"Fitbit випустила відстежуючі весь спектр вправ браслети Flex 2 і Charge 2"

«Розумні» носимі девайси поступово охоплюють ринок. Вчора Fitbit, його лідер, представила новий фітнес-трекер Flex 2, що кардинально відрізняється від свого попередника.

Flex 2 – це тонкий фітнес-трекер, що відстежує кількість проплитих кіл, тривалість і витрачені калорії. Сам трекер може від’єднуватися від ремінця, підключатися до іншого ремінця, або носитися на шиї як кулон. У ньому не використовується дисплей, але інформація про щоденні досягнення або повідомлення відображаються за допомогою п’яти вбудованих світлодіодів.

"2"

У ньому немає датчиків серцевих скорочень і GPS. Замість останнього використовується інтелектуальна система Fitbit Track, яка в автоматичному режимі визначає початок тієї чи іншої вправи. При тривалому «просиджуванні» браслет починає вібрувати. Крім того, він працює на глибині до 50 метрів під водою, і автоматично розпізнає, коли власник плаває. Flex 2 тримає заряд до 5 днів.

Fitbit Flex 2 створений в трьох варіаціях: золотий, срібний і 22-каратне рожеве золото. Коштує пристрій $99.

Навздогін за Flex 2 Fitbit представила фітнес-браслет Charge 2. Перша відмінність від попередника – збільшений в чотири рази дисплей, правда, не сенсорний. Управління відбувається все так же за допомогою єдиної фізичної кнопки. В меню трекера є розділ підменю, увійти до якого можна за допомогою натискання на екран.

Крім того, в браслет вбудований GPS-модуль, що дозволяє більш точно відслідковувати переміщення власника. У зв’язці з телефоном він здатний розрізнити тип переміщення: крок, біг або велоїзда. В кінці виконання вправ результат буде внесений у додаток Fitbit.

Розробники додали в трекер функцію Cardio Fitness, що використовує дані про вік, стать і вагу поряд з рівнем серцевих скорочень. Виходячи з цього, трекер задає кардіо-мету, яку необхідно досягати щодня.

Нарешті, з’явилася функція Relax, що відповідає за дихання користувача. Вона спонукає власника виконувати двох-п’ятихвилинні дихальні вправи, але дещо інші, ніж в watchOS 3.0 для Apple Watch.
Ціна на гаджет стартує від $149. Термін служби батареї від одного заряду – до 5 днів.

На аукціоні продали перший комп’ютер Apple. Детальніше про це читай тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Выход iOS 8.1.1 не смог решить проблемы пользователей

Совсем недавно состоялся релиз iOS 8.1.1, направленный на устранение ряда системных багов и увеличение производительности «стареньких» девайсов – iPhone 4S и iPad 2. Естественно, Apple всячески стремится облегчить жизнь пользователям, вот только все большее количество их них уже не могут относится к закидонам компании лояльно. В Сети стало появляться все больше жалоб на работу операционной […]

5 корисних налаштувань iPhone, про які ви могли забути

Для багатьох з нас iPhone вже давно більше, ніж просто смартфон. Це професійний інструмент, асистент. Але чи використовуємо ми максимально всі його можливості? Спеціально для вас зібрали добірку з п’яти фішок iPhone, які напевно стануть в нагоді. 1. Створення довільної вібрації Уявіть: робочий день, звук на телефоні вимкнений, важливі повідомлення губляться в одноманітних вібро-викликах. На […]

Super Hexagon – в безкоштовному доступі на один день

Інді-розробник Terry Cavanagh, який спеціалізується на створенні якісних ретро-платформер, вже встиг випустити кілька успішних проектів. Виділити серед цих ігор можна продукт з назвою Super Hexagon, так як він зумів зібрати навколо себе значну армію користувачів і також був відзначений редакцією App Store. Сьогодні дана гра розповсюджується безкоштовно, так що дуже раджу вам не упускати відмінний […]