Кілька хвилин тому Apple підвела підсумки другого фінансового кварталу 2015 року, опублікувавши відповідний звіт. Результати за період з 1 січня по 31 березня в черговий раз виявилися рекордними.

Відразу до результатів. Виручка Apple склала $ 58 млрд, а чистий прибуток досяг $ 13,6 млрд ($ 2,33 на акцію). Для порівняння за аналогічний період минулого фінансового року Apple заробила $ 45600000000 при чистому прибутку в $ 10,2 млрд. Аналітики прогнозували рекордні показники, але успіхи компанії з Купертіно все-таки недооцінили.

Валовий прибуток за звітний період збільшилася з 39,3% до 40,8%. При цьому міжнародні продажі склали 69% усієї виручки. Apple анонсувала і виплату дивідендів: $ 0,52 на акцію, починаючи з 14 травня. Не можна не захопитися фантастичним показником: на рахунках Apple $ 178 млрд вільних коштів за підсумками чергового кварталу.

Крім того, керівництво Apple ініціювало чергове розширення програми по зворотному викупу акцій. Витраті на ці цілі збільшаться з планованих $ 90 млрд до $ 140 млрд. Більше того, до кінця 2017 Apple планує затратити на повернення власних акцій більше $ 200 млрд.

Перейдемо до продажів пристроїв в минулому кварталі:

iPhone: продано 61100000 проти 43,7 млн ​​за аналогічний період минулого року. Як і раніше найприбутковіший напрямок бізнесу Apple.

iPad: продано 12,6 млн проти 16350000 за аналогічний період минулого року. Чергове зниження продажів планшетів.

Mac: продано 4560000 проти 4,1 млн за аналогічний період минулого року. Поки індустрії стагнує, Apple примудряється продавати все більше комп'ютерів.

Нарешті, в наступному кварталі Apple планує отримати виручку в розмірі $ 46-48 млрд і валовий прибуток на рівні 38,5-39,5%.

Повноцінні результати продажів Apple Watch і нового MacBook ми дізнаємося тільки за підсумками наступного кварталу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Техпідтримка Samsung може віддалено керувати Galaxy S7

Користувачі смартфонів дуже часто не можуть розібратися в якихось його функціях. В цьому мало дивного, адже в останні роки мобільні пристрої «обросли» величезною кількістю різноманітних технічних нововведень, і тим, хто тільки обзавівся новим смартфоном, дуже складно відразу розібратися у всіх нюансах. В Samsung вирішили подбати про таких людей і випустили оновлення фірмового сервісу Samsung+, додавши […]

Apple випустила OS X 10.11.4 beta 3

Слідом за апдейтом iOS 9.3 в Apple Developer Center з’явилася оновлена версія деськтопной операційної системи. Більшість змін проведені «під капотом», як завжди, розробники поліпшили продуктивність і оптимізували роботу ОС. Ми будемо шукати істотні відмінності білда 15E39c від його попередників і проінформуємо в разі наявності серйозних нововведень. Як завжди, розробники можуть завантажити оновлення в Apple Developer Center […]

lifecell запустив програму захисту телефонів в разі крадіжки або втрати

Національний телеком-оператор lifecell оголосив про початок роботи послуги «Захисти мобільний», яка впроваджується в партнерстві з компанією mySafety. Повідомляється, що її активація дозволить абонентам убезпечити персональні дані і підвищити ймовірність повернення вкраденого апарату.   Важливість смартфону в сучасному житті важко переоцінити. Це ключовий помічник в комунікації і організації робочого процесу, а також справжнє джерело цінної особистої […]