Міжнародний зал слави і музей фотографії, розташований в місті Сент-Луїсі (штат Міссурі, США), в цьому році святкує свій 50-й ювілей. Як правило, в цей Зал слави включають художників-фотографів, інноваторів та піонерів своєї справи, завдяки яким сфера фотографії постійно розвивається. Як стало відомо, Стів Джобс стане одним з восьми нових членів Залу слави. Урочисту церемонію збираються провести 28 жовтня.

"Ім'я Стіва Джобса внесуть до Міжнародної зали слави і музею фотографії"

Разом з Джобсом в список потрапили два творці багатофункціонального графічного редактора Photoshop Джон Нолл і Томас Нол, документаліст Кен Бернс, фотографи Ернст Хаас і Енні Лейбовіц, британський автор-виконавець пісень, музикант і фотограф Грем Неш, а також фотограф-документаліст Себастьян Салгадо.

«Ось уже 50 років ми маємо честь відзначати і нагороджувати фотографів і професіоналів індустрії, які зробили істотний внесок у розвиток цієї професії, а також дозволили сформувати і визначити поняття сучасної фотографії», – говорить Петті Вента, директор Міжнародного залу слави і музею фотографії.

«У цьому році номінантами представлені люди, які зробили внесок у розвиток сучасної фотографії та відкрили для нас двері з минулого в майбутнє цієї індустрії».

Внесення Стіва Джобса в Зал слави пов’язують зі смартфоном iPhone, а точніше одного з найбільш популярних мобільних пристроїв з камерою.

«Стів Джобс був американським винахідником, бізнесменом і співзасновником компанії Apple, перетворивши її в найбільш інноваційну компанію в світі. Завдяки Стіву були створені продукти, що викликали справжню революцію в креативному світі і стали невід’ємним інструментом дизайнерів, кінематографістів, музикантів і фотографів. Захопленість фотографією відзначалася не тільки в його роботі, а й в житті. Найважливішим же внеском в розвиток сфери фотографії є винахід iPhone, пристрою, який менш ніж за десять років зміг змінити і світ мистецтва фотографії, і в цілому всієї індустрії навколо нього».

Нагадаємо про те,  що Стів Джобс став посмертно винахідником пульту для яхти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Nintendo Switch в Японії збирає черги біля магазинів

Любов японців до стояння в чергах знайшла чергове підтвердження – після того, як в Інтернет-магазинах консоль Nintendo Switch повністю розібрали за попереднім замовленням, вони вишикувалися у звичайних магазинах і точках продажу. Причому, місця у найбільших магазинів жителі Країни висхідного сонця займали заздалегідь, вночі. Крім самої приставки, геймери робили активні попередні замовлення на The Legend of […]

Twitter виключає можливість злому своїх серверів

Останнім часом в Мережі неодноразово з'являлася інформація про зломи численних акаунтів Twitter. Спочатку жертвами зловмисників стали такі знаменитості як Кеті Перрі, Кайлі Дженнер і навіть глава Facebook Марк Цукерберг, а потім російський хакер виставив на продаж базу майже 33 млн облікових записів. Само собою, Twitter не могла залишити це без уваги, і Майкл Коутс, глава відділу з забезпечення […]

Студентський тариф для Apple Music з’явився ще в 25 країнах світу

Компанія Apple розширила список регіонів, де доступний студентський тариф для музичного сервісу Apple Music. Якщо раніше спеціальна ціна для студентів була доступною в США, Австралії, Німеччини, Данії, Ірландії, Новій Зеландії і Великобританії, то тепер вона з’явилася ще в 25 країнах сіту. Вартість студентської підписки на Apple Music більш,  ніж в два рази нижча за стандартну індивідуальну […]