Кілька хвилин тому Apple підвела підсумки другого фінансового кварталу 2015 року, опублікувавши відповідний звіт. Результати за період з 1 січня по 31 березня в черговий раз виявилися рекордними.

Відразу до результатів. Виручка Apple склала $ 58 млрд, а чистий прибуток досяг $ 13,6 млрд ($ 2,33 на акцію). Для порівняння за аналогічний період минулого фінансового року Apple заробила $ 45600000000 при чистому прибутку в $ 10,2 млрд. Аналітики прогнозували рекордні показники, але успіхи компанії з Купертіно все-таки недооцінили.

Валовий прибуток за звітний період збільшилася з 39,3% до 40,8%. При цьому міжнародні продажі склали 69% усієї виручки. Apple анонсувала і виплату дивідендів: $ 0,52 на акцію, починаючи з 14 травня. Не можна не захопитися фантастичним показником: на рахунках Apple $ 178 млрд вільних коштів за підсумками чергового кварталу.

Крім того, керівництво Apple ініціювало чергове розширення програми по зворотному викупу акцій. Витраті на ці цілі збільшаться з планованих $ 90 млрд до $ 140 млрд. Більше того, до кінця 2017 Apple планує затратити на повернення власних акцій більше $ 200 млрд.

Перейдемо до продажів пристроїв в минулому кварталі:

iPhone: продано 61100000 проти 43,7 млн ​​за аналогічний період минулого року. Як і раніше найприбутковіший напрямок бізнесу Apple.

iPad: продано 12,6 млн проти 16350000 за аналогічний період минулого року. Чергове зниження продажів планшетів.

Mac: продано 4560000 проти 4,1 млн за аналогічний період минулого року. Поки індустрії стагнує, Apple примудряється продавати все більше комп'ютерів.

Нарешті, в наступному кварталі Apple планує отримати виручку в розмірі $ 46-48 млрд і валовий прибуток на рівні 38,5-39,5%.

Повноцінні результати продажів Apple Watch і нового MacBook ми дізнаємося тільки за підсумками наступного кварталу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Ось так буде виглядати iPhone 7 Plus

Звичайно, на 100 відсотків стверджувати, що новий 5,5-дюймовий «яблучний» смартфон буде саме таким, ми не будемо, але, з огляду на всі відомі на сьогоднішній день чутки, ймовірність досить велика. Дизайнери з IC Tech створили черговий концепт, в якому втілена вся інформація про iPhone 7 Plus та iPhone Pro. Якщо Apple не морочить нам навмисно голову, […]

Скільки коштує розбити екран у iPhone 6s, SE, Galaxy S7 і HTC 10

За статистикою, найчастіше звернення в сервісний центр стосується розбитих екранів смартфонів і планшетів. Оглядачі PhoneArena підрахували, у скільки обійдеться заміна дисплея власникам iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, Galaxy S7, Galaxy S7 edge, LG G5 і HTC 10. Вартість офіційного ремонту дисплея багато в чому відповідає специфікаціям пристрою, і якщо вже на те пішло, коштує не так […]

Samsung відновить продаж Note 7 наприкінці вересня

28 вересня Samsung Electronics відновить продаж флагманських смартфонів Galaxy Note 7, відкликаних з торгових мереж після ряду випадків загоряння і подальшого виявлення проблем з батареями. На першому етапі фаблет повернеться на полиці магазинів тільки в Південній Кореї, повідомляє Reuters, посилаючись на прес-службу виробника. Рішення про відновлення торгівлі пристроями в інших країнах буде прийматися окремо. За заявою […]