Соціальна мережа «ВКонтакте» сьогодні завершила переведення своїх користувачів на новий дизайн сайту і зараз оновлений зовнішній вигляд сервісу активний у 100% учасників соцмережі. Як відзначають в самій компанії, робота над редизайном сервісу велася протягом півтора років.

"«ВКонтакте» запустила новий дизайн для всіх користувачів"

У середу всі зареєстровані користувачі «ВКонтакте» побачили кардинальні зміни в оформленні сторінок сайту. За даними компанії, в соціальній мережі зареєстровано більше 350 млн осіб.

«ВКонтакте» радує користувачів вже майже 10 років – і весь цей час вона намагаємося зробити сайт зручним, красивим і сучасним.

"ВКонтакте"

Починаючи з 1 квітня проходило публічне тестування оновленого інтерфейсу, в якому могли взяти участь усі бажаючі. Протягом чотирьох з половиною місяців користувачі вносили свої побажання, в результаті чого команда соціальної мережі зробив близько 2500 дрібних і великих правок.

«Стара версія залишається в нашій пам’яті і в славній історії «ВКонтакте», прийшов час рухатися далі. Розуміємо, спочатку звикнути буде непросто. Пам’ятайте, що це все той же «ВКонтакте» – просто оновлений і готовий до нових вершин.»

"оновлення"

Користувачі, які раніше добровільно переходили на редизайн, більше не зможуть «відкотитися» на стару версію порталу. Тим, у кого новий дизайн «ВКонтакте» був включений примусово, також повернутися до колишнього вигляду соцмережі не вдасться.

Цікаво, що для набору першого мільйону тестувальників, які погодилися перейти на новий дизайн, соцмережі треба було всього три години. У компанії також відзначили, загальний час розробки оновлення зайняв близько 9 тисяч годин.

Вас також може зацікавити новина про створення невидимого для сторонніх очей екрану смартфону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Річні продажі Apple Watch вдвічі перевищили продажі першого iPhone в 2007 році

З моменту випуску на ринок Apple Watch компанія Apple продала їх в два рази більше, ніж смартфонів iPhone в 2007 році. Про це повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на звіт аналітичної компанії IDC. Apple не розкриває дані про те, скільки саме «розумних» годинників було продано, однак, за даними експертів ринку, з квітня 2015 […]

Як реставрують 30-річний Apple IIc. Заворожуюче

Назад до історії. Є речі, які з часом тільки набувають собі цінність. Комп'ютери Apple відносяться саме до такої категорії. Зрозуміло, використовувати випущений 30 років тому Apple IIc за призначенням – непросте завдання. Для цього дідка важко знайти які-небудь програми або гри, а про технічні характеристики навряд чи варто говорити. Характеристики Apple IIc: Рік випуску: квітень […]

30 липня Windows 10 стане платною. Оновіться, поки не пізно

Або готуйте гроші. 29 липня 2016 року операційній системі Windows 10 виповнюється рівно рік з моменту офіційного релізу. І Microsoft з великим задоволенням поспішає привітати своїх користувачів. У день народження системи оновлення на Windows 10 стане платним, причому цінник компанія виставила не надто лояльний – $119. Але компанія попереджала про це ще рік тому. У […]