Незважаючи на те, що за чутками, Apple відклала вихід свого електромобіля на ринок, за іншою інформацією IT-гігант уклав угоду з компанією, яка займається розробкою батарей для електромобілів.

"Електромобіль Apple отримає інноваційні батареї"

За даними деяких джерел, мова йде про південнокорейську Orange Power, штат якої налічує 33 людини, причому 25 з них зайняті у відділі розробок і розвитку технологій.

Нещодавно Orange Power подала заявку на патент трубчастих пустотілих акумуляторних батарей, які можна з’єднувати як паралельно, так і поперечно. Завдяки такій конструкції можна забезпечити більш ефективне охолодження батарей, адже гаряче повітря проходить всередині труб. Тобто, система охолодження батарей не буде такою громіздкою, як сьогодні.

За даними джерел, компанія Apple відклала ринковий запуск електромобіля як мінімум до 2021 року. Раніше повідомлялося, що створюваний в умовах суворої секретності електромобіль буде представлений в 2019 році.

Проект, що отримав кодове ім’я Titan, за неофіційною інформацією, передбачає створення мінівена з електричною силовою установкою. Першим керівником проекту став колишній інженер Ford Стів Задескі, якому дозволили найняти для реалізації проекту тисячу співробітників. Пізніше на цій посаді його змінив колишній віце-президент Tesla Motors Кріс Порріт.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Tesla розкрила повні характеристики Model 3

Керівник компанії Tesla Елон Маск офіційно анонсував електромобіль Model 3 і передав ключі першим 30 покупцям. Про це повідомляє Bloomberg. Нова Tesla буде представлена ​​в двох комплектаціях. Вартість автомобіля з акумулятором, який розрахований на 350 км шляху, складе $ 35 тисяч. Машина набирає швидкість 96 км/год за 5,6 секунди. Максимальна швидкість становить 210 км/год. Tesla Model […]

Google прибрала додаток «Мій бізнес» з App Store

Google все ж піддалася натиску користувачів і взялася впорядковувати сервіс My Business. У всякому разі хочеться думати, що однойменний додаток зник з App Store саме з цієї причини – для усунення неприємного бага з визначенням місця розташування та інших «шорсткостей». Хто не в курсі, «Мій бізнес» служить для налаштування відображення організації в сервісах Google. У веб-додатку, […]

В AppStore пропала кнопка «Бесплатно»

В последние сутки пользователям AppStore пришлось немало удивиться: при скачивании приложений они не смогли обнаружить столь привычную иконку «Бесплатно». Действительно, компания из Купертино привнесла некоторые изменения в магазин приложений – произошла подмена названий. Теперь бесплатные программы можно установить на свой iдевайс при нажатии клавиши «Загрузить». Согласно предварительным сведениям, Apple пошла на данный шаг по требованию […]