Nokia незабаром може перетворитися на найбільшого в світі виробника устаткування для мереж мобільного зв'язку, залишивши позаду себе Ericsson і Huawei. Фінська компанія домовилася про покупку французького виробника телекомунікаційного устаткування Alcatel-Lucent за 15,5 мільярда євро (16,6 мільярда доларів), що вдвічі більше суми, сплаченої Microsoft за підрозділ Nokia з виробництва смартфонів.

Крім того, фінська компанія Nokia придбала відомий дослідний центр Bell Laboratories компанії Alcatel-Lucent разом з його численними патентами. Лабораторії Белла були засновані винахідником Олександром Беллом в 1880 році.

Використовуючи досягнення трьох основних лабораторій, Nokia збирається прискорити розвиток технологій майбутнього, в тому числі мереж 5G, датчиків і засобів візуалізації. Об'єднані підприємства, за винятком центру Bell Labs, будуть функціонувати під брендом Nokia.

Ця угода не означає повернення Nokia до смартфонів на базі Android, так як виробництвом смартфонів Alcatel займається окреме спільне підприємство французької Alcatel-Lucent і китайської TCL. На сьогоднішній день це спільне підприємство знаходиться під повним контролем TCL.

Як пише Engadget, операцію планується закрити в 2016 році.

Nokia також заявила про можливий продаж свого підрозділу Here (ми про це вже писали), яке розробляє цифрові карти для систем навігації. Це дозволить компанії сконцентруватися на розвитку мережевого телекомунікаційного обладнання. Проте продаж буде мати місце тільки в тому випадку, якщо за Here будуть запропоновані гарні гроші. За даними Bloomberg, підрозділом цікавляться в Німеччині, а також компанія Uber, відома своїм однойменним додатком для виклику таксі.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

«Balloony Land» – пориньте у країну кульок

Герої match3-ігор виступали в різноманітних образах: у вигляді самоцвітів, кристалів, смайликів, льодяників тощо. Не було, здається, тільки кульок – хоча, стоп! – ось же гра «Ballony Land»! Чого-чого, а кульок та куль тут знайдеться вдосталь. Зав'язка гри не є складною: перед гравцем з’являється ігрове поле з кульками  різних кольорів – сині, зелені, жовті, червоні, сині. […]

Американка відсудила у Microsoft $ 10 000 за примусове оновлення ПК до Windows 10

Мешканка Саусаліто, Каліфорнія, відсудила у Microsoft пристойні гроші за те, що компанія не спитавшись спробувала оновити її комп’ютер до Windows 10. Це перший відомий позов, пов’язаний з примусовим оновленням операційної системи Microsoft. У 2015 році, незабаром після виходу Windows 10, комп’ютер Тері Гольдштейн без дозволу господині самостійно завантажив і спробував встановити нову ОС. Оновлення завершилося […]

Taplet для iPhone

Новое приложение Taplet для iPhone позволяет пользователям выдергивать кадры из видео. Программа есть в свободном доступе и совместима с видео, которые сняты при помощи смартфонов, других устройств, а так же GoPro. Taplet раскладывает видеофайл по кадрам, и пользователь может выбрать нужные для себя кадры одним тапом. Помимо этого, в приложении доступна регулировка яркости, контрастности и […]