"lifecell запустив програму захисту телефонів в разі крадіжки або втрати"

Національний телеком-оператор lifecell оголосив про початок роботи послуги «Захисти мобільний», яка впроваджується в партнерстві з компанією mySafety. Повідомляється, що її активація дозволить абонентам убезпечити персональні дані і підвищити ймовірність повернення вкраденого апарату.

"1" "2"

Важливість смартфону в сучасному житті важко переоцінити. Це ключовий помічник в комунікації і організації робочого процесу, а також справжнє джерело цінної особистої інформації: від паролів до фотографій. lifecell вирішив організувати функції захисту для мобільних пристроїв в чотирьох варіантах, доступних за підписочною моделлю. Правда більшість можливостей, на кшталт віддаленого блокування і трекінгу розташування, доступні для Android або ж дублюють нативну функціональність – на iOS і без того існує сервіс Find My Phone, який дозволяє вжити всіх заходів безпеки щодо пристрою.

"3"

1. Економ – бюджетне рішення, який обійдеться в 3 гривні за тиждень користування. На телефоні абонента розміщується спеціальний ID-стікер, на якому розміщується унікальний ідентифікатор. Послуга передбачає сервіс з повернення смартфону, в разі його знаходження.

Як підключити: наберіть на пристрої код *691# або відправте SMS на номер 6911 з текстом «1»

2. Стандарт – за абонентську плату 5 грн/тижд. абонент отримує опцію захоплення фото (тільки для Adnroid), спеціальні шпалери на екран блокування і ID-наклейку. Також встановлюється обсяг страхової компенсації: 1000 грн за умови, що пристрій не повернули протягом 14 днів.
Як підключити: наберіть на пристрої код *691# або відправте SMS на номер 6911 з текстом «2»

3. Стандарт + – можливості для віддаленого блокування або визначення геолокації пристрою повністю збігаються з попереднім тарифом, однак страхова виплата становить вже 1500 грн. Абонентська плата підросла пропорційно, до 7 грн/тижд.

Як підключити: наберіть на пристрої код *691# або відправте SMS на номер 6911 з текстом «3»

4. Преміум – опція, яка активується одноразовим платежем в 299 грн і діє рік. Умови ідентичні тарифу Стандарт +

Як підключити: наберіть на пристрої код *691# або відправте SMS на номер 6911 з текстом «3»

Найцікавіше в цій пропозиції: умови надання компенсації за втрату пристрою. На сайті оператора розміщений спеціальний документ, куди внесені всі умови для здійснення страхової виплати. Крім заявки про втрату і 14-денну недоступність апарату, необхідно надати пакет документів:

  • копію/скан паспорта, а також ідентифікаційного коду
  • копію гарантійного талону або знімок коробки із зазначеним IMEI-номером
  • скан копії заяви на виплату компенсації
  • довідку про реєстрацію заяви в єдиному реєстрі досудових розслідувань

Повідомляється, що термін передачі коштів на банківський рахунок користувача не перевищить 3 робочих днів.

Дізнайтеся також, які тарифи оператори підвищать у вересні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

OS X дійсно перейменують в macOS

Перші чутки про те, що Apple перейменує свою настільну операційну систему OS X в macOS, з'явилися ще на початку року. І вчора ці чутки отримали нове підтвердження. Нова назва «MacOS» вперше була знайдена в файлах операційної системи El Capitan. Це ж ім'я незабаром з'явилося і на офіційному сайті Apple в одній зі статей, присвячених екологічним […]

GAMES. Angry Heroes

С играми в стиле РПГ знакомы все, и каждый, ощущал на себе их затягивающее влияние. Появление MMORPG немного изменило атмосферу игр, добавив тесное взаимодействие с другими живыми игроками. Angry Heroes – это весёлая игрушка, стебущаяся над всеми MMORPG и RPG, над их канонами и штампами. При первом заходе в игру, создаётся впечатление, что Angry Heroes […]

Ще один великий інвестор позбувся всіх акцій Apple

Після оголошення фінансових результатів кварталу, що показали перше за 13 років зниження виручки Apple, великі власники акцій компанії стали позбуватися від цих цінних паперів. Першою ластівкою став найбільший інвестор Apple Карл Айкан, який, правда, пояснив рішення продати «яблучні» акції не провальними фінансовими результатами компанії, а її не надто райдужними перспективами на вкрай важливому і ємному […]