Як тільки фахівці iFixit отримали в свої руки Apple Watch, не гаючи часу, вони приступили до демонтажу пристрою, щоб оцінити внутрішню анатомію аксесуара. Що ж цікавого вдалося виявити співробітникам сервісного центру, розповімо далі.

Розбирання Apple Watch на запчастини підтвердила наявність у годинника прихованого діагностичного порту, призначення якого на даний момент не відомо. Передбачається, що цей роз'єм можна буде використовувати для підключення до Apple Watch додаткових аксесуарів.

Під тонким дисплеєм годин розташувалися батарея, Taptic Engine для забезпечення тактильного відгуку під час оповіщень, а також колесо Digital Crown, яке відповідає за управління годинником. Модель Apple Watch 38 мм отримала акумулятор ємністю 205 мАг (3,8V), який можна без зусиль витягти. Версія годин 42 мм, має збільшений термін служби батареї. Відповідно, ємність батареї там буде трохи більше.

«Мізки» Apple Watch – це чіп Apple S1, який виявився «запечатаний» в спеціальну смолу, щоб не потрапила волога. Apple Watch мають два номери в залежності від моделі: A1553 – для 38 мм версії годин, A1554 – модель 42 мм.

На даний момент це все, що вдалося з'ясувати фахівцям iFixit. На офіційному сайті вони продовжують оновлювати інформацію про процес демонтажу Apple Watch в реальному часі. Як тільки з'явиться щось цікаве, ми дамо вам знати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Samsung Galaxy Note 8 в новому кольорі з’явився на рендері

Через тиждень відбудеться презентація флагманського смартпеду Samsung Galaxy Note 8. На сьогоднішній день про пристрій відомо практично все. Інсайдери розкрили його зовнішній вигляд, технічні характеристики і деякі особливості. І тим не менше нові витоки не припиняють з’являтися в мережі. Авторитетний інсайдер Еван Бласс розкрив нову подробицю про майбутній флагман, показавши його в новому, незвичному для […]

Маск почне приймати замовлення на сонячну черепицю в квітні

Замовлення на сонячні панелі виробництва Tesla почнуть приймати з квітня, написав в Twitter глава компанії Ілон Маск. Точних відомостей про початок поставок і установок ще немає, але, за попередніми даними, це відбудеться влітку. Також ще не з’явилася інформація про вартість сонячних панелей, хоча Маск стверджував, що вони будуть дешевше звичайних, керамічних або цементно-піщаних. Сонячна покрівля […]

Удобство приложения iBooks

Что людям нравиться в бумажных книгах? Кому-то больше запах, кому-то тактильные ощущения, а кому-то очень важны визуальные впечатления. Однако есть и те, кто ценит исключительно информацию. Лично для меня имеет значение, кроме самого содержания книги еще и то, как она выполнена. Часто при виде фантастики или фэнтези в книжном магазине, приходится прямо себя сдерживать от […]