Компанія Audi починає впровадження на своїх автомобілях системи Traffic Light Information, яка допоможе водіям краще планувати рух в міських умовах.

"Автомобілі Audi інформуватимуть водіїв про переключення сигналів світлофорів"

Йдеться про демонстрацію на приладовій панелі спеціального таймера, що відображає час до перемикання сигналу світлофору на шляху прямування. Інформація буде передаватися на бортовий комп’ютер машини в режимі реального часу за допомогою мобільного зв’язку LTE.

Заздалегідь підстроївшись під зелений сигнал світлофорів, водій зможе організувати своє пересування по місту без зупинок, підтримуючи тим самим певну постійну потужність двигуна і мінімізуючи витрати палива.

Спочатку нова система запрацює в декількох американських містах. Вона, зокрема, буде доступна на автомобілях 2017 Audi Q7, A4 і A4 Allroad.

"Audi"

Таким чином, Audi впроваджує технології V2I (Vehicle to Infrastructure) для обміну даними між автомобілями і об’єктами транспортної інфраструктури. Передбачається, що такі системи в перспективі стануть найважливішою складовою роботизованих автомобілів, здатних пересуватися повністю самостійно.

Дізнавайтеся про нову операційну систему Google. Заходьте сюди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple почала роздрібний продаж iPhone 7 в країнах першої хвилі

Вчора, 16 вересня, відбувся офіційний старт продажу нових iPhone 7 і iPhone 7 Plus в фірмових магазинах Apple, які розташовуються в так званих «країнах першої хвилі». Покупці, які завчасно вишикувалися в чергу перед торговими точками, почали отримувати свої смартфони. Ось тільки у вільному доступі зараз знаходяться лише iPhone 7, та й то без кольору Jet Black – […]

Apple почала продавати Apple Watch Nike+ для спортсменів

Apple почала продавати спеціальну версію годинників Apple Watch Series 2, розроблену разом з Nike і заточену під професійних бігунів. Особливістю цієї моделі є підтримка ексклюзивних функцій від Nike і яскравий дизайн ремінців. В апаратному плані Apple Watch Nike+ – це ті ж Apple Watch Series 2 з модулем GPS, більш яскравим дисплеєм і поліпшеним захистом […]

Apple відзвітувала за Q4 2016. Більше iPhone і Mac, менше iPad

Apple опублікувала черговий квартальний звіт за Q4 2016 року. У період з липня по вересень виручка компанії склала $46,9 млрд, а сума прибутку – $9 млрд. У порівнянні з минулим квартальним звітом, фінансовий стан компанії став набагато кращим. У порівнянні з минулим роком виручка американського виробника електроніки значно просіла. Результати за Q4 2015 виглядали таким чином: […]