Компанія MSC Accessories представила оригінальний проект, мета якого – перетворити iPhone в модульний смартфон. Схожу концепцію просуває компанія Google в рамках проекту Ara. Розроблений стартапом з Майамі чохол Moscase складається з двох частин: основної, яка кріпиться на iPhone, і змінних модулів, що мають різне призначення та функції.

Сам захисний «бампер» Moscase з самого початку укомплектований набором сенсорів для вимірювання температури тіла, частоти серцевих скорочень, вмісту кисню в крові, рівня стресу та ін. Аксесуар підключається до iPhone через Lightning-роз'єм. Зібрані дані передаються в додаток, де аналізуються і відображаються в зручному вигляді. Додаткові модулі кріпляться з заднього боку корпусу.

Розробники анонсували п'ять додаткових блоків. За бажанням користувача до Moscase можна підключити модуль Breathalyzer для вимірювання концентрації алкоголю в крові користувача, Collector – сонячну панель для підзарядки акумулятора, Booster – додаткову батарею, поєднану з флеш-накопичувачем, Rocker – додаткові динаміки для поліпшення якості звучання пристрою і Reader – екран на основі e-ink для реалізації функціональності рідера.

Випускати Moscase планується в різних варіантах колірного оформлення. Аксесуар буде доступний спочатку тільки для iPhone 6 та iPhone 6 Plus.

Засоби для виробництва чохла Moscase збираються на Kickstarter. Учасникам проекту потрібно $ 150 000, Зараз залучено близько $ 25 000. Вартість основної частини становить $ 59, а інші модулі можна придбати окремо або в комплекті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Чохол для iPad Air Plus

Не один раз блогер Сонні Діксон викладав в Мережу фотографії окремих частин майбутніх «яблучних» продуктів або аксесуари до них. І виявлявся правий. Так і цього разу у загадкового користувача в руках виявилося кілька фотографій, на яких чохол від майбутнього 12,9 дюймового iPad порівнюється з останнім поколінням iPad Air 2. Фотографії кейса від «гігантського» планшета iPad […]

Чем можно дополнить стандартный видеоплеер на IOS 7?

   Несмотря на красивый и оригинальный дизайн и удобство, в стандартном видеоплеере IOS имеются недостатки. Самыми большими неудобствами можно назвать его полную зависимость от iTunes и возможность воспроизведения музыкальных файлов исключительно в формате MP4. Такие ограничения создают некоторые неудобства для любителей видео, поэтому аналитики опубликовали список из нескольких альтернативных программ и приложений для просмотра фильмов […]

Чому чутки про провальний iPhone 7 вигідні самій Apple

Інновації – штука досить спірна. iPhone 6s, наприклад, багато разів названий одним з найбільш досконалих смартфонів, все-таки не зумів домогтися тієї популярності, що завоював iPhone 5s за час свого існування на ринку. iPhone 7, за чутками, ризикує опинитися ще менш привабливим, як з точки зору нових технологій, так і з точки зору зовнішнього оформлення, практично повністю […]