"lifecell запустив програму захисту телефонів в разі крадіжки або втрати"

Національний телеком-оператор lifecell оголосив про початок роботи послуги «Захисти мобільний», яка впроваджується в партнерстві з компанією mySafety. Повідомляється, що її активація дозволить абонентам убезпечити персональні дані і підвищити ймовірність повернення вкраденого апарату.

"1" "2"

Важливість смартфону в сучасному житті важко переоцінити. Це ключовий помічник в комунікації і організації робочого процесу, а також справжнє джерело цінної особистої інформації: від паролів до фотографій. lifecell вирішив організувати функції захисту для мобільних пристроїв в чотирьох варіантах, доступних за підписочною моделлю. Правда більшість можливостей, на кшталт віддаленого блокування і трекінгу розташування, доступні для Android або ж дублюють нативну функціональність – на iOS і без того існує сервіс Find My Phone, який дозволяє вжити всіх заходів безпеки щодо пристрою.

"3"

1. Економ – бюджетне рішення, який обійдеться в 3 гривні за тиждень користування. На телефоні абонента розміщується спеціальний ID-стікер, на якому розміщується унікальний ідентифікатор. Послуга передбачає сервіс з повернення смартфону, в разі його знаходження.

Як підключити: наберіть на пристрої код *691# або відправте SMS на номер 6911 з текстом «1»

2. Стандарт – за абонентську плату 5 грн/тижд. абонент отримує опцію захоплення фото (тільки для Adnroid), спеціальні шпалери на екран блокування і ID-наклейку. Також встановлюється обсяг страхової компенсації: 1000 грн за умови, що пристрій не повернули протягом 14 днів.
Як підключити: наберіть на пристрої код *691# або відправте SMS на номер 6911 з текстом «2»

3. Стандарт + – можливості для віддаленого блокування або визначення геолокації пристрою повністю збігаються з попереднім тарифом, однак страхова виплата становить вже 1500 грн. Абонентська плата підросла пропорційно, до 7 грн/тижд.

Як підключити: наберіть на пристрої код *691# або відправте SMS на номер 6911 з текстом «3»

4. Преміум – опція, яка активується одноразовим платежем в 299 грн і діє рік. Умови ідентичні тарифу Стандарт +

Як підключити: наберіть на пристрої код *691# або відправте SMS на номер 6911 з текстом «3»

Найцікавіше в цій пропозиції: умови надання компенсації за втрату пристрою. На сайті оператора розміщений спеціальний документ, куди внесені всі умови для здійснення страхової виплати. Крім заявки про втрату і 14-денну недоступність апарату, необхідно надати пакет документів:

  • копію/скан паспорта, а також ідентифікаційного коду
  • копію гарантійного талону або знімок коробки із зазначеним IMEI-номером
  • скан копії заяви на виплату компенсації
  • довідку про реєстрацію заяви в єдиному реєстрі досудових розслідувань

Повідомляється, що термін передачі коштів на банківський рахунок користувача не перевищить 3 робочих днів.

Дізнайтеся також, які тарифи оператори підвищать у вересні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Ford рекламує Apple CarPlay

Компанія Ford випустила рекламний ролик, присвячений можливості використання фірмової системи SYNC3 і Apple CarPlay.  У новому ролику під назвою «Отримай найкраще від обох світів» демонструється «складність» контролю управління аудіосистемою автомобіля. Вийшов такий собі «конфлікт поколінь».  Нагадаємо, що в представленому минулого тижня списку машин, які підтримують фірмовий автомобільний інтерфейс Apple, знаходиться лише одна модель американського автомобільного концерну Ford Escape.

На відео показали дисплей і акумулятор від Apple Watch 2

Невеликий англійський магазинчик Byte займається реалізацією сертифікованих аксесуарів і продажами комплектуючих для мобільних пристроїв Apple. Вчора в розпорядження його працівників потрапили комплектуючі, приналежність яких в Byte віднесли до Apple Watch 2. Byte вирішили задокументувати свою знахідку на відео, а потім опублікували ролик з процесом розпакування і оглядом комплектуючих в мережу. Судячи з продемонстрованих комплектуючих, друге покоління […]

один коментар | 08.07.2016 23:29

8 причин відмовитися від поновлення на Windows 10

До кінця періоду безкоштовного оновлення до Windows 10, який завершиться 29 червня залишається три тижні, тому не дивно, що Microsoft все наполегливіше пропонує перейти на «десятку». Відтепер користувачі, працюючи за комп’ютером під керуванням Windows 7 і Windows 8, почали отримувати повноекранні нагадування про швидке закінчення акції, яка тривала рік. До кінця місяця у користувачів ліцензійних […]