Місяць тому сервіс аукціонів CharityBuzz анонсував захід з продажу першого комп’ютера Apple – моделі Apple I, якій цього року виповнилося рівно 40 років. Саме з Apple I починається історія американської компанії.

"Перший комп'ютер Apple продали за $815 000"

Весь лот включає: монтажну плату з мікросхемами, до яких доклав руку сам Стів Возняк і Стів Джобс, блок живлення, кілька оригінальних касет і вся документація, що йшла в комплекті.

Аукціон був запланований на 22 – 25 серпня. Організатори планували виручити не менше $1 млн. І їх попередні ставки практично виправдалися.

25 серпня стали відомі результати акціону. Під час торгів максимальною ставкою стала сума в $1,2 млн., але, як з’ясували організатори майданчика, ставки були зроблені вже після закриття аукціону. В результаті, Apple I пішов з молотка за $ 815 000.

"аукціон"

Проданий екземпляр не працює і вимагає незначного технічного ремонту, після чого його функціональність може бути відновлена. Необхідні креслення і схеми йдуть в комплекті.

За останні кілька років проводилося вже кілька подібних аукціонів, а виручена від продажу комп’ютера Apple I сума варіювалася від $365 000 до $905 000. За деякими даними, з 175 проданих Джобсом і Возняком комп’ютерів Apple I, до сьогоднішнього дня дожили лише 60.

Нагадаємо, що Apple в 2017 році випустить три моделі iPhone.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Дизайнер знайшов недоліки в інтерфейсі повідомлень iOS 10 і запропонував Apple редизайн

Не встигла Apple випустити iOS 10, як дизайнери вже пропонують ідеї щодо поліпшення операційної системи. І так, як платформа знаходиться на етапі тестування, будь-яка пропозиція може знайти втілення до релізу фінальної версії ОС. Концепт повідомлень в iOS 10 Вивчивши систему повідомлень на екрані блокування iOS 10, графічний дизайнер Зуно Янг ​​знайшов кілька прорахунків Apple з точки […]

Оновлений твік Activator дозволяє встановлювати послідовність дій та часові проміжки між ними

Відомий розробник джейлбрейк-твіків, Райан Петрич, нещодавно заявив про вихід чергового оновлення бета-версії додатку Activator. Реліз 1.9.8 beta 3 отримав цілу низку корисних функцій, які напевно сподобаються багатьом користувачам. Перше і головне нововведення – можливість визначати послідовність дій і навіть встановлювати часові проміжки між ними. Наприклад, користувач може задати команду блокувати пристрій після спливу вказаного відрізку […]

Samsung представила три планшети і новий шолом віртуальної реальності

Очікуваного анонсу Galaxy S8 так і не сталося, проте він обзавівся офіційною датою – 29 березень 2017 року. Проте, Samsung представила відразу три гібридні планшети і шолом віртуальної реальності з бездротовим контролером. Gear VR Одним з головних анонсів компанії став оновлений шолом віртуальної реальності Gear VR з бездротовим контроллером Oculus. Контролер підтримує управління однією рукою. […]