Соціальна мережа «ВКонтакте» сьогодні завершила переведення своїх користувачів на новий дизайн сайту і зараз оновлений зовнішній вигляд сервісу активний у 100% учасників соцмережі. Як відзначають в самій компанії, робота над редизайном сервісу велася протягом півтора років.

"«ВКонтакте» запустила новий дизайн для всіх користувачів"

У середу всі зареєстровані користувачі «ВКонтакте» побачили кардинальні зміни в оформленні сторінок сайту. За даними компанії, в соціальній мережі зареєстровано більше 350 млн осіб.

«ВКонтакте» радує користувачів вже майже 10 років – і весь цей час вона намагаємося зробити сайт зручним, красивим і сучасним.

"ВКонтакте"

Починаючи з 1 квітня проходило публічне тестування оновленого інтерфейсу, в якому могли взяти участь усі бажаючі. Протягом чотирьох з половиною місяців користувачі вносили свої побажання, в результаті чого команда соціальної мережі зробив близько 2500 дрібних і великих правок.

«Стара версія залишається в нашій пам’яті і в славній історії «ВКонтакте», прийшов час рухатися далі. Розуміємо, спочатку звикнути буде непросто. Пам’ятайте, що це все той же «ВКонтакте» – просто оновлений і готовий до нових вершин.»

"оновлення"

Користувачі, які раніше добровільно переходили на редизайн, більше не зможуть «відкотитися» на стару версію порталу. Тим, у кого новий дизайн «ВКонтакте» був включений примусово, також повернутися до колишнього вигляду соцмережі не вдасться.

Цікаво, що для набору першого мільйону тестувальників, які погодилися перейти на новий дизайн, соцмережі треба було всього три години. У компанії також відзначили, загальний час розробки оновлення зайняв близько 9 тисяч годин.

Вас також може зацікавити новина про створення невидимого для сторонніх очей екрану смартфону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

«Живі фото» виходять за межі iPhone 6s

Нещодавно відбулася одна досить цікава подія, яку користувачі «Facebook» вже могли помітити у своїй стрічці новин. З 21 грудня в програмі соціальної мережі для iOS з'явилася можливість публікувати і переглядати так звані «Live Photos» («Живі фото»), зроблені на iPhone 6s і iPhone 6s Plus. Найголовніше – для перегляду знімків не обов'язково мати iPhone останнього покоління. […]

Apple пропонує вмонтовувати у смартфони висувні амортизатори

Державний орган США, що відповідає за реєстрацію патентів, розсекретив чергову заявку американського «яблучного» гіганта. На цей раз патент стосується корпусу пристроїв. За загальною назвою приховується спеціальна система, що покликана захистити смартфони від пошкоджень у разі падіння. Для цього в чотирьох кутах корпусу пристроя пропонується розмістити спеціальні висувні амортизатори, як будуть поглинати енергію удару об поверхню. […]

Facebook почала тестувати кнопку «дизлайк» в Messenger

У додатку Facebook Messenger тепер можна по-різному реагувати на повідомлення. Популярна соцмережа вирішила дати можливість своїм користувачам ставити дизлайки. Правда, поки це доступно тільки обмеженому колу користувачів в рамках тестової програми. Нововведення соціальної мережі дає можливість відреагувати на повідомлення за допомогою 7 варіантів емодзі, в тому числі, у вигляді лайка і дизлайка. Так же, як в […]