Apple Watch приносить своїм користувачам не тільки радість. Є така категорія покупців, у яких виникли проблеми зі здоров'ям через розумний годинник. Головною причиною недугу послужила алергічна реакція на шкірі під годинником. У деяких людей підвищена чутливість на ті чи інші матеріали, які використовуються при виробництві годинників або ремінців. Так само причиною всяких хвороб може служити неправильно надітий годинник. Давайте ж допоможемо цим нещасним власникам Apple Watch. Якщо ви зіткнулися з подібною проблемою або ж просто хочете убезпечити себе – то прочитайте уважно статтю, можливо ми зможемо вам допомогти.

У Купертино ж заявляють, що їх розробники влаштовували численні випробування матеріалів, пробували велику кількість різноманітних прототипів для своїх дослідів, влаштовували безліч оцінювань на токсичність і навіть консультувалися у професійних дерматологів. Але все одно це не допомогло обійтися без алергічних реакцій у своїх клієнтів. Фахівці стверджують, що дратівливими факторами можуть служити піт, мило або інші подібні речовини.

Є кілька пунктів, які потрібно виконувати, щоб не зіткнутися з вищезазначеними проблемами:

1. Завжди потрібно стежити за чистотою і сухістю ремінця і шкіри на вашому зап'ясті. Це актуально після занять спортом або роботи з різноманітними рідинами. Таким чином ви не будете відчувати дискомфорт і не зашкодити сам пристрій.

2. Найбільше подразнень виникає через потові виділення. Намагайтеся використовувати неабразивну ганчірочку без начосу для того, щоб протирати пристрій.

3. Необхідно правильно одягати розумний годинник. Якщо ви затягнете сильно ремінець, то у вас підвищаться шанси отримати роздратування, і якщо ж ви залишите ремінець в млявому стані, то він буде набагато частіше тертися об ваше зап'ястя. Годинник потрібно носити в достатній щільності до шкіри, не затягувати, і не розслабляти сильно ремінець. Носій Apple Watch не повинен відчувати дискомфорт, а шкіра під годинником буде дихати і при цьому всі датчики серцевих ритмів так само будуть працювати.

4. Перед тим як вибирати ремінець до вашого годинника завчасно дізнайтеся на які матеріали у вас алергія, щоб потім не довелося повертати ремінець і лікувати руку.

5. Якщо ж ви вже зіткнулися з такою проблемою і роздратування на руці вже з'явилися, то найкраще просто звернутися до лікаря.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Китайці можуть законно використовувати торговельний знак iPhone

  Інтелектуальна власність – тонка штука. Не можна просто взяти, придумати звучне ім'я для свого продукту і почати заробляти мільйони. Вірніше, зробити так можна, але як тільки стан вашої фірми помітно збільшиться, обов'язково знайдеться більш дрібна контора, яка пред'явить всю необхідну документацію і доведе, що права на ім'я вашого продукту належать їй. Так в 2014 році […]

Перетворюємо iPhone в супутниковий телефон

Припустимо вам трапилося попасти в гори, в тайгу або в африканську пустелю. Стільникових веж немає – зв'язку немає, ніяких Фейсбуків, Інстаграмів та подібних нісенітниць.  В такому випадку вам зможе допомогти супутниковий телефон, який має доступ до голосових викликів і повідомленнями незалежно від погодних умов та місця розташування. Практично по всій планеті. Декілька днів тому розробники […]

На сайті Apple тепер можна купити відновлені iPhone на 15% дешевше за нові

На офіційному сайті Apple завжди можна було придбати iPad або Mac з хорошою знижкою. Компанія вже не перший рік регулярно оновлює розділ Refurbished, пропонуючи відновлені пристрої, вартість яких на сотню-другу доларів нижча за офіційну на новий гаджет. Тепер же список пристроїв, які можна придбати в розділі Відновлені пристрої поповнився айфонами. На даний час представлено відразу кілька моделей iPhone […]