтелектуала від розумового свербежу, а оточуючих від його настирливості.

Битва умів у вікторині пройде або з першим обраним володарем програми або з друзями з соц. мереж. Відразу, після установки програми, знадобиться створити свій обліковий запис. Якщо у вас багато знайомих в соц.мережах які добре ставлятся до ерудиції, то краще реєструватися через них. Можна скористатися членством з двох соц.сетей – ВКонтакте і Facebook. Можливо, пізніше додадуться і інші.

Після закінчення реєстрації, можна прийняти поздоровлення і не відкладаючи надовго, почати доводити всьому світу, хто тут найрозумніший. Розповім далі по порядку як це зробити.

В основному розділі меню, ви побачите всього лише чотири розділи. Для гравця, найбільший інтерес представляють перші два з них. У першому розділі можна грати з друзями з соц.сетей, у другому розділі миттєва гра. Перш ніж почати грати з випадково підібраним інтелектуалом, раджу почитати правила гри. Як видно, це можна зробити клацнувши по закладці.

Почавши грати в миттєву гру, програма підбере вам суперника в перебігу декількох секунд. Очікування рідко затягується довше, бажаючих грати вистачає.

Одна сутичка відбувається в сім раундів. У кожному з них буде запропоновано питання з чотирма варіантами відповідей. Відповідь треба зуміти дати раніше суперника, тільки в цьому випадку зараховується очко. Швидкість реакції в додатку цінується не менше ерудиції, як у брейн – рингу. Бали в кінці сутички порівнюються, переможець тільки один з гравців.

Підрахунок балів не зовсім простий, останнє питання цінується в два очки. Тому хід битви може зламатися в самому кінці гри, абсолютно несподівано.

Складність питань досить висока і відповіді треба знати, вгадувати не вийде. Є питання про те, де знайдені останки ящера гигантопитека, як при будівництві кріпили елементи Ейфелевої вежі в Парижі і т.п. Можна також розширювати базу знань додатку, додаючи свої питання.

Витративши деякий час на інтелектуальні битви, кожному гравцеві захочеться зрозуміти, наскільки він крутий у світовому масштабі. Для цього є загальний рейтинг, за яким видно ваш рівень в порівнянні з іншими. Побачивши себе ближче до кінця, не турбуйтеся, в гру грають тільки обрані. Треба відзначити, що себе можна побачити і оцінити за різними параметрами, а не тільки загальне місце.

Гра для інтелектуалів саме те, що треба. Питань багато, тематика широка, є різнобічний рейтинг. Якщо відчуваєте в собі силу розуму, треба встановлювати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

«Shot on iPhone 6» распространилась по всему миру

Совсем недавно, в рамках рекламы iPhone 6, Apple создала фотогалерею, собрав в неё 60 лучших снимков, сделанных на этом девайсе. Теперь IT корпорация вывела «Shot on iPhone 6» («Снято на iPhone 6») на принципиально новый уровень. Напомним, что фотогалерея Apple состоит из любительских фотографий пользователей, выложенных в интернете. Со вчерашнего дня билборды с этими фото […]

Apple выпустила новые обновления

На днях компания из Купертино представила обновления iTunes и OS X Mavericks. Итак, Apple создала для разработчиков вторую бета-версию OS X Mavericks 10.9.5, которая имеет статус «Pre-release». На сегодняшний день пока нет официальных данных о каких-либо больших изменениях внутри ОС, однако сама яблочная компания просит разработчиков обратить особое внимание на USB, USB Smart Card, Safari, […]

Samsung купила компанію-творця голосового асистента Siri

Вчора Samsung оголосила про здійснення досить цікавої покупки – відбулося офіційне завершення операції з поглинання компанії Viv Labs – тієї самої, засновники якої представили голосового асистента Siri. У 2010 році Даг Кітлаус, Адам Шейер і Кріс Брігхем запропонували свою розробку – програмне рішення Siri, яке дуже зацікавило Apple. У 2010 американська компанія тут же купує Siri і спішно інтегрує в свої […]