Британській студії Relentless Software вдалося створити атмосферну гру і перетворити звичайний жанр «пошуку предметів» в дійсно захоплюючий процес. Сюжет гри розкриває перед нами тонкощі небезпечної і нелегкої роботи криміналіста, який пішов з головою в нову справу. Всього парочка доказів і наш герой приходить до прямо-протилежних висновків про ситуацію.

Завдяки тому, що Unreal Engine і Unity 3D стали абсолютно безкоштовні, в недалекому майбутньому варто очікувати хвилі якісних в плані графіки інді-проектів. The Trace – одна з перших ластівок. Багатьом графіка нагадає культову гру The Room.

Світ The Trace цілком і повністю тривимірний. Спираючись на це, доводиться міркувати, в яку щілину міг завалитися доказ. Однак мало зібрати докази – необхідно їх проаналізувати і прийти до вірних висновків, що іноді є найважчою задачею. У цій грі немає дрібниць, все є важливим. Можливо, саме бруд на підлозі і буде тією єдиною ниточкою, яка приведе до вбивці.

Озвучка в грі поза всяких похвал, і рада від розробників про обов'язковість навушників вельми доречна. Гра цілком англійською мовою, субтитри російською відсутні. Однак шкільних знань цілком достатньо, щоб розібратися в сюжеті по повній.

На жаль, на даний момент немає інформації від розробника про продовження роботи над новими главами в грі. Можливо, в майбутньому вони з'являться у вигляді внутрішньоігрової покупки. Весь сюжет проходиться за 2,5-3 години. Так що вечір в затишному кріслі з приємним детективом ви скоротаєте, і у вас залишиться приємний післясмак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple и Samsung по поводу FRAND

Долгие судебные тяжбы  корпораций Apple и Samsung проходят, как в США, так и в других странах. И нужно сказать, что это совсем неплохо, так как в данном случае сложно обвинить суд в предвзятом отношении к какой-либо одной стороне. Так, прошлая неделя дала результаты японского слушания о патентных вопросах. В результате самураи решили, что южнокорейский производитель […]

Apple просять ніколи не реалізовувати одну із запатентованих технологій

Ми часто обговорюємо зареєстровані патенти компанії Apple. Компанія подає величезну кількість заявок, але ми вже говорили про те, що велика частина з них ніколи не буде застосована в справжніх продуктах. Проте один з патентів компанії зміг стривожити цілу групу осіб, яка підписала петицію, вимагаючи від Apple відмовитися від ідеї реалізації запатентованої технології. Йдеться про патент […]

Найпопулярніша діагональ дисплея у смартфонів – 4,7 дюйма

Нове дослідження аналітичного агентства DeviceAtlas закликало переконати скептиків та ярих ненависників Apple в перевагах «яблучної» продукції. Компанія вивчила, яка діагональ є найбільш популярною на ринку. Компанія DeviceAtlas проаналізувала дані інтернет-трафіку в 10 країнах світу: Австралії, Індії, Японії, США, Франції, Німеччині, Іспанії, Нігерії, Італії та Великобританії. За результатами дослідження було виявлено, що найпопулярнішою серед iOS-пристроїв є […]