Міжнародний зал слави і музей фотографії, розташований в місті Сент-Луїсі (штат Міссурі, США), в цьому році святкує свій 50-й ювілей. Як правило, в цей Зал слави включають художників-фотографів, інноваторів та піонерів своєї справи, завдяки яким сфера фотографії постійно розвивається. Як стало відомо, Стів Джобс стане одним з восьми нових членів Залу слави. Урочисту церемонію збираються провести 28 жовтня.

"Ім'я Стіва Джобса внесуть до Міжнародної зали слави і музею фотографії"

Разом з Джобсом в список потрапили два творці багатофункціонального графічного редактора Photoshop Джон Нолл і Томас Нол, документаліст Кен Бернс, фотографи Ернст Хаас і Енні Лейбовіц, британський автор-виконавець пісень, музикант і фотограф Грем Неш, а також фотограф-документаліст Себастьян Салгадо.

«Ось уже 50 років ми маємо честь відзначати і нагороджувати фотографів і професіоналів індустрії, які зробили істотний внесок у розвиток цієї професії, а також дозволили сформувати і визначити поняття сучасної фотографії», – говорить Петті Вента, директор Міжнародного залу слави і музею фотографії.

«У цьому році номінантами представлені люди, які зробили внесок у розвиток сучасної фотографії та відкрили для нас двері з минулого в майбутнє цієї індустрії».

Внесення Стіва Джобса в Зал слави пов’язують зі смартфоном iPhone, а точніше одного з найбільш популярних мобільних пристроїв з камерою.

«Стів Джобс був американським винахідником, бізнесменом і співзасновником компанії Apple, перетворивши її в найбільш інноваційну компанію в світі. Завдяки Стіву були створені продукти, що викликали справжню революцію в креативному світі і стали невід’ємним інструментом дизайнерів, кінематографістів, музикантів і фотографів. Захопленість фотографією відзначалася не тільки в його роботі, а й в житті. Найважливішим же внеском в розвиток сфери фотографії є винахід iPhone, пристрою, який менш ніж за десять років зміг змінити і світ мистецтва фотографії, і в цілому всієї індустрії навколо нього».

Нагадаємо про те,  що Стів Джобс став посмертно винахідником пульту для яхти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Skype вводить обмеження на обсяг переданих файлів

На офіційному сайті техпідтримки популярного VoIP-сервісу Skype повідомляється про зміни в алгоритмі обміну файлів між користувачами. Гарна новина полягає в тому, що відтепер всі передані через Skype файли будуть синхронізуватися з усіма пристроями користувача. На практиці це означає, що якщо вам, скажімо, передали файл на настільний клієнт Skype, то ви також зможете отримати до нього […]

Влада США подала повторний позов до Apple про злом iPhone наркодилера

Міністерство юстиції США подало повторний позов на Apple з приводу злому iPhone, що належить обвинуваченому в незаконному обороті наркотиків Джан Феню в штаті Нью-Йорк (США). Про це повідомляє Reuters з посиланням на заяву відомства. Минулого тижня суддя в Нью-Йорку Джеймс Оренстайн виніс рішення, згідно з яким влада США згідно із законом не можуть зобов’язати Apple […]

iPad Pro проти Chromebook Pixel: хто переможе?

iPad Pro – це найбільший планшет Apple, а також справжня загроза ринку професійних пристроїв (мова йде про ноутбуки на Chrome OS). Ноутбук компанії Google вже відчув на собі тиск гаджету, розробленого компанією з Купертіно. Правду кажучи, ноутбук Pixel завжди був популярним тільки завдяки хорошій роботі спеціалістів по рекламі. Chromebook Pixel має відмінний дизайн та хорошу […]