Як тільки фахівці iFixit отримали в свої руки Apple Watch, не гаючи часу, вони приступили до демонтажу пристрою, щоб оцінити внутрішню анатомію аксесуара. Що ж цікавого вдалося виявити співробітникам сервісного центру, розповімо далі.

Розбирання Apple Watch на запчастини підтвердила наявність у годинника прихованого діагностичного порту, призначення якого на даний момент не відомо. Передбачається, що цей роз'єм можна буде використовувати для підключення до Apple Watch додаткових аксесуарів.

Під тонким дисплеєм годин розташувалися батарея, Taptic Engine для забезпечення тактильного відгуку під час оповіщень, а також колесо Digital Crown, яке відповідає за управління годинником. Модель Apple Watch 38 мм отримала акумулятор ємністю 205 мАг (3,8V), який можна без зусиль витягти. Версія годин 42 мм, має збільшений термін служби батареї. Відповідно, ємність батареї там буде трохи більше.

«Мізки» Apple Watch – це чіп Apple S1, який виявився «запечатаний» в спеціальну смолу, щоб не потрапила волога. Apple Watch мають два номери в залежності від моделі: A1553 – для 38 мм версії годин, A1554 – модель 42 мм.

На даний момент це все, що вдалося з'ясувати фахівцям iFixit. На офіційному сайті вони продовжують оновлювати інформацію про процес демонтажу Apple Watch в реальному часі. Як тільки з'явиться щось цікаве, ми дамо вам знати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Дослідники IBM створили накопичувач розміром в 1 атом

Днями компанія IBM оголосила про плани створити перший універсальний квантовий комп’ютер для комерційного використання. Але це далеко не єдиний перспективний проект американської корпорації. Дослідникам IBM вдалося записати дані на носій розміром в 1 атом. Ємність найменшого в світі накопичувача складає всього 1 біт, але фахівці з IBM впевнені, що потенціал у новітньої розробки просто неймовірний. […]

Британський художник зобразив Стіва Джобса в образі сирійського біженця

Художник зобразив Стіва Джобса на стіні у заселенні біженців у французькому місті Кале, щоб поліпшити погане ставлення до мігрантів. Малюнок зробив один з найвідоміших художників нашого часу – Бенксі: людина, якої ніколи не бачили на публіці. Колишній генеральний директор Apple зображений з перекинутим через плече чорним мішком і першим персональним комп'ютером компанії – Macintosh 128K […]

З’явився «живий» знімок Samsung Galaxy S8

Компанія Samsung продовжує радувати новинами про свій майбутній топовий смартфон Galaxy S8. Цього разу китайським джерелам вдалося виявити і опублікувати в Мережі реалістичні рендери майбутнього пристрою. Передбачуваний смартфон разом зі збільшеною версією Galaxy S8 Plus підтверджують ранні чутки, саме тому нові рендери можуть бути правдиві. Новий пристрій з’явиться в двох модифікаціях, з яких у обох буде загнутий […]