Карколомний геймплей старої школи. Згадайте той час, коли платформери були настільки важкими, що ігромани драли пальці в кров граючи, але почували себе на сьомому небі від радості коли вдавалося пройти рівень? Оживити в пам'яті ці моменти знову граючи в Реактивний Рекс (JumpJet Rex) з його напруженими платформерними випробуваннями і битвами з босами в стилі ретро.

Реактивний Рекс (JumpJet Rex) занурює гравців в дивовижний світ 16-розрядної мальованої графічно і класичної чіптюн-музики, які безперечно перенесуть гравців у славні часи 2-D ігор на початку 90-х років. Завдяки десяткам цінних предметів, захованих по всій Галактиці, і безлічі секретних областей, які нелегко відшукати, Реактивний Рекс (JumpJet Rex) пропонує широкі ігрові можливості для полювання за скарбами в домашніх умовах!

Основний ухил платформера в сторону гонки на час стимулює гравців перегравати кожен рівень багаторазово, щоб досягти досконалості ігрової майстерност. Завантажте примар, щоб змагатися у швидкості з кращими гравцями у світі або безпосередньо беріть участь в змаганнях з вашими друзями, щоб визначити найкращий час!

Спасіння роду динозаврів від рухомого в напрямку Землі гігантського астероїда є досить непростим завданням для крихітних лап тираннозавра Рекс, тому гравці в будь-який момент можуть об'єднатися один з одним для вирішення найбільш складних ігрових завдань. Партнерам по команді необхідно координувати свої зусилля, з тим щоб уникнути масового знищення.

Неможливо створити два однакових тираннозавра Рекс, гравцям, в свою чергу, буде доступна можливість налаштувати характер і оновити зовнішній вигляд тираннозавра Рекс за допомогою трофейних предметів, зібраних підчас подорожі по Всесвіту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Нова лабораторія Apple займеться камерами

Компанія хоче все своє робити сама. Під час презентації iOS 10 Тім Кук зробив особливий акцент на можливостях системи, пов’язаних з алгоритмом пошуку зображення в альбомах. У новій операційці можна не тільки знаходити обличчя, але і шукати знімки за схожістю пейзажу: гори, море, пляж, степ і т.д. Але Apple і цього мало. Компанія планує відкрити […]

Facebook покупает шлемы

400 миллионов долларов наличкой и 1.6 миллиарда акциями Фейсбука были получены разработчиками за создание очков  виртуальной реальности Oculus. Еще 300 миллионов долларов в будущем попадут на банковский счет, если компания достигнет нужных результатов. Такое приобретение Марка Цукерберга вызвало самые разнообразные слухи, но, остался основной вопрос – для каких целей социальная сеть использовать виртуальную платформу? Об […]

GAMES. Poofies – рівнів вистачить на всіх

Ось хто безсмертний, так це студії ігр з Індії. Там такі своєрідні люди, які незважаючи ні на що, ні на які прогреси і зміни моди, по колишньому готують свої програми, з оформленням яке йде від серця. Такого роду іграшки не позбавлені оригінальності, пристойним управлінням або вельми колоритною зовнішністю – і такі ручні програми викладаються в […]