Три місяці тому компанія SpaceX і PayPal, на чолі з Елоном Маском, провела перше випробування «потяга майбутнього». Проект Hyperloop – це справжній виклик транспортній системі за частиною швидкості сполучення між двома точками.

"Welcome to Hyperloop! Одягай VR-окуляри і їдь до Парижу"

У планах компаній – прокладка маршруту з Лос-Анджелеса в Сан-Франциско. Теоретично, відстань в 600 км поїзд Hyperloop здатний долати всього за 30 хвилин.

На думку Маска, в найближчі 10-15 років Hyperloop цілком зможе замінити звичні пасажирські електропоїзди. І хоча проект зазнає суттєвих фінансових труднощів, а в його успішності з кожним днем сумніваються все більше і більше інвесторів, засновник Tesla щиро вірить, що все вийде.
Hyperloop призначений не тільки для транспортування вантажів, а й пасажирів. Але як буде почувати себе людина, опинившись в «транспорті майбутнього»?

Над цим питанням задумалося рекламне агентство IndG. Перемігши в конкурсі дизайну Hyperloop (на початку року IndG посіло друге місце) агентство випустило спеціальний віртуальний симулятор Hyperloop VR для Android та iOS.

"Hyperloop"

Ласкаво просимо на борт Hyperloop! Запускаєте додаток, одягаєте окуляри віртуальної реальності і сміливо відправляєтеся за маршрутом Амстердам – Париж.

Що відчуваєш під час такої віртуальної поїздки? Нестерпну нудьгу. Стрімко цокаючий одометр, позамежна швидкість спідометра і парочка сидінь перед очима. Власне, це і все, чим може похвалитися віртуальна капсула Hyperloop. Без вікон, без дверей, без будь-якого інтерактиву.

Майбутнє не настільки райдужне, як може здатися на перший погляд.

Цього місяця будуть представлені безпілотні автомобілі Uber. Заходьте і дізнавайтеся.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Конкурент Google Home від Apple може розпізнавати обличчя користувача

Наближається літо, а влітку традиційно спливає величезна кількість чуток про різні пристрої і сервіси Apple, які можуть готуватися до виходу. За минулий тиждень ми вже дуже багато дізналися про iPhone 7, а також про Siri SDK і пристрій, який буде конкурувати з Google Home, центром розумного будинку. Нещодавно про нього стало відомо ще більше, завдяки CNET. Нагадаємо, мова […]

Користувачі скаржаться на зависання планшета iPad Pro

Нещодавно в продажі з’явився 12,9-дюймовий планшет iPad Pro, виходу якого з нетерпінням очікували тисячі любителів планшетів по всьому світу. Однак користувачі вже встигли виявити в ньому досить неприємну проблему. За інформацією багатьох володільців iPad Pro, яка була розміщена на офіційному форумі технічної підтримки Apple, планшет перестає реагувати на дії користувача після довгої зарядки – зазвичай […]

Перший комп’ютер Apple вийшов 39 років тому

3 січня 1977 ентузіасти, що заснували невелику фірму з Купертіно – Стів Джобс і Стів Возняк – запустили в продаж першу партію власних комп’ютерів з дуже лаконічною назвою “Apple 1”. C того часу пройшло вже рівно 39 років – пристрій став рідкісним експонатом, а компанія перетворилася на одну з найвпливовіших у світі корпорацій. Девайс функціонував […]