Міжнародний зал слави і музей фотографії, розташований в місті Сент-Луїсі (штат Міссурі, США), в цьому році святкує свій 50-й ювілей. Як правило, в цей Зал слави включають художників-фотографів, інноваторів та піонерів своєї справи, завдяки яким сфера фотографії постійно розвивається. Як стало відомо, Стів Джобс стане одним з восьми нових членів Залу слави. Урочисту церемонію збираються провести 28 жовтня.

"Ім'я Стіва Джобса внесуть до Міжнародної зали слави і музею фотографії"

Разом з Джобсом в список потрапили два творці багатофункціонального графічного редактора Photoshop Джон Нолл і Томас Нол, документаліст Кен Бернс, фотографи Ернст Хаас і Енні Лейбовіц, британський автор-виконавець пісень, музикант і фотограф Грем Неш, а також фотограф-документаліст Себастьян Салгадо.

«Ось уже 50 років ми маємо честь відзначати і нагороджувати фотографів і професіоналів індустрії, які зробили істотний внесок у розвиток цієї професії, а також дозволили сформувати і визначити поняття сучасної фотографії», – говорить Петті Вента, директор Міжнародного залу слави і музею фотографії.

«У цьому році номінантами представлені люди, які зробили внесок у розвиток сучасної фотографії та відкрили для нас двері з минулого в майбутнє цієї індустрії».

Внесення Стіва Джобса в Зал слави пов’язують зі смартфоном iPhone, а точніше одного з найбільш популярних мобільних пристроїв з камерою.

«Стів Джобс був американським винахідником, бізнесменом і співзасновником компанії Apple, перетворивши її в найбільш інноваційну компанію в світі. Завдяки Стіву були створені продукти, що викликали справжню революцію в креативному світі і стали невід’ємним інструментом дизайнерів, кінематографістів, музикантів і фотографів. Захопленість фотографією відзначалася не тільки в його роботі, а й в житті. Найважливішим же внеском в розвиток сфери фотографії є винахід iPhone, пристрою, який менш ніж за десять років зміг змінити і світ мистецтва фотографії, і в цілому всієї індустрії навколо нього».

Нагадаємо про те,  що Стів Джобс став посмертно винахідником пульту для яхти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

У iOS 10 з’явиться 74 нових смайлів

На нас чекає грандіозне оновлення. Точну дату проведення річної конференції для розробників WWDC 2016 Apple поки тримає в таємниці. Згідно з витоком інформації, неодноразово підтвердженим рядом зарубіжних джерел, орієнтовний час проведення головної річної події в житті компанії призначено на 13-17 червня. Один з найбільш очікуваних анонсів – презентація наступного покоління мобільної операційної системи – ювілейної […]

Через хакерську атаку гості готелю не могли потрапити в свої номери

Один з найкращих готелів Romantik Seehotel Jägerwirt підтвердив факт виплати хакерам приблизно $1,6 тисячі в біткоїнах. Зловмисникам вдалося зламати систему електронних ключів готелю, через що майже дві сотні гостей не могли потрапити в свої номери. Розкішний чотиризірковий готель Romantik Seehotel Jägerwirt розташований в красивому місці на березі озера і має сучасну інфраструктуру, що включає в […]

Spooly: магнітний Lightning-кабель, який легко розплутати

Коли ми віддаємо кілька сотень вічнозеленої валюти за новий iPhone, окрім відмінного смартфона доводиться задовольнятися вельми буденним аксесуаром – скромним Lightning-кабелем з вельми обмеженим терміном експлуатації. І у нього єдиний функціональний обов'язок – заряджати iOS-девайс і передавати дані через iTunes. Але ж користувач хоче більшого! І це бажання рухає розробників сторонніх аксесуарів придумувати більш зручні та надійні рішення. […]