Apple зазвичай не розкриває всі особливості своїх мобільних продуктів, так що справу доводиться брати до своїх рук незалежним дослідникам. Окрім фахівців iFixit, що оцінюють ремонтопридатність «яблучних» новинок, всередину годинників Apple Watch заглянули експерти з Chipworks, що вивчають нову апаратну платформу Apple S1. Це високоінтегрована система в корпусі, яка вкладена у гумовий кожух, щоб повністю виключити зовнішній вплив на елементи.

Замість традиційного рішення PCB (друкована плата) хлопці з Купертіно створили для Apple Watch систему SiP – System-in-Package. Вона включає в себе одразу всі необхідні для роботи пристрою компоненти (датчики, графічний адаптер, оперативну пам'ять і т.д.) Іншими словами, у Apple Watch немає системної плати в звичному розумінні, натомість, процесор і контролери знаходяться всередині єдиного корпусу. Сама компанія називає S1 «повнофункціональним комп'ютером на чіпі».

Мікросхема всередині смарт-годинника має розмір у кілька квадратних міліметрів і володіє надзвичайно низьким енергоспоживанням, але при цьому забезпечує досить високу обчислювальну продуктивність. Щоб створити такий чіп, потрібні не тільки першокласні розробники, але й тонкий техпроцес, заточений під пристрої з надмалим енергоспоживанням.

В даний час усіх подробиць щодо можливостей S1 немає, але сам факт об'єднання такої кількості різних апаратних блоків доводить, що дана платформа є досить потужною і багатофункціональною. За оцінками Chipworks, Apple S1 за своїми можливостями перевершує системи на чіпі для смартфонів, випущені чотири-п'ять років тому. За непрямими ознаками фахівці встановили, що SiP-платформа відповідає за продуктивністю однокристальній системі Apple A5, яка використовується в iPhone 4s, iPad mini та iPad 2.

Володіючи серйозною обчислювальною потужністю і широкими можливостями, Apple S1 дозволила Apple наділити свій переносний комп'ютер функціями, які недоступні конкуруючим їм технологічним рішенням інших компаній.

Варто відзначити, що корпус Apple Watch не є герметичним, як корпус iPhone, його можна відкрити і навіть замінити модуль Apple S1, тим самим модернізувавши всю систему. Подібний підхід хоч і є недосконалим, але дозволяє продовжити термін життя пристроїв з дорогих колекцій Apple Watch або Apple Watch Edition.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Популярный медиа-плеер VLC обновился и вскоре появится в свободном доступе на App Store

Любимый медиа-плеер VLC для iOS уже появился в App Store некоторых стран, и вскоре будет доступен для остальных пользователей. По сообщениям Reddit, обновить медиа-плеер до версии 2.4.1 можно уже сейчас, но только в том случае, если приложение уже установлено на устройстве.   Взаимоотношения между App Store и VLC имеют долгую и сложную историю. Так, в 2011 […]

Galaxy Tab A — залізний планшет від Samsung

У поточному році корпорація Samsung ще не випустила жодного планшету. Хіба так можна? Звичайно ж, ні, вирішили корейці – і представили стильну «таблетку» з середньостатистичною начинкою. Планшет Galaxy Tab A пропонується в двох варіантах – з екраном в 8 і 9,7 дюйма. Дозвіл складає 1024 х 768 пікселів. Обидва пристрої працюють під управлінням одного і […]

Американець виграв кросівки Nike Air MAG, що шнуруються самі

А тепер боїться їх носити. Пам’ятайте кросівки на автошнурівці з фільму «Назад в майбутнє», які місяць тому Nike виставила на аукціоні? Так ось у них з’явився перший володар. Переможець на ім’я Кріс витратив на них всього-лише $50. Чоловік заявляє, що взяв участь в розіграші абсолютно випадково, просто пожертвувавши гроші благодійному фонду імені Майкла Джея Фокса, […]