Британській студії Relentless Software вдалося створити атмосферну гру і перетворити звичайний жанр «пошуку предметів» в дійсно захоплюючий процес. Сюжет гри розкриває перед нами тонкощі небезпечної і нелегкої роботи криміналіста, який пішов з головою в нову справу. Всього парочка доказів і наш герой приходить до прямо-протилежних висновків про ситуацію.

Завдяки тому, що Unreal Engine і Unity 3D стали абсолютно безкоштовні, в недалекому майбутньому варто очікувати хвилі якісних в плані графіки інді-проектів. The Trace – одна з перших ластівок. Багатьом графіка нагадає культову гру The Room.

Світ The Trace цілком і повністю тривимірний. Спираючись на це, доводиться міркувати, в яку щілину міг завалитися доказ. Однак мало зібрати докази – необхідно їх проаналізувати і прийти до вірних висновків, що іноді є найважчою задачею. У цій грі немає дрібниць, все є важливим. Можливо, саме бруд на підлозі і буде тією єдиною ниточкою, яка приведе до вбивці.

Озвучка в грі поза всяких похвал, і рада від розробників про обов'язковість навушників вельми доречна. Гра цілком англійською мовою, субтитри російською відсутні. Однак шкільних знань цілком достатньо, щоб розібратися в сюжеті по повній.

На жаль, на даний момент немає інформації від розробника про продовження роботи над новими главами в грі. Можливо, в майбутньому вони з'являться у вигляді внутрішньоігрової покупки. Весь сюжет проходиться за 2,5-3 години. Так що вечір в затишному кріслі з приємним детективом ви скоротаєте, і у вас залишиться приємний післясмак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Смартфони Moto в Україні отримали оновлення ОС до Android 7.0 Nougat

 Власники смартфонів Moto Z Play, Moto G4, Moto G4 Plus цього тижня отримали оновлення операційної системи до Android 7.0 Nougat. Перевірити наявність нового ПЗ можна в налаштуваннях: Про телефон – Оновлення системи. Завдяки новій версії ОС користувачам Moto стали доступні безліч можливостей найбільш свіжої версії Android: робота з двома додатками на одному екрані, персоналізовані налаштування […]

iPad 2 – найпопулярніший планшет Apple

Незважаючи на те, що за останні декілька років Apple випустила багато нових різновидів iPad, саме iPad 2, який був представлений ще в 2011 році, до цього часу є найпопулярнішою моделлю. Про це заявляють аналітики компанії Localytics. Відповідно до результатів дослідження, в жовтні поточного року доля планшетів другого покоління серед усіх інших планшетів «яблучної» компанії склала […]

Як уникнути проблем з включенням «Нічного режиму» в iOS 9.3

Головним нововведенням iOS 9.3 став «Нічний режим». Тепер смартфон самостійно буде робити зображення на екрані «тепліше», щоб користувач ввечері швидше засинав. Якщо ти не бачиш зв’язку між двома цими фактами – не біда. Справа в тому, що подібне твердження побудовано на дослідженнях вчених, які довели, що яскраве світло екрану заважає людині нормально налаштуватися на сон. […]