Один майстер із США почав пропонувати послугу з перетворення звичайних моделей Apple Watch в золоті. Це відмінний спосіб заощадити для тих, у кого немає зайвих десяти тисяч доларів на придбання Apple Watch Edition, каже ентузіаст, який представляється як Casey Neistat.

В онлайн-магазині Apple за кілька годин були розпродані всі виділені для перших покупців Apple Watch. Найбільш популярною моделлю є варіант «ручного» комп'ютера в спортивному виконанні. З цієї причини, можна думати, пропозиція американця буде умісною. Вартість послуги складає 10 доларів.

«Вам не потрібно продавати нирку заради купівлі золотих Apple Watch», – заявляє ентузіаст. – Замість того щоб платити $ 10 000 (це роздрібна ціна самої доступної версії Apple Watch Edition в США), вам потрібно витратити всього $ 10, щоб за кілька хвилин «перетворити» ваші Apple Watch в золоті Apple Watch Edition ».

Якщо хтось вирішить повернути Apple Watch Edition, щоб скористатися пропозицією Casey Neistat, варто відзначити, що зробити це не так просто. Для носимого на зап'ясті виробу термін здачі складає ті ж 14 календарних днів з моменту доставки, але для моделей з дорогої колекції підготовлена ​​особлива політика повернення.

Золоті Apple Watch будуть ретельно вивчати фахівці Apple. У них в розпорядженні є мікроскоп і навіть електронні ваги для ювелірних виробів, за допомогою яких співробітники компанії перевіряють пристрій на предмет механічних пошкоджень. Повернення кожного примірника Apple Watch Edition курирує особисто керуючий Apple Store.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Як додати платіжну карту в iCloud Keychain

Зручно зберігати паролі і платіжну інформацію можна не тільки на сторонніх сервісах, але і за допомогою стандартного інструменту в iOS і OS X – iCloud Keychain. Сьогодні розповімо, як швидко додати кредитку в сховище і синхронізувати її з усіма пристроями. Насамперед переконайтеся, що iCloud Keychain включена. Зробити це можна, зайшовши в Налаштування → iCloud → […]

Apple запатентувала сенсорний екран, з яким можна працювати в рукавичках

Взимку, коли на вулиці холодно, необхідно зберігати свої руки в теплі, для цього люди зазвичай носять рукавички. Але управляти iPhone при цьому, як відомо, практично нереально. Ємнісні сенсорні екрани, які зараз використовуються в Apple-комунікаторах, побудовані на можливості кінчиків пальців пропускати електрику, а товста, груба вовняна тканина перешкоджає цьому і грає роль ізолюючого шару. Але зовсім […]

В Google Play з’явився другий додаток від Apple – клієнт сервісу Apple Music

Apple випустила офіційний клієнт Apple Music для операційної системи Android. Таким чином, реліз додатку для «зелених роботів» відбувся вже через чотири місяці після офіційного запуску сервісу компанією для власної платформи. Дизайн версії додатку Apple Music для магазину Google Play зберіг риси аналогічного додатку для iOS. Однак, заради справедливості необхідно відмітити, що деякі елементи інтерфейсу нового […]