У Німеччині ведеться будівництво селища Хайдельберга – найбільшого в світі житлового комплексу, створеного на засадах пасивного будинку. У ньому буде обладнано 162 квартири, а також будуть розбиті вертикальні сади і встановлені сонячні панелі. Будинки міста будуть самостійно забезпечувати себе енергією.

У Німеччині будують найбільше енергоефективне місто

Дизайнерська фірма Frey Architekten спеціально розробляла будинок для різних категорій людей. Серед 162 квартир можна зустріти як невеликі житлові приміщення з однією спальнею, так і сімейне житло на 4-5 чоловік.

Житловий комплекс буде повністю енергоефективним. Для цього його обладнають сонячними панелями і розумною системою вентиляції. Уникнути витрати енергії дозволить навіть фарба на стінах – вона буде окисляти оксиди азоту, перетворюючи їх в нешкідливі нітрати. Повітря при цьому буде насичуватися киснем.

"енергоефективне місто"

У кожній квартирі буде свій балкон. Будинки також обладнають вертикальними садами і зеленими насадженнями на даху, повідомляє Inhabitat.

Селище Хайдельберга відповідає п’яти ключовим принципам Frey Architekten: екологія, доступність, інтеграція, інновація і прибутковість. Фірма має намір побудувати таке житло, яке прослужить мешканцям все життя. Будівництво комплексу буде завершено в 2017 році.

Нагадаємо: в Україні почали друкувати будинки на 3-D принтері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple призначила Філа Шиллера главою магазинів App Store, а Джефа Уільямса – операційним директором

Apple декілька днів тому заявила про нові кадрові призначення, представивши як уже знайомих нам працівників, так і людину, яка раніше не працювала в корпорації. Віце-президент Джеф Уільямс став головним операційним директором компанії, а керівник міжнародного маркетингу Філ Шиллер (на фото) призначений главою магазинів App Store – говориться в прес-релізі Apple.  Посада операційного директора залишалась вакантною […]

Зловмисники розсилають вірус від імені компанії Razer

Хакери використовують базу даних компанії Razer для розсилки вірусів. У листі від імені відомого виробника пропонується безкоштовна спонсорська допомога стримерам. Пройшовши за посиланням, користувач ризикує «заразити» свій комп’ютер шкідливою програмою. Відрізнити «ворожий» лист досить просто: Його надсилають з електронної поштової скриньки, розміщеної на сервісі Gmail, а не на Razerzone. Razer пишуть з помилкою (Razorzonesponsorship). У листі виявляються […]

В 2016 році у Європі було продано понад 100 тисяч нових електромобілів

За минулий рік продаж нових електрокарів в Європі вперше в історії перевищив позначку в 100 тисяч одиниць, досягнувши показника в 102,6 тисячі машин. Це на 4,7% більше, ніж було в 2015 році, коли було придбано 97,7 тисячі штук. Всього ж на європейських дорогах, за даними видання Avere-France, вже їздять близько 340 тисяч автомобілів на електричній […]