Стандартні ремінці для Apple Watch з часом можуть поміняти колір і деформуватися. Про це йдеться у внутрішній документації для співробітників технічної підтримки магазинів Apple Store. Компанія з містечка Купертіно розповіла, в яких випадках вона не буде виробляти гарантійний обмін аксесуара.

На металевих браслетах для Apple Watch з часом можуть з'явитися подряпини і потертості, попереджає Apple. Фтореластомірні ремінці для годинника з колекції Apple Watch Sport мають властивість змінювати колір, як і деякі шкіряні моделі при звичайному використанні. Компанія відзначає, що зміна кольору шкіряних ремінців може відбутися «через виділення поту або використання лосьйонів». Згідно з документацією, це «природний результат при носінні аксесуара».

Apple призводить фотографії ремінців зі слідами використання. Так, на блакитному браслеті помітні потертості і зміни кольору матеріалу. Також шкіряні ремінці мають властивість з часом деформуватися. На блочних браслетах утворюються потертості. В Apple підкреслюють, що все це негарантійні випадки і не підпадають під програму повернення або обміну.

Компанія розпочала продажі своїх Apple Watch в країнах "першої хвилі" у п'ятницю, 24 квітня. До таких регіонів належать США, Австралія, Великобританія, Німеччина, Канада, Франція, Китай, Японія і Гонконг. Купити пристрій, просто зайшовши в Apple Store, неможливо. На даний момент поки що вони доступні тільки для тих, хто встиг оформити попереднє замовлення. Девайси доступні в обмежених кількостях в шести бутиках: у Токіо, Лондоні, Лос-Анджелесі, Парижі, Берліні та Мілані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Китайская магия для iPhone 5S

       Спрос на iPhone 5S Gold превзошел все ожидания. Он превышает чёрную и серую модели почти в два раза. На что оперативно отреагировали предприниматели из Китая. Ими был выпущен комплект наклеек, превращающий простой iPhone в золотой.         Потратив всего 10 минут и 25 долларов, Вы можете стать обладателем casual гаджета. Как Вам идейка?

Blendoku 2 — кольорова феєрія

Наскільки добре ви розбираєтесь у кольорах? Після знайомства з грою Blendoku ваша відповідь буде однозначною: «Я зовсім не розуміюсь на кольорах». Blendoku 2 —це своєрідна головоломка, в якій вам необхідно в правильному порядку викладати кольори та відтінки від теплих тонів до холодних та навпаки. Відкривши цю чудову гру, ви відразу ж зможете побачити 4 набори рівнів, […]

GAMES. Rovio выпустила Retry

Если легенда Финляндии – мобильное подразделение Nokia перешла в руки корпорации Microsoft, то разработчик «злых птиц» Rovio остается символом величия технологической Финляндии. Самый «старый» разработчик мобильных игр решил представить национальную версию игры в стиле Flappy Bird. Игра Retry создана по мотивам культовой программы, которую выпустили в новом подразделении Rovio – LVL11. Retry очень напоминает классические […]