Карколомний геймплей старої школи. Згадайте той час, коли платформери були настільки важкими, що ігромани драли пальці в кров граючи, але почували себе на сьомому небі від радості коли вдавалося пройти рівень? Оживити в пам'яті ці моменти знову граючи в Реактивний Рекс (JumpJet Rex) з його напруженими платформерними випробуваннями і битвами з босами в стилі ретро.

Реактивний Рекс (JumpJet Rex) занурює гравців в дивовижний світ 16-розрядної мальованої графічно і класичної чіптюн-музики, які безперечно перенесуть гравців у славні часи 2-D ігор на початку 90-х років. Завдяки десяткам цінних предметів, захованих по всій Галактиці, і безлічі секретних областей, які нелегко відшукати, Реактивний Рекс (JumpJet Rex) пропонує широкі ігрові можливості для полювання за скарбами в домашніх умовах!

Основний ухил платформера в сторону гонки на час стимулює гравців перегравати кожен рівень багаторазово, щоб досягти досконалості ігрової майстерност. Завантажте примар, щоб змагатися у швидкості з кращими гравцями у світі або безпосередньо беріть участь в змаганнях з вашими друзями, щоб визначити найкращий час!

Спасіння роду динозаврів від рухомого в напрямку Землі гігантського астероїда є досить непростим завданням для крихітних лап тираннозавра Рекс, тому гравці в будь-який момент можуть об'єднатися один з одним для вирішення найбільш складних ігрових завдань. Партнерам по команді необхідно координувати свої зусилля, з тим щоб уникнути масового знищення.

Неможливо створити два однакових тираннозавра Рекс, гравцям, в свою чергу, буде доступна можливість налаштувати характер і оновити зовнішній вигляд тираннозавра Рекс за допомогою трофейних предметів, зібраних підчас подорожі по Всесвіту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Ще один гуру процесорів пішов з Apple в Tesla

Apple і Tesla Motors зі змінним успіхом ведуть війну за кадри. І за підсумками останніх рекрутингових кампаній веде виробник електрокарів. через кілька тижнів після того, як Tesla Motors взяла відомого архітектора процесорів Джима Келлера з AMD на посаду віце-президента департаменту з розробки автопілотів, до компанії Елона Маска приєднався розробник DEC Alpha, провідний фахівець поглиненої Apple компанії […]

Дрон Griff 300 може транспортувати вантажі масою понад 200 кг

Норвезька компанія Griff Aviation представила радіокерований октокоптер Griff 300, який може перевозити вантажі масою 225 кг і триматися в повітрі більше півгодини. Безпілотник розроблений для пожежних, військових, поліцейських і пошукових команд. Наступна модель Griff 800 буде витримувати до 800 кг і, можливо, підійде для транспортування пасажирів. Октокоптер Griff 300 оснащений вісьмома пропелерами, роботу яких забезпечує […]

SpaceX відклала запуск ракети Falcon 9 менш ніж за 10 секунд до старту

SpaceX скасувала запуск однієї зі своїх ракет в неділю в той момент, коли до старту залишалося вже менше 10 секунд, – через це виникла затримка на добу. Falcon 9 залишилася стояти на стартовому майданчику нерухомо тому, що автоматика припинила зворотний відлік – про це повідомив старший інженер з інтеграції під час трансляції Джон Інспрукер. «Скасування було […]