Новий MacBook 2015 постав ідеальної «машиною» серед свого типу пристроїв, але ввів в подив потенційних покупців величезним цінником і єдиним портом USB-C, відповідальним і за зарядку, і за підключення до ноутбука. Добре, що виробники аксесуарів знайшли вихід із цього становища і вже виклали на Kickstarter два цікавих рішення у вигляді хитрого кабелю InfiniteUSB і потужного хаба HydraDock.

InfiniteUSB являє собою досить симпатичний шнурок з інтерфейсом Lightning, який всі ми щодня використовуємо для зарядки iPhone і iPad, але в ньому є цікава особливість – додатковий USB-порт, куди можна вставити все що завгодно аж до ще одного InfiniteUSB. Енергії всім вистачить.
Проект стартував на краудфандінговой майданчику із заявленим лімітом в $ 10000, який був легко подоланий, так як сьогодні розробники зібрали вже $ 245000. Плюшки начебто вибору кольору випадають після внеску мінімум $ 16. Поспішайте!

Інший «цвях» сьогоднішньої програми – HydraDock. Якщо InfiniteUSB підходить до проблеми вельми акуратно, то виробник "Гідри" не заморочується, пропонуючи користувачам величезну док-станцію з воістину ПК-шним набором інтерфейсів.

HydraDock містить:

3.5mm stereo headphone port – 1 шт.
Gigabit Ethernet port – 1 шт.
SDXC card slot – 1 шт.
Mini DisplayPort (дозвіл до 2,560 x 1,440 з HDCP) – 1 шт.
HDMI (дозвіл до 1,920 x 1,080 з HDCP) – 1 шт.
USB 3.0 ports – 4 шт.
USB-C ports (без підтримки відео) – 2 шт.

Цей аксесуар вкладники взяли з меншим ентузіазмом, оскільки HydraDock зібрав тільки $ 66726 з необхідних $ 35000. Перша ціна для додаткових «плюшок» – $ 99.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple похвалилася турботою про екологію в новому рекламному ролику

Так як 22 квітня відзначають день Землі, Apple вирішила нагадати про те, що вона намагається бути самої «екологічно-френдлі» корпорацією. На березневій конференції Apple приділила дуже багато часу інформації про роботу з поновлюваними джерелами енергії і про програму утилізації, яка навіть приносить компанії деякі гроші. Спеціально до дня Землі корпорація випустила ролик, в якому розповіла про […]

Найбільший в світі віртуальний мобільний оператор запустив в Україні перший тарифний план

Як і очікувалося, найбільший в світі віртуальний оператор (MVNO) LycaMobile офіційно оголосив про запуск на українському ринку. Для роботи з ним необхідно буде придбати спеціальну карту SIM. Карти повинні стати доступними в найближчі тижні, причому роздаватимуть їх безкоштовно (форма заявки для замовлення). Для надання послуг мобільного зв’язку та інтернету в нашій країні LycaMobile використовуватиме інфраструктуру […]

Apple Maps використовує БПЛА для конкуренції з Google Maps

Фірмовий картографічний сервіс Apple Maps був запущений розробниками компанії 4 роки тому, тобто через 5 років після виходу на ринок першого офіційного релізу Google Maps. А на сторонніх ринках часто не витримував конкуренції з тутешніми сервісами. Apple запустила свій картографічний додаток ще в 2012-му, проте цю спробу важко було назвати успішною. Як інформує джерело, Apple хоче […]