Nokia незабаром може перетворитися на найбільшого в світі виробника устаткування для мереж мобільного зв'язку, залишивши позаду себе Ericsson і Huawei. Фінська компанія домовилася про покупку французького виробника телекомунікаційного устаткування Alcatel-Lucent за 15,5 мільярда євро (16,6 мільярда доларів), що вдвічі більше суми, сплаченої Microsoft за підрозділ Nokia з виробництва смартфонів.

Крім того, фінська компанія Nokia придбала відомий дослідний центр Bell Laboratories компанії Alcatel-Lucent разом з його численними патентами. Лабораторії Белла були засновані винахідником Олександром Беллом в 1880 році.

Використовуючи досягнення трьох основних лабораторій, Nokia збирається прискорити розвиток технологій майбутнього, в тому числі мереж 5G, датчиків і засобів візуалізації. Об'єднані підприємства, за винятком центру Bell Labs, будуть функціонувати під брендом Nokia.

Ця угода не означає повернення Nokia до смартфонів на базі Android, так як виробництвом смартфонів Alcatel займається окреме спільне підприємство французької Alcatel-Lucent і китайської TCL. На сьогоднішній день це спільне підприємство знаходиться під повним контролем TCL.

Як пише Engadget, операцію планується закрити в 2016 році.

Nokia також заявила про можливий продаж свого підрозділу Here (ми про це вже писали), яке розробляє цифрові карти для систем навігації. Це дозволить компанії сконцентруватися на розвитку мережевого телекомунікаційного обладнання. Проте продаж буде мати місце тільки в тому випадку, якщо за Here будуть запропоновані гарні гроші. За даними Bloomberg, підрозділом цікавляться в Німеччині, а також компанія Uber, відома своїм однойменним додатком для виклику таксі.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Tesla Motors пропонує безкоштовно користуватися автопілотом протягом місяця

Компанія Tesla Motors сповідує підхід до модернізації транспортних засобів, який знайомий багатьом користувачам програмного забезпечення: кожне оновлення керуючої програми, що отримується по бездротових каналах, приносить нові можливості. Крім того, з жовтня 2014 року всі випущені електромобілі Tesla оснащуються апаратними компонентами, необхідними для роботи повноцінного автопілота, але все функціональні можливості цього комплексу доступні тільки тим, хто […]

Основним постачальником подвійних камер для iPhone 7 Plus буде LG

Раніше джерела повідомляли, що модулі камери для 5,5-дюймової версії iPhone 7 буде поставляти Sony. Але у японців щось пішло не так.   За інформацією аналітика Кріса Чанга, передбачуваний головний постачальник подвійних камер для iPhone 7 зіткнувся з непередбаченими труднощами при освоєнні їх масового виробництва. Вихід придатної продукції виявився занадто низьким, і, як результат, Sony може […]

SkinTrack перетворить шкіру руки в тачпад для «розумних» годинників

«Розумні» годинники, незважаючи на неоднозначне ставлення до них з боку публіки, мало-помалу набирають обертів. Як не крути, це – кумедна іграшка, хоча вона не позбавлена ​​ряду обмежень. Наприклад, маленькі екрани годинників не дуже зручні для навігації за допомогою вбудованого в дисплей сенсора. Якщо у власника гаджета рука «дядька Стьопи», то вибрати потрібний пункт меню виявиться […]