Стартап з Лос-Анджелеса представив оригінальний електронний девайс – гібрид бездротової зарядної станції і очищувача повітря. Новинка отримала назву Gbreeze.

Пристрій поєднує в собі очищувач повітря і бездротову зарядку для смартфонів і планшетів. Якою логікою керувалися винахідники, поєднуючи в одному корпусі саме ці дві функції, – залишається невідомим.

Незважаючи на те, що сам по собі очищувач повітря далекий від ринку мобільної електроніки, у нього є певні характеристики. Зокрема, в оснащення приладу входить вентилятор і два незалежних воздуховода, продуктивність станції становить 55 кубічних футів за хвилину.

Зарядна станція сумісна з будь-якими смартфонами під управлінням iOS і Android. Головна умова – підтримка стандарту Qi. Розробники впевнені, що пристрій буде корисний і вдома, і в офісі, і в автомобілі.

Гаджет укладений у пластиковий корпус діаметром 10 см і висотою 4,5 см. У комплекті буде пропонуватися набір аксесуарів: автомобільний адаптер живлення, кронштейн для кріплення на скло, противоковзкий килимок та ін.

Збір грошей на серійний випуск Gbreeze йде на сайті Kickstarter. Поставки пристрою заплановані на червень 2015 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple запустила програму заміни відеоадаптерів в Mac Pro

Черговий текст під умовною назвою «немає в світі досконалості» – без особливого шуму Apple запустила програму заміни відеоадаптерів в комп’ютерах Mac Pro (Late 2013). Під дію нової програми потрапляють випущені з 8 лютого по 11 квітня 2015 року робочі станції, проблемні відеоадаптери в яких призводять до спотворення картинки, відсутності зображення як такого, нестабільної роботи системи, підвисань, […]

Британця заарештували за вигадане ним слово в Twitter

Поліція заарештувала 25-річного жителя лондонського району Бетнал Грін за повідомлення в Twitter, що містить загрозу життю британському парламентарію. Чоловік перетворив ім’я недавно убитої представниці Лейбористської партії Джо Кокс в дієслово і попросив: «Хто-небудь,”заджококсіть” Субрі, будь ласка». Він мав на увазі депутата від консерваторів Анну Субрі. Субрі розповіла, що це вже друга погроза її життю, отримана […]

Скоро появиться еще один конкурент хобби Стива Джобса

   У Джобса было много идей и не меньше проектов. Часть наверное еще предстоит нам увидеть, а другие похоронены под толстым слоем пыли. Одним из реализованных  идей был и есть Apple TV. Только относительно не давно он стал полноценным продуктом.     В связи с большой популярностью и не большой ценой ( в США каких-то 100$), […]