Apple Watch приносить своїм користувачам не тільки радість. Є така категорія покупців, у яких виникли проблеми зі здоров'ям через розумний годинник. Головною причиною недугу послужила алергічна реакція на шкірі під годинником. У деяких людей підвищена чутливість на ті чи інші матеріали, які використовуються при виробництві годинників або ремінців. Так само причиною всяких хвороб може служити неправильно надітий годинник. Давайте ж допоможемо цим нещасним власникам Apple Watch. Якщо ви зіткнулися з подібною проблемою або ж просто хочете убезпечити себе – то прочитайте уважно статтю, можливо ми зможемо вам допомогти.

У Купертино ж заявляють, що їх розробники влаштовували численні випробування матеріалів, пробували велику кількість різноманітних прототипів для своїх дослідів, влаштовували безліч оцінювань на токсичність і навіть консультувалися у професійних дерматологів. Але все одно це не допомогло обійтися без алергічних реакцій у своїх клієнтів. Фахівці стверджують, що дратівливими факторами можуть служити піт, мило або інші подібні речовини.

Є кілька пунктів, які потрібно виконувати, щоб не зіткнутися з вищезазначеними проблемами:

1. Завжди потрібно стежити за чистотою і сухістю ремінця і шкіри на вашому зап'ясті. Це актуально після занять спортом або роботи з різноманітними рідинами. Таким чином ви не будете відчувати дискомфорт і не зашкодити сам пристрій.

2. Найбільше подразнень виникає через потові виділення. Намагайтеся використовувати неабразивну ганчірочку без начосу для того, щоб протирати пристрій.

3. Необхідно правильно одягати розумний годинник. Якщо ви затягнете сильно ремінець, то у вас підвищаться шанси отримати роздратування, і якщо ж ви залишите ремінець в млявому стані, то він буде набагато частіше тертися об ваше зап'ястя. Годинник потрібно носити в достатній щільності до шкіри, не затягувати, і не розслабляти сильно ремінець. Носій Apple Watch не повинен відчувати дискомфорт, а шкіра під годинником буде дихати і при цьому всі датчики серцевих ритмів так само будуть працювати.

4. Перед тим як вибирати ремінець до вашого годинника завчасно дізнайтеся на які матеріали у вас алергія, щоб потім не довелося повертати ремінець і лікувати руку.

5. Якщо ж ви вже зіткнулися з такою проблемою і роздратування на руці вже з'явилися, то найкраще просто звернутися до лікаря.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple запатентувала ультракомпактний телеоб’єктив для мобільних пристроїв

Apple приділяє пильну увагу якості і можливостям фотокамер iPhone. Судячи по черговому патенту, Купертинська компанія думає над тим, як наділити смартфони зум-камерою, не збільшуючи при цьому розміри корпусу. Не виключено, що в майбутніх смартфонах може з'явитися об'єктив з оптичним масштабуванням.   На сайті Бюро патентів і торгових знаків США опублікована заявка Apple під назвою «Камера зі […]

Що вбиває батарею у вашому iPhone. Частина 1

І як цього уникнути. Симптоми:Вимикається на морозі? Працює менше звичайного? Відрубується на 20%? Більше не заряджається повністю? Від цього ніхто не застрахований. Акумулятор в iPhone це пряме відображення Ваших звичок. Як власне здоров’я, ідеально стежити за ним неможливо, час від часу доводиться тикати його у всякий треш і фастфуд зі світу гаджетів. Але запобігти таким проблемам з батареєю iPhone просто. Ми поспілкувалися […]

iPhone 7 з новим Digital Crown

«Яблучний» годинник став революційним продуктом не тільки з точки зору функціоналу, але й завдяки тому, що в Apple Watch інженери використовували кілька нових технологій, розроблених та реалізованих вже без Стіва Джобса: наприклад, технологія Force Touch або колесо Digital Crown. Є думка, що всі вони «переселяться» і на інші i-пристрої. Про те, що наступне покоління iPhone […]