Три місяці тому компанія SpaceX і PayPal, на чолі з Елоном Маском, провела перше випробування «потяга майбутнього». Проект Hyperloop – це справжній виклик транспортній системі за частиною швидкості сполучення між двома точками.

"Welcome to Hyperloop! Одягай VR-окуляри і їдь до Парижу"

У планах компаній – прокладка маршруту з Лос-Анджелеса в Сан-Франциско. Теоретично, відстань в 600 км поїзд Hyperloop здатний долати всього за 30 хвилин.

На думку Маска, в найближчі 10-15 років Hyperloop цілком зможе замінити звичні пасажирські електропоїзди. І хоча проект зазнає суттєвих фінансових труднощів, а в його успішності з кожним днем сумніваються все більше і більше інвесторів, засновник Tesla щиро вірить, що все вийде.
Hyperloop призначений не тільки для транспортування вантажів, а й пасажирів. Але як буде почувати себе людина, опинившись в «транспорті майбутнього»?

Над цим питанням задумалося рекламне агентство IndG. Перемігши в конкурсі дизайну Hyperloop (на початку року IndG посіло друге місце) агентство випустило спеціальний віртуальний симулятор Hyperloop VR для Android та iOS.

"Hyperloop"

Ласкаво просимо на борт Hyperloop! Запускаєте додаток, одягаєте окуляри віртуальної реальності і сміливо відправляєтеся за маршрутом Амстердам – Париж.

Що відчуваєш під час такої віртуальної поїздки? Нестерпну нудьгу. Стрімко цокаючий одометр, позамежна швидкість спідометра і парочка сидінь перед очима. Власне, це і все, чим може похвалитися віртуальна капсула Hyperloop. Без вікон, без дверей, без будь-якого інтерактиву.

Майбутнє не настільки райдужне, як може здатися на перший погляд.

Цього місяця будуть представлені безпілотні автомобілі Uber. Заходьте і дізнавайтеся.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

App Store впав під напливом бажаючих завантажити новий додаток з Кім Кардаш’ян

Цього року емодзі були всюди. Так, компанія EmojiWorks випустила власну клавіатуру з емодзі, яких настільки багато, що навіть всіх і не згадати. Так, окрім оновлення «стандартного» пакету, з’явились, наприклад, «зіркові» смайлики та спеціальна лінійка від Twitter до нью-йоркського тижня моди. Телезірка Кім Кардаш’ян не змогла також пройти мимо. У неї вже є своя гра для […]

Вьетнамские ювелиры представили по-настоящему золотой iPad Air 2

Дизайн «яблочных» устройств всегда был излюбленной целью ювелирных компаний, занимающихся выпуском модифицированных девайсов. Анонсированный в прошлом месяце iPad Air 2 не стал исключением: вьетнамские мастера из Karalux представили моддинг второго поколения «воздушного» планшета, полностью сделанного из золота. В отличие от своих коллег, вьетнамцы делают ставку именно на большом объеме производства. Так, по признанию самих ювелиров, […]

Забув пароль на iPhone або iPad – як скинути / змінити код екрану блокування

Регулярно користуючись смартфоном або планшетом, досить важко забути пароль екрану блокування, так як вводити його доводиться досить часто. Однак такі ситуації все ж трапляються, і в цьому матеріалі ми розповімо про те, як скинути або змінити пароль на iPhone або iPad. Отже, єдиним способом скидання пароля екрану блокування будь-якого iДевайсов є повна перевстановлення операційної системи […]