В Японії створюється альянс для розробки телевізорів з роздільною здатністю 8K. Місцеві ТВ-виробники розраховують за рахунок співпраці зміцнити свої позиції в боротьбі з південнокорейськими лідерами.

"Panasonic і Sony випустять 8K-телевізори до Олімпіади в Токіо"

За повідомленням видання Nikkei, в об’єднання компаній, що спільно просувають стандарт 8K, увійдуть, зокрема, виробники телевізорів Panasonic і Sony, телемовна компанія NHK і розробник чіпів Socionext (спільне підприємство Fujitsu і Panasonic). NHK допоможе партнерам в розробці відповідних стандартів.

Sony збирається випустити 8K-телевізори в 2020 році. У Panasonic не називають конкретних дат виходу компанії на цей ринок, однак джерело зазначає, що вендор також постарається представити такі пристрої до Олімпійських ігор в Токіо, які пройдуть в 2020 році.

Під форматом 8K мається на увазі дозвіл 7680 × 4320 пікселів, що відповідно в 4 і 16 разів більше в порівнянні зі стандартами 4K і Full HD. Перший 8K-телевізор з’явився на ринку в жовтні 2015 року: тоді Sharp випустила модель вартістю близько $160 тис. На початку серпня 2016 року NHK почала перші тести супутникового ТБ-мовлення в 8K.

"8K"

За даними аналітиків IHS за другий квартал 2016 року, південнокорейські Samsung Electronics і LG Electronics разом контролюють понад 35% світового ринку телевізорів. Частка Sony становить всього 5,6%, проте цього достатньо для присутності компанії в трійці лідерів.

Нагадаємо також про новинку – антену бездротового зв’язку WatchAir, про яку ми вже писали раніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Cazza надрукують смарт-місто на 3D-принтері

Це буде справжній прорив в будівництві. 3D-технології спочатку показували себе в чомусь більш-менш простому, невеликі предмети, прораховані до нанометра деталі, не красиві і з дуже товстими стінами будинки, тощо. Тепер 3D-друк може продемонструвати себе абсолютно з іншого боку, якщо на ньому вдасться роздрукувати смарт-місто. Компанія Cazza, яка взялася за будівництво, стверджує, що на будівництво «міста» […]

Hyundai додала підтримку Apple CarPlay для 8 нових автомобілів

Hyundai оголосила про розширення підтримки функції CarPlay у власній лінійці автомобілів. Автомобільна технологія Apple дозволить водіям використовувати iPhone максимально повно, при цьому не відволікаючись від дороги. Hyundai випустила оновлення прошивки, яке додає підтримку Apple CarPlay e вісім нових автомобілів, включаючи Elantra GT 2016, Sonata 2015 і 2016 років, Santa Fe і Santa Fe Sport 2017, Genesis […]

Обзор фото приложения Pixlr-o-matic

Сегодня мы рассмотрим простое в использовании приложение, у которого имеется приличный арсенал для качественной обработки фотографий. Pixlr-o-matic является универсальным бесплатным фото приложением для iPhone и iPad. Кроме этого оно имеет еще online версию для возможности более комфортной работы на ПК или использования его в качестве дополнения к Google Chrom. Используя ПК версию, вы сможете себя […]