Новий MacBook 2015 постав ідеальної «машиною» серед свого типу пристроїв, але ввів в подив потенційних покупців величезним цінником і єдиним портом USB-C, відповідальним і за зарядку, і за підключення до ноутбука. Добре, що виробники аксесуарів знайшли вихід із цього становища і вже виклали на Kickstarter два цікавих рішення у вигляді хитрого кабелю InfiniteUSB і потужного хаба HydraDock.

InfiniteUSB являє собою досить симпатичний шнурок з інтерфейсом Lightning, який всі ми щодня використовуємо для зарядки iPhone і iPad, але в ньому є цікава особливість – додатковий USB-порт, куди можна вставити все що завгодно аж до ще одного InfiniteUSB. Енергії всім вистачить.
Проект стартував на краудфандінговой майданчику із заявленим лімітом в $ 10000, який був легко подоланий, так як сьогодні розробники зібрали вже $ 245000. Плюшки начебто вибору кольору випадають після внеску мінімум $ 16. Поспішайте!

Інший «цвях» сьогоднішньої програми – HydraDock. Якщо InfiniteUSB підходить до проблеми вельми акуратно, то виробник "Гідри" не заморочується, пропонуючи користувачам величезну док-станцію з воістину ПК-шним набором інтерфейсів.

HydraDock містить:

3.5mm stereo headphone port – 1 шт.
Gigabit Ethernet port – 1 шт.
SDXC card slot – 1 шт.
Mini DisplayPort (дозвіл до 2,560 x 1,440 з HDCP) – 1 шт.
HDMI (дозвіл до 1,920 x 1,080 з HDCP) – 1 шт.
USB 3.0 ports – 4 шт.
USB-C ports (без підтримки відео) – 2 шт.

Цей аксесуар вкладники взяли з меншим ентузіазмом, оскільки HydraDock зібрав тільки $ 66726 з необхідних $ 35000. Перша ціна для додаткових «плюшок» – $ 99.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Logitech выпускает портативный игровой контроллер для iPhone

   Швейцарская компания Logitech, один из мировых лидеров в разработке электронных устройств, выпустила первый игровой контроллер для i-гаджетов. С помощью PowerShell+Battery смартфоны iPhone 5S, 5 и медиаплеер iPod touch 5 превращаются в компактную игровую консоль.    Новинка полностью совместима с iOS 7. В центральной ее части есть специальный раздвигающийся отсек, куда вставляется iPhone или iPod. […]

SXPD: The Rookie – гибрит комиксов и футуристической гонки

Компания OneBigGame, которая представляет собой первое некоммерческое издательство игр, анонсировала свой новый проект, назвав его SXPD: The Rookie. Данная игра создана для iOS, в частности для iPad. SXPD – является гибридом комиксов с футуристическими гонками. В ее создании участвовали многие известные личности, такие как Дюк Мигхтен (Duke Mighten) – художник и писатель комиксов, Дэвид Перри […]

Samsung випередила Apple в рейтингу найбільш шанованих компаній в США

Днями корейське новинне агентство Yonhap з посиланням на дані міжнародної консалтингової фірми Reputation Institute повідомило про те, що Apple поступилася Samsung в рейтингу найбільш шанованих компаній США. Причому відставання вийшло дуже значним. Для складення рейтингу співробітники Reputation Institute опитали більше 22 000 американців. Респонденти оцінювали компанії за кількома напрямками. Серед них були товари і послуги, […]