Від студії BluBox, розробника непоганих мобільних ігор, вийшов черговий продукт – «iO – A Physics Platformer». Гра досить давно існує на інших платформах, – вже з 2012 року. Тепер ось вийшов реліз для мобільних платформ. За час існування гра встигла кілька разів відзначитися на конкурсах додатків, завоювати кілька нагород і взагалі, популярності у гри вистачає.

Популярність додатки заснована на тому, що в іграшці відбуваються маніпулювання з фізичними параметрами, що обраховується і впливає на рух об'єкта. За рахунок впливу на обсяг і тим самим впливаючи на швидкість, масу, імпульс, потрібно пройти головоломку у вигляді лабіринту. У програмі ретельно дотримуються закони фізичної взаємодії, тому змінюючи параметри кулі, можна сильно впливати на його поведінку. Без цього просування в грі неможливо.

Сам процес гри виглядає таким чином. В ігрових рівнях знаходяться лабіринт, де поступово підвищується рівень складності. У вас є куля, яка потрібна завжди довести до зеленої сфери в кінці коридорів. Думати доводиться оперативно, впливаючи на кулю, оскільки час враховується у підрахунку підсумкового результату. Якого кольору видадуть по закінченні пряник – медаль із золота, срібла або бронзи.

За просування по лабіринтах відповідає всього дві кнопочки в лівій частині екрана, що задають напрямок пересування і дві кнопочки в правій частині екрана, які змінюють розміри кулі. По ходу руху будуть потрапляти перешкоди у вигляді прірв, вузьких проходів, порталів, перешкод. Зрозуміло, що змінюючи розміри, куля по-різному взаємодіє зі світом. Граючи від рівня до рівня і проходячи численні перешкоди, можна тільки захопитися наскільки багата фантазія у творців. Таких рівнів, насичених труднощами, буде всього 150.

Здавалося б, чого цікавого, катати кулю, але ні, гра захоплює. Завдання різноманітні, багато і досить грамотно оформлені. З недоліків хочу відзначити, що на мій погляд не коштувало обмежувати час на проходження рівня. Кожна людина живе зі своєю швидкістю, а тут нагороди за швидкість дають. Зараз такий підхід до нагородних пряникам застарів, більше прийняті варіанти такі: стадію пройшов – молодець, ні – спробую ще.

Завдання в області головоломок не повинні світитися всіма барвами веселки, це буде швидше заважати. Так що гра виконана в стилі мінімалізму, і це правильно. Проходити рівні, думати і милуватися красотами, це не сумісно. Важлива ідея, фізика, а тут це на висоті. Програма платна, але ціна не надто велика для такої кількості рівнів, яких згодом буде більше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

6 причин, чому я дуже чекаю Uber в Україні

Ні для кого не секрет, що запуск Uber в Україні – справа найближчого часу. Таксисти влаштовують масові протести, відчуваючи, що доведеться щось змінювати, щоб конкурувати. Але від “покращення” не втечеш. Мені пощастило місяць користуватися Uber в Нью-Йорку, і я з усією відповідальністю запевняю – це кайф. Актуальні українські служби таксі нервово курять. Хочу замовляти таксі в […]

Раптово: Nokia 8 вже доступна для попереднього замовлення в Китаї

В популярному китайському інтернет-магазині JD.com з’явилася сторінка неанонсованого смартфону Nokia 8. Там же можна зробити попереднє замовлення майбутньої новинки. Правда в оформленні товару використовуються старі і не достовірні фотографії апарату. Так що до цієї сторінки варто поставитися з підозрою. За інформацією на сторінці інтернет-магазину, Nokia 8 отримає AMOLED Quad HD-екран на 5,7 дюймів, процесор Snapdragon 821 […]

Вийшла iOS 10.2 beta 6 для розробників

Чергова тестова збірка iOS 10.2 стала шостою за рахунком, так як в минулу п’ятницю Apple несподівано випустила iOS 10.2 beta 5 і тим самим «вибилася з графіка» синхронної появи бета-версій iOS. Нова бета-версія доступна для зареєстрованих розробників, і для учасників програми публічного бета-тестування. Про зміни в новій бета-версії iOS 10.2 нічого не повідомляється. Цілком ймовірно, що це остання тестова прошивка. Чекаємо […]