Як тільки фахівці iFixit отримали в свої руки Apple Watch, не гаючи часу, вони приступили до демонтажу пристрою, щоб оцінити внутрішню анатомію аксесуара. Що ж цікавого вдалося виявити співробітникам сервісного центру, розповімо далі.

Розбирання Apple Watch на запчастини підтвердила наявність у годинника прихованого діагностичного порту, призначення якого на даний момент не відомо. Передбачається, що цей роз'єм можна буде використовувати для підключення до Apple Watch додаткових аксесуарів.

Під тонким дисплеєм годин розташувалися батарея, Taptic Engine для забезпечення тактильного відгуку під час оповіщень, а також колесо Digital Crown, яке відповідає за управління годинником. Модель Apple Watch 38 мм отримала акумулятор ємністю 205 мАг (3,8V), який можна без зусиль витягти. Версія годин 42 мм, має збільшений термін служби батареї. Відповідно, ємність батареї там буде трохи більше.

«Мізки» Apple Watch – це чіп Apple S1, який виявився «запечатаний» в спеціальну смолу, щоб не потрапила волога. Apple Watch мають два номери в залежності від моделі: A1553 – для 38 мм версії годин, A1554 – модель 42 мм.

На даний момент це все, що вдалося з'ясувати фахівцям iFixit. На офіційному сайті вони продовжують оновлювати інформацію про процес демонтажу Apple Watch в реальному часі. Як тільки з'явиться щось цікаве, ми дамо вам знати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Оновлення MacBook Pro перетвориться на кошмар для геймера

З кардинальним оновленням MacBook Pro Apple явно затягнула. Найпродуктивніша серія ноутбуків компанії залишається в звичному дизайні і лише неспішно нарощує потужність. Здавалося б, уже в жовтні-листопаді американський виробник покаже оновлені гаджети, які стануть справжнім технологічним проривом і прийдуть на зміну «класиці»… Ось тільки без процесорів Intel Apple не в силах що-небудь зробити, а чіпмейкер знову […]

Apple повідомила про фінансовий провал – вперше за 13 років

Ланцюжок 13-річного потоку безперервних рекордів по частині фінансових результатів перервався. Тільки що Apple відзвітувала про результати за останній квартал поточного року. Вперше за 13 років виручка компанії впала відразу на $ 7,4 млрд у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Q2 2016 закрився для Apple на позначці в $ 50,6 млрд виторгу. При цьому сама […]

[ЧТИВО].iPad-mini – zombie?

Компания Apple всегда придерживалась девиза: «Производить только первоклассные продукты». Причем это касается не только технических характеристик, но и программного обеспечения. Покупая в наши дни один из передовых продуктов Apple, покупатель наверняка знает, что еще как минимум несколько лет его гаджет будет способен поддерживать новейшие ОС, программы и различные приложения для этих самых систем созданные. Правда, […]