Для кожного комплектуючого iPhone у Apple є постачальник, який займається виробництвом тієї чи іншої частини. Оскільки «яблучний» гігант є одним з головних джерел прибутку багатьох постачальників, вони зацікавлені у співпраці з Apple, яка щороку розміщує мільярдні замовлення.

"Apple зможе залишити ціну на iPhone незмінною"

Не так давно з’явилася інформація про те, що виробники цього разу вирішили не надавати Apple знижки на комплектуючі, як робили раніше: це дозволяло компанії стримувати ціни на iPhone на одному рівні. Деякі постачальники вже знаходяться на межі банкрутства і не можуть дозволити собі подібні поступки.

Однак з напором Apple впоратися складно, і виробники все ж погодилися піти на поступки компанії, повідомляє видання Consumerist. У багатьох просто немає іншого вибору, адже краще отримати від корпорації хоч щось, ніж залишитися зовсім без виручки. У той же час за даними WSJ в наступному поколінні iPhone у процесорів і лінз камери буде тільки один виробник.

Надання знижок від виробників дозволить Apple не підвищувати ціни на iPhone. Слід зазначити, що в даному випадку мова йде про доларові ціни, а ціни на iPhone в гривні будуть прямо залежати від економічної ситуації в Україні та курсу валют.

Apple запустила блог з піар-акцією додатків , що підтримують Siri. Дізнайся про це більше на нашому сайті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Вченим з Гарварду вдалося отримати металевий водень

У 1935 році вчені Юджин Вігнер та Белл Хантінгтон передбачили можливість переведення водню в металевий стан під впливом величезного тиску – 250 тисяч атмосфер. Трохи пізніше ця точка зору була переглянута, фахівці підвищили оцінку тиску, який потрібен для фазового переходу. Весь цей час умови переходу вважалися досяжними, і вчені намагалися «взяти планку», необхідну для переходу водню […]

Apple припинила підписувати iOS 10.3.2

В середині липня Apple випустила фінальну версію iOS 10.3.3 для всіх. З тих пір пройшов практично місяць. Як завжди, всьому хорошому рано чи пізно приходить кінець. Тепер купертінівці припинили підписувати iOS 10.3.2 – найбільш стабільну збірку операційної системи. Відкотитися більше не можна. Тепер єдина актуальна версія – iOS 10.3.3.

iPhone 6s порівняли з iPhone 7 і показали на відео

Перша демонстрація iPhone 7 в короткому відео з’явилася лише кілька днів тому. Тоді в 6-секундному ролику можна було розглянути два iPhone 7 в кольорі Silver і Space Grey з характерною збільшеною камерою. Але чутки не приходять самі. Той же ресурс, взявши паузу для роздумів, знову опублікував ще один відеоролик, на якому порівняв не анонсований флагман від […]