"Xiaomi 31 серпня представить робота-пилососа"

Хоча китайська компанія Xiaomi перш за все відома завдяки виробництву смартфонів з непоганою функціональністю при прийнятній ціні, асортимент пристроїв, що випускаються нею, набагато ширший: планшети, фітнес-трекери, «розумні» ваги, «розумні» лампи, смарт-рисоварки.

"Xiaomi"

Незабаром портфоліо Xiaomi може поповнитися ще одним «розумним» пристроєм. У Мережі з’явилися зображення упаковки з неанонсованим продуктом Xiaomi. На упаковці видно зображення робота-пилососа і вказано бренд Xiaomi.

За останні кілька років популярність роботів-пилососів значно зросла, незважаючи на досить високу ціну. Зокрема, високим попитом користуються роботи-пилососи серії Roomba компанії iRobot, а також продукція бренду Neato Robotics.

Що стосується майбутнього робота-пилососа компанії Xiaomi, то інформації про його специфікацію поки немає. Крім фото упаковки, ресурс androidheadlines.com опублікував скріншот програми, за допомогою якого, мабуть, можна управляти роботою нового пристрою китайської компанії. На скріншоті можна побачити деякі статистичні дані про роботу робота-пилососа, а також траєкторію його переміщень по дому.

"робот-пилосос"

Згідно з чутками, ціна робота-пилососа Xiaomi буде цілком конкурентоспроможною – близько 3000 юанів ($450). Якщо врахувати, що пристрій iRobot Roomba 980 коштує $899,99, то ціна на китайський апарат цілком прийнятна.

"пилосос"

Компанія опублікувала тизер в стилі колись популярної гри Pac-Man, натякаючи на те, що новий пилосос буде також агресивно поглинати сміття в кімнаті, як гравець в Pac-Man набирає очки. Тизер повідомляє про майбутній захід, який пройде 31 серпня Пекіні. Більш за все, на ньому буде представлений дебютний робот-пилосос Xiaomi.

Також читайте про оновлений шолом віртуальної реальності VR One Plus, що нещодавно з’явився у продажі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Користувачі iOS витратили мільярд доларів на ігри в грудні

Грудень завжди був, є і буде найприбутковішим місяцем для Apple, адже різдвяні подарунки у вигляді різних девайсів значно поповнюють скарбницю компанії. Тим не менш, це не єдина причина підвищеної прибутковості цього місяця. Логіка проста: чим більше яблучних пристроїв, тим вище дохід від завантаження програм з App Store. Компанія Sensor Tower, яка займається аналітикою для App […]

iPhone 5c стал доступнее всем

      Как только вышел новый  смартфон iPhone 5C то сразу сеть Best Buy предложила всем купить новинку совсем не дорого всего на всего за пятьдесят долларов. Кто сможет посетить магазины Best Buy на этой неделе тот сможет купить iPhone 5C который обычно стоит девяносто девять долларов, смогут купить еще и с пятидесяти процентной […]

Додаток «ВКонтакте» стежить за користувачами не менше за Microsoft

Після випуску Windows 10 користувачі викрили Microsoft в стеженні: під приводом поліпшення якості послуг система збирала занадто багато особистих даних. Тоді власники комп’ютерів на новій ОС йшли на всілякі хитрощі і використовували сторонні програми для відключення телеметрії. Тепер з’ясувалося, що мобільний клієнт ВКонтакте для Android також відрізняється непомірними апетитами до персональної інформації, скануючи практично весь […]