Британській студії Relentless Software вдалося створити атмосферну гру і перетворити звичайний жанр «пошуку предметів» в дійсно захоплюючий процес. Сюжет гри розкриває перед нами тонкощі небезпечної і нелегкої роботи криміналіста, який пішов з головою в нову справу. Всього парочка доказів і наш герой приходить до прямо-протилежних висновків про ситуацію.

Завдяки тому, що Unreal Engine і Unity 3D стали абсолютно безкоштовні, в недалекому майбутньому варто очікувати хвилі якісних в плані графіки інді-проектів. The Trace – одна з перших ластівок. Багатьом графіка нагадає культову гру The Room.

Світ The Trace цілком і повністю тривимірний. Спираючись на це, доводиться міркувати, в яку щілину міг завалитися доказ. Однак мало зібрати докази – необхідно їх проаналізувати і прийти до вірних висновків, що іноді є найважчою задачею. У цій грі немає дрібниць, все є важливим. Можливо, саме бруд на підлозі і буде тією єдиною ниточкою, яка приведе до вбивці.

Озвучка в грі поза всяких похвал, і рада від розробників про обов'язковість навушників вельми доречна. Гра цілком англійською мовою, субтитри російською відсутні. Однак шкільних знань цілком достатньо, щоб розібратися в сюжеті по повній.

На жаль, на даний момент немає інформації від розробника про продовження роботи над новими главами в грі. Можливо, в майбутньому вони з'являться у вигляді внутрішньоігрової покупки. Весь сюжет проходиться за 2,5-3 години. Так що вечір в затишному кріслі з приємним детективом ви скоротаєте, і у вас залишиться приємний післясмак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

iOS 10.3 beta 2 проти iOS 10.2.1. Хто швидший?

Друга бета-версія iOS 10.3, що вийшла позавчора ввечері, зрозуміло не могла залишитися без уваги тестерів YouTube-каналу iAppleBytes, які провели з новою збіркою традиційні порівняльні випробування. Перша бета iOS 10.3 вже продемонструвала приріст швидкості в порівнянні з актуальною на даний момент iOS 10.2.1. Збільшення продуктивності пов’язано з переходом iOS 10.3 на нову файлову систему APFS, яка […]

App Store бореться з рекламою конкурентів

В App Store більше не приймаються додатки, в яких містяться згадки інших мобільних платформ. Про це повідомляє видання App2top з посиланням на обізнаних iOS-розробників. Правила App Store свідчать: «Програми або метадані, в яких згадані будь-які інші платформи, будуть відхилені». Однак є повідомлення, що розробки видаляють або не приймають через те, що не вони самі, а […]

Touch ID виявився задіяний у більшості власників iPhone

У рамках минулої в п'ятницю прес-коференції представники Apple чимало розповіли про захист iOS-пристроїв. Мова на брифінгу йшла про розвиток технологій, зростання ризиків, пов'язаних з втратою особистих даних, і особливої ​​уваги самої Apple до користувальницької безпеки. Аналітик Бен Баджарін з Creative Strategies звернув увагу на цікаві цифри, згадані на конференції керівниками Apple. За статистикою, користувач розблоковує […]