З проблемами приватності за комп’ютером стикалося багато користувачів інтернету. Щоб не залишати слідів в браузері, деякі люди користуються режимом інкогніто, вбудованим в багато сучасних браузерів. Однак вони не застраховані від раптового вторгнення в реальності, коли в незачинені двері вривається дружина і бачить вкладку магазину, на якому їй замовляють черговий подарунок.

"Представлений замок, що закриває двері при переході браузера в прихований режим"

Ентузіасти з Useless Duck Company, які слідують принципам створення «непотрібних винаходів і атмосфери загального божевілля», вирішили цю проблему, розробивши автоматичний замок. Він замикає двері, коли користувач включає в браузері режим приватного серфінгу.

Для цього знадобився сервомеханізм і плата Arduino. При включенні «інкогніто» на плату відправляється сигнал, який приводить в дію механізм. Після того, як вкладка «інкогніто» буде закрита, замок автоматично відкриється.

"замок"

Головний інженер Useless Duck Company обіцяє найближчим часом випустити модифікацію свого винаходу: вона буде обладнана динаміками, що будуть включати сигнал тривоги, якщо хтось запустить приватний серфінг. Цей гаджет він хоче випробувати на комп’ютері свого брата.

Вас має зацікавити інформація про створення багатоцільового зарядного кабелю з вбудованою пам’яттю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Windows 10 зависає. Що робити?

Є варіанти. 1. Не встановлювати Windows Після цього рішення система не повинна зависати, а працездатність буде відновлена. Microsoft від коментарів утримується, і програмне рішення бага з боку компанії варто чекати лише після виходу наступного оновлення Windows 10. Хочеться вірити, що в 90 оновленнях Windows 10, реліз яких заплановано на завтра, подібних багів не буде.

Будівництво століття. Український 3G в 2015 році

Новорічні свята – вдалий час, щоб проаналізувати все, що сталося за останні 12 місяців. Для українського 3G 2015 рік став переломним – воно нарешті стало “публічним”. Незважаючи на весь скептицизм і прогнози, за цей рік українські оператори зробили багато. Або достатньо. Пропоную згадати що і як було. Історію почнемо з 23 лютого 2015 року – день […]

У Шотландії створили ламповий годинник, що літає у повітрі

Кімнатний годинник Nixie був розроблений шoтландським винахідником Тoні Адамсoм, який і раніше займався створенням незвичайних приладів з використанням газoрозрядних індикатoрів. Рідкоземельні магніти, розташовані в нижній частині приладу, забезпечують фактичну левітацію елемента, на якому і знаходиться сам годинник. Для утримання цьoгo елемента пoсередині приладу використовують спеціальні електрoмагніти, які живляться від мережі і мають резервний акумулятoр, здатний підтримати працездатність приладу протягом 30 годин. Живлення годинника Nixie від стаціoнарнoї основи до літаючого елементу […]