Apple Watch приносить своїм користувачам не тільки радість. Є така категорія покупців, у яких виникли проблеми зі здоров'ям через розумний годинник. Головною причиною недугу послужила алергічна реакція на шкірі під годинником. У деяких людей підвищена чутливість на ті чи інші матеріали, які використовуються при виробництві годинників або ремінців. Так само причиною всяких хвороб може служити неправильно надітий годинник. Давайте ж допоможемо цим нещасним власникам Apple Watch. Якщо ви зіткнулися з подібною проблемою або ж просто хочете убезпечити себе – то прочитайте уважно статтю, можливо ми зможемо вам допомогти.

У Купертино ж заявляють, що їх розробники влаштовували численні випробування матеріалів, пробували велику кількість різноманітних прототипів для своїх дослідів, влаштовували безліч оцінювань на токсичність і навіть консультувалися у професійних дерматологів. Але все одно це не допомогло обійтися без алергічних реакцій у своїх клієнтів. Фахівці стверджують, що дратівливими факторами можуть служити піт, мило або інші подібні речовини.

Є кілька пунктів, які потрібно виконувати, щоб не зіткнутися з вищезазначеними проблемами:

1. Завжди потрібно стежити за чистотою і сухістю ремінця і шкіри на вашому зап'ясті. Це актуально після занять спортом або роботи з різноманітними рідинами. Таким чином ви не будете відчувати дискомфорт і не зашкодити сам пристрій.

2. Найбільше подразнень виникає через потові виділення. Намагайтеся використовувати неабразивну ганчірочку без начосу для того, щоб протирати пристрій.

3. Необхідно правильно одягати розумний годинник. Якщо ви затягнете сильно ремінець, то у вас підвищаться шанси отримати роздратування, і якщо ж ви залишите ремінець в млявому стані, то він буде набагато частіше тертися об ваше зап'ястя. Годинник потрібно носити в достатній щільності до шкіри, не затягувати, і не розслабляти сильно ремінець. Носій Apple Watch не повинен відчувати дискомфорт, а шкіра під годинником буде дихати і при цьому всі датчики серцевих ритмів так само будуть працювати.

4. Перед тим як вибирати ремінець до вашого годинника завчасно дізнайтеся на які матеріали у вас алергія, щоб потім не довелося повертати ремінець і лікувати руку.

5. Якщо ж ви вже зіткнулися з такою проблемою і роздратування на руці вже з'явилися, то найкраще просто звернутися до лікаря.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Выпуск 13-дюймового iPad ожидается в следующем году

Неофициальные источники утверждают: Apple работает над созданием 13-дюймового планшета с дисплеем Retina. Как и компания Samsung, которая недавно заявила о том, что в 2014 году в линейке Galaxy появится таблет с экраном 13 дюймов. По данным СМИ, тестовая партия яблочных гаджетов с дисплеем Retina, диагональ которого составляет 13 дюймов, уже запущена в производство. А коммерческий […]

Вийшла iOS 10.3 beta 1 для розробників

На початку січня блогер Соні Діксон заявив, що 10 січня Apple представить нову iOS 10.3 з темним інтерфейсом і оновленим пунктом управління. І він помилився. Не тільки з датою, а й з інформацією – темного режиму не буде. Вчора купертінівці викотили першу бету iOS 10.3. У списку нововведень значаться багаторазові виправлення помилок і загальна оптимізація системи. […]

Мобільна платформа iOS займає лідируючі позиції в корпоративному сегменті

Дослідницька компанія Good Technology опублікувала звіт за 3 квартал 2015 року про тенденції, які спостерігаються в корпоративному секторі. Незважаючи на ріст популярності Android-пристроїв, мобільна платформа компанії Apple все ще домінує серед корпоративних користувачів в усьому світі. Якщо вірити звіту, то у вказаний період на долю мобільної системи iOS припадало близько 66% активацій мобільних пристроїв. Показник […]