Карколомний геймплей старої школи. Згадайте той час, коли платформери були настільки важкими, що ігромани драли пальці в кров граючи, але почували себе на сьомому небі від радості коли вдавалося пройти рівень? Оживити в пам'яті ці моменти знову граючи в Реактивний Рекс (JumpJet Rex) з його напруженими платформерними випробуваннями і битвами з босами в стилі ретро.

Реактивний Рекс (JumpJet Rex) занурює гравців в дивовижний світ 16-розрядної мальованої графічно і класичної чіптюн-музики, які безперечно перенесуть гравців у славні часи 2-D ігор на початку 90-х років. Завдяки десяткам цінних предметів, захованих по всій Галактиці, і безлічі секретних областей, які нелегко відшукати, Реактивний Рекс (JumpJet Rex) пропонує широкі ігрові можливості для полювання за скарбами в домашніх умовах!

Основний ухил платформера в сторону гонки на час стимулює гравців перегравати кожен рівень багаторазово, щоб досягти досконалості ігрової майстерност. Завантажте примар, щоб змагатися у швидкості з кращими гравцями у світі або безпосередньо беріть участь в змаганнях з вашими друзями, щоб визначити найкращий час!

Спасіння роду динозаврів від рухомого в напрямку Землі гігантського астероїда є досить непростим завданням для крихітних лап тираннозавра Рекс, тому гравці в будь-який момент можуть об'єднатися один з одним для вирішення найбільш складних ігрових завдань. Партнерам по команді необхідно координувати свої зусилля, з тим щоб уникнути масового знищення.

Неможливо створити два однакових тираннозавра Рекс, гравцям, в свою чергу, буде доступна можливість налаштувати характер і оновити зовнішній вигляд тираннозавра Рекс за допомогою трофейних предметів, зібраних підчас подорожі по Всесвіту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Google и Apple помирились

Как известно, мировые корпорации Google и Apple имеющие между собой довольно длительную историю судебных тяжб, которая касалась вопросов нарушения патентов, помирились. На этой неделе им удалось договориться о снятии взаимных претензий, что касаются смартфонов. Стоит отметить, что данные компании не только отзывают иски друг к другу из судов, но также имеют намерение дальше сотрудничать в […]

Змагання камер iPhone 6s Plus та Microsoft Lumia 950 XL

Наприкінці минулого місяця Microsoft приступила до продажів нового флагманського телефону Lumia 950 і Lumia 950 XL. Смартфони зроблені в полікарбонатних корпусах і оснащені 5,2- і 5,7-дюймовим екранами з роздільною здатністю 2560 x 1 440 пікселів. На відміну від суцільнометалевих iPhone з дисплеями IPS LCD, екрани комунікаторів Microsoft виконані із застосуванням технології OLED. Розміри дисплеїв «яблучних» […]

У Foxconn вперше почалися проблеми

Складальний партнер Apple, компанія Hon Hai, якій належать заводи Foxconn, повідомила про падіння прибутку в другому кварталі 2016 року на 31%. Настільки серйозне падіння прибутку в компанії пов’язують зі значним зниженням попиту на смартфони Apple, збірка яких є одним з головних джерел доходу Foxconn. Якщо у другому кварталі 2015 го прибуток Foxconn склав 25,7 млрд […]