Nokia незабаром може перетворитися на найбільшого в світі виробника устаткування для мереж мобільного зв'язку, залишивши позаду себе Ericsson і Huawei. Фінська компанія домовилася про покупку французького виробника телекомунікаційного устаткування Alcatel-Lucent за 15,5 мільярда євро (16,6 мільярда доларів), що вдвічі більше суми, сплаченої Microsoft за підрозділ Nokia з виробництва смартфонів.

Крім того, фінська компанія Nokia придбала відомий дослідний центр Bell Laboratories компанії Alcatel-Lucent разом з його численними патентами. Лабораторії Белла були засновані винахідником Олександром Беллом в 1880 році.

Використовуючи досягнення трьох основних лабораторій, Nokia збирається прискорити розвиток технологій майбутнього, в тому числі мереж 5G, датчиків і засобів візуалізації. Об'єднані підприємства, за винятком центру Bell Labs, будуть функціонувати під брендом Nokia.

Ця угода не означає повернення Nokia до смартфонів на базі Android, так як виробництвом смартфонів Alcatel займається окреме спільне підприємство французької Alcatel-Lucent і китайської TCL. На сьогоднішній день це спільне підприємство знаходиться під повним контролем TCL.

Як пише Engadget, операцію планується закрити в 2016 році.

Nokia також заявила про можливий продаж свого підрозділу Here (ми про це вже писали), яке розробляє цифрові карти для систем навігації. Це дозволить компанії сконцентруватися на розвитку мережевого телекомунікаційного обладнання. Проте продаж буде мати місце тільки в тому випадку, якщо за Here будуть запропоновані гарні гроші. За даними Bloomberg, підрозділом цікавляться в Німеччині, а також компанія Uber, відома своїм однойменним додатком для виклику таксі.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

У macOS Sierra теж знайшли темний режим інтерфейсу

У коді нової настільної операційної системи macOS Sierra, як і в iOS 10, теж знайдений темний режим. Темну тему оформлення інтерфейсу виявив в macOS Sierra бразильський розробник Гуілермо Рамбо. Чесно кажучи, так званий Dark mode присутній в «яблучних» настільних ОС, починаючи з OS X Yosemite, однак при його включенні темними виявляються лише верхній системний рядок, меню, […]

Microsoft зробить аксесуари Xbox One сумісні з Windows

Компанія Microsoft анонсувала запуск програми Xbox Wireless, яка повинна дозволити геймерам підключати аксесуари від Xbox One до комп’ютерів, що працюють під управлінням Windows 10. Нові ПК і ноутбуки будуть оснащуватися спеціальним ресивером Xbox Wireless, за допомогою якого користувачі зможуть встановлювати безпровідний зв’язок з різними ігровими аксесуари. Першим пристроєм, який отримав Xbox Wireless став новий комп’ютер […]

Новий стандарт Wi-Fi 802.11ah удвічі збільшить дальність дії бездротових мереж

Ідея «розумного» будинку продовжує еволюціонувати. Всі нові компанії представляють свої інноваційні рішення, продукти, що отримали в свій час фінансування за допомогою краудфандінга, почали серійно виготовляється, великі виробники один за одним приєднуються до гравців цього ринку. І ось тепер Wi-Fi Alliance затвердила новий тип бездротового з’єднання, призначений спеціально для пристроїв «розумного» будинку. Wi-Fi HaLow базується на […]