"lifecell запустив програму захисту телефонів в разі крадіжки або втрати"

Національний телеком-оператор lifecell оголосив про початок роботи послуги «Захисти мобільний», яка впроваджується в партнерстві з компанією mySafety. Повідомляється, що її активація дозволить абонентам убезпечити персональні дані і підвищити ймовірність повернення вкраденого апарату.

"1" "2"

Важливість смартфону в сучасному житті важко переоцінити. Це ключовий помічник в комунікації і організації робочого процесу, а також справжнє джерело цінної особистої інформації: від паролів до фотографій. lifecell вирішив організувати функції захисту для мобільних пристроїв в чотирьох варіантах, доступних за підписочною моделлю. Правда більшість можливостей, на кшталт віддаленого блокування і трекінгу розташування, доступні для Android або ж дублюють нативну функціональність – на iOS і без того існує сервіс Find My Phone, який дозволяє вжити всіх заходів безпеки щодо пристрою.

"3"

1. Економ – бюджетне рішення, який обійдеться в 3 гривні за тиждень користування. На телефоні абонента розміщується спеціальний ID-стікер, на якому розміщується унікальний ідентифікатор. Послуга передбачає сервіс з повернення смартфону, в разі його знаходження.

Як підключити: наберіть на пристрої код *691# або відправте SMS на номер 6911 з текстом «1»

2. Стандарт – за абонентську плату 5 грн/тижд. абонент отримує опцію захоплення фото (тільки для Adnroid), спеціальні шпалери на екран блокування і ID-наклейку. Також встановлюється обсяг страхової компенсації: 1000 грн за умови, що пристрій не повернули протягом 14 днів.
Як підключити: наберіть на пристрої код *691# або відправте SMS на номер 6911 з текстом «2»

3. Стандарт + – можливості для віддаленого блокування або визначення геолокації пристрою повністю збігаються з попереднім тарифом, однак страхова виплата становить вже 1500 грн. Абонентська плата підросла пропорційно, до 7 грн/тижд.

Як підключити: наберіть на пристрої код *691# або відправте SMS на номер 6911 з текстом «3»

4. Преміум – опція, яка активується одноразовим платежем в 299 грн і діє рік. Умови ідентичні тарифу Стандарт +

Як підключити: наберіть на пристрої код *691# або відправте SMS на номер 6911 з текстом «3»

Найцікавіше в цій пропозиції: умови надання компенсації за втрату пристрою. На сайті оператора розміщений спеціальний документ, куди внесені всі умови для здійснення страхової виплати. Крім заявки про втрату і 14-денну недоступність апарату, необхідно надати пакет документів:

  • копію/скан паспорта, а також ідентифікаційного коду
  • копію гарантійного талону або знімок коробки із зазначеним IMEI-номером
  • скан копії заяви на виплату компенсації
  • довідку про реєстрацію заяви в єдиному реєстрі досудових розслідувань

Повідомляється, що термін передачі коштів на банківський рахунок користувача не перевищить 3 робочих днів.

Дізнайтеся також, які тарифи оператори підвищать у вересні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Вчені створили віртуальну камеру, яка виправить спотворення на Селфі

Команда дослідників з Прінстонського університету, Adobe Research і Google розробила віртуальну камеру, яка коригує спотворення перспективи на селфі, знятих ширококутним об’єктивом. Про це повідомляє сайт університету. Часто фото, зроблені на камеру смартфону з ширококутним об’єктивом, виходять зі значними візуальними спотвореннями. Наприклад, лоб виглядає скошеним, а ніс – непропорційно великим. А коли людина фотографує себе сам, […]

Мир замер в ожидании реакции Apple на Android Wear

После того, как на минувшей неделе интернет-гигант Google сообщил о создании операционной системы Android Wear, предназначенной для носимых устройств, весь мир забеспокоился о том, какой будет реакция компании Apple на это известие. В течение долгих лет поклонникам яблочной корпорации приходилось довольствоваться лишь слухами об iWatch. Теперь же, когда рынок начал всё активнее развиваться в этом […]

Nokia 8 представлено офіційно. Один з кращих Android-флагманів з подвійною камерою

Як і очікувалося, вчора HMD Global показала флагман Nokia 8. Як і раніше, новинка створювалася з наголосом на «зручність користувачів» і з «чистим» Android на борту. “Ми знаємо, що сьогодні користувачі створюють багато контенту і активно діляться ним, як ніколи раніше. Кожну хвилину в соціальних мережах з’являються мільйони фотографій та відео. Люди надихаються тим контентом, який вони […]