Соціальна мережа «ВКонтакте» сьогодні завершила переведення своїх користувачів на новий дизайн сайту і зараз оновлений зовнішній вигляд сервісу активний у 100% учасників соцмережі. Як відзначають в самій компанії, робота над редизайном сервісу велася протягом півтора років.

"«ВКонтакте» запустила новий дизайн для всіх користувачів"

У середу всі зареєстровані користувачі «ВКонтакте» побачили кардинальні зміни в оформленні сторінок сайту. За даними компанії, в соціальній мережі зареєстровано більше 350 млн осіб.

«ВКонтакте» радує користувачів вже майже 10 років – і весь цей час вона намагаємося зробити сайт зручним, красивим і сучасним.

"ВКонтакте"

Починаючи з 1 квітня проходило публічне тестування оновленого інтерфейсу, в якому могли взяти участь усі бажаючі. Протягом чотирьох з половиною місяців користувачі вносили свої побажання, в результаті чого команда соціальної мережі зробив близько 2500 дрібних і великих правок.

«Стара версія залишається в нашій пам’яті і в славній історії «ВКонтакте», прийшов час рухатися далі. Розуміємо, спочатку звикнути буде непросто. Пам’ятайте, що це все той же «ВКонтакте» – просто оновлений і готовий до нових вершин.»

"оновлення"

Користувачі, які раніше добровільно переходили на редизайн, більше не зможуть «відкотитися» на стару версію порталу. Тим, у кого новий дизайн «ВКонтакте» був включений примусово, також повернутися до колишнього вигляду соцмережі не вдасться.

Цікаво, що для набору першого мільйону тестувальників, які погодилися перейти на новий дизайн, соцмережі треба було всього три години. У компанії також відзначили, загальний час розробки оновлення зайняв близько 9 тисяч годин.

Вас також може зацікавити новина про створення невидимого для сторонніх очей екрану смартфону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Тім Кук: расистський інцидент в магазині Apple Store протирічить цінностям компанії Apple

В австралійському місті Мельбурн шість чорношкірих школярів вигнали з магазину Apple Store. Один із працівників вирішив, що підлітки можуть вчинити крадіжку, а тому попросив їх негайно покинути приміщення магазину. Інцидент викликав резонанс як в США, так і по всьому світі. Глава компанії Apple Тім Кук засудив вчинок працівників, заявивши, що такі дії кардинально суперечать політиці […]

Samsung представила свій перший ігровий ноутбук

Багато хто очікува на великі анонси Samsung на CES 2017, але компанія не змогла особливо здивувати своїх споживачів. Щоправда, дещо все ж знайшлося… Samsung Odyssey 17 Перший ігровий ноутбук компанії. Вже з назви зрозуміло, що корейці вирішили піти по стопах колег, давши пристрою незвичайну назву. Перше, що кидається в очі, – LED-підсвітка клавіатури. Ноутбук працює в двох […]

Таким може виявитися iPhone 8 «Pro» з Touch Bar

Щоб впоратися з конкурентами, Apple випустить новий номерний смартфон замість поліпшеної s-ки в 2017 році. Але нас зацікавить тільки одна свіжа Pro-модель смартфону з Touch Bar з MacBook Pro 2016 року. Ділимося особистим баченням першого професійного смартфону компанії. Apple пропустить iPhone 7s і покаже одразу три iPhone 8 Популярне завдяки правдивим чуткам видання Nikkei стверджує, що […]