"Apple відмовляється від імені Apple Store"

Ідея відкрити власну мережу магазинів Стіву Джобсу прийшла в голову ще на початку 2000-х. Засновник Apple категорично був проти, щоб на вітрині, біля продукції його компанії, стояв якийсь гаджет конкурента.

Джобса не зупиняло те, що подібні експерименти з відкриття власних мереж закінчилися невдачею для кількох впливових брендів, на кшталт Gateway Inc. Але Стіва не зупинити, і 19 травня 2001 року відчинилися двері перших магазинів: в Макліні (штат Вірджинія) і Глендейлі (штат Каліфорнія). За 15 років Apple обросла значною мережею з 486 роздрібних магазинів, розташованих в 19 країнах по всьому світу.

"Перший Apple Store в Глендейлі"

Перший Apple Store в Глендейлі

Зовсім недавно нове керівництво компанії прийняло рішення про ребрендинг магазинів Apple Store. Тепер офіційні магазини Apple втратять слова «Store» (в переклад з англ. – «Магазин»). На сайті компанії вже немає звичної згадки Apple Store. Замість нього магазини отримують персональні імена: «Apple Fifth Avenue», «Apple The Domain».

"Apple Store"

Ідея такої косметичної зміни назви полягає в тому, що управлінська верхівка Apple хоче, щоб магазин компанії сприймали не як «місце для покупок», а як «місце для зустрічей і дискусій». І саме цій концепції повністю відповідає відкритий після глобальної реконструкції в середині травня Apple Store в Сан-Франциско.

Магазин включає кілька тематичних залів:

  • Форум для знайомства відвідувачів з талановитими і видатними особистостями
  • Роща Genius, в якій можна підвищити свій рівень володіння пристроями компанії
  • Плаза, де проводяться виступи та публічні конференції
  • Переговорна для співробітників і керівників магазину

До нового імені доведеться звикнути, адже говорити «Apple Store» найближчим часом стане не зовсім вірно. Приблизно, як «Айпад», «ЕЙПЛ» та інші фонетичні збочення.

Apple працює над власними бездротовими навушниками. Детальніше про це читай тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

GAMES. King’s Empire

King’s Empire (Империя короля) – многопользовательская онлайн MMORTS от разработчика Kevin Yang и компании Tap4Fun для операционных систем iOS. Игра вышла в релиз весной 2013 года и была переведена на 13 языков, в том числе и на русский. Игра обещает сбор ресурсов, восстановление разрушенных городов и управление ими, наём и тренировку армии, захватывающие сражения и […]

Xiaomi робитиме свій конструктор Lego

Китайський виробник електроніки продовжує розширювати свій асортимент. Тепер в модельному ряду компанії є розумний конструктор. У коробці з назвою Mi Bunny Block Robot покупець знайде 978 деталей, з яких зможе зібрати три моделі: робота, динозавра і літальний апарат. Родзинкою конструктора стане розумний програмований блок. За обчислювальну потужність відповідає 32-бітний процесор Cortex M3, а пара моторів […]

Samsung підтвердила випуск спадкоємця Galaxy Note 7

Незважаючи на фіаско з вибухонебезпечним Galaxy Note 7, компанія Samsung збирається випустити його спадкоємця. Про це розповів Кох Дон Джин, керівник мобільного підрозділу Samsung, в інтерв’ю журналістам ресурсу CNET після прес-конференції, на якій було оголошено офіційні причини загорянь смартфонів Galaxy Note 7. Як заявив топ-менеджер, компанія запустить покращений, більш безпечний та інноваційний Note 8. Таким чином, […]