Від студії BluBox, розробника непоганих мобільних ігор, вийшов черговий продукт – «iO – A Physics Platformer». Гра досить давно існує на інших платформах, – вже з 2012 року. Тепер ось вийшов реліз для мобільних платформ. За час існування гра встигла кілька разів відзначитися на конкурсах додатків, завоювати кілька нагород і взагалі, популярності у гри вистачає.

Популярність додатки заснована на тому, що в іграшці відбуваються маніпулювання з фізичними параметрами, що обраховується і впливає на рух об'єкта. За рахунок впливу на обсяг і тим самим впливаючи на швидкість, масу, імпульс, потрібно пройти головоломку у вигляді лабіринту. У програмі ретельно дотримуються закони фізичної взаємодії, тому змінюючи параметри кулі, можна сильно впливати на його поведінку. Без цього просування в грі неможливо.

Сам процес гри виглядає таким чином. В ігрових рівнях знаходяться лабіринт, де поступово підвищується рівень складності. У вас є куля, яка потрібна завжди довести до зеленої сфери в кінці коридорів. Думати доводиться оперативно, впливаючи на кулю, оскільки час враховується у підрахунку підсумкового результату. Якого кольору видадуть по закінченні пряник – медаль із золота, срібла або бронзи.

За просування по лабіринтах відповідає всього дві кнопочки в лівій частині екрана, що задають напрямок пересування і дві кнопочки в правій частині екрана, які змінюють розміри кулі. По ходу руху будуть потрапляти перешкоди у вигляді прірв, вузьких проходів, порталів, перешкод. Зрозуміло, що змінюючи розміри, куля по-різному взаємодіє зі світом. Граючи від рівня до рівня і проходячи численні перешкоди, можна тільки захопитися наскільки багата фантазія у творців. Таких рівнів, насичених труднощами, буде всього 150.

Здавалося б, чого цікавого, катати кулю, але ні, гра захоплює. Завдання різноманітні, багато і досить грамотно оформлені. З недоліків хочу відзначити, що на мій погляд не коштувало обмежувати час на проходження рівня. Кожна людина живе зі своєю швидкістю, а тут нагороди за швидкість дають. Зараз такий підхід до нагородних пряникам застарів, більше прийняті варіанти такі: стадію пройшов – молодець, ні – спробую ще.

Завдання в області головоломок не повинні світитися всіма барвами веселки, це буде швидше заважати. Так що гра виконана в стилі мінімалізму, і це правильно. Проходити рівні, думати і милуватися красотами, це не сумісно. Важлива ідея, фізика, а тут це на висоті. Програма платна, але ціна не надто велика для такої кількості рівнів, яких згодом буде більше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Приложения от «Яндекс» для iOS получили фирменную защиту с помощью TouchID

«Яндекс» разработал систему, которую они сами называют «двухфакторная аутентификация». Предусматривается установление личности пользователи путем запроса сразу двух разных типов данных, что, по мнению российских разработчиков, должно повысить безопасность пользователя, а также защитить его сведения от несанкционированного доступа неуполномоченных лиц. В пресс-службе «Яндекса» уточнили, что разработанное ими приложение предоставляет пользователю возможность осуществить привязку своего смартфону к […]

Как придумали название “iPod”?

Самое интересное, что оно совершенно никак не связано со всем известными яблоками или другими любимыми фруктами Джобса))  Абсолютно нет! Название “iPod” пошло из фильма «2001: Космическая одиссея».  "Как это произошло?" – поинтересуетесь вы?! А вот он ответ:  когда то давным давно Стив Джобс собрал целую команду копирайтеров, как оказалось потом – среди них был и […]

Виробник фітнес-трекер Jawbone запустив процедуру ліквідації підприємства

Виробник фітнес-трекерів Jawbone, який в 2014 році оцінювався в $3 млрд, запустив процедуру ліквідації компанії і став продавати свої активи. Про це пише TechCrunch з посиланням на власні джерела. Офіційно Jawbone не коментує змін. Акаунти компанії в соцмережах не оновлювалися з початку 2017 року, а виробництво фітнес-трекерів було зупинено восени 2016 року, після чого залишки […]