На Inidegogo відкрилася нова компанія з роботом, що навчає дітей. Робот Honeybot заявлений як інтерактивний андроїд-робот, який використовує 3D-інтерактивну реальність. Компанія Hui Yu, яка збирається виробляти роботів, зазначає, що робот призначений для дітей від 3 до 8 років.

"На Inidegogo відкрився новий проект з роботом, що навчає"

Перше, на чому акцентуються творці робота – емоції. Honeybot може мати різні вирази обличчя: радість, дружелюбність, засмученість… Це зроблено для того, щоб дитина сприймала робота, як рівного собі, цікавого, а не як простий підручник.

"Honeybot"

Інший момент – це різноманітність інформації, що подається. У Honeybot є кілька додатків-ігор. Один відповідальний за вивчення тварин, другий – включає акваріум і пропонує дітям побільше дізнатися про морське життя, третій – робить робота «безпорадним» і пропонує дитині подоглядати за ним. Можна встановлювати й інші навчальні програми з Google Play.

"навчання"

Також батьки можуть самостійно записувати на робота голосові вітання, прощання, казки або навіть аудіо-уроки, який Honeybot відтворить дитині. Крім того, у Honeybot є і свій набір пізнавальних казок і пісень.

"технології"

За допомогою 3D-ефектів, вміння розпізнавати зображення, разом з попередньо встановленими програмами робот може стати дуже вражаючим, хоча з боку виглядає більше як планшет вставлений в коробку з пластика.

"1"

Для тих, хто хвилюється, що дитина може проводити з роботом занадто багато часу, є дитячий ігровий контроль, який відключить робота через 30 хвилин.

Honeybot оснащений 5-дюймовим (12.7 см) HD-дисплеєм і підключається до домашньої мережі через Wi-Fi. Як мозок робота виступає 1,3 ГГц чотирьохядерний процесор.

Щоб запустити робота на ринок компанії необхідно $30 000. Перші інвестори можуть оформити попереднє замовлення робота за $229-259? в залежності від бажаної версії. Стартова роздрібна ціна вже буде доходити до $349 доларів. При успішному зборі коштів компанія запустить робота на ринок вже в листопаді.

Читайте також одну з попередніх статтей на нашому сайті про надання роботу схожості з людиною шляхом створення йому спеціальної “мускулатури”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Аналітики вважають, що iPad Pro зможе зупинити падіння продажів iPad

В поточному році поставки планшетів у світі скоротяться до 8,1% і складуть 211 мільйонів штук, прогнозують аналітики з IDC. Автори дослідження вважають, що вихід 12,9-дюймового iPad Pro дозволить Apple зупинити падіння продажів планшетів. Продажі планшетів знижувались за підсумками всіх трьох кварталів цього року, відмічається в повідомленні дослідницької компанії. При цьому експерти прогнозують, що, незважаючи на […]

У iOS 9.3.2 знайдена критична уразливість

Пристрої з iOS 9.3.2 на борту схильні до злому через уразливість в повідомленнях. До них прикріплюється шкідливе зображення, яке отримує доступ до даних власника. У чому суть проблеми Критична помилка CVE-2016-4631 в компоненті Image I/O (обробчик зображень) працює в будь-якій версії ОС Apple, крім нових. У них вразливість закрита. Для використання «дірки» в операційній системі […]

«ВКонтакте» збирається зайнятися створенням власного відеоконтенту

«ВКонтакте» веде переговори з ТНТ, «СТС Медіа», ЮТВ, «Базельовс» та іншими продюсерськими і ТБ-компаніями про створення ексклюзивного контенту для соціальної мережі. Раніше глава Apple Тім Кук озвучував плани корпорації щодо виходу в сферу виробництва оригінального телевізійного контенту, пообіцявши, що на 2017 рік компанія планує «багато нового», що в результаті дасть їй можливість успішно конкурувати з […]