Стартап з Лос-Анджелеса представив оригінальний електронний девайс – гібрид бездротової зарядної станції і очищувача повітря. Новинка отримала назву Gbreeze.

Пристрій поєднує в собі очищувач повітря і бездротову зарядку для смартфонів і планшетів. Якою логікою керувалися винахідники, поєднуючи в одному корпусі саме ці дві функції, – залишається невідомим.

Незважаючи на те, що сам по собі очищувач повітря далекий від ринку мобільної електроніки, у нього є певні характеристики. Зокрема, в оснащення приладу входить вентилятор і два незалежних воздуховода, продуктивність станції становить 55 кубічних футів за хвилину.

Зарядна станція сумісна з будь-якими смартфонами під управлінням iOS і Android. Головна умова – підтримка стандарту Qi. Розробники впевнені, що пристрій буде корисний і вдома, і в офісі, і в автомобілі.

Гаджет укладений у пластиковий корпус діаметром 10 см і висотою 4,5 см. У комплекті буде пропонуватися набір аксесуарів: автомобільний адаптер живлення, кронштейн для кріплення на скло, противоковзкий килимок та ін.

Збір грошей на серійний випуск Gbreeze йде на сайті Kickstarter. Поставки пристрою заплановані на червень 2015 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

У мережі гуляє новий вірус Mac File Opener, вражаючий комп’ютери Mac

Корпорація Malwarebytes, що спеціалізується на розробці антивірусного ПО,  опублікувала звіт, в якому попереджає користувачів про появу нового вірусу, що вражає комп’ютери, які працюють під управлінням операційної системи OS X і macOS. Провідний розробник Malwarebytes виявив шкідливий код на одній зі сторінок утиліти по автоматичному очищенню комп’ютера Advanced Mac Cleaner. При установці Advanced Mac Cleaner разом з популярною […]

Apple и Android разделили более 95% рынка смартфонов США пополам

Впервые с конца 2012 года, Apple обошла всех конкурентов по объёмам продаж смартфонов в США, в том числе – работающих на Android. Последние данные из Kantar Worldpanel, опубликованные в среду, показывают, что 47,7 % покупателей смартфонов в США выбрали iPhone в течение последнего отчетного квартала. В результате дебюта  iPhone 6 и iPhone 6 Plus, Apple […]

Apple збирається заповнити ринок Ірану своїми смартфонами та комп’ютерами

В Купертіно заявили про те, що Apple готується до відкриття іранського ринку для західних товарів після відміни американських та міжнародних санкцій проти Ірану. Відкриття іранського ринку передбачає великі можливості для виробника iPhone та Mac. Американська корпорація вже веде переговори з іранськими дистриб’юторами. Apple зараз активно опрацьовує сценарії для входу на іранський ринок, складає проекти договорів, […]