Британській студії Relentless Software вдалося створити атмосферну гру і перетворити звичайний жанр «пошуку предметів» в дійсно захоплюючий процес. Сюжет гри розкриває перед нами тонкощі небезпечної і нелегкої роботи криміналіста, який пішов з головою в нову справу. Всього парочка доказів і наш герой приходить до прямо-протилежних висновків про ситуацію.

Завдяки тому, що Unreal Engine і Unity 3D стали абсолютно безкоштовні, в недалекому майбутньому варто очікувати хвилі якісних в плані графіки інді-проектів. The Trace – одна з перших ластівок. Багатьом графіка нагадає культову гру The Room.

Світ The Trace цілком і повністю тривимірний. Спираючись на це, доводиться міркувати, в яку щілину міг завалитися доказ. Однак мало зібрати докази – необхідно їх проаналізувати і прийти до вірних висновків, що іноді є найважчою задачею. У цій грі немає дрібниць, все є важливим. Можливо, саме бруд на підлозі і буде тією єдиною ниточкою, яка приведе до вбивці.

Озвучка в грі поза всяких похвал, і рада від розробників про обов'язковість навушників вельми доречна. Гра цілком англійською мовою, субтитри російською відсутні. Однак шкільних знань цілком достатньо, щоб розібратися в сюжеті по повній.

На жаль, на даний момент немає інформації від розробника про продовження роботи над новими главами в грі. Можливо, в майбутньому вони з'являться у вигляді внутрішньоігрової покупки. Весь сюжет проходиться за 2,5-3 години. Так що вечір в затишному кріслі з приємним детективом ви скоротаєте, і у вас залишиться приємний післясмак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

У iOS знайдений загадковий баг, який кришить систему

Цікавий баг знайшли користувачі в iOS 9.3. Судячи по форуму підтримки Apple, при спробі відкрити  посилання в Safari, Mail або Messenger, додаток або ніяк не реагує, або взагалі кришиться. А тепер щодо цікавості цього бага. Справа в тому, що він проявляється не тільки на iOS 9.3, але і на більш ранніх версіях прошивки. Крім того, […]

Вийшла iOS 10 beta 4 для розробників. Що нового?

Apple продовжує активно допрацьовувати анонсовану в рамках WWDC 2016 операційну систему iOS 10, випускаючи все нові і нові бета-версії. Вчора компанія випустила iOS 10 beta 4 для розробників. З моменту релізу попередньої версії системи пройшло два тижні; з моменту анонсу – два місяці. Для установки версії iOS 10 beta 4, призначеної для розробників, можна скористатися […]

Зниження цін на Apple Watch призвело до зростання продажів смарт-годинників на 250%

Продажі Apple Watch виросли на 250% після того, як Apple знизила вартість гаджета на 50%. Про це свідчать результати дослідження компанії Slice. У березні крім двох основних анонсів на презентації Apple розповіли і деякі новини меншої важливості. Так, «розумні» годинники Apple Watch Sport подешевшали на $ 50. Тобто найдоступніша модель з корпусом 38 мм тепер коштує $ […]