Як тільки фахівці iFixit отримали в свої руки Apple Watch, не гаючи часу, вони приступили до демонтажу пристрою, щоб оцінити внутрішню анатомію аксесуара. Що ж цікавого вдалося виявити співробітникам сервісного центру, розповімо далі.

Розбирання Apple Watch на запчастини підтвердила наявність у годинника прихованого діагностичного порту, призначення якого на даний момент не відомо. Передбачається, що цей роз'єм можна буде використовувати для підключення до Apple Watch додаткових аксесуарів.

Під тонким дисплеєм годин розташувалися батарея, Taptic Engine для забезпечення тактильного відгуку під час оповіщень, а також колесо Digital Crown, яке відповідає за управління годинником. Модель Apple Watch 38 мм отримала акумулятор ємністю 205 мАг (3,8V), який можна без зусиль витягти. Версія годин 42 мм, має збільшений термін служби батареї. Відповідно, ємність батареї там буде трохи більше.

«Мізки» Apple Watch – це чіп Apple S1, який виявився «запечатаний» в спеціальну смолу, щоб не потрапила волога. Apple Watch мають два номери в залежності від моделі: A1553 – для 38 мм версії годин, A1554 – модель 42 мм.

На даний момент це все, що вдалося з'ясувати фахівцям iFixit. На офіційному сайті вони продовжують оновлювати інформацію про процес демонтажу Apple Watch в реальному часі. Як тільки з'явиться щось цікаве, ми дамо вам знати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Проект Елона Маска зазнає невдачі

Посадити Falcon 9 на плавучу платформу не вдалося. Після ряду успішних запусків і посадок комерційних ракетоносіїв аналітики заговорили про нову еру в освоєнні космічного простору. Багаторазові ступені, які самостійно приземляються після виведення ракети на орбіту, стали надією мрійників на швидке розвиток космічного туризму. Наступним етапом в еволюції даної технології повинна була стати посадка ракетоносія на […]

Выхода iPad Pro придётся подождать

   Не так давно средства массовой информации сообщили о том, что в настоящее время разработчики компании Apple трудятся над созданием планшета, размер дисплея которого будет составлять 12,85 дюйма. Теперь же стало известно о том, что iPad Pro придётся подождать. Сколько именно, никому неизвестно, поскольку разработку гаджета отложили на неопределённое время. Такая информация появилась на страницах […]

Samsung Gear S2 в преміальному виконанні складуть конкуренцію Apple Watch

Смарт годинник Samsung Gear S2, який було анонсовано на виставці IFA  2015 в Берліні, знаходяться в одній ваговій категорії з моделями Apple Watch і Apple Watch Sport. Однак, менш передові варіанти Gear S2 Sport і Classic не в змозі конкурувати з подібними з колекції Apple Watch Edition, що не дозволяє Samsung включити в число потенційних […]