Один майстер із США почав пропонувати послугу з перетворення звичайних моделей Apple Watch в золоті. Це відмінний спосіб заощадити для тих, у кого немає зайвих десяти тисяч доларів на придбання Apple Watch Edition, каже ентузіаст, який представляється як Casey Neistat.

В онлайн-магазині Apple за кілька годин були розпродані всі виділені для перших покупців Apple Watch. Найбільш популярною моделлю є варіант «ручного» комп'ютера в спортивному виконанні. З цієї причини, можна думати, пропозиція американця буде умісною. Вартість послуги складає 10 доларів.

«Вам не потрібно продавати нирку заради купівлі золотих Apple Watch», – заявляє ентузіаст. – Замість того щоб платити $ 10 000 (це роздрібна ціна самої доступної версії Apple Watch Edition в США), вам потрібно витратити всього $ 10, щоб за кілька хвилин «перетворити» ваші Apple Watch в золоті Apple Watch Edition ».

Якщо хтось вирішить повернути Apple Watch Edition, щоб скористатися пропозицією Casey Neistat, варто відзначити, що зробити це не так просто. Для носимого на зап'ясті виробу термін здачі складає ті ж 14 календарних днів з моменту доставки, але для моделей з дорогої колекції підготовлена ​​особлива політика повернення.

Золоті Apple Watch будуть ретельно вивчати фахівці Apple. У них в розпорядженні є мікроскоп і навіть електронні ваги для ювелірних виробів, за допомогою яких співробітники компанії перевіряють пристрій на предмет механічних пошкоджень. Повернення кожного примірника Apple Watch Edition курирує особисто керуючий Apple Store.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

ЗМІ: iPhone 6C та Apple Watch 2 будуть презентовані у березні 2016 року

Apple планує представити в березні наступного року друге покоління Apple Watch, а також 4-дюймовий смартфон iPhone 6C. Про це зазначив головний редактор видання 9to5mac, Марк Гурман, який раніше надавав лише достовірну інформацію про вихід новинок від Apple. Через місяць після офіційного релізу новинка з’явиться на полицях магазинів. Відзначимо, що запуск оригінального смарт-годинника Apple Watch відбувся лише через півроку після анонсу. У вересні виробник […]

Іспанські вчені навчили нейромережу визначати сарказм в Twitter

Вчені з Лісабонського університету створили нейромережу, яка визначає, чи варто буквально розуміти сенс повідомлень в Twitter. Про це пише New Scientist. Технологія заснована на обробці даних, які допоможуть зрозуміти контекст кожного твіту – в першу чергу, всіх попередніх твітів і дій користувача в соцмережі. «Лексичні репліки самі по собі не несуть достатньої інформації для розпізнавання […]

iPhone 7 Plus проти Nokia 6: порівняння якості зйомки

Від смартфону Nokia 6 очікують досить багато. Повернення легендарного бренду на мобільний ринок супроводжується підвищеною увагою ЗМІ. Незважаючи на доступний цінник Nokia 6 отримав дизайн, що відповідає сучасним трендам: дисплей захищає округлене 2,5D-скло в стилі iPhone 7, корпус виготовлений з металу зі смужками, зміщеними до країв, як у того ж «яблучного» флагману, якісна 16-мегапіксельна камера. […]