Nokia незабаром може перетворитися на найбільшого в світі виробника устаткування для мереж мобільного зв'язку, залишивши позаду себе Ericsson і Huawei. Фінська компанія домовилася про покупку французького виробника телекомунікаційного устаткування Alcatel-Lucent за 15,5 мільярда євро (16,6 мільярда доларів), що вдвічі більше суми, сплаченої Microsoft за підрозділ Nokia з виробництва смартфонів.

Крім того, фінська компанія Nokia придбала відомий дослідний центр Bell Laboratories компанії Alcatel-Lucent разом з його численними патентами. Лабораторії Белла були засновані винахідником Олександром Беллом в 1880 році.

Використовуючи досягнення трьох основних лабораторій, Nokia збирається прискорити розвиток технологій майбутнього, в тому числі мереж 5G, датчиків і засобів візуалізації. Об'єднані підприємства, за винятком центру Bell Labs, будуть функціонувати під брендом Nokia.

Ця угода не означає повернення Nokia до смартфонів на базі Android, так як виробництвом смартфонів Alcatel займається окреме спільне підприємство французької Alcatel-Lucent і китайської TCL. На сьогоднішній день це спільне підприємство знаходиться під повним контролем TCL.

Як пише Engadget, операцію планується закрити в 2016 році.

Nokia також заявила про можливий продаж свого підрозділу Here (ми про це вже писали), яке розробляє цифрові карти для систем навігації. Це дозволить компанії сконцентруватися на розвитку мережевого телекомунікаційного обладнання. Проте продаж буде мати місце тільки в тому випадку, якщо за Here будуть запропоновані гарні гроші. За даними Bloomberg, підрозділом цікавляться в Німеччині, а також компанія Uber, відома своїм однойменним додатком для виклику таксі.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Вийшла iOS 11 beta 6 для розробників

Apple продовжує тестування своїх операційних систем. Тепер авторизовані розробники можуть завантажити iOS 11 beta 6. У списку нововведень значаться підвищення стабільності і усунення багів. А також нові іконки для додатків Карти і App Store. Розмір апдейту склав 200-450 МБ. Завантажити оновлення можна «по повітрю». Легкого апдейту!

Відеосервіс Amazon Prime Video став доступним в Україні

Компанія Amazon оголосила про розширення географії свого сервісу стрімінгу фільмів і серіалів Prime Video на 200 країн, в число яких увійшла і Україна. Вартість місячної підписки для нашої країни складе €5,99, однак перші півроку буде проводитися промо-акція, в рамках якої послугою можна буде скористатися за €2,99 на місяць. Як і у випадку з Netflix, в […]

RAZR повернувся в тізері Lenovo TechWorld

9 червня пройде Lenovo TechWorld, де компанія представить нові моделі Motorola. Логічне запитання: а до чого тут ми? Насправді абсолютно ні при чому і розповідати про Vector Thin і Vertex я не буду. Інша справа – як компанія анонсувала івент. І навколо якого девайса побудований ролик-тизер.                   […]