Стартап з Лос-Анджелеса представив оригінальний електронний девайс – гібрид бездротової зарядної станції і очищувача повітря. Новинка отримала назву Gbreeze.

Пристрій поєднує в собі очищувач повітря і бездротову зарядку для смартфонів і планшетів. Якою логікою керувалися винахідники, поєднуючи в одному корпусі саме ці дві функції, – залишається невідомим.

Незважаючи на те, що сам по собі очищувач повітря далекий від ринку мобільної електроніки, у нього є певні характеристики. Зокрема, в оснащення приладу входить вентилятор і два незалежних воздуховода, продуктивність станції становить 55 кубічних футів за хвилину.

Зарядна станція сумісна з будь-якими смартфонами під управлінням iOS і Android. Головна умова – підтримка стандарту Qi. Розробники впевнені, що пристрій буде корисний і вдома, і в офісі, і в автомобілі.

Гаджет укладений у пластиковий корпус діаметром 10 см і висотою 4,5 см. У комплекті буде пропонуватися набір аксесуарів: автомобільний адаптер живлення, кронштейн для кріплення на скло, противоковзкий килимок та ін.

Збір грошей на серійний випуск Gbreeze йде на сайті Kickstarter. Поставки пристрою заплановані на червень 2015 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Microsoft випустила утиліту для портування iOS-додатків на Windows 10

Найчастіше Windows Phone лають за небагатий магазин додатків. Дійсно, він сильно поступається App Store і Google Play за кількістю доступних програм, та й новинки добираються до цієї платформи часто повільно і неохоче. Однак Microsoft має намір вирішити цю проблему, давши розробникам можливість практично без зусиль портувати iOS додатки на Windows 10. На конференції BUILD була […]

Прощай, старик! Или Apple сокращает производство iPad 2

   iPad 2 долгожитель среди устройств Apple – уже более 3-х лет его не прекращают выпускать. Не смотря на то, что в ассортименте планшетов прибыло – вышел пятый по счету полноразмерный iPad Air и обновленный iPad mini. iPad 2 был представлен в двух начинках: 16 GB памяти с модулем 3G и без него.     Не […]

Samsung почне продаж відновлених фаблетів Galaxy Note 7

Samsung підтвердила намір почати продаж відремонтованих фаблет Galaxy Note 7, виробництво і реалізація яких були припинені через численні випадки перегріву і самозаймання. Ця заява була зроблена технологічним гігантом всього за два дні до презентації нового флагманського смартфона Galaxy S8, на який вони покладають великі надії. Слід зазначити, що Galaxy S8 і Galaxy Note 7 відносяться […]