Кілька днів тому компанія Wolfepack вийшла на KickStarter з проектом зовнішньої відеокарти, яку можна буде підключити до MacBook або iMac. Незважаючи на досить високу вартість готового рішення (близько $600), багатьом користувачам така ідея припала до душі, і проект в короткі терміни зібрав потрібну суму.

"Зовнішня відеокарта The Wolfe перетворить MacBook в ігровий ПК"

Що стосується самого пристрою під назвою The Wolfe, то всередині відносно компактного корпусу, який можна підключити до яблучного комп’ютера через високошвидкісний інтерфейс Thunderbolt, ховається відеокарта NVIDIA GTX 970.

Як заявляють розробники, створене ними рішення, має значно збільшити потенціал MacBook і iMac. Завдяки зовнішній відеокарті власники яблучних комп’ютерів зможуть легко грати в сучасні ігри.

Крім просунутого рішення, заснованого на NVIDIA GTX 970, автори також пропонують і більш доступну модель. За $449 користувачі можуть придбати The Wolfe з графікою GTX 950.

Як вже було сказано вище, розробникам The Wolfe вдалося зібрати необхідну для реалізації свого проекту суму. Поставки готових зовнішніх відеокарт повинні початися в березні наступного року.

Дізнайтеся про нову технологію, що істотно поліпшить якість звуку в іграх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple усунула критичну уразливість в базових станціях AirPort

Apple періодично випускає оновлення прошивки базової станції AirPort, щоб поліпшити продуктивність і функціональність пристрою. В останньому оновленні компанія усунула небезпечну уразливість, яка дозволяла зловмисникам виконати довільний код. Як повідомляє Securitylab, компанія випустила бюлетень безпеки, що повідомляє про необхідність оновлення прошивки на базових станціях AirPort. Відповідно до опису уразливості в бюлетені, помилка CVE-2015-7029 існує в коді, […]

Для камеры iPhone будет создан пуль дистанционного управления

Как стало известно, компания Apple запатентовала ещё одну свою разработку, которая позволит управлять камерой айфона на расстоянии. В отличие от других компаний, которые создают решения для управления цифровыми фотокамерами с помощью смартфонов, разработчики Apple решили создать отдельный аксессуар для управления фотокамерой. Интересно, что в патенте речь идёт в целом о дистанционном управлении камерами. Это означает, […]

Apple призналась в строительстве крупнейшего исследовательского центра в Японии

Представители Apple подтвердили слова премьер-министра Японии об открытии в стране Восходящего Солнца одного из самых больших исследовательских центров в Азии.  О новом амбициозном проекте почти ничего не известно, но даже имеющиеся крупицы информации вызывают восхищение. Будущий исследовательский центр будет построен в Иокогаме, на месте выкупленного завода компании Panasonic. Общая площадь комплекса составит 25 тыс. квадратных […]