Стартап з Ізраїлю запропонував використовувати побутові відходи з користю, виробляючи з них природний газ, на якому можна готувати їжу або обігрівати оселі. Для цього знадобилося розробити домашній портативний біогазовий блок, який може виробляти від чотирьох до восьми літрів газу на добу, а цього достатньо для роботи кухонної плити протягом 2-4 годин.

"В Ізраїлі освоєно виробництво газу з харчових відходів"

Винахід називається HomeBiogas, і, як бачите, він мало чим відрізняється від звичайного сміттєвого баку. Зате він виразно зможе стати в нагоді там, де люди постійно відчувають проблеми з доступом до поновлюваних джерел енергії. Та що вже! Напевно й інші люди, навіть просто бажаючі заощадити, не відмовляться від такої шикарної покупки.

"схема"

Для виробництва зазначеного вище обсягу газу достатньо завантажити в блок близько шести кілограм будь-яких харчових відходів, підійдуть в тому числі і м’ясо з молочними продуктами. Зазвичай відходи такого типу компостувати не рекомендується, однак замість розробки ізраїльських вчених це теж згодиться для того, щоб виробити газ для приготування першого, другого і компоту.

"новинка"

Корисні функції пристрою на цьому не закінчуються. Виробник повідомляє, що кожен будинок, в якому користуються таким біогазовим блоком, допоможе скоротити утворення вуглекислого газу на шість тонн в рік і за цей же період знищити до однієї тонни сміття. Ознайомитися з новинкою докладніше можна прямо за цим посиланням.

Нещодавно в Америці було випущено цікаву новинку – електроскутер BOXX. Більш детальну інформацію про нього ви можете знайти на нашому сайті.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

iPad Pro как пирожок, только вкуснее

iPad Pro никак не хочет уходить из новостных лент. Недавно мы уже говорили о том, что релиз гаджета отложен на полгода из-за проблем с дисплеями. Но, как оказалось, увеличение экрана iPad Pro это не единственная фишка, которой Apple порадует своих клиентов.  Новый планшет, скорее всего, будет иметь встроенный USB-порт. Источником этого волнующего слуха является Wall […]

Конкуренції Apple і Samsung прийшов кінець

Аналітики дослідницької компанії Kantar оголосили про завершення епічного протистояння корпорацій Apple і Samsung. Але це сталося не через те, що одна з компаній отримала вирішальну перевагу над іншою, а через втручання в їх боротьбу інших виробників смартфонів. У Kantar вважають, що тепер Apple і Samsung доводиться боротися за місце на ринку з китайськими вендорами. Два […]

Перше фото ноутбука Xiaomi підтвердило схожість з MacBook

Добре зарекомендувавший себе інсайдер MyDrivers нагадав нам про пристрій, про який останнім часом немає новин, хоча він є одним з найбільш очікуваних для багатьох в цьому році. Йдеться про ноутбук компанії Xiaomi, яку ЗМІ часто називають «китайською Apple». Навесні цього року з’явилася інформація про те, що Xiaomi хоче не тільки випустити відмінний ноутбук, але і […]