Apple Watch приносить своїм користувачам не тільки радість. Є така категорія покупців, у яких виникли проблеми зі здоров'ям через розумний годинник. Головною причиною недугу послужила алергічна реакція на шкірі під годинником. У деяких людей підвищена чутливість на ті чи інші матеріали, які використовуються при виробництві годинників або ремінців. Так само причиною всяких хвороб може служити неправильно надітий годинник. Давайте ж допоможемо цим нещасним власникам Apple Watch. Якщо ви зіткнулися з подібною проблемою або ж просто хочете убезпечити себе – то прочитайте уважно статтю, можливо ми зможемо вам допомогти.

У Купертино ж заявляють, що їх розробники влаштовували численні випробування матеріалів, пробували велику кількість різноманітних прототипів для своїх дослідів, влаштовували безліч оцінювань на токсичність і навіть консультувалися у професійних дерматологів. Але все одно це не допомогло обійтися без алергічних реакцій у своїх клієнтів. Фахівці стверджують, що дратівливими факторами можуть служити піт, мило або інші подібні речовини.

Є кілька пунктів, які потрібно виконувати, щоб не зіткнутися з вищезазначеними проблемами:

1. Завжди потрібно стежити за чистотою і сухістю ремінця і шкіри на вашому зап'ясті. Це актуально після занять спортом або роботи з різноманітними рідинами. Таким чином ви не будете відчувати дискомфорт і не зашкодити сам пристрій.

2. Найбільше подразнень виникає через потові виділення. Намагайтеся використовувати неабразивну ганчірочку без начосу для того, щоб протирати пристрій.

3. Необхідно правильно одягати розумний годинник. Якщо ви затягнете сильно ремінець, то у вас підвищаться шанси отримати роздратування, і якщо ж ви залишите ремінець в млявому стані, то він буде набагато частіше тертися об ваше зап'ястя. Годинник потрібно носити в достатній щільності до шкіри, не затягувати, і не розслабляти сильно ремінець. Носій Apple Watch не повинен відчувати дискомфорт, а шкіра під годинником буде дихати і при цьому всі датчики серцевих ритмів так само будуть працювати.

4. Перед тим як вибирати ремінець до вашого годинника завчасно дізнайтеся на які матеріали у вас алергія, щоб потім не довелося повертати ремінець і лікувати руку.

5. Якщо ж ви вже зіткнулися з такою проблемою і роздратування на руці вже з'явилися, то найкраще просто звернутися до лікаря.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Доверяй, но проверяй

     Наверное каждый знает что магазины еппл удивляют всех своей уникальностью и сервисом. Тут вам и самые популярные товары и приятные цены. Всегда можно пощупать гаджет и понять что он из себя представляет. Также как не где с вами, консультанты, обращаются очень вежливо и культурно, подскажут и подберут  самый оптимальный товар.      Этим […]

Скидки в App Store на 27 марта 2014 года

Remoter VNC – Remote Desktop Remoter VNC — приложение для удаленного администрирования Mac через Screen Sharing и Windows или Linux через VNС сервер посредством iOS-девайсов. Приложение использует Bonjour и NetBIOS для нахождения устройств и предоставляет в ваше распоряжение уникальный «виртуальный трекпад», обеспечивающий максимальную точность действий. Поддерживает полноэкранный режим, пейзажную и портретную ориентации. Также включена поддержка […]

Створено перший домашній 3D-принтер для їжі

Компанія Natural Machines створила домашній 3D-принтер, який робить їжу. Апарат назвали Lipson і він може створювати страви за допомогою восьми картриджів з різними компонентами. Як підкреслюють розробники, розмір їхнього дітища не більший за звичайну домашню кавоварку. Пристрій розробили за підтримки Міжнародного кулінарного центру. Відзначимо, що Lipson не перший 3D-принтер їжі, але від конкурентів його вигідно […]