Британській студії Relentless Software вдалося створити атмосферну гру і перетворити звичайний жанр «пошуку предметів» в дійсно захоплюючий процес. Сюжет гри розкриває перед нами тонкощі небезпечної і нелегкої роботи криміналіста, який пішов з головою в нову справу. Всього парочка доказів і наш герой приходить до прямо-протилежних висновків про ситуацію.

Завдяки тому, що Unreal Engine і Unity 3D стали абсолютно безкоштовні, в недалекому майбутньому варто очікувати хвилі якісних в плані графіки інді-проектів. The Trace – одна з перших ластівок. Багатьом графіка нагадає культову гру The Room.

Світ The Trace цілком і повністю тривимірний. Спираючись на це, доводиться міркувати, в яку щілину міг завалитися доказ. Однак мало зібрати докази – необхідно їх проаналізувати і прийти до вірних висновків, що іноді є найважчою задачею. У цій грі немає дрібниць, все є важливим. Можливо, саме бруд на підлозі і буде тією єдиною ниточкою, яка приведе до вбивці.

Озвучка в грі поза всяких похвал, і рада від розробників про обов'язковість навушників вельми доречна. Гра цілком англійською мовою, субтитри російською відсутні. Однак шкільних знань цілком достатньо, щоб розібратися в сюжеті по повній.

На жаль, на даний момент немає інформації від розробника про продовження роботи над новими главами в грі. Можливо, в майбутньому вони з'являться у вигляді внутрішньоігрової покупки. Весь сюжет проходиться за 2,5-3 години. Так що вечір в затишному кріслі з приємним детективом ви скоротаєте, і у вас залишиться приємний післясмак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Water balance. Пить воду – хорошая привычка

Одна из полезных программ на телефоне для здоровья Вашего организма! С помощью которой Вы легко сможете рассчитать то количество воды, которое необходимо выпивать ежедневно. Таким образом Вы сможете сами себя контролировать. Множество людей утверждают, что с началом использования этой программы заметили на сколько мало жидкости они пили и раньше, и насколько с каждым днем – […]

Foxconn запускає масштабне виробництво OLED-екранів

Придбання Sharp піде на користь iPhone. Про плани тайваньського виробника електроніки Foxconn придбати контрольний пакет акції компанії Sharp Corp. говорять вже не перший рік. Декілька днів тому глави компаній уклали угоду і до Foxconn відійшов контрольний пакет акцій на суму в $3,5 млрд. Четверта частина суми Foxconn Technology Group перерахувала відразу після підписання договору. Своє […]

Вчені створили датчик стеження за енергоспоживанням приладів

У наших будинках ми використовуємо десятки різних приладів, і часом буває дуже складно визначити, які з них споживають найбільше електроенергії. Можна на місяць відключати їх по черзі в очікуванні чергової квитанції, але це займе досить багато часу. Також можна викликати електрика, який встановить спеціальне обладнання, що дозволяє відслідковувати споживання електроенергії, що підійде далеко не всім. […]