Міжнародний зал слави і музей фотографії, розташований в місті Сент-Луїсі (штат Міссурі, США), в цьому році святкує свій 50-й ювілей. Як правило, в цей Зал слави включають художників-фотографів, інноваторів та піонерів своєї справи, завдяки яким сфера фотографії постійно розвивається. Як стало відомо, Стів Джобс стане одним з восьми нових членів Залу слави. Урочисту церемонію збираються провести 28 жовтня.

"Ім'я Стіва Джобса внесуть до Міжнародної зали слави і музею фотографії"

Разом з Джобсом в список потрапили два творці багатофункціонального графічного редактора Photoshop Джон Нолл і Томас Нол, документаліст Кен Бернс, фотографи Ернст Хаас і Енні Лейбовіц, британський автор-виконавець пісень, музикант і фотограф Грем Неш, а також фотограф-документаліст Себастьян Салгадо.

«Ось уже 50 років ми маємо честь відзначати і нагороджувати фотографів і професіоналів індустрії, які зробили істотний внесок у розвиток цієї професії, а також дозволили сформувати і визначити поняття сучасної фотографії», – говорить Петті Вента, директор Міжнародного залу слави і музею фотографії.

«У цьому році номінантами представлені люди, які зробили внесок у розвиток сучасної фотографії та відкрили для нас двері з минулого в майбутнє цієї індустрії».

Внесення Стіва Джобса в Зал слави пов’язують зі смартфоном iPhone, а точніше одного з найбільш популярних мобільних пристроїв з камерою.

«Стів Джобс був американським винахідником, бізнесменом і співзасновником компанії Apple, перетворивши її в найбільш інноваційну компанію в світі. Завдяки Стіву були створені продукти, що викликали справжню революцію в креативному світі і стали невід’ємним інструментом дизайнерів, кінематографістів, музикантів і фотографів. Захопленість фотографією відзначалася не тільки в його роботі, а й в житті. Найважливішим же внеском в розвиток сфери фотографії є винахід iPhone, пристрою, який менш ніж за десять років зміг змінити і світ мистецтва фотографії, і в цілому всієї індустрії навколо нього».

Нагадаємо про те,  що Стів Джобс став посмертно винахідником пульту для яхти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Глибока заморозка в колі: Galaxy S7 Edge vs iPhone 6s Plus

Глибока заморозка в колі: Galaxy S7 Edge vs iPhone 6s Plus У числі популярних краш-тестів, які проходять смартфони-флагмани, в особливій пошані випробування водою і холодом. Китайський ресурс Feng.com вирішив дещо ускладнити тест і в якості піддослідних вибрав двох виробників-конкурентів: Apple з його чинним флагманом iPhone 6s Plus і Samsung, який минулого місяця представив свою новинку […]

Apple випустила iOS 10.1 beta 2 для користувачів iPhone, iPad і iPod touch

Нова тестова збірка стала доступною для завантаження на сайті розробників в розділі Dev Center і через систему оновлень безпосередньо на самих пристроях. Реліз iOS 10.1 beta 2 відбувся через два тижні після виходу першої бета-версії оновлення. Нова тестова збірка проходить під номером 14B67 і важить близько 160 МБ. Нагадаємо, в списку змін iOS 10.1 компанія Apple […]

Google випустить месенджер зі штучним інтелектом

Google створює новий месенджер, який включатиме в собі чат-бота. Клієнт обміну мобільними повідомленнями частково матиме штучний інтелект і зможе самостійно спілкуватися з клієнтами, а також допомагати в пошуку інформації в інтернеті. Поки що невідомо, коли Google запустить свій додаток і наскільки він буде популярним. У самій компанії ніхто не коментує нову розробку. Якщо вірити виданню […]