Багато людей оберігають своє приватне життя і не люблять, коли навколишні підглядають в екран їх смартфонів і планшетів. Для таких випадків канадські розробники створили особливе захисне скло, яке можна розмістити на екрані iPhone. Завдяки спеціальній оптичної технології, зображення на дисплеї зможе побачити лише та людина, яка знаходиться прямо перед гаджетом. Будь-хто інший, що спробував кинути погляд збоку або зверху, не зможе нічого розібрати.

"Peek Screen: «мікрожалюзі» для захисту інформації на екрані iPhone"

Скло під назвою Peek Screen дозволить захистити конфіденційну інформацію на iPhone в будь-якому положенні – як у вертикальному, так і в горизонтальному режимі перегляду. Особлива технологія не дозволяє стороннім підглядати за вмістом на екрані.

Розробка компанії Slow Labs дозволяє переглядати інформацію на екрані iPhone в будь-якому положенні. Можна переходити з альбомного в портретний режим і назад. Користувач чітко бачить всю інформацію, при цьому підглядаючим стороннім видно тільки чорний екран.

Також забезпечується конфіденційність на ходу – завдяки зменшенню відблисків, зводяться до мінімуму відображення в умовах несприятливого освітлення.

Peek Screen – не перша розробка такого роду, однак у неї є кілька переваг, основна – висока прозорість. Так, як мова йде про повноцінне скло, рівень його прозорості досягає 87%, що набагато вище, ніж у рішень 3M, ZAGG або Bodyguards. При використанні типових плівок зображення помітно втрачає яскравість: картинка стає темною, навіть якщо збільшити яскравість екрану.

По-друге, рішення канадських розробників забезпечує надійний захист від подряпин і повністю усуває відбитки пальців. Також Peek Screen тонше (0,3 мм) і дешевше конкурентів.

"Peek Screen2"

Для виробництва скла Peek Screen розробники запустили кампанію на Kickstarter. За кілька днів їм вдалося зібрати необхідні $15 000.

Цікавий спосіб захисту екрану смартфону від зацікавлених посторонніх ми описували раніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Як швидко звільнити місце в iCloud

Заповнений вщерть iCloud часте явище серед власників iPhone і iPad, які не бажають купувати додатковий простір. Сьогодні розповімо, як впорядкувати сховище і позбутися від попередження про брак місця в хмарі. Частка резервних копій У налаштуваннях iTunes на Mac або Windows можна знайти пункт, що дозволяє вибрати місце для зберігання резервної копії Вашого iPhone або iPad на комп’ютері […]

NASA повідомило про поломку марсохода Curiosity

Фахівці NASA виявили пошкодження одного з коліс марсохода Curiosity, повідомляється на сайті агентства. На фотографії марсохода, зробленої 19 березня фахівці виявили два розриви середнього лівого колеса. Керівник місії Curiosity Джим Еріксон запевнив, що термін придатності всіх шести коліс марсохода достатній для досягнення всіх запланованих точок маршруту експедиції, хоча і зазначив, що знос колеса відбувається швидше, […]

Як за допомогою спалаху дізнаватися про нові повідомлення і вхідні дзвінки

Сьогодні більшість смартфонів оснащені спеціальним сигнальним світлодіодом. Він дозволяє користувачам, не включаючи екран, дізнатися про вхідні дзвінки, нові попередніх повідомленнях або про низький заряд акумулятора. На жаль, але Apple відмовилася від подібної ідеї. Однак користувачі iPhone можуть використовувати альтернативу. При бажанні власники смартфонів від компанії Apple можуть активувати спеціальну функцію, яка буде повідомляти про вхідні […]