Соціальна мережа «ВКонтакте» сьогодні завершила переведення своїх користувачів на новий дизайн сайту і зараз оновлений зовнішній вигляд сервісу активний у 100% учасників соцмережі. Як відзначають в самій компанії, робота над редизайном сервісу велася протягом півтора років.

"«ВКонтакте» запустила новий дизайн для всіх користувачів"

У середу всі зареєстровані користувачі «ВКонтакте» побачили кардинальні зміни в оформленні сторінок сайту. За даними компанії, в соціальній мережі зареєстровано більше 350 млн осіб.

«ВКонтакте» радує користувачів вже майже 10 років – і весь цей час вона намагаємося зробити сайт зручним, красивим і сучасним.

"ВКонтакте"

Починаючи з 1 квітня проходило публічне тестування оновленого інтерфейсу, в якому могли взяти участь усі бажаючі. Протягом чотирьох з половиною місяців користувачі вносили свої побажання, в результаті чого команда соціальної мережі зробив близько 2500 дрібних і великих правок.

«Стара версія залишається в нашій пам’яті і в славній історії «ВКонтакте», прийшов час рухатися далі. Розуміємо, спочатку звикнути буде непросто. Пам’ятайте, що це все той же «ВКонтакте» – просто оновлений і готовий до нових вершин.»

"оновлення"

Користувачі, які раніше добровільно переходили на редизайн, більше не зможуть «відкотитися» на стару версію порталу. Тим, у кого новий дизайн «ВКонтакте» був включений примусово, також повернутися до колишнього вигляду соцмережі не вдасться.

Цікаво, що для набору першого мільйону тестувальників, які погодилися перейти на новий дизайн, соцмережі треба було всього три години. У компанії також відзначили, загальний час розробки оновлення зайняв близько 9 тисяч годин.

Вас також може зацікавити новина про створення невидимого для сторонніх очей екрану смартфону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Штраф Apple за ухилення від сплати податків в Ірландії буде високим, рішення приймуть восени

Рішення по податковому розслідуванню Єврокомісії щодо Apple, яке тривало два роки може бути прийнято восени. Про це повідомляє джерело із посиланням на міністра фінансів Ірландії Майкла Нунана. Йдеться про пільговий податковомий режим, яким виробник iPhone користувався на території країни. За словами міністра фінансів Ірландії Майкла Нунана, Єврокомісія збирається прийняти рішення з розслідування, пов’язаного з підозрами […]

У мережі з’явилися шпигунські знімки нового смартфону Nokia

Звичайно, головним героєм всіляких чуток і витоків на сьогоднішній день є iPhone 8. Але не варто забувати, що в наступному році на ринок повернеться найлегендарніший виробник смартфонів. Йдеться про компанію Nokia, яка, чесно «відсидівши» відведений за контрактом з Microsoft час, виводить на ринок свої нові смартфони. Можна навіть сказати – «перші смартфони», так як ці апарати отримають […]

В этом году Apple откажется от производства планшета iPad mini

Согласно информации, которая была предоставлена ресурсом DigiTimes со ссылками на достоверные источники, которые приближены к поставщикам «яблочной» компании, в 2015 году Apple откажется от производства планшетов iPad mini. Вместо него на рынок будет запущен iPad Pro с диагональю дисплея 12 дюймов. Тайваньский бизнес ресурс, который получает информацию напрямую от Foxconn заявил, что в настоящее время […]