Новий MacBook 2015 постав ідеальної «машиною» серед свого типу пристроїв, але ввів в подив потенційних покупців величезним цінником і єдиним портом USB-C, відповідальним і за зарядку, і за підключення до ноутбука. Добре, що виробники аксесуарів знайшли вихід із цього становища і вже виклали на Kickstarter два цікавих рішення у вигляді хитрого кабелю InfiniteUSB і потужного хаба HydraDock.

InfiniteUSB являє собою досить симпатичний шнурок з інтерфейсом Lightning, який всі ми щодня використовуємо для зарядки iPhone і iPad, але в ньому є цікава особливість – додатковий USB-порт, куди можна вставити все що завгодно аж до ще одного InfiniteUSB. Енергії всім вистачить.
Проект стартував на краудфандінговой майданчику із заявленим лімітом в $ 10000, який був легко подоланий, так як сьогодні розробники зібрали вже $ 245000. Плюшки начебто вибору кольору випадають після внеску мінімум $ 16. Поспішайте!

Інший «цвях» сьогоднішньої програми – HydraDock. Якщо InfiniteUSB підходить до проблеми вельми акуратно, то виробник "Гідри" не заморочується, пропонуючи користувачам величезну док-станцію з воістину ПК-шним набором інтерфейсів.

HydraDock містить:

3.5mm stereo headphone port – 1 шт.
Gigabit Ethernet port – 1 шт.
SDXC card slot – 1 шт.
Mini DisplayPort (дозвіл до 2,560 x 1,440 з HDCP) – 1 шт.
HDMI (дозвіл до 1,920 x 1,080 з HDCP) – 1 шт.
USB 3.0 ports – 4 шт.
USB-C ports (без підтримки відео) – 2 шт.

Цей аксесуар вкладники взяли з меншим ентузіазмом, оскільки HydraDock зібрав тільки $ 66726 з необхідних $ 35000. Перша ціна для додаткових «плюшок» – $ 99.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

MacBook з процесором 1,3 ГГц демонструє продуктивність на рівні торішнього MacBook Air

На цьому тижні Apple почала перші поставки 12-дюймового MacBook в максимальній конфігурації, і на сайті компанії Primate Labs, що є розробником кроссплатформенного бенчмарка Geekbench, з'явилися результати тестування його продуктивності. Мова йде про моделі ноутбука з процесором 1,3 ГГц. Тест проводився в двох режимах – для одного ядра і для всіх. У першому випадку топовий MacBook […]

Як знищити iPhone 7 за допомогою пороху і кувалди

Автори YouTube-каналу TechRax давно славляться своєю невгамовною фантазією в справі знаходження все нових і нових способів знищення «яблучної» техніки. Однак з кожним разом, мабуть, винахідливість «руйнівників айфонів» потихеньку вичерпується. Дійсно цікавих і гарних роликів на каналі TechRax стає все менше, та й самі способи знищення «яблучних» гаджетів не блищать оригінальністю. Втім, дещо в запасі у […]

Зниження цін на Apple Watch призвело до зростання продажів смарт-годинників на 250%

Продажі Apple Watch виросли на 250% після того, як Apple знизила вартість гаджета на 50%. Про це свідчать результати дослідження компанії Slice. У березні крім двох основних анонсів на презентації Apple розповіли і деякі новини меншої важливості. Так, «розумні» годинники Apple Watch Sport подешевшали на $ 50. Тобто найдоступніша модель з корпусом 38 мм тепер коштує $ […]