Завдання Apple – збільшувати у користувачів кількість своїх гаджетів, що несе супутній заробіток від завантажень музики, додатків і підписки на сервіси. Раніше в Apple запустили програму trade-in, у якій користувач може принести свій старий гаджет Apple і отримати знижку на покупку нового. Цього року програма була розширена.

Тепер приносити і здавати можна не тільки техніку Apple, але і ряд інших гаджетів від виробників Sony, Samsung, Nokia, BlackBerry, НТС і LG. Правда, приймаються тільки деякі моделі пристроїв. Приміром, у Sony – 8 моделей смартфонів, у Samsung – 22, у Nokia – 5. Ще 9 моделей у LG, 7 у НТС і 4 у BlackBerry.

Подивитися умови програми trade-in можна на сайті компанії, але поки вона працює лише в кількох країнах: США, Великобританії, Італії та Франції. Однак, що з часом програма буде перенесена і в ряд інших країн.

За здачу Android-смартфона користувач отримає знижку на придбання нового iPhone. Розмір знижки залежить від стану пристрою і моделі. За допомогою цієї акції компанія Apple спробує перевести частину користувачів з Android на iOS, для чого раніше була навіть складена спеціальна схема переходу.

У будь-якому випадку, якщо покупець прийде в Apple Store здавати Android-смартфон і купувати iPhone, співробітники з Genius Bar здійснять перенесення інформації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Співробітник Google спроектував дзеркало на Android

У великих компаніях, таких як Google, Apple або Microsoft, співробітникам виділяється час на власні проекти або розробки. Інженер Google Макс Браун спроектував і зібрав робочий прототип дзеркала на ОС Android. Насправді, нічого революційного в винахід немає. За дзеркальним покриттям ховається дисплей, який проектує дані на дзеркало. Спеціальний додаток виводить інформацію про погоду, часу і пропущених […]

Робохлопчик iCub допоможе психологам створювати методики раннього навчання дітей

У 2011 році консорціум The RobotCub Project представив світу унікального гуманоїдного робота під назвою iCub (дослівно “штучне пізнавальне тіло”). Робохлопчик, створений на замовлення Єврокомісії, з часом навчився демонструвати людські емоції – посміхатися, сумувати, сприймати середовище і мову людей. Гуманоїд може жартувати і навіть вибачається за помилки. Штучний інтелект гуманоїда приблизно відповідає віку трирічної дитини. У […]

Asus VivoBook Flip: конкурент MacBook з родзинкою

Asus представила ультратонкий 11,6-дюймовий ноутбук VivoBook Flip, особливістю якого став сенсорний дисплей, який повертається на 360 градусів. Крім форм-фактора новинка може похвалитися доступною ціною. VivoBook Flip базується на процесорі Intel Pentium або Celeron сімейства Braswell і оснащений жорстким диском на 1 ТБ, портами USB-C, USB 3.0 і USB 2.0, роз’ємом HDMI для підключення зовнішнього дисплея […]