Від студії BluBox, розробника непоганих мобільних ігор, вийшов черговий продукт – «iO – A Physics Platformer». Гра досить давно існує на інших платформах, – вже з 2012 року. Тепер ось вийшов реліз для мобільних платформ. За час існування гра встигла кілька разів відзначитися на конкурсах додатків, завоювати кілька нагород і взагалі, популярності у гри вистачає.

Популярність додатки заснована на тому, що в іграшці відбуваються маніпулювання з фізичними параметрами, що обраховується і впливає на рух об'єкта. За рахунок впливу на обсяг і тим самим впливаючи на швидкість, масу, імпульс, потрібно пройти головоломку у вигляді лабіринту. У програмі ретельно дотримуються закони фізичної взаємодії, тому змінюючи параметри кулі, можна сильно впливати на його поведінку. Без цього просування в грі неможливо.

Сам процес гри виглядає таким чином. В ігрових рівнях знаходяться лабіринт, де поступово підвищується рівень складності. У вас є куля, яка потрібна завжди довести до зеленої сфери в кінці коридорів. Думати доводиться оперативно, впливаючи на кулю, оскільки час враховується у підрахунку підсумкового результату. Якого кольору видадуть по закінченні пряник – медаль із золота, срібла або бронзи.

За просування по лабіринтах відповідає всього дві кнопочки в лівій частині екрана, що задають напрямок пересування і дві кнопочки в правій частині екрана, які змінюють розміри кулі. По ходу руху будуть потрапляти перешкоди у вигляді прірв, вузьких проходів, порталів, перешкод. Зрозуміло, що змінюючи розміри, куля по-різному взаємодіє зі світом. Граючи від рівня до рівня і проходячи численні перешкоди, можна тільки захопитися наскільки багата фантазія у творців. Таких рівнів, насичених труднощами, буде всього 150.

Здавалося б, чого цікавого, катати кулю, але ні, гра захоплює. Завдання різноманітні, багато і досить грамотно оформлені. З недоліків хочу відзначити, що на мій погляд не коштувало обмежувати час на проходження рівня. Кожна людина живе зі своєю швидкістю, а тут нагороди за швидкість дають. Зараз такий підхід до нагородних пряникам застарів, більше прийняті варіанти такі: стадію пройшов – молодець, ні – спробую ще.

Завдання в області головоломок не повинні світитися всіма барвами веселки, це буде швидше заважати. Так що гра виконана в стилі мінімалізму, і це правильно. Проходити рівні, думати і милуватися красотами, це не сумісно. Важлива ідея, фізика, а тут це на висоті. Програма платна, але ціна не надто велика для такої кількості рівнів, яких згодом буде більше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Пакистан побудував найпотужніший в світі парк сонячної енергії

Пакистан скоро введе в експлуатацію сонячну електростанцію, яка стане найпотужнішою з нині діючих на планеті. Міністр країни у справах клімату Захід Хамід повідомив, що потужність цього «сонячного парку» складе 1 гігават. Сонячних електростанцій такого масштабу в світі ще не було. До цього найпотужнішою з них вважалася розташована в США Star (579 МВт, за даними інтернет-ресурсу […]

Як зручно управляти звуком на Mac

Користувачі Mac напевно стикалися з проблемою, коли комп'ютер самостійно змінював джерело звуку або не визначав підключений мікрофон – найчастіше це відбувається після підключення навушників – звук з динаміків просто не відтворюється. Щоразу доводиться лізти в налаштування або навіть перезавантажувати комп'ютер, але є рішення простіше. Спочатку зайдіть в розділ «Звук» налаштувань OS X і поставте галочку біля пункту […]

Британця заарештували за вигадане ним слово в Twitter

Поліція заарештувала 25-річного жителя лондонського району Бетнал Грін за повідомлення в Twitter, що містить загрозу життю британському парламентарію. Чоловік перетворив ім’я недавно убитої представниці Лейбористської партії Джо Кокс в дієслово і попросив: «Хто-небудь,”заджококсіть” Субрі, будь ласка». Він мав на увазі депутата від консерваторів Анну Субрі. Субрі розповіла, що це вже друга погроза її життю, отримана […]