Від студії BluBox, розробника непоганих мобільних ігор, вийшов черговий продукт – «iO – A Physics Platformer». Гра досить давно існує на інших платформах, – вже з 2012 року. Тепер ось вийшов реліз для мобільних платформ. За час існування гра встигла кілька разів відзначитися на конкурсах додатків, завоювати кілька нагород і взагалі, популярності у гри вистачає.

Популярність додатки заснована на тому, що в іграшці відбуваються маніпулювання з фізичними параметрами, що обраховується і впливає на рух об'єкта. За рахунок впливу на обсяг і тим самим впливаючи на швидкість, масу, імпульс, потрібно пройти головоломку у вигляді лабіринту. У програмі ретельно дотримуються закони фізичної взаємодії, тому змінюючи параметри кулі, можна сильно впливати на його поведінку. Без цього просування в грі неможливо.

Сам процес гри виглядає таким чином. В ігрових рівнях знаходяться лабіринт, де поступово підвищується рівень складності. У вас є куля, яка потрібна завжди довести до зеленої сфери в кінці коридорів. Думати доводиться оперативно, впливаючи на кулю, оскільки час враховується у підрахунку підсумкового результату. Якого кольору видадуть по закінченні пряник – медаль із золота, срібла або бронзи.

За просування по лабіринтах відповідає всього дві кнопочки в лівій частині екрана, що задають напрямок пересування і дві кнопочки в правій частині екрана, які змінюють розміри кулі. По ходу руху будуть потрапляти перешкоди у вигляді прірв, вузьких проходів, порталів, перешкод. Зрозуміло, що змінюючи розміри, куля по-різному взаємодіє зі світом. Граючи від рівня до рівня і проходячи численні перешкоди, можна тільки захопитися наскільки багата фантазія у творців. Таких рівнів, насичених труднощами, буде всього 150.

Здавалося б, чого цікавого, катати кулю, але ні, гра захоплює. Завдання різноманітні, багато і досить грамотно оформлені. З недоліків хочу відзначити, що на мій погляд не коштувало обмежувати час на проходження рівня. Кожна людина живе зі своєю швидкістю, а тут нагороди за швидкість дають. Зараз такий підхід до нагородних пряникам застарів, більше прийняті варіанти такі: стадію пройшов – молодець, ні – спробую ще.

Завдання в області головоломок не повинні світитися всіма барвами веселки, це буде швидше заважати. Так що гра виконана в стилі мінімалізму, і це правильно. Проходити рівні, думати і милуватися красотами, це не сумісно. Важлива ідея, фізика, а тут це на висоті. Програма платна, але ціна не надто велика для такої кількості рівнів, яких згодом буде більше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Месенджер ICQ першим в світі зашифрував відеодзвінки

  Нова ICQ включила повне (end-to-end) шифрування для всіх дзвінків і першою в світі серед месенджерів забезпечила шифрування відеозв'язку для всіх країн. Про це повідомляється в одному прес-релізі. Завдяки використанню нового VoIP-движка, в нових версіях ICQ для iOS, Android і Windows голосові і відеодзвінки шифруються із застосуванням надійного алгоритму. Всі розмови залишаються строго конфіденційними: шифрування буде працювати […]

Ще один швидкий спосіб звільнити 4 ГБ на iPhone

iPhone починає безбожно гальмувати, не запускаються додатки, постійні гальма … Знайомо? Перевіряємо стан пам’яті пристрою, а там: І далі починається глобальна зачистка. Намагаємося позбутися фотографій, видаляємо додатки. Без результату! Пам’яті так і немає. Ласкаво просимо в «найдосконалішу мобільну ОС» – у вас забився кеш пристрою і пам’ять девайса переповнена файлами діагностики. Видалити все це можна тільки […]

iPhone святкує 9-й день народження

Дев’ять років тому почалася історія одного з найуспішніших американських продуктів. 29 червня 2007 року Apple розпочала продаж iPhone. Презентував пристрій Стів Джобс заявив, що в новому телефоні об’єдналися три гаджета – «iPod з великим екраном, яким можна керувати дотиками», «революційний мобільний телефон» і «інтернет-комунікатор, що зробив прорив». «Ми заново винайшли телефон», – заявив засновник Apple. […]