"lifecell запустив програму захисту телефонів в разі крадіжки або втрати"

Національний телеком-оператор lifecell оголосив про початок роботи послуги «Захисти мобільний», яка впроваджується в партнерстві з компанією mySafety. Повідомляється, що її активація дозволить абонентам убезпечити персональні дані і підвищити ймовірність повернення вкраденого апарату.

"1" "2"

Важливість смартфону в сучасному житті важко переоцінити. Це ключовий помічник в комунікації і організації робочого процесу, а також справжнє джерело цінної особистої інформації: від паролів до фотографій. lifecell вирішив організувати функції захисту для мобільних пристроїв в чотирьох варіантах, доступних за підписочною моделлю. Правда більшість можливостей, на кшталт віддаленого блокування і трекінгу розташування, доступні для Android або ж дублюють нативну функціональність – на iOS і без того існує сервіс Find My Phone, який дозволяє вжити всіх заходів безпеки щодо пристрою.

"3"

1. Економ – бюджетне рішення, який обійдеться в 3 гривні за тиждень користування. На телефоні абонента розміщується спеціальний ID-стікер, на якому розміщується унікальний ідентифікатор. Послуга передбачає сервіс з повернення смартфону, в разі його знаходження.

Як підключити: наберіть на пристрої код *691# або відправте SMS на номер 6911 з текстом «1»

2. Стандарт – за абонентську плату 5 грн/тижд. абонент отримує опцію захоплення фото (тільки для Adnroid), спеціальні шпалери на екран блокування і ID-наклейку. Також встановлюється обсяг страхової компенсації: 1000 грн за умови, що пристрій не повернули протягом 14 днів.
Як підключити: наберіть на пристрої код *691# або відправте SMS на номер 6911 з текстом «2»

3. Стандарт + – можливості для віддаленого блокування або визначення геолокації пристрою повністю збігаються з попереднім тарифом, однак страхова виплата становить вже 1500 грн. Абонентська плата підросла пропорційно, до 7 грн/тижд.

Як підключити: наберіть на пристрої код *691# або відправте SMS на номер 6911 з текстом «3»

4. Преміум – опція, яка активується одноразовим платежем в 299 грн і діє рік. Умови ідентичні тарифу Стандарт +

Як підключити: наберіть на пристрої код *691# або відправте SMS на номер 6911 з текстом «3»

Найцікавіше в цій пропозиції: умови надання компенсації за втрату пристрою. На сайті оператора розміщений спеціальний документ, куди внесені всі умови для здійснення страхової виплати. Крім заявки про втрату і 14-денну недоступність апарату, необхідно надати пакет документів:

  • копію/скан паспорта, а також ідентифікаційного коду
  • копію гарантійного талону або знімок коробки із зазначеним IMEI-номером
  • скан копії заяви на виплату компенсації
  • довідку про реєстрацію заяви в єдиному реєстрі досудових розслідувань

Повідомляється, що термін передачі коштів на банківський рахунок користувача не перевищить 3 робочих днів.

Дізнайтеся також, які тарифи оператори підвищать у вересні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Виробник чохлів поділився новими рендерами iPhone 8

На думку автора видання Forbes, iPhone 8 можна буде назвати безрамковим досить умовно. На підтвердження своїх слів він наводить рендери майбутнього флагману, отримані від виробника чохлів і аксесуарів Nodus. Згідно з останніми даними, товщина дисплейних рамок в новому флагманському смартфоні від компанії Apple складе близько 4 мм. При цьому діагональ дисплею буде дорівнює 5,8 дюйма. […]

Трекери активності порвали смарт-годинники на шматки

Глобальна аналітична компанія Kantar Worldpanel ComTech відома тим, що регулярно проводить дослідження в різних сферах споживчого ринку в 60 країнах світу. На цей раз свіжі дані від неї допоможуть зрозуміти, як споживачі вибирають гаджети. Виявляється, в США найвищий попит саме на трекери активності. Їх купують в трьох випадках з чотирьох. При цьому ринок аксесуарів ще зовсім […]

Perfect World на iPhone и iPad – Dawn of the Immortals

Компания из Поднебесной Perfect World Entertainment, известная по таким своим онлайн-многопользовательским играм, как Perfect World, Star Trek Online, а также Neverwinter, обратила внимание и на мобильную платформу. Ведь здесь ниша онлайн-игр почти пустует, а потому руководство фирмы решило взяться за новый проект. Им стала игра Dawn of the Immortals, которая подходит для iPhone, iPad, а […]