Кілька хвилин тому Apple підвела підсумки другого фінансового кварталу 2015 року, опублікувавши відповідний звіт. Результати за період з 1 січня по 31 березня в черговий раз виявилися рекордними.

Відразу до результатів. Виручка Apple склала $ 58 млрд, а чистий прибуток досяг $ 13,6 млрд ($ 2,33 на акцію). Для порівняння за аналогічний період минулого фінансового року Apple заробила $ 45600000000 при чистому прибутку в $ 10,2 млрд. Аналітики прогнозували рекордні показники, але успіхи компанії з Купертіно все-таки недооцінили.

Валовий прибуток за звітний період збільшилася з 39,3% до 40,8%. При цьому міжнародні продажі склали 69% усієї виручки. Apple анонсувала і виплату дивідендів: $ 0,52 на акцію, починаючи з 14 травня. Не можна не захопитися фантастичним показником: на рахунках Apple $ 178 млрд вільних коштів за підсумками чергового кварталу.

Крім того, керівництво Apple ініціювало чергове розширення програми по зворотному викупу акцій. Витраті на ці цілі збільшаться з планованих $ 90 млрд до $ 140 млрд. Більше того, до кінця 2017 Apple планує затратити на повернення власних акцій більше $ 200 млрд.

Перейдемо до продажів пристроїв в минулому кварталі:

iPhone: продано 61100000 проти 43,7 млн ​​за аналогічний період минулого року. Як і раніше найприбутковіший напрямок бізнесу Apple.

iPad: продано 12,6 млн проти 16350000 за аналогічний період минулого року. Чергове зниження продажів планшетів.

Mac: продано 4560000 проти 4,1 млн за аналогічний період минулого року. Поки індустрії стагнує, Apple примудряється продавати все більше комп'ютерів.

Нарешті, в наступному кварталі Apple планує отримати виручку в розмірі $ 46-48 млрд і валовий прибуток на рівні 38,5-39,5%.

Повноцінні результати продажів Apple Watch і нового MacBook ми дізнаємося тільки за підсумками наступного кварталу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Рідкісний прототип iPod Classic продають на eBay за 100 тисяч доларів

Рідкісний прототип музичного плеєра iPod Classic з’явився в продажу на eBay в ці вихідні. Пристрій пропонується користувачем під ніком TheAppleGuru з відмінною репутацією і 960 відгуками від різних користувачів. Лот виставлений на продаж за ціною $99 995. Плеєр в незвичайному корпусі позначений гравіюванням “P95 DVT”, що є внутрішньою назвою пристрою на момент розробки. Іншою цікавою […]

Apple почне виробляти iPhone в Індії

Згідно із заявою міністра інформаційних технологій штату Карнатака Пріянка Харжа, незабаром Apple почне збірку iPhone на території країни. Старт робіт намічено на кінець квітня на фабриці біля індійського міста Бангалор. Партнером для розгортання нового виробництва стане тайванська компанія Wistron. Зроблені на території країни iPhone будуть продаватися на місцевому ринку, а в ІТ-міністерстві сподіваються, що така […]

Kickstarter: Mini Troll перетворює будь-яку поверхню в динамік

Ви коли-небудь могли подумати про те, що ваш стіл може виступати в ролі динаміка? А дзеркало в душі? Так ось з’явився новий стартап, що втілює цю ідею в реальність. Головна фішка віброколонки Mini Troll, як ви вже зрозуміли, – передача звуку через об’єкти. За допомогою спеціальної технології ця колонка робить резонатором буквально будь-який предмет або […]