Кілька хвилин тому Apple підвела підсумки другого фінансового кварталу 2015 року, опублікувавши відповідний звіт. Результати за період з 1 січня по 31 березня в черговий раз виявилися рекордними.

Відразу до результатів. Виручка Apple склала $ 58 млрд, а чистий прибуток досяг $ 13,6 млрд ($ 2,33 на акцію). Для порівняння за аналогічний період минулого фінансового року Apple заробила $ 45600000000 при чистому прибутку в $ 10,2 млрд. Аналітики прогнозували рекордні показники, але успіхи компанії з Купертіно все-таки недооцінили.

Валовий прибуток за звітний період збільшилася з 39,3% до 40,8%. При цьому міжнародні продажі склали 69% усієї виручки. Apple анонсувала і виплату дивідендів: $ 0,52 на акцію, починаючи з 14 травня. Не можна не захопитися фантастичним показником: на рахунках Apple $ 178 млрд вільних коштів за підсумками чергового кварталу.

Крім того, керівництво Apple ініціювало чергове розширення програми по зворотному викупу акцій. Витраті на ці цілі збільшаться з планованих $ 90 млрд до $ 140 млрд. Більше того, до кінця 2017 Apple планує затратити на повернення власних акцій більше $ 200 млрд.

Перейдемо до продажів пристроїв в минулому кварталі:

iPhone: продано 61100000 проти 43,7 млн ​​за аналогічний період минулого року. Як і раніше найприбутковіший напрямок бізнесу Apple.

iPad: продано 12,6 млн проти 16350000 за аналогічний період минулого року. Чергове зниження продажів планшетів.

Mac: продано 4560000 проти 4,1 млн за аналогічний період минулого року. Поки індустрії стагнує, Apple примудряється продавати все більше комп'ютерів.

Нарешті, в наступному кварталі Apple планує отримати виручку в розмірі $ 46-48 млрд і валовий прибуток на рівні 38,5-39,5%.

Повноцінні результати продажів Apple Watch і нового MacBook ми дізнаємося тільки за підсумками наступного кварталу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Аmazon патентує літаючий склад-дирижабль

Нещодавно Amazon почала тестування свого сервісу доставки дронами Prime Air. Через прив’язки до розташування складів безпілотники можуть літати тільки в конкретно відведеній області, хоча компанія вже працює над цим питанням. У новому патенті Amazon описується «повітряний центр виконання замовлень», що за виглядом нагадує дирижабль. Він буде тільки перевозити товари з місця на місце, а безпосередньою […]

Apple представила новий додаток TV, що об’єднує Apple TV та iOS-пристрої

На вчорашній презентації Apple, крім «залізних» новинок, представила і новий додаток, покликаний дати користувачам більше зручностей при перегляді ТБ-контенту. Додаток отримав абсолютно нехитру назву – просто «TV». Поширюватися він буде безкоштовно, і вийде для iOS і tvOS в грудні цього року. У додатку TV користувачі можуть переглядати будь-який телевізійний контент на своїх iOS-гаджетах, при цьому підтримується […]

Американська «яблучна» компанія презентувала tvOS 9.1 beta 3 для Apple TV

Разом з iOS 9.2 beta 4 компанія Apple розповсюдила ще одну «бету» для розробників додатків, а саме tvOS 9.1 beta 3. Тестова версія ОС доступна для завантаження на сайті компанії в розділі «Resources». Завантажити її можуть лише власники облікових записів розробників. tvOS 9.1 – це друге оновлення для оригінальної ТВ-приставки від «яблучної» компанії. Перше оновлення […]