Кілька хвилин тому Apple підвела підсумки другого фінансового кварталу 2015 року, опублікувавши відповідний звіт. Результати за період з 1 січня по 31 березня в черговий раз виявилися рекордними.

Відразу до результатів. Виручка Apple склала $ 58 млрд, а чистий прибуток досяг $ 13,6 млрд ($ 2,33 на акцію). Для порівняння за аналогічний період минулого фінансового року Apple заробила $ 45600000000 при чистому прибутку в $ 10,2 млрд. Аналітики прогнозували рекордні показники, але успіхи компанії з Купертіно все-таки недооцінили.

Валовий прибуток за звітний період збільшилася з 39,3% до 40,8%. При цьому міжнародні продажі склали 69% усієї виручки. Apple анонсувала і виплату дивідендів: $ 0,52 на акцію, починаючи з 14 травня. Не можна не захопитися фантастичним показником: на рахунках Apple $ 178 млрд вільних коштів за підсумками чергового кварталу.

Крім того, керівництво Apple ініціювало чергове розширення програми по зворотному викупу акцій. Витраті на ці цілі збільшаться з планованих $ 90 млрд до $ 140 млрд. Більше того, до кінця 2017 Apple планує затратити на повернення власних акцій більше $ 200 млрд.

Перейдемо до продажів пристроїв в минулому кварталі:

iPhone: продано 61100000 проти 43,7 млн ​​за аналогічний період минулого року. Як і раніше найприбутковіший напрямок бізнесу Apple.

iPad: продано 12,6 млн проти 16350000 за аналогічний період минулого року. Чергове зниження продажів планшетів.

Mac: продано 4560000 проти 4,1 млн за аналогічний період минулого року. Поки індустрії стагнує, Apple примудряється продавати все більше комп'ютерів.

Нарешті, в наступному кварталі Apple планує отримати виручку в розмірі $ 46-48 млрд і валовий прибуток на рівні 38,5-39,5%.

Повноцінні результати продажів Apple Watch і нового MacBook ми дізнаємося тільки за підсумками наступного кварталу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Глава Tesla оголосив про «секретний план»

Гендиректор Tesla Motors Елон Маск повідомив у неділю в Твіттері про намір незабаром опублікувати другу частину свого «надсекретного плану» Tesla, розробка якого знаходиться в заключній стадії. Твіт «Працюю над надсекретних генпланом для Tesla, частина 2. Сподіваюся опублікувати в кінці цього тижня» з’явився в соціальній мережі після двох аварій, що сталися з електромобілями компанії, а також […]

Тім Кук потрапив до п’ятірки світових лідерів за версією Fortune

Американський діловий журнал Fortune оприлюднив рейтинг п’ятдесяти найвидатніших особистостей сучасності. Подібний список складається третій рік поспіль і ґрунтується на досягненнях кандидатів за минулі 365 днів. У бізнесі, державному управлінні, благодійності та мистецтві ці чоловіки і жінки змінюють світ, надихаючи інших робити те ж саме. Керівник компанії Apple замикає Петерка переможців. Редакція Fortune захоплюється позицією Кука в […]

Тім Кук розкрив таємницю піраміди Apple

Тім Кук розкрив секрет гігантської піраміди, що підноситься в новому будинку, що будується кампусі Apple в каліфорнійському Купертино і довгий час не давала спокою спантеличеним користувачам Інтернету. В інтерв’ю, яке глава Apple дав журналу Vogue, він повідомив, що в ході будівельних робіт під нові офіси було розкопано близько 70 га території. Викопану землю відвозити не […]