Три місяці тому компанія SpaceX і PayPal, на чолі з Елоном Маском, провела перше випробування «потяга майбутнього». Проект Hyperloop – це справжній виклик транспортній системі за частиною швидкості сполучення між двома точками.

"Welcome to Hyperloop! Одягай VR-окуляри і їдь до Парижу"

У планах компаній – прокладка маршруту з Лос-Анджелеса в Сан-Франциско. Теоретично, відстань в 600 км поїзд Hyperloop здатний долати всього за 30 хвилин.

На думку Маска, в найближчі 10-15 років Hyperloop цілком зможе замінити звичні пасажирські електропоїзди. І хоча проект зазнає суттєвих фінансових труднощів, а в його успішності з кожним днем сумніваються все більше і більше інвесторів, засновник Tesla щиро вірить, що все вийде.
Hyperloop призначений не тільки для транспортування вантажів, а й пасажирів. Але як буде почувати себе людина, опинившись в «транспорті майбутнього»?

Над цим питанням задумалося рекламне агентство IndG. Перемігши в конкурсі дизайну Hyperloop (на початку року IndG посіло друге місце) агентство випустило спеціальний віртуальний симулятор Hyperloop VR для Android та iOS.

"Hyperloop"

Ласкаво просимо на борт Hyperloop! Запускаєте додаток, одягаєте окуляри віртуальної реальності і сміливо відправляєтеся за маршрутом Амстердам – Париж.

Що відчуваєш під час такої віртуальної поїздки? Нестерпну нудьгу. Стрімко цокаючий одометр, позамежна швидкість спідометра і парочка сидінь перед очима. Власне, це і все, чим може похвалитися віртуальна капсула Hyperloop. Без вікон, без дверей, без будь-якого інтерактиву.

Майбутнє не настільки райдужне, як може здатися на перший погляд.

Цього місяця будуть представлені безпілотні автомобілі Uber. Заходьте і дізнавайтеся.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Як підготуватися до майбутніх змін в Інстаграм

Судячи з недавніх новин, нововведення в популярному додатку Instagram неминучі – очікується, що в найближчі декілька днів хронологічний порядок видачі фотографій зміниться на актуальний для конкретного користувача. Є спосіб до цього підготуватися, причому за допомогою стандартних засобів програми. Коли стрічка фотографій стане хаотичною, ви можете втратити оновлення від улюблених акаунтів серед великої кількості облікових записів […]

Samsung купує американського виробника автоелектроніки Harman за $8 млрд

Як би того не хотілося Apple, від «улюбленого» південнокорейського бренду Samsung їй не позбутися ні в одній зі сфер, в якій американська компанія вирішить розгорнути свою діяльність. І поки містичний проект Titan продовжує припадати пилом, Samsung вирішила придбати відомого виробника автоелектроніки Harman International Industries. Оприлюднена сума угоди – $8 млрд, а процедуру придбання Harman і переходу […]

Осенью свет увидят обе модели iPhone 6

Раньше о 5,5-дюймовом iPhone 6 только говорили, но представление нового макета этого планшетофона повлияло на общественное мнение, о том,  что вряд ли он  выйдет  в  текущем году.    Сейчас iPhone 6 ожидается одновременно в двух модификациях – это наличие 4,7 и 5,5- дюймовых дисплеев. Осталось только гадать, задержится ли этот крупный гадежт при появлении в продаже […]