Новий MacBook 2015 постав ідеальної «машиною» серед свого типу пристроїв, але ввів в подив потенційних покупців величезним цінником і єдиним портом USB-C, відповідальним і за зарядку, і за підключення до ноутбука. Добре, що виробники аксесуарів знайшли вихід із цього становища і вже виклали на Kickstarter два цікавих рішення у вигляді хитрого кабелю InfiniteUSB і потужного хаба HydraDock.

InfiniteUSB являє собою досить симпатичний шнурок з інтерфейсом Lightning, який всі ми щодня використовуємо для зарядки iPhone і iPad, але в ньому є цікава особливість – додатковий USB-порт, куди можна вставити все що завгодно аж до ще одного InfiniteUSB. Енергії всім вистачить.
Проект стартував на краудфандінговой майданчику із заявленим лімітом в $ 10000, який був легко подоланий, так як сьогодні розробники зібрали вже $ 245000. Плюшки начебто вибору кольору випадають після внеску мінімум $ 16. Поспішайте!

Інший «цвях» сьогоднішньої програми – HydraDock. Якщо InfiniteUSB підходить до проблеми вельми акуратно, то виробник "Гідри" не заморочується, пропонуючи користувачам величезну док-станцію з воістину ПК-шним набором інтерфейсів.

HydraDock містить:

3.5mm stereo headphone port – 1 шт.
Gigabit Ethernet port – 1 шт.
SDXC card slot – 1 шт.
Mini DisplayPort (дозвіл до 2,560 x 1,440 з HDCP) – 1 шт.
HDMI (дозвіл до 1,920 x 1,080 з HDCP) – 1 шт.
USB 3.0 ports – 4 шт.
USB-C ports (без підтримки відео) – 2 шт.

Цей аксесуар вкладники взяли з меншим ентузіазмом, оскільки HydraDock зібрав тільки $ 66726 з необхідних $ 35000. Перша ціна для додаткових «плюшок» – $ 99.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

OS X дійсно перейменують в macOS

Перші чутки про те, що Apple перейменує свою настільну операційну систему OS X в macOS, з'явилися ще на початку року. І вчора ці чутки отримали нове підтвердження. Нова назва «MacOS» вперше була знайдена в файлах операційної системи El Capitan. Це ж ім'я незабаром з'явилося і на офіційному сайті Apple в одній зі статей, присвячених екологічним […]

Накопичувач SSD OWC Aura об’ємом 4 ТБ призначений для модернізації останнього покоління Mac Pro

Компанія Other World Computing (OWC) розпочала продаж твердотільного накопичувача Aura SSD, призначеного для апгрейда комп’ютерів Apple. Йдеться про робочі станції Mac Pro останнього покоління. У червні 2013 року Apple представила комп’ютер Mac Pro циліндричної форми. Базова конфігурація ПК включала твердотільний накопичувач ємністю 256 ГБ. Опціонально можна замовити установку накопичувача на 512 ГБ і 1 ТБ. Бажаючим замінити […]

Все, що ви хотіли знати про публічну версію iOS 10

Позавчора Apple випустила першу публічну бету iOS 10. Але багато хто або не розуміє, як можна взнати бету, або не впевнені, чи варто взагалі проводити такі досліди зі своїм пристроєм. Спробуємо розібратися в цьому та інших подібних питаннях. Що таке публічна бета? Це бета-версія операційної системи (в даному випадку iOS), яку Apple пропонує встановити всім користувачам, якщо […]