Стартап з Лос-Анджелеса представив оригінальний електронний девайс – гібрид бездротової зарядної станції і очищувача повітря. Новинка отримала назву Gbreeze.

Пристрій поєднує в собі очищувач повітря і бездротову зарядку для смартфонів і планшетів. Якою логікою керувалися винахідники, поєднуючи в одному корпусі саме ці дві функції, – залишається невідомим.

Незважаючи на те, що сам по собі очищувач повітря далекий від ринку мобільної електроніки, у нього є певні характеристики. Зокрема, в оснащення приладу входить вентилятор і два незалежних воздуховода, продуктивність станції становить 55 кубічних футів за хвилину.

Зарядна станція сумісна з будь-якими смартфонами під управлінням iOS і Android. Головна умова – підтримка стандарту Qi. Розробники впевнені, що пристрій буде корисний і вдома, і в офісі, і в автомобілі.

Гаджет укладений у пластиковий корпус діаметром 10 см і висотою 4,5 см. У комплекті буде пропонуватися набір аксесуарів: автомобільний адаптер живлення, кронштейн для кріплення на скло, противоковзкий килимок та ін.

Збір грошей на серійний випуск Gbreeze йде на сайті Kickstarter. Поставки пристрою заплановані на червень 2015 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися
один коментар | 26.10.2016 14:29

iPhone 8 назавжди змінить мобільну індустрію

Саме так вважає журналіст і технічний експерт Роберт Скоубл, грунтуючи свою думку на інформації надійних джерел в Apple. Скоубл стверджує, що iPhone 2017 року буде повністю скляним (з різних видів скла) і отримає OLED-дисплей нового покоління. Крім того, цитуючи Скоубла, «Ви зможете поміщати його в гарнітуру, в якій є сенсори, що дозволяють майбутньому iPhone забезпечувати […]

Концепт рожевого MacBook Pro

У минулому році Apple продемонструвала абсолютно новий дизайн ноутбука MacBook. Але що буде з популярною модельною лінійкою MacBook Pro, якщо компанія і далі буде дотримуватися традицій «ультратонкого і найлегшого ноутбука»? Дизайнер Мартін Хаєк представив детальні рендери і трохи пофантазувавна тему MacBook Pro в стилі 12-дюймового MacBook. Вийшло приблизно наступне: Єдиний нюанс, дизайнер не врахував пропорції клавіатури і […]

Японці навчили парасольку передбачати погоду

Японська компанія Fantastick створила «розумну» парасольку, яка попереджає господаря про особливості погодних умов. Гаджет отримав назву Jonas в честь англійського комерсанта і винахідника XVIII століття Джонаса Хенвея, який, як вважається, першим став використовувати парасольку для захисту від дощу. Jonas синхронізується з мобільним телефоном і в режимі онлайн передає на нього дані про прогноз погоди. Крім […]