Від студії BluBox, розробника непоганих мобільних ігор, вийшов черговий продукт – «iO – A Physics Platformer». Гра досить давно існує на інших платформах, – вже з 2012 року. Тепер ось вийшов реліз для мобільних платформ. За час існування гра встигла кілька разів відзначитися на конкурсах додатків, завоювати кілька нагород і взагалі, популярності у гри вистачає.

Популярність додатки заснована на тому, що в іграшці відбуваються маніпулювання з фізичними параметрами, що обраховується і впливає на рух об'єкта. За рахунок впливу на обсяг і тим самим впливаючи на швидкість, масу, імпульс, потрібно пройти головоломку у вигляді лабіринту. У програмі ретельно дотримуються закони фізичної взаємодії, тому змінюючи параметри кулі, можна сильно впливати на його поведінку. Без цього просування в грі неможливо.

Сам процес гри виглядає таким чином. В ігрових рівнях знаходяться лабіринт, де поступово підвищується рівень складності. У вас є куля, яка потрібна завжди довести до зеленої сфери в кінці коридорів. Думати доводиться оперативно, впливаючи на кулю, оскільки час враховується у підрахунку підсумкового результату. Якого кольору видадуть по закінченні пряник – медаль із золота, срібла або бронзи.

За просування по лабіринтах відповідає всього дві кнопочки в лівій частині екрана, що задають напрямок пересування і дві кнопочки в правій частині екрана, які змінюють розміри кулі. По ходу руху будуть потрапляти перешкоди у вигляді прірв, вузьких проходів, порталів, перешкод. Зрозуміло, що змінюючи розміри, куля по-різному взаємодіє зі світом. Граючи від рівня до рівня і проходячи численні перешкоди, можна тільки захопитися наскільки багата фантазія у творців. Таких рівнів, насичених труднощами, буде всього 150.

Здавалося б, чого цікавого, катати кулю, але ні, гра захоплює. Завдання різноманітні, багато і досить грамотно оформлені. З недоліків хочу відзначити, що на мій погляд не коштувало обмежувати час на проходження рівня. Кожна людина живе зі своєю швидкістю, а тут нагороди за швидкість дають. Зараз такий підхід до нагородних пряникам застарів, більше прийняті варіанти такі: стадію пройшов – молодець, ні – спробую ще.

Завдання в області головоломок не повинні світитися всіма барвами веселки, це буде швидше заважати. Так що гра виконана в стилі мінімалізму, і це правильно. Проходити рівні, думати і милуватися красотами, це не сумісно. Важлива ідея, фізика, а тут це на висоті. Програма платна, але ціна не надто велика для такої кількості рівнів, яких згодом буде більше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple Music стане першим стрімінговим сервісом, який буде транслювати DJ-ремікси і мешап

Apple домовилася з компанією Dubset Media Holdings про отримання прав на тисячі ексклюзивних танцювальних і діджейських мешап і реміксів, прослуховування яких до цього було обмежено в зв’язку з захистом авторських прав. За задумом виробника, цей крок надасть сервісу важливу конкурентну перевагу. Dubset має ліцензійні угоди більш ніж з 14 000 музичних лейблів і видавців. Участь […]

Microsoft працює над аналогом Apple SIM

Як Ви знаєте, в кінці минулого року Apple SIM з’явилася в Росії. Вкрай корисна штука. Якщо забули, що це, нагадую. По суті, це звичайна SIM-карта, ось тільки для зміни оператора не треба картку міняти. Досить просто вибрати оператора через спеціальний розділ в налаштуваннях. Це просто must have фішка для подорожей. Геть роумінг і купу SIM-карт, можна […]

Альбом Веуопсе поставил рекорд iTunes

   Компания Apple практически никогда не рассказывает об успехах отдельных артистов в своем онлайн-магазине Tunes Store. Но в середине декабря такой чести удостоилась певица Бейонсе, которая выпустила названный ее именем эксклюзивный аудиовизуальный альбом для iTunes Store.      В поздравительном пресс-релизе представители Apple указали, что всего за 3 первых дня продаж было куплено 829 тысячи […]