Як тільки фахівці iFixit отримали в свої руки Apple Watch, не гаючи часу, вони приступили до демонтажу пристрою, щоб оцінити внутрішню анатомію аксесуара. Що ж цікавого вдалося виявити співробітникам сервісного центру, розповімо далі.

Розбирання Apple Watch на запчастини підтвердила наявність у годинника прихованого діагностичного порту, призначення якого на даний момент не відомо. Передбачається, що цей роз'єм можна буде використовувати для підключення до Apple Watch додаткових аксесуарів.

Під тонким дисплеєм годин розташувалися батарея, Taptic Engine для забезпечення тактильного відгуку під час оповіщень, а також колесо Digital Crown, яке відповідає за управління годинником. Модель Apple Watch 38 мм отримала акумулятор ємністю 205 мАг (3,8V), який можна без зусиль витягти. Версія годин 42 мм, має збільшений термін служби батареї. Відповідно, ємність батареї там буде трохи більше.

«Мізки» Apple Watch – це чіп Apple S1, який виявився «запечатаний» в спеціальну смолу, щоб не потрапила волога. Apple Watch мають два номери в залежності від моделі: A1553 – для 38 мм версії годин, A1554 – модель 42 мм.

На даний момент це все, що вдалося з'ясувати фахівцям iFixit. На офіційному сайті вони продовжують оновлювати інформацію про процес демонтажу Apple Watch в реальному часі. Як тільки з'явиться щось цікаве, ми дамо вам знати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися
один коментар | 09.07.2016 16:29

Загнутий з двох сторін скляний корпус iPhone 8 стане новим словом в дизайні Apple

Як відомо, в цьому році дизайн нового флагманського iPhone 7 не буде кардинально відрізнятися від того, який вигляд мають моделі iPhone 6 і iPhone 6s. Радикальна зміна форм-фактора очікується в наступному поколінні смартфонів – iPhone 8. За повідомленням китайських джерел, головним дизайнерським нововведенням новинки 2017 року стане вигнутий корпус з 3D-скла. Якщо вірити джерелу, корпус […]

Великому попиту на iPhone 7 Plus допомогли вибухаючі Galaxy Note 7

Авторитетний аналітик Мін-Чі Куо з KGI Securities у своїй новій записці для інвесторів поділився прогнозами ринкових перспектив нових смартфонів Apple і пояснив ситуацію з дефіцитом iPhone 7 Plus. За даними Куо, Apple зіткнулася з несподівано високим попитом на 5,5-дюймову модель iPhone 7 Plus, і цей попит обумовлений декількома факторами. Одним з таких факторів став скандал […]

GAMES. Boom Beach

Лишь две игры: воинственная Clash of Clans и миролюбивая Hay Day от Supercell покорили App Store и миллионов игроков во всем мире. Распространяются эти игры абсолютно бесплатно и относятся к самым кассовым, а по жанру их можно причислить к глобальным многопользовательским стратегиям. Недавно Supercell была выпущена третья игра, которая называется Boom Beach. Несомненно, она будет […]