Всі ми знаємо, що читати і писати текстові повідомлення за кермом небезпечно для життя, а в більшості країн ще й незаконно. Проте йти і листуватися теж може бути небезпечним – можна, наприклад, запросто спіткнутися або врізатися в дерево, стовп, стіну і т.п.

Складно повірити, але розробники додатків передбачили рішення і для таких випадків. Більш того, в 2014 році Apple запатентувала «прозорі повідомлення». При використанні даного режиму, фоном для листування служило б зображення, що передається камерою. Тобто ви могли б спокійно писати повідомлення і в той же час стежити за перешкодами, що очікуються на вашому шляху.

На даний момент Apple не анонсувала новий режим і тому можна скористатися софтом сторонніх розробників. Для пристроїв з джейлбрейком можна також використовувати твік CamText.

Функціонує CamText невигадливо – він трансформує зображення з камери на задній панелі в фонову картинку для месенджера. Тобто, під літерами буде видно те, куди спрямований видошукач, з великою ймовірністю це виявиться тротуар і власні ноги – що робити і так зрозуміло. Твік надлаштовується на типовий додаток «Повідомлення» і завантажується одночасно з ним – невеликий, але плюс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple випустила iOS 9.2.1

Після двох тестових версій iOS 9.2.1 Apple нарешті випустила фінальну прошивку. Оновитися можна вже зараз iOS 9.2.1 доступна для скачування по повітрю і через iTunes. Нова прошивка приносить дрібні виправлення багів, а також оновлення системи безпеки. Для поновлення просто зайдіть в Установки – Основні – Оновити ПЗ. Нагадаємо, що минулого тижня компанія вже випустила iOS 9.3 Public beta.

Повернутися на вершину. Що повинна зробити Apple, щоб знову сісти на трон

Коли дивишся в фінансовий звіт Apple, то важко не помітити той факт, що більшу частину доходу компанії становить продаж iPhone. У Купертіно нічого не заперечують – так, смартфон є найважливішим продуктом компанії і вона це зрозуміла через кілька років після випуску. Продаж ріс з кожним кварталом, народ вибудовувався в немислимі черги за новинкою, а в Apple […]

Замена дефектных деталей iPhone 5 продлена на год

Даже самые лучшие продукты дают сбои. В Apple некогда приняли программу замены деталей, преждевременно вышедших из строя или работающих с ошибками по вине производителя.  В категорию «глючных» аппаратов вошел iPhone 5, произведённый в период с сентября 2012 года по январь 2013 года. Первоначальная программа должна была длиться 2 года и предусматривала бесплатную замену дефектных деталей […]